سناريو جديد تحت عنوان گردهمايي ايرانيان مقيم خارج

 

گزارش دريافتی  :  حكومت  اسلامی كه دستش بخون صد ها هزار ايراني ازاده اغشته است در يك سناريو جديد تحت عنوان گردهمايي ايرانيان مقيم خارج در تهران سفارت خانه هاى خودرا در كشور هاي ديگر بسيج كرده تا ايادي خود را براي شركت در اين گردهمايى كه كليه هزينه مسافرت ان از خون جوانان غيور ايران كه سال گدشته براي ازادي اسفالت خيابانهاي تهران وشهرستانها را رنگين كردند پرداخت ميشود بر اساس گزارش رسيده حتي ايادي رژيم تهران نيز به اين دعوت پاس نه گفتند براي نمونه در امريكا تا امروز تنها ٦ نفر داوطب شده اند در ميان انان يك پيتزا فروش از لس انجلس دو نفر راننده تاكسى و ليموزين از فلوريدا و تگزاس به عنوان نخبگان و انديشمندان مقيم امريكا داوطب شده اند اضافه ميكنم در چنين گردهمايي ها وزارت اطلاعات و سازمان هاي جاسوسي و اطلاعاتي نسبت به جدب و استخدام افراد براي جمع اوري اطلاعات در جوامع ايراني مقيم خارج اقدام ميكنند نامه ار سالى سفارتخانه هاى ايران براي ايرانيان مقيم جارج از اين قرار است گرامي هموطن عزيز و انديشمند 1389/01/05 با سلام و عرض تبريک و تهنيت به مناسبت فرارسيدن خجسته نوروز باستانی، بدينوسيله به اطلاع ميرساند که دومين همايش بزرگ ايرانيان خارج از کشور در تاريخ يازدهم و دوازدهم مرداد ماه سال ١٣٨٩ بمدت دو روز در تهران برگزار خواهد شد.از حضرتعالی بعنوان يکی از نخبگان ايران و ذخير های علمی و فرهنگی برای کشور عزيزمان، دعوت ميشود بر اساس تخصص و تمايل خود نسبت به تکميل يکی از فرمهای چهارگانه ضميمه اقدام فرمائيد تا جهت مشارکت آن سرور گرامی دريکی از کارگروههای چهارگانه (فرهنگی و رسانه ای، علمی و آموزشی، حقوقی و کنسولی، اقتصاد و بازرگانی ) استفاده ١٣٨٩ به دفتر حفاظت منافع جمهوری /٠١/ شود. لطفاً فرم پرشده را حداکثر تا تاريخ ٢٠ اسلامی ايران در واشنگتن دی سی ارسال فرمائيد ( به مدارکی که بعد از تاريخ فوق دريافت گردد ترتيب اثر داده نميشود). مدارک واصله توسط هيأتی بررسی و مراتب متعاقباً به اطلاع مدعوين محترم خواهد رسيد. شايان ذکر است که هزينه شرکت در همايش مذکور، شامل بهای بليط هواپيما Economy نزديکترين مسير) و هزينه هتل و پذيرائی بعهده کميته برگزار کننده همايش خواهد بود. از اينکه با ارسال فرم پر شده ما را ياری خواهيد فرمود کمال امتنان و تشکر را دارد. ٢٠٢١٠٧٣-٩۶۵- شماره فکس: nokhbegan@daftar.org : آدرس الکترونيک

[کد مطلب: 15100] [تاريخ انتشار: سيزدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با دوم آوريل ۲۰۱۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ پانزدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با چهارم آوريل ۲۰۱۰ ، 11:35:32 توسط كارگر.محارب
اگر بتوانم و خارج از قوائد پيك ايران نباشد.بنده نيز در آينده اى نزديك درمورد همينگونه افراد كه در ژاپن با نهايت بى شرمى (خصوصا)پس از كشتارو جنايات اخير .كه سفير عراقچى با نفرت و انزجار جامعه ايرانيان قرارگرفته. براى گرفتن امكانات.دست به كارهائى ميزنند كه كم از جنايات بسيچيان نيست .اگر پيك ايران مقال يا مجالى فراهم كند.ميشود خائنين به ملت ايران را به ديگران خصوصا ايرانيان داخل كشور كه اينهمه گرفتارى را تحمل ميكنند.شناساند.
نوشته شده در تاريخ چهاردهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با سوم آوريل ۲۰۱۰ ، 21:29:44 توسط هاشمی
مدت هاست که رژیم بطور سیستماتیک با مخالفین خارج از کشور مقابله میکند.از زمان سردار سازندگی شروع شد، ظاهراً برای جذب سرمایه ها. زمان خاتمی بیشتر و امروز بیش از پیش است. در همه زمینه ها. مثلاً فرهنگی، رسانه ای، اقتصادی (که در خفا صورت می گیرد). و متاسفانه کم نبودند و نیستند از میان تبعیدیان، که از هم زمان رفسنجانی،به رژیم لیبک گفتند. اینگونه پای رژیم به خارج باز شد. بیشتر از اینها هم خواهد کرد. باید منتظر روزی باشیم که مخالفین در خارج مخفیانه زندگی کنند. همین الان در میان شرکت کنندگان در تظاهرات برای پشتیبانی از داخل، کم دانشجویان بورسیه ای وجود ندارند. بورسیه هم که در جمهوری اسلامی معنایش معلوم است. اکثراً هم همین ها هستند که مخالف تکثر گرائی تظاهرات هستند و می خواهند این جنبش را تک صدایی بکنند و دو پاسپورتی ها هم کم از اینها پشتیبانی نمی کنند. رندی بزرگ و آزاده گفته است: « آدم ها اگر منافع شان ایجاب کند، مسائل بدیعی را هم عوض می کنند». کسی که قادر باشد، مثلث را مربع جلوه دهد و دایره را بیضی کند ولوزی را ذوذنقه بخواند، کم کارهای خطرناک نمی کند. مخالفین باید هوشیار باشند. پاینده ایران
نوشته شده در تاريخ چهاردهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با سوم آوريل ۲۰۱۰ ، 05:00:34 توسط سهراب
هنگامى كه ما خود همه ارزشها را زير پا ميگذاريم و به يكديگر احترام نميگذاريم چگونه انتظار داريم كشورهاى ديگر به ما احترام بگذارند و به دنبال منافع خود نباشند. ميليونها نفراز ماايرانيان به كشورهاى ديگر پناهنده ميشويم و خود را مخالف سياسى رژيم جنايتكاراسلامى ميناميم و بدون درنظر گرفتن مبارزات و خونهاى به زمين ريخته تبعيديان راستين سر از سفارتخانه هاى رژيم اسلامى درميآوريم. چگونه انتظار داريم تا يك ديپلمه با معدل ١٠كه مورد تبعيض و بى عدالتى ليسانسه دانشگاه پولى قرار گرفته است به مزدور حكومت اسلامى تبديل نشود. به باور من ازماست كه برماست!
نوشته شده در تاريخ سيزدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با دوم آوريل ۲۰۱۰ ، 21:21:47 توسط شهیدان شهر
انها خود کسانی بودند که این بقول خودشان ذخیره های علمی سوپر مغز که آمریکا واروپا را دارند میسازند وبه این جوامع دانشمند تحویل میدهند فراری دادند مسلما این سوپر مغزها که حتما تفاوتهای اساسی با مغز هایی از نوع احمدی نؤاد وجنتی ها دارند برای نان وبرای وسکی وآبجو تحت فشار قرار نگرفتند تا همه چیز وهمه کس خود را بگذارند وبگریزند اینها برای زبانشان که آزادی را فریاد میکرد لای منگنه های متحجرانه قرار گرفتند وبزرگترین لطمات اقتصادی تاریخ را بر پیکر فرتوت ومتلاشی شده از جنگ خود بر افراشته شان را وارد آوردند تا بتوانند معلمین روستاها را با معدلهای دیپلم 10 تا 12 به دانشگاهها بفرستند ودرسی هم نخوانند اما جناب دکتر از آب در آیند وامروز بر صفحات رسانه هزاران دکتر واساتید ظاهر میشوند که اگر کارنامه هایشان را بنگرید اکترا از دانش آموزان کودن بوده اند اما امروز هم وزیرند وهم وکیل ما در خارج تنها چند سوپر مغز داشتیم یکی امیر احمدی است دیگری مولانا وچند نفر دیگر که بخدمت مشغولند دیگر آنچه بر سر نخبه های گریزانده شده باید میامد آمده است وفرزندان فارسی نمیدانند وایران دگر آی ران شده دیر بیدار شدید آقایان
نوشته شده در تاريخ سيزدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با دوم آوريل ۲۰۱۰ ، 20:18:14 توسط تیزبین
دوست ارجمند احمد در استرالیا نیز از این پشمالوهای شپشو زیاد است و با همان بهانه ها که شما بر شمردید به اینجا آمده اند. خنده دار است و باور نکردنی که یکی از همین جانورها در اینجا حسابداری اسلامی !!!! میخواند. در اینجا بادمجان دور قاب چینها هیات امام حسن و امام حسین درست کرده اند و بر این باورم که اگر امکانش برایشان باشد حوزه علمیه نیز باز میکنند. دوست ارجمند سیاست و پولیتیکی خیلی چیز کثیفی است . سران این کشورها این جانوران و آخوندهای صادراتی رژیم اسلامی را میشناسند و میدانند که اینها تروریست هستند ولی برای یک تعداد رای اضافه که از پیروان نفهم و خا...ه مال اینها بدست میاورند خفه خون گرفته و زیر چشمی همه را در میکنند. در همه جای دنیا این کثافتهای رژیم   اسلامی ریشه دارند و بوی گندشان همه را آزار میدهد. بامید روزی که این  جانی ها گور خود را از میهن ما گم کنند.
نوشته شده در تاريخ سيزدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با دوم آوريل ۲۰۱۰ ، 17:58:54 توسط تبعيدى
سناريوى پر كردن فرمهاى اطلاعاتى جاسوسخانه هاى حكومت تبهكاران اسلامى توسط  دو پاسپورتى ها سالهاست انجام ميشود و هر فرد متقاضى دريافت پاسپورت حكومت اسلامى كه به دستبوسى دستهاى خونين پاسداران ديپلمات شده ميرود موظف به جاسوسى و ارايه اطلاعات راجع به ديگر ايرانيان است. چنانچه اين مطلب را باور نداريد به فرمهاى جاسوسخانه هاى حكومت تبهكاران اسلامى نگاهى بيندازيد آنوقت متوجه خواهيد شد كه چگونه ايادى دوپاسپورتى همكارى خودشان را با جانيان اسلامى آغاز ميكنند!
نوشته شده در تاريخ سيزدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با دوم آوريل ۲۰۱۰ ، 17:46:44 توسط Ahmad
متاسفانه الان چهره هاى كثيف وملالت اور و قيافه هاى حزب اللهى كلاسيك بوفور در كانادا ديده ميشود.معمولا يك ريشوى ميانسال پاكت وشلوار سهميه اي يقه خرگوشى و يك زن محجبه تيپ جواني قمرخانم. همچنين ٤-۵ بچه كه از فرط بلند حرف زدن همه را متوجه خودان ميكنند. متاسفانه دانشگاههاى اينجا هم كه براى متقاضيان عادى بسيار سختگيرى ميكنند جهت دريافت پول نفتى باينها تحت عنوان داشجوى بين المللى راحت پذيرش ميدهند. بعد چندسال هم سيتيزن ميشوند ودرحاليكه به همين كشور بدوبيراه ميگويند از مزاياى اينجا واستفاده ميكنند و بريش بنده وجنابعالي هم ميخندتد. الان در تورونتو و اتاوا بسيارى شان امكاناتى دارند كه با ١٠ سال كار هم بدست نميايد.در اين ميان جماعت حزب باد هم حتى براى يك وعده غذاى مجانى (معادل كانادايى سانديس) در مجالس اين بيشرفها شركت ميكنند. دوستان مقيم امريكا واروپا لطفا دراين مورد نظر دهند.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
کاریکاتور / وزیر آموزش و پرورش: هر دانش‌آموز می‌تواند یک "خمینی" باشد
انتشاراطلاعاتی جدید از فعالیت اسدی، دیپلمات بازداشتی جمهوری اسلامی
 داستان یک استارت‌آپ:‌ اختاپوس سپاه و کارآفرینان ایرانی
 تهیه کننده سریال «روزهای ابدی»: بازیگرانی که کلاه گیس داشتند ارمنی بودند + عکس
لحظه انفجار انتحاری در بغداد
 پیشنهاد طرح استیضاح جو بایدن یک روز پس از تحلیف 
 مذاکره‌کننده برجام برای سمت نماینده آمریکا در امور ایران در نظر گرفته شد 
 بیت کوین در حال سقوط است
۴۹ شرط روسیه برای قدرت‌مند شدن جمهوری اسلامی
 جان بولتون خواستار تغییر رژیم در ایران شد
 پیام خامنه ای: انتقام ترور قاسم سلیمانی حتمی است (همراه با عکس ترامپ در زمین گلف!)
گروه راستگرا و افراطی "پسران مغرور" ترامپ را از امپراتوری عزل کرد آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی