چرا سپاه دکتر سیدامامی را کشت؟


 قتل آشکار دکتر کاووس سیدامامی در زندان، احتمالاً برای «سرپوش گذاشتن» بر چیزی است که او (شاید با گروهش) در یافته‌های محققانه‌ی خود در محیط زیست «کشف» کرده‌اند. چیزی که نباید می‌دانستند!

 سپاه از سدسازی (مانند شاهکار سد گتوند که مناطق کشاورزی خوزستان را در چندسال به کویری شوره‌زار تبدیل خواهد کرد) تا انواع صنایع آلاینده و میکروبی تا ماجراجویی غیراستاندارد در «باروری ابرها!» و آزمایش‌های اتمی و‌ موشکی و فعالیتهای زیرزمینی، قطعاً در بروز بسیاری از مشکلات زیست‌محیطی ایران نقش مستقیمی دارد که دیر یا زود فاش خواهند شد.

حسی به من می‌گوید دکتر کاووس سیدامامی به عنوان یک محقق پیگیر و دلسوز محیط زیست، چیزهایی از ردپاهای مخرب سپاه در محیط زیست ایران یافته بود که بهای دانستن‌شان «مرگ» است. برای همین هم تمام سپاه و نظام اسلامی در حال خاک ریختن روی «حقیقت» و جعل علت فوت ایشان هستند.

اگر براستی خودکشی رخ داده باشد، چرا باید از محاکمه و مجازات مسئولان زندان و عاملان سُستی در مراقبت از زندانی «طفره» بروند؟ و چرا باید باز هم جنایتکارانی مثل مرتضوی را پشت دیوار «نظام!» پنهان و محافظت کنند؟

لذا می‌توان نتیجه گرفت که این قتل عمد، حذف فیزیکی دانشمندی است که چیزهایی فهمیده بود که بهای دانستن آنها در مافیای برادران قاچاقچی «مرگ» است.
بابک‌داد
۲۴ بهمن ۹۶

[کد مطلب: 148198] [تاريخ انتشار: بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ سوم ارديبهشت ۱۳۹۷ برابر با بيست و سوم آوريل ۲۰۱۸ ، 02:19:11 توسط علی فوروزنده را زاده
علت گشتن دکتر دفع زبالهای هسته ای روسیه یا ازمایشاتهسته ای در اعماق زمین در دشت کویر وبعضی مناطق ایرانه..که دکتر وگروه محققش متوجه این موضوع شدن..به علت بعضی تغییرات در اکوسیستم که شامل تغییر ژن بعضی از حیوانات و گیاهانه۰۰۰که دکتر وگروهش متوجه شدن وبا مطرح کردن ان جونشون از دست دادن
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم بهمن ۱۳۹۶ برابر با پانزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 20:01:51 توسط پشت ابر
یاد فیلم لبه تاریکی افتادم که در اصل شمائی از حقیقت است
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۸ ، 11:30:24 توسط تهمتن - ش
تمامی کشتارهای ناجوانمردانه چه در زندان و چه بیرون از زندان بدستور مستقیم علی خامنه ایست. حال فرق نمیکند که وزارت اطلاعات و یا اطلاعات سپاه این دستور و جنایت را انجام دهند. این نظام یک حکومت گسترده مافیایی ست که تمام ارگان های نظام را در خدمت خود دارد؛ چه قوه قضا و چه مجزیه و چه طویله مجلس؛ همگی برای نهگداشت این نظام مافیایی شریکند. علی خامنه ای از آنانیکه تسلیم ناپذیرند و یا تهدیدی برای حکومت مافیا شمرده شوند؛ مانند نمونه ستاربهشتی؛ دستور مسثقیم قتل آنان را میدهد. قتل این محیط زیست شناس هم تهدیدی جدی برای حکومت مافیایی بوده که پرده از صدمات و خسارتهای نجومی بر آب و خاک کشور و در نتیجه مردم ایران بوده که از وظائف انسانی این پژوهشگر معروف جهانی ست. - اینکه این خبر را چه کسی گفته و یا چه کسی میخواهد از چه برائت کند و بقیه مطالب حاشیه ای دیگر؛ انحراف از جنایاتی ست که علی خامنه ای مرتکب شده و میشود. علی خامنه ای بیش از ۲۰۰ میلیارد دلار از ثروت مردم ایران زا صرف بمب اتمی سازی بهدر داد و حالا هم خاک را آلوده کرده که مصیبتی بیش از صدمات مالی این اعمال جنایتکارانه او بر آینده کشور و مردم است.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۸ ، 06:42:56 توسط جیدر
نه اینکه الان محیط‌زیست ایران حرف اول رو در دنیای متمدن میزنه واسه همین بابک داد دچار مکاشفه شده و از رفیقای سپاهیش مثلا داره اعلام برائت میکنه. باشه دادا مام چشم گذاشتیم نمیبینیم برو قایم شو. اسهال طلب آشغال
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۸ ، 02:16:36 توسط علی
ایشان در زندان کشته شد تا اطلاعات مهم و همکارهای خود که هنوز ناشناخته و در ایران فعالیت می کنند در اثر شکنجه لو ندهد.این کار برای سازمانهای اطلاعاتی و جاسوسی یک چیز معمولی است
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 23:13:04 توسط خديجه
خواهيم ديد كه در چند روز اتى شاهد حادثه محيرالعقولى خواهيم بود، چنانكه انش گرفتن پلاسكو قتل رفسنجانى را كمرنگ كرد.. اين رسم برادران قاچاقچيست كه جنايت را با جنايت مستور ميكنند..
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 21:27:20 توسط ناشناس
اولا سپاه موجود عجيي كه خارج از نظام زندگي ميكند نيست و جزئي از دستگاه سركوب است . ثانيا اين كه : مرحوم امامي در دست قوه قضائيه و زندان هاي آن است كه يكي از قواي سه گناه نظام زور و زر و دروغ ميباشد. از جناب بابك داد خواهش ميشود كه دوباره سعي بر خاك پاشيدن به چشم حقيقت نكنند. تئوري هاي چپ اندر قيچي نسازند و افكار عمومي را منحرف نكنند. حتما اين "كشف" مرحوم سيد امامي به زودي سر از آمدنيوز يا صداي امريكا در مي آيد. فساد سر تا سر سه قوه را گرفته و احتياج به خانه تكاني دارد و نه تئوري هاي منحرف كننده.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 20:46:50 توسط تهمتن - ش
قتل ناجوانمردانه این پژوهنده شریف محیط زیست؛ لگه ننگی از هزاران لکه ننگ دیگر حکومت اسلامی علی خامنه ایست. کشتن ناجوانمردانه این پژوهنده ایرانی که از شخصیتی در امور محیط زیست جهانی برخوردار است؛ نباید بسادگی از این جنایت نظام گذرکرد. حس و گمان گزاشگر این خبر؛ بطورقطع ازواقعیت جنایتی پرده بر میدارد که آینده یک ملت را تهدید و خطرساز میکند. این جنایت روزی که دور دست هم نیست؛ دامن این جنایت پیشگان را خواهدگرفت. صدمات و خسارت هایی که این حکومت فاسد بر کشور و مردم وارد کرده است؛ بیشمار بوده و روزی که بدست مردم ایران گرفتار آیند؛ از کوچک و بزرگ و پیر و جوان شان تقاص پس داده و نگارنده سوگند یاد میکند که قلع و قمع این انگلهای ضدبشر؛ به ده ها هزار نفر خواهند رسید. هر روز که حکومت کنند؛ تعداد تیکه پاره کردن شان هم بدست مردم خشمگین بیشتر میشود. این جنایتکاران آنروز را شاهد و به چشم خودخواهنددید.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم بهمن ۱۳۹۶ برابر با سيزدهم فوريه ۲۰۱۸ ، 20:11:04 توسط واقع بین
این دفعه اول نیست که تشکیلات سپاه افراد موی دماغ رو حذف میکنه. زمانیکه شرکت مخابرات رو مفت از دولت خرید یکی از مدیر مسئولان رو همینطور حذف کرد. تفسیر این مقاله کاملا صحت داره و این دکتر و گروه تحقیقاتی وی جایی از خرابکاری های سپاه که به طور معمول همه جا وجود داره باخبر شده بودنند. اینکه اینها جاسوس بودنند و دوربین و عکس داشتن داستان کتاب بچه های دبستانیه.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ درگیری «همه‌ی مردم» با «یک آخوند» که با فضولی خود قصد دخالت در پوشش یکی از بانوان را داشت / متروی تهران
فيلم/  ورود وقيح الله موسوی جزایری «برای تبیین آرمان‌های انقلاب» در لندن و خوردن نان جو در کلبه ای فقیرانه! 
فيلم/ بازی ۲۲ بهمن تمام شد، بازداشت دختران مردم آغاز؛ شلیک به خاطر حجاب و "اتحاد مردم"
شهرک ویلایی «باستی هیلز لواسان» امپراتوری «ژنرال‎های تدبیر و امید» با منظره‌ی سد لَتیان
گم شدن ۹۲۷ گوسفند در فرودگاه خمينی! 
نگاهی گذرا به مردان متقاضی خدمات جنسی در پایتخت 
فيلم/ داعشِ وطنی را ببینید که بخاطر حجاب ، دختر مردم را میزند 
فيلم/ یک استاد دانشگاه در شبکه ۴: آیا مرگ بر آمریکا گفتن، عمل انقلابی است؟/ اگر رضاشاه اون نوسازی‌ها را نمی‌کرد شما چیزی در حد افغانستان بودید 
پاسخ ظریف به علی کریمی
فیلم / نمونه ای از دروغین بودن امامزاده ها/ جعلي بودن مكان بي بي شهربانو مادر امام سجاد (در تهران)
معرفی ۲۰ کشور باکیفیت برتر برای زندگی / بهترین کشور دنیا برای زندگی کجاست؟ / رتبه ایران؟
فیلم/  تنش روی سکوهای ورزشگاه یادگار امام  (آخر این هم شد اسم!) در تبریز در بازی تراکتور سازی و استقلال تهران
آگهی های تجارتی