فروش پوست گربه در تهران


فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران با تائید خبر فروش پوست گربه دریکی از فروشگاه‌های تهران گفت: تنها یک‌پوست گربه آن‌هم پوست وارداتی در این فروشگاه فروخته‌شده است.

خبر فروش پوست گربه در فروشگاه‌های تهران دست‌به‌دست چرخید. نقی میرزا کریمی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران در گفت و گو با خبرگزاری فارس گفت: با پیگیری این موضوع و بنا بر گزارش‌های رسیده، نیرو‌های یگان حفاظت محیط زیست استان تهران به فروشگاه مذکوری که اقدام به فروش پوست گربه کرده بود مراجعه کرده‌اند.

وی ادامه داد: براساس گزارش نیرو‌های محیط زیست استان تهران در میان‌پوست‌های فروخته‌شده تنها یک مورد مربوط به پوست گربه بوده است که این پوست گربه هم ایرانی نبوده و وارداتی است.

میرزا کریمی با اشاره به اینکه تخلف صورت گرفته از سوی صاحب فروشگاه ثبت و صورت‌جلسه شده ست اظهار داشت: به‌زودی گزارش این تخلف در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.

[کد مطلب: 150251] [تاريخ انتشار: بيست و يکم اسفند ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم مارس ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم اسفند ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم مارس ۲۰۱۸ ، 11:08:40 توسط افراسیاب
توی چهل سال نود درصد حیوانات ایران از بین رفتن گورخر که دهه پنجاه پنجهزار راس بود حتی یکی هم نمانده حتی زمان رئیس جمهوری رفسنجانی ازش بودجه خواستن برای نجات گورخر ایرانی گفت ما اینهمه مشگل داریم بیائم خر نجات بدیم چند روز پیش هم عکس یک مار بزرگ و کمیاب ایرانی رو که سرش رو با سنگ خرد کرده بودن گذاشتن تو نت که آمده تو چادرمون همون مار رو تو اروپا چند هزار یورو خرید و فروش میکنن یک سری آدم بیسواد و مثل همین آخوندها هم میان بطرفداری از کشتن خزندگان کمیاب همینجا زیر کامنتها توهین میکنن
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم اسفند ۱۳۹۶ برابر با دوازدهم مارس ۲۰۱۸ ، 06:27:29 توسط جلال
مثه سگ دروغ میگن تو این مملکت ادمها که سهله حیوانات بیچاره هم در امان نیستن هر روز ما شاهد کشتن حیوانات زبان بسته مظلوم هستیم خدا لعنت کنه این جماعت را انشااله روی خوش نبینن
آگهی های تجارتی