احمد خاتمی: هرگز به آرزوی خود برای رفراندوم نخواهید رسید 


آخوند احمد خاتمی، عضو مجلس خبرگان رهبری، در واکنش به سخنان حسن روحانی در باره برگزاری رفراندوم گفت: «سخنان رئیس‌جمهور دراین ‌باره به حدی برای بدخواهان انقلاب شیرین بود که تبدیل به تیتر اول شبکه تلویزیونی سلطنتی انگلیس بی‌بی‌سی فارسی شد و آن‌ها نوشتند که رئیس‌جمهور ایران همه‌پرسی را راه خروج از بن‌بست سیاسی می‌داند.»

احمد خاتمی روز سه‌شنبه ۲۴ بهمن (۱۳ فوریه) در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس افزود: «در پی این اظهارنظر حدود ۱۵ نفر از سران ضدانقلاب نشان‌دار که به دنبال براندازی نظام هستند از این سخنان تجلیل کردند، لذا در روز وحدت ملت نباید چنین سخنانی گفته می‌شد که دشمن از آن بهره‌برداری کند.»

حسن روحانی در سخنرانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران با اشاره به پیش‌بینی برگزاری همه‌پرسی در قانون اساسی گفت: «اگر در دو مسئله اختلاف نظر داریم، دعوا و شعار ندارد، صندوق آراء را بیاوریم و طبق اصل ۵۹ قانون اساسی هر چه مردم گفتند، به آن عمل کنیم، این ظرفیت قانون اساسی ما است و باید به ظرفیت‌های قانون اساسی‌ عمل کنیم.»

خاتمی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: «بنده به شبکه‌دولتی ضد اسلامی، ضد ایرانی و به ضدانقلاب فراری که دلخوش به برخی اظهارنظرها شده‌اند می‌گویم که آن‌ها هرگز به آرزوی خود برای رفراندوم و همه‌پرسی عمومی نخواهند رسید.» 

[کد مطلب: 148196] [تاريخ انتشار: بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم بهمن ۱۳۹۶ برابر با پانزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 22:40:08 توسط ايمان
روحاني دهان گشاد همانطور كه با فريب مردم رئيس جمهور شد حالا به فكر اينده است كه چگونه راي مردم را بگير و بنظر مي رسيد با علي گدا به توافق رسيده كه حكومت جمهوري اسلامي پارلماني اخوندي شود گور خوانده ايد كه از مردم با كلكي ديگر راي بگيرد بله حق دادني نيست كه ديكتاتور حاكم به مردم بدهد حق را بايد گرفت و پوزه ديكتاتور را به زمين ماليد
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۸ ، 11:50:05 توسط f
می خواد بگه رفراندوم شما بازی امپریالیسم دنیا رو خراب می کنه
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۸ ، 07:14:01 توسط جمشيد
اين شكمبه تمساح از كجا تاج و تخت محمد علي را به اسم خود و اخوندها گذاشته مردك مثل اينكه از طرف خدا به پيامبري رسيد مي گويد هر كس در مقابل حكومت عدل ( منظور عدل علي ) ايستاد حكم باقي را دارد از روي كتابهاي عتيقه و مردمان بدوي كه حتي كتابت را نمي دانستند از لإيه كتابها خود را به تاريخ اسلام چسبانده فقط يك ادم اسكيزوفرني اين تصورات را مي كند اين اخوند حتي نمي دانند تاريخ و زمان چيست و امروز در چه نقطه اي از تاريخ بشر بسر مي بريم
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۸ ، 06:39:59 توسط پاتسدار اتاق آقا
روحانیون از اسراییل درخواست قرص خواب کرده اند. شما ببینید چقدر دشمنی در مردم ایران و تنفر در مردمک اتیران دیده اند که به قول خودش به دشمنترینشان اسراییل پناهنده شده اند. دیشب را نمی دانم اما پریشب که نگاهبان آتاق آقا بودم تا صیح حاج سعید طوسی رو بغل کرده بود که شاید آرزوم بشه. تازه اونقت هم سه بار تا صبح ندیمه اومد و ملافه و پوشک خونی آقا رو عوض کرد. هیهات من اذله!
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 23:15:23 توسط azadi
همان سال ناطق نوری رییس جمهور شده بود دودمان این حکومت ضد ایرانی از بین رفته بود. اما خاتمی و اصلاحطلبان ما را گول زدند ما را هر کردند. ما مردم ایران باید بدانیم که در سرانجام این حکومت باقی مانده حیثیت و شرف و مادیاتت و معنویات ما را و حتا خاک و کوه درخت و نلات ما را نابود خواهد کرد. برای رسیدن به آزادی ما باید هزینه بدهیم. هر قدر یکپارچه تر باشیم و هماهنگ و همراه هزینه اش کمتر خواهد بود. چند روز پیش اگر آن جوان را که دستگیرکردند ۳ نفر و بعد ۱۰ نفر نمی آمدند در جنوب شهر تهران آن جوان۲۲ساله را برده بودند ولی چون همگی آمدند شغالهای بسیجی پا به فرار گذاشتند. اصولا باید همراه و همپیمان باشیم. باسوادها باید هر کدامشان ده نفر را که دسترسی به اینترنت و تلفن همراه ندارند را آگاه کنند.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 22:13:19 توسط مرتضی
عجب این خاتمی از مرحله پرته!!!! خودش داره میگه رفراندوم نه. یعنی می دونه مردم بهشون رای نمیدن و قبول شون ندارن. به این حماقت خاتمی میگن بازی باخت باخت. بگه رفراندوم باشه، یک به ده بازی رو می بازن. بگه نباشه، یعنی صریحاً قبول داره دیگه جایی توی مردم ندارند. فقط یک آخوند بی حیا مثل اینه که می تونه باز هم با پررویی سرش رو بالا بگیره. بوی الرحمن نظام مقدس بلند شده. حلوا بپزید!!!
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 21:46:58 توسط شهرام جنوب تهران
اینها را صدامی ها هم می گفتند. حتا با نعره هایی وحشی تر و شیطانی تر از تو و اربابت . اما چنانشان کوفتند که خاکشان را هم باد برد. شما نیز چنین ترترتر خواهید شد. خاک بر سر اصلاحطلبانی که که دست کم بیست سال از زندگی ما را به هدر دادند. آقای خاتمی مسئولیت درجه یک این ماجچرا را بردوش می کشد. اگر در همان سال ناطق نوری رییس جمهور شده بود دودمان این حکومت ضد ایرانی از بین رفته بود. اما خاتمی و اصلاحطلبان ما را گول زدند ما را هر کردند. ما مردم ایران باید بدانیم که در سرانجام این حکومت باقی مانده حیثیت و شرف و مادیاتت و معنویات ما را و حتا خاک و کوه درخت و نلات ما را نابود خواهد کرد. برای رسیدن به آزادی ما باید هزینه بدهیم. هر قدر یکپارچه تر باشیم و هماهنگ و همراه هزینه اش کمتر خواهد بود. چند روز پیش اگر آن جوان را که دستگیرکردند ۳ نفر و بعد ۱۰ نفر نمی آمدند در جنوب شهر تهران آن جوان۲۲ساله را برده بودند ولی چون همگی آمدند شغالهای بسیجی پا به فرار گذاشتند. اصولا باید همراه و همپیمان باشیم. باسوادها باید هر کدامشان ده نفر را که دسترسی به اینترنت و تلفن همراه ندارند را آگاه کنند.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 21:32:02 توسط ناشناس
اين را ما هم ميدانيم و براي همين كاروان سرنگووني به راه افتاده. دلار ها و اموال دزد ي و غارتي ، چشمان ورقلمبيده شما را كور كرده و نميدانيد كه زنده زنده در حال پختن هستيد. ديكتاتور ها هميشه وقتي چوب به ماتحتشان فرو ميرود تازه ميفهمند كه خود و يك ملت را بدبخت كرده اند .
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 21:20:22 توسط پیمان جهان بین
این منفور همگان تا امروز از کلماتی ز جر میکشید مثل بیگانه،غارتگر،جلاد،عدالت،طناب دار ، هیولا و حالا کلمه رفراندم کابوس های شبانه اش را صد برابر کرده . رفراندم ، تکرار کنید و چه بهتر به جای فحاشی بسیجانه به آخوند خامنه ای بروی دیوارها فقط بنویسید رفراندم ، این قبیله غارتگر آگاهند گواهی مرگ اینها رفراندم هست،رفراندم
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 20:58:02 توسط محمد
یکی از این رییس دفتر کنت دراکولا بپرسه ، شماه که این قدر به خودتون اعتماد دارید چرا از رفراندوم میترسید؟ ناقلا خودت میدونی که ده درصد مردم هم حاضر نیستند از این نظام ظلم وطاغوت حمایت کنند. ولی به همین زودیها بدون رفراندوم گورتان را خواهید کند. دوران اقتدارتان تمام شد
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ درگیری «همه‌ی مردم» با «یک آخوند» که با فضولی خود قصد دخالت در پوشش یکی از بانوان را داشت / متروی تهران
فيلم/  ورود وقيح الله موسوی جزایری «برای تبیین آرمان‌های انقلاب» در لندن و خوردن نان جو در کلبه ای فقیرانه! 
حمله انتحاری به اتوبوس سپاه پاسداران در سیستان و بلوچستان /  20 نفر کشته شدند/ تکمیلی + فیلم
نگاهی گذرا به مردان متقاضی خدمات جنسی در پایتخت 
گم شدن ۹۲۷ گوسفند در فرودگاه خمينی! 
شهرک ویلایی «باستی هیلز لواسان» امپراتوری «ژنرال‎های تدبیر و امید» با منظره‌ی سد لَتیان
فیلم / نمونه ای از دروغین بودن امامزاده ها/ جعلي بودن مكان بي بي شهربانو مادر امام سجاد (در تهران)
۱۰ ایرانی که به دلیل جاسوسی سایبری از آمریکا تحریم شده‌اند چه کسانی هستند؟
فیلم/  تنش روی سکوهای ورزشگاه یادگار امام  (آخر این هم شد اسم!) در تبریز در بازی تراکتور سازی و استقلال تهران
فيلم/ بازی ۲۲ بهمن تمام شد، بازداشت دختران مردم آغاز؛ شلیک به خاطر حجاب و "اتحاد مردم"
چطور گوسفندان رومانیایی سر از فرودگاه امام درآوردند؟
دلالی علی لاریجانی این بار در ژاپن 
آگهی های تجارتی