حمله تند رابرت دنیرو به رییس‌جمهور آمریکا/ وقتی ترامپ با گواهی پزشکی از شرکت در جنگ شانه خالی کرد


در همان شبی که دونالد ترامپ رییس‌جمهور آمریکا به لس‌آنجلس سفر کرده بود، رابرت دنیرو بازیگر برنده دو جایزه اسکار از فرصت استفاده کرد و به تندی از او انتقاد کرد.

در یک مراسم شام خیریه برای جمع‌آوری کمک مالی برای تحصیل کودکان نیازمند رابرت دنیرو درباره دنیای پر از نیرنگ و طمع دونالد ترامپ صحبت کرد:

«تحصیل بدون انسانیت جهالت است. به رییس‌جمهور نگاه کنید. او در دانشگاه پنسیلوانیا درس خوانده است، بنابراین از آموزش مناسب دانشگاهی برخوردار بوده است اما هنوز هم یک احمق است. در او هیچ نشان از حس همدلی و انسانیت به چشم نمی‌خورد.»

بازیگر «گاو خشمگین» که در انتقاد از دونالد ترامپ پیشینه‌ای دراز دارد، در ادامه به کودکی اشرافی و بزرگ شدن ترامپ و شانه خالی کردن او از شرکت در جنگ ویتنام با گواهی پزشکی کنایه زد. ترامپ پس از تمام کردن تحصیل در سال ۱۹۶۸ درست در زمانی که ۳۰۰ هزار آمریکایی به خدمت ارتش درآمدند با گواهی پزشکی از خدمت معاف شد. (خبرآنلاین)

[کد مطلب: 150465] [تاريخ انتشار: بيست و سوم اسفند ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم مارس ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ چهارم فروردين ۱۳۹۷ برابر با بيست و چهارم مارس ۲۰۱۸ ، 16:53:08 توسط کارگر
افراسیاب باز هم خرابکاری کردی؟ این نوشته از اینترنت است: "در زمان جنگ ویتنام، بوش ِ پسر، تصمیم گرفت وارد مدرسه تابستانی گارد ملی در تکزاس شود. در آن زمان اعزام هیچ یک از سربازان و فارغ التحصیلان این مدرسه به جنگ اعزام نمی شد. پس از اتمام دوره تحصیل دراین مدرسه مثل پدر: کار در رشته نفت و کار در شرکت دوست خانواده را آغاز کرد" بوشِ پسر اهل حشیش و مشروبات الکی بود و بعد از اینکه در چهل سالگی مذهبی شد مشروب را کنار گذاشت و وارد سیاست شد.اگر چیزی نمیدونی مجبور نیستی اظهار نظر کنی. این چرندیات در مورد چپ طرفدار پوتین و کره چیه مینویسی؟ افراسیاب اینجا مهدکودک نیست، سعی کن قدری مثل بزرگسالها فکر کنی. بیشتر از همه خودت را در معرض تمسخر قرار میدی. میدونم مخالف رژیم و مثلا طرفدار چپها هستی ولی این دوستی، مثل دوستیِ خاله خرسه است. مرسی از Nia و اطلاعاتشون.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم اسفند ۱۳۹۶ برابر با شانزدهم مارس ۲۰۱۸ ، 05:58:53 توسط minna maya
Why do you not publish my comments but allow others to write in English?

پیک ایران: ما از شما نطری دریافت نکرده ایم. لطف کنید دوباره ارسال کنید.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم اسفند ۱۳۹۶ برابر با پانزدهم مارس ۲۰۱۸ ، 17:55:53 توسط Nia
کارگرعزیز ضمن هم رآی بودن با نظرات شما باید بگویم که Robert de Niro یهودی نیست بلکه کاتولیک هست.در ضمن این افراسیاب هیچی بارش نیست خودت را خسته نکن :-) De Niro’s father was raised a Catholic, but when little Robbie was two years old, his father announced that he was gay and his parents got a divorce. His mother was raised Presbyterian but quickly confirmed that she was an atheist upon adulthood. De Niro’s parents did not want him baptized into the Catholic Church, but during their divorce, he stayed with his devoutly Catholic grandparents who had him baptized in secret.1 It’s safe to say that if De Niro is anything, ##he’s a Catholic##, but he doesn’t seem to practice and he doesn’t want to talk about it.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم اسفند ۱۳۹۶ برابر با پانزدهم مارس ۲۰۱۸ ، 07:01:35 توسط افراسیاب
جورج بوش از جنگ فرار نکرد خلبان بمب افکن ب ۵۲ بوده و صد و ده بار ویتنام رو بمباران کرده اطلاعات در اینترنت هست، فعلا ترامپ بیشترین حمله رو به جمهوری اسلامی کرده، مخالفان ترامپ در بین ایرانیها چند دسته هستند، دسته اول دو پاسپورتیها که دائم میرن ایران نخود لوبیا میارن دسته دوم ایرانیان ساکن آمریکا و کانادا اینها میدونن ترامپ راسیسته و آنها هم خارجی و در نهایت بضررشون تمام میشه و از ترامپ متنفرند، یک سری عوامل رژیم گروه بعدی هستند چون در زمان ترامپ بیشترین ضربه رو خوردن تا زمان اوباما و دسته آخری یک سری چپی طرف دار پوتین و کره شمالی اینها چپی خاص خودشون هستن کمونیست نیستن اینها طرفدار سرنگونی رژیم ایران هستند ولی اول باید صد در صد مطمئن بشن رژیم بعدی در ایران یکی مثل پوتین باشه، البته حکومت کمونیستی استالینی خوبه چون اسلام رو میبره ولی چپیها دنبال چیز دیگری هستند آنها هیچوقت استالین نمیشن در نهایت خیلی زور بزنه میشه فیدل کسترو
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم اسفند ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم مارس ۲۰۱۸ ، 23:50:21 توسط کارگر
بنظر میره که افراسیاب هنوز نمیدونه گاو یعنی چی؟ اولا منظور دونیرو از خوب بودن جنگ ویتنام نیست بلکه سوءاستفاده سرمایه داران از موقعیتشون هست. آدم جنگ طلبی مثل جورج بوش هم از جنگ فرار کرده بود و این مسئله به این معنی است که سرمایه داران دنیا از جنگها برای قربانی کردن طبقات پایینی جامعه استفاده میکنند. رفسنجانی ها و خامنه ایها و خمینی ها و یک مشت ملای حاکم پاپتی های جامعه را به اسلام و با وعده بهشت بمضاف جنگ میرسند، در امریکا هم کندی و نیکسون و بوش و کارتر بعنوان میهن پرستی و مسیحیت و غیره برای کمونیست کشی و مسلمان کشی مردم طبقات پایین جامعه را بقتلگاه میفرستند. اما ضمن اینکه از هالیوود و هنرپیشگان امریکا نمیشه انتظاری داشت ولی رابرت دونیرو به جبهه مترقی و مخالف دولت (بخصوص جمهوریخواهان جنگ طلب) تعلق داره و حتی بارها با وجود یهودی بودنش از فلسطین حمایت کرده و علیه دولت صهیونیست اسراییل اعتراض کرده؟ حالا شما بگو کی گاوه؟
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم اسفند ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم مارس ۲۰۱۸ ، 20:38:30 توسط cyrus
دلیل نرفتن ترامپ به ویتنام این بود که ترسو بود و هست . دلیلش این نبود که با جنگ ویتنام مخالفه . محمد علی کلی هم نرفت چون مخالف جنگ ویتنام بود . ولی کلی رو ۲ سال انداختن زندان چونکه باباش پولدار نبود . نظر نویسنده قبلی خیلی احمقانه است .
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم اسفند ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم مارس ۲۰۱۸ ، 20:37:19 توسط رابرت دونیرو
آقای افراسیاب از اسب پیاده شو با هم بریم, میظور این بوده که این آقای ترامپ به قول قدیمیها رستم دم حمامه, یک کم مطالعه کن بعد بیا کامنت بذار این آقای ترامپ از دست راستیهای بنام آمریکاست و بعید به نظر میاد که با دخالت آمریکا در ویتنام مخالف بوده باشه, این آقا از ترس جونش نخواسته بره به ویتنام, همین................
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم اسفند ۱۳۹۶ برابر با چهاردهم مارس ۲۰۱۸ ، 12:08:11 توسط افراسیاب
اگه جنگ ویتنام نرفته که کار خوبی کرده حتی اگر کلک زده باشه، میرفت آنجا مردم بدبخت رو بکشه همین جنگ نرفتنها و اعتراضها باعث شد آمریکا از ویتنام بره بیرون، این رابرت دنیرو یک الکلی معروف که به اندازه گاو نمیفهمه چندین بار برای ترک الکل و مواد بیمارستان رفته
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
بانوی ايرانی به عنوان دومین زن در تاریخ فیزیک، جایزه مکانیک سیالات را گرفت
مجسمه گاندیِ «نژادپرست» از دانشگاه غنا پایین کشیده شد 
عکس و فیلم/ این عکاسان با استفاده از تکنیکهای عکاسی و برنامه های کامپیتوری تصاویر بیادماندنی از بیماران بیمارستانها خلق کرده اند
فيلم/ طنز: بدهکار چند صد ميلياردی با معرفی نامه
افتضاح ترین رمز عبورهای سال 2018 معرفی شدند
یک مقبره 'بی نظیر' باستانی در مصر کشف شد + عکس
 ریختن 300 هزار دلار از خودرویی در آمریکا / فقط 205 هزار دلار پیدا شد
برند ملی؛ رتبه ایران در بین کشورها چند است؟ (+جدول)
عکس/ اروگامی های  زیبا از پرنده ماهی خوار
بهای پوند برای مسافران تقریبا معادل دلار شد
قاچاق گسترده زنان جنوب آسیا برای ازدواج با مردان چینی
فقط یک سوم راز و رمزهای منطقه باستانی سقاره تا کنون شناخته شد
آگهی های تجارتی