به ما بپيونديد

ادعای فرمانده سپاه: مردمی‌ترین نظام در جهان جمهوری اسلامی است! 


فرمانده کل سپاه پاسداران ادعا کرده که رژيم جمهوری اسلامی مردمی‌ترین نظام در جهان است!
 
محمدعلی جعفری صبح امروز در «کنگره ملی شهدا» گفت: «تهاجم فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در ابعاد مختلف از برنامه‌های دشمن بود که بعد از جنگ سرلوحه دشمن قرار گرفت فشار اقتصادی، تحریم ها و در کنار آن ناامنی و غیره ایجاد می‌کنند که مردم با آن مقابله کردند و می‌کنند؛ امروز افتخار می‌کنیم در این چهل سال در مقابل این‌همه دشمنی دنیای استکبار ایستادگی کرده‌ایم.»

جعفری گفت: «رهبری معظم با هدایت و نصیحت‌های هوشمندانه خود با درایت و با نیروی ایمان و تقوایی که دارند این نظام را رهبری و هدایت می‌کنند.»

فرمانده کل سپاه پاسداران مدعی شد: «شکست پی در پی دشمنان و شکست هیمنه دشمنان انقلاب علاوه بر آنکه برنامه دشمنان را برهم می‌ریزد یک پیامدهای بزرگتری دارد و آن انتقال پیام به دیگر کشورهای مظلوم است تا باور کنند که می شود ایستادگی کرد و پیروز شد.»

وی با ادعای اينکه اینکه «هر کشوری که همراه انقلاب اسلامی شده و راه انقلاب اسلامی را ادامه داده است نتیجه آن عزت، اقتدار و سربلندی برای آن کشور بوده است» گفت: «نمونه آن کشور سوریه است مردم سوریه باور کردند که می‌شود با همت مردم ایستاد و از استقلالشان دفاع کرد و این موضوع در صدر خبرهای تحلیل گران سیاسی و اجتماعی است که چه شده در سوریه که جرات می‌کند هواپیمای اسرائیلی را سرنگون کند این نتیجه باور کردن ایستادگی و مقاومت و همراهی با انقلاب اسلامی است.»

وی با ادعای اینکه «امروز مردمی‌ترین نظام در جهان نظام جمهوری اسلامی است» گفت: «مردم سالاری دینی برای محقق ساختن اهداف انقلاب تنها راه است و حل بحران های اجتماعی با مشارکت مردم امکان پذیر است.»

جعفری تاکید کرد: «بدانیم بزرگترین چالش ما در کشور تفاوت دیدگاهی است که وجود دارد دیدگاهی مخالف دیدگاه اسلام ناب محمدی است این تفاوت در دیدگاه به صورت مبنایی مشکل اصلی در اداره کشور است، دیدگاه اسلام ناب را رهبری ترسیم می کند، نقش رهبری همین است که هیچ کشوری در دنیا از این نعمت برخوردار نیست، هر زمان دیدگاه انقلابی بومی ایرانی متکی به مردم، توانمندی‌ها، ذخایر و منابع خودمان حاکم شد مشکلات حل می‌شود.»
 

[کد مطلب: 148173] [تاريخ انتشار: بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 17:50:57 توسط سیم آخر
اوووو. عجب! نظامهای دیگه رد قبول دارین آخه؟ یا اصلا در اون رده ای نیستند که با نظام شما مقایسه شوند؟ لااقل هر چقدر هم عرعر میفرمایین؛ اون چلاق رو یاد ما نیاندازید. من از آن روزی میترسم که این مملکت کلا" فنا شود و شما همچنان بر سر نعش ایران از وعده پیروزی و انتظار فرج دم بزنید. واقعا در هیچ دین و کشوری نمیتوان سراغ گرفت که مرمانش بر روی سر دمدارانش تف بیندازند و انان همچنان اینقدر پر رو باشند. هر زِری که میزنید ریشخند به این مردم درمانده و بیچاره است. من به جرات میگویم که شما را هیچ گناهی نیست بلکه بی عرضگی از خود ماست ، واللا اینگونه به خودتان اجازه گوه خوری نمیدادید. ولی در روز حادثه ایا این مردم همچنان شما را بیگناه حساب خواهند کرد، خودتان کمی بیاندیشید.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 14:47:13 توسط آزاده بخرد
گویند چواب ابلهان خاموشی است - ما خاموش شدیم و ابلهان بس نکنند.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 14:05:07 توسط نکته سنج
شکر زیادی میل کردی!
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
هواپیماربایی در آسمان ایران 
فيلم/ فقط همين کم بود؛ طرح هر خانه يك آخوند!!
عکس/  روش جذب نیروی جدید برای بسیج
ارز‌ها کجا رفته‌اند؟ 
عکس/ کاری که بانک ملی و شهرداری با بنای تاریخی میدان حسن آباد تهران کرد
انفجار در پایگاه های ایران در سوریه(امروز صبح) + عکس
پاسخ رسمی وزارت امورخارجه ایران به سخنان پومپئو
فيلم/ سال ها گذشته ولی هنوز هم این بهترین مصاحبهﻯ پخش شده است!
بعد از ۱۵ یا ۱۶ سال هنوز حرفهايش تازگی دارد و هیچ چیز عوض نشده .. 
دسته گل پوتین به آنگلا مرکل پرحاشیه و دردسرساز شد
12 خواسته آمریکا از ایران در سخنرانی امروز  وزیر امور خارجه آمریکا که در صورت اجرای آن چیزی زیادی از جمهوری اسلامی باقی نمی ماند
واکنش سپاه به بسته پیشنهادی پمپئو چیست؟
فيلم/ از نتايج 40 سال حکومت اسلامی/ قمه کشی دختران دبیرستانی 
آگهی های تجارتی