دادستان تهران: کاووس سیدامامی از مرتبطان اصلی افسراطلاعاتی آمریکا در ایران بوده


دادستان تهران، جعفری دولت آبادی:

* در تحقیقات انجام شده برخی متهمان به انجام سفرهای متعدد به سرزمینهای اشغالی از جمله به منظور شرکت در کنفرانس منارید که با حضور افسر اطلاعاتی موساد در اسرائیل برگزار شده، اقرار و اذعان نموده اند.

* دو نفر از افسران سازمان اطلاعات آمریکا با هویت معلوم در پوشش های مختلف به ایران و برخی از استانهای کشور سفر کرده‌اند که از جمله اهداف آن‌ها، ایجاد موسسه‌ای در قالب فعالیت های زیست محیطی بوده

* طبق اسناد موجود، این موسسه در حدود یک دهه قبل در ایران با طراحی آمریکایی ها برای تحقق اهداف مدنظر سرویس‌های اطلاعاتی سازمان سیا و موساد و جمع آوری اطلاعات طبقه بندی شده در حوزه های دفاعی و موشکی کشور ایجاد شده است.

* یکی از متهمان اصلی، با مشخصات اختصاری م.ط دارای تابعیت سه گانه ایرانی، آمریکایی و انگلیسی و عضو و پشتیبان مالی موسسه ایرانی حیات وحش بوده

* دیگر عضو موثر و مدیر این موسسه کاووس سیدامامی دارای تابعیت مضاعف کانادا و از مرتبطان اصلی افسر اطلاعاتی آمریکا در ایران بوده به نحوی که این افسر اطلاعاتی در سفر به ایران در منزل کاووس سیدامامی استقرار می‌یافته است.

* اعضای این شبکه در برخی از مناطق استراتژیک کشور تعدادی دوربین در ظاهر برای رصد امور زیست محیطی نصب کرده بودند که در واقع پوششی برای رصد فعالیت های موشکی کشور بوده و تصاویر و اطلاعات ثبت شده را برای بیگانگان ارسال می‌کرده‌اند/میزان

[کد مطلب: 148182] [تاريخ انتشار: بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 18:30:09 توسط حقیقتگو
درکشوریکه غیرت و فهم و شعور و همبستگی چند ده میلیون در بیابان کویر ارتجاع و بیسوادی خشکیده است و تنها چند بوته گلی هم در این کویر به چشم می خورد باید آخوندهای شیطان زاده آنها را هم یکی پس از دیگری به دلایل و عذرهای واهی ریشه کن کنن - آخوند آخوند است و آخوند زاده هم از آخوند است و آخوند هم تمام و کمال علنا" شیطان ضدبشر و ضد خدا و ضد آنچه که خدا در ایران آفریده است میباشد -خمینی و حمینی سانان و ارتجاعیون تل انبار شده در شهرهای ایران در تمامی دوران پهلوی هم مخالفت های علنی بسیاری بر علیه سوادآموزی و مدرسه و دانشگاه میکردند و حالا دانشمند ایرانی که سالهالی سال وقت و عمرخودش را صرف علم آموزی ودفاع از طبیعت خداددادی کرده است به این وقاحت و بیشرمی تمام با توهین و دروغ پردازی باید کشته شود - - ای آخوند سوپربنفش کجائی که پوزه مبارکتون را باز میکردی و میگفتی ایرانی ها به ایران برگردند پس حتما" در فروش قبرها سیهم هستی !!
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 18:00:30 توسط آذر
اگر درسالهای نخست دهه ۶٠، حاکمان شرع و قضات اسلامی با صدور حکم “تعزیر” تحت عنوان”ضرب حتی الموت”، زندانیان را به دست جلادان و شکنجه گران رژیم می سپردند، بی آنکه خیال مبارکشان اندکی نگران برملا شدن قتل های فجیع زندانیان در زیر شکنجه و بازجویی باشند، هم اکنون اخبار فجایع زندان و به طور اخص مرگ زندانیان رسوایی ج-ا، را به سرعت در هر کوی و برزن بازتاب می دهد.قتلهایی که تا کنون در زندانهای ج-ا، اتفاق افتاده اند، پس از کم رنگ شدن فشارها و خوابیدن ماجرا، به بوته فراموشی سپرده خواهد شد. شکنجه همچنان ادامه و قربانیان دیگری خواهد گرفت.شکنجه و قتل در زندانهای ج-ا، همواره به صورت سیستماتیک و با رای رسمی حکام شرع بر زندانیان اعمال شده است. ج-ا، بنا به خصلت ارتجاعی و سرکوب گرانه اش، نیازمند زندان، قتل و کشتار و شکنجه است. این رژیم، بدون اعمال شکنجه، زندان و کشتارهای سیستماتیک، حتا یک روز هم قادر به ادامه حیات نیست. پایان دادن به دستگیری و زندان، شکنجه و به طریق اولی، پایان دادن به قتل زندانیان در زیرشکنجه و بازجویی در گرو سرنگونی انقلابی ج-ا، و استقرار حکومت شورایی است.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 17:41:37 توسط علی
حتما آمار بز و آهو و گوسفند میداده
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 17:11:30 توسط مستعار
آخر یک نفر در این مملکت نمی گوید که فعال محیط زیست چطور می تواند در امور امنیتی و نظامی و موشکی مملکت جاسوسی کند؟ اینها هر وقت کسی را بخواهند از سر راه بردارند یک برچسب جاسوسی میزنند .این حکومت آدمکش و ظالم پایدار نخواهد بود.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 16:54:11 توسط فضول باشی
پرسشی که از ذهن خطور می کند این هست که آیا از حضور این افسر اطلاعاتی در ایران آگاه بوده اند یا نه؟اگر از حضور مکرر و فعالیت های این مامور آمریکایی و به میهمانی آمدن های او خبر داشته اند پس چرا او را بازداشت و بعنوان مدرکی دال بر صحت ادعایشان استفاده نکرده اند و اگر بی خبر بوده اند آیا شایسته نیست که مدیران ارشد اطلاعاتی و امنیتی و مشخصاً واحد ضد جاسوسی وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه بروند و از طریق نظافت توالت های عمومی امرار معاش کنند؟
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 16:34:34 توسط واقع بین
این اتهامات پذیرفتنی نیست مگراینکه این شخص با داشتن وکیل در دادگاه علنی محاکمه شده بود. در غیر این صورت خودکشی این روزها حربه جدید برای کشتن زندانیان سیاسی هست و اتهام آنها هم همیشه اقدام علیه امنیت ملی یا جاسوسی بوده. در عصر ارتباطات و ماهواره های جاسوسی نصب دوربین و یا عکس گرفتن از جایی چندان ارزشمند نیست. این اتهامات و اعترافات نمایشی مدام تکرار شده در صورتی که واقعیت پشت پرده همیشه چیز دیگری بوده.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 16:22:07 توسط رامین
رژیم فاسد و تبهکار خامنه ای با قتل آقای امامی سعی در منحرف گردد افکار عمومی از ضربه ای هست که در سوریه و از اسرائیل نوش جان کرده ، زیاد طول نخواهد کشید که هواپیماهای مملو از جسد پاسداران در سوریه پدیدار شوند ، در حمله نیروی هوایی اسرائیل به تاسیسات نظامی سپاه نتنها خسارات مالی فراوان وارد شده بلکه ده ها افسر سپاه کشته شدند در این باره تمام روزنامه ها سکوت کردند و از رجزخوانی هم خبری نیست .
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ درگیری «همه‌ی مردم» با «یک آخوند» که با فضولی خود قصد دخالت در پوشش یکی از بانوان را داشت / متروی تهران
فيلم/  ورود وقيح الله موسوی جزایری «برای تبیین آرمان‌های انقلاب» در لندن و خوردن نان جو در کلبه ای فقیرانه! 
فيلم/ بازی ۲۲ بهمن تمام شد، بازداشت دختران مردم آغاز؛ شلیک به خاطر حجاب و "اتحاد مردم"
شهرک ویلایی «باستی هیلز لواسان» امپراتوری «ژنرال‎های تدبیر و امید» با منظره‌ی سد لَتیان
گم شدن ۹۲۷ گوسفند در فرودگاه خمينی! 
نگاهی گذرا به مردان متقاضی خدمات جنسی در پایتخت 
فيلم/ داعشِ وطنی را ببینید که بخاطر حجاب ، دختر مردم را میزند 
فيلم/ یک استاد دانشگاه در شبکه ۴: آیا مرگ بر آمریکا گفتن، عمل انقلابی است؟/ اگر رضاشاه اون نوسازی‌ها را نمی‌کرد شما چیزی در حد افغانستان بودید 
پاسخ ظریف به علی کریمی
فیلم / نمونه ای از دروغین بودن امامزاده ها/ جعلي بودن مكان بي بي شهربانو مادر امام سجاد (در تهران)
معرفی ۲۰ کشور باکیفیت برتر برای زندگی / بهترین کشور دنیا برای زندگی کجاست؟ / رتبه ایران؟
فیلم/  تنش روی سکوهای ورزشگاه یادگار امام  (آخر این هم شد اسم!) در تبریز در بازی تراکتور سازی و استقلال تهران
آگهی های تجارتی