انتشار ویدیوی کشته شدن عکاس رویتر و چند نفر دیگر توسط نیروهای آمریکایی در عراق + فیلم


بی بی سی  : ویدیوی کشته شدن یک عکاس خبرگزاری رویتر و چند نفر دیگر توسط نیروهای آمریکایی در عراق پس از حدود دو سال و نیم به رسانه های گروهی درز کرده است.

نمیر نورالدین، عکاس ۲۲ ساله رویتر در ۱۲ ژوئیه سال ۲۰۰۷ میلادی در بغداد به همراه راننده اش در تیراندازی هلیکوپر آپاچی آمریکا کشته شد.

در آن واقعه چند عراقی دیگر که از سوی خلبان های آمریکایی شورشی شناخته شدند هم جان خود را از دست دادند.

وب سایت ویکی لیکس که برای دستیابی به اسناد محرمانه تلاش می کند، روز دوشنبه (۵ آوریل) ویدیوی ۳۸ دقیقه ای آن حمله هلیکوپتر آپاچی که توسط آن هلیکوپتر فیلم برداری شده بود را منتشر کرد.

عکاس رویتر در کنار افرادی دیده می شود که به گفته خلبان ها مسلح هستند و یکی از آن ها آر پی جی داشته است. اثبات این ادعا از روی مشاهده ویدیو ممکن نیست.

هلیوکوپتر به حدود هشت نفر که در گوشه ای جمع شده بودند حمله می کند و سپس خودرویی که برای جمع آوری مجروحان به محل شتافته بود را هدف قرار می دهد.

حداقل دوازده نفر در این حمله جان خود را از دست می دهند و شماری نیز زخمی شدند که در بین آن ها دو کودک بودند.

بر اساس نوار مکالمات خلبان ها یکی از آن ها می گوید: "تقصیر آن هاست که بچه های خود را به میدان جنگ می آورند."

ارتش آمریکا همواره گفته است درباره این واقعه تحقیق کرده است و نیروهای آمریکایی ضوابط درگیری با شورشیان را دنبال کرده بودند.

خبرگزاری رویتر می گوید در سال ۲۰۰۷ میلادی بطور خصوصی این ویدیو را روئیت کرده بود.

با این همه، وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) درخواست رویتر برای انتشار این ویدیو را رد کرده بود.

ویکی لیکس می گوید ویدیوی مذکور کدبندی شده و محرمانه بود و این سازمان مجبور شده برای روئیت کد آن را بشکند.

در صورتی گه نتوانستيد در YouTube  نتوانستيد فیلم را ببينيد از این آدرس استفاده کنيد:
http://wikileaks.org/

[کد مطلب: 15224] [تاريخ انتشار: هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۰ ، 15:14:11 توسط پيک ایران
پيک ایران : گفتنی ها در مورد اين خبر گفته شده برای همين از هموطنان تقاضا ميشود از ارسال بحثهایی که ربط مستقيمی به خبر ندارد خودداری کنند که منتشر نخواهد شد. مطالبی که توهين به کاربر ديگر باشد نيز جایی در اين سايت ندارد. ظاهرا مثل اينکه بايد بخش نطرات اين خبر را ببنديم. با سپاس از همکاری شما
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۰ ، 15:13:17 توسط bolbol
کیا kiap78 تو میگی‌ با من بحث نداری بسیار خوب ولی‌ من با تو و امثال تو شدیدا بحث دارم!! یعنی‌ تا زمانی‌ که در این دنیا بی‌ انصافی و بی‌ وجدانی و نامردی هست من با تو و امسال تو بحث دارم. تا زمانی‌ که جنایت و نسل کشی هست من با تو بحث دارم، تا زمانی‌ که انسان نما هایی مانند تو هست من با تو بحث دارم و تا زمانی‌ که ملت‌های بدبخت و بیچاره را به گلوله و توپ و تانک میبندند (البته از نوع قانونی‌!!!) من با تو بحث دارم و در آخر تا زمانی‌ که دزدی و غارت و جنایت آمریکا و شرکا و جمهوری اسلامی ادامه دارد من با تو بحث دارم.
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۰ ، 14:48:33 توسط کیا Kiap78
اگر بعضی جاهای حنابعالی خنک میشود بلبل !! بنده رزیدنسی آنجا که ویزا وایزاش رو میکنی سالها پیش گرفتم بیشتر هم بنویسم هویتم فاش میشه شما برو از اربابات پولت و بگیر 25 دلار کاسبی کردی نوش جانت
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۰ ، 14:46:43 توسط آرش*
باید طوری باشد که از عامل حرفی‌ زده نشود، معلول تفسیر شود کافی‌ است ! آیا اشغال کشور عراق قانونی بود ؟ عامل حمله به عراق یعنی‌ همان داشتن سلاح‌های کشتار‌ دست جمعی واقعیت داشت ؟ کدام قانون ؟ آب از سرچمه گٔل آلود است..
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۰ ، 14:28:27 توسط bolbol
کیا Kiap78 مثل تو زیاد هست ! تو غم و درد انسان‌ها برایت آزار دهنده نیست به گفته خودت. برای تو عراقی‌ یا ایرانی‌ یا افغانستانی یا و و و و بهانه است که بتوانی‌ پا بر وجدان خود بگذاری و نسل کشی یک سیستم خونخوار را توجیه کنی‌ . چند سطر نوشته‌ای پر از اراجیف ضد و نقیض ، مگر انسان بودن ربطی‌ به ملیت دارد؟ میگویی من عراقی‌ نیستم پس.... ، حاجی تو مثل اینکه تازه وارد آمریکا شدی و بد جوری احتیاج به چاپلوسی و تملق ینگه دنیا را داری!ویزا مشکل شده مثل اینکه!! در اروپا هزارها مردم عادی کار و زندگی‌ را میگذارند و برای حقوق عراقی‌ یا ویتنامی تظاهرات میکنند و تو یک نفر میگی‌ به من چه! به این میگن انسانیت و وجدان چون قانون جنگی آمریکا میگه؟ جوابت را قبلان دادم، تو برادر دنبال بهانه میگردی که یک ملت مفلوک را که به زمین افتاده را در کمال نامردی لگد بزنی‌ به استناد قانون وحشیگری آمریکا! بسیار ساده هست. همان طور که گفتم مثل تو باز هم هست ولی‌ خیلی‌ کم. ایران هم فقط بهانه است،امسال تو ایران را که هیچ دنیا را به ویزای آمریکا میفروشند میگی‌ نه تو آینه نگاه کن. حالا برو خجالت بکش.
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۰ ، 14:04:20 توسط bolbol
کیا Kiap7 تو برادر قلدری و باج گیری و غارتگری رو با قانون عوضی‌ گرفتی‌ . قانون گذاشته میشه برای رفاه مردم نه برای کشتار و غارت و چپاول که شما مثل اینکه در فرهنگ لقاتتون اشتباهی‌ چپانده شده ! شما میفرمائید که اگر از فردا میشد قانونی‌ از دیوار خانه مردم بالا رفت ، اموالشان را دزدید و سر صاب خانه را هم برید چون قانون می‌گوید ! به استناد قانونی‌ شبیه به همین حضرتعالی ادمکشی و نسل کشی و غارت یک ملت را توسط آمریکا را قانونی‌ می‌دانید . کتاب confessions of an economic hitman را بخوان ببین که آمریکا برای به دست آوردن منابع طبیعی و حتا رٔای کشورهای ضعیف در سازمان ملل متحد چه کارهای می‌کند. کتاب به انگلیسی ایست ، گرچه فکر نمیکنم اهل خواندن باشی‌ از نوشته‌هات پیداست. بعد کتاب shock doctrine را بخوان و ببین قانون یعنی‌ چه در دنیای سرمایه داری . مرد حسابی‌ خودت را مضحکه کردی یا مارو فیلم ؟ آنوقت خودت بگو با این وضع موجود آیا ما راهی‌ برای سرنگونی جمهوری نکبت اسلامی اجباری خواهیم داشت ؟؟
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۰ ، 13:26:37 توسط ایالات متحده، سنتکام
(ادامه)...همانگونه که دیوید فرانکل، گزارشگر واشینگتون پست که با آن نیروها همراه بوده است دیروز در چت انلاین خود گفت:چیزی که فهمیدنش مفید است،برخلاف برخی تعابیر مبنی بر اینکه این حمله به مردمی بود که در یک روز خوب در خیابان راه میرفتند، آن روز روزی غیر از آن بود. آن در وسط یک عملیات گسترده برای پاکسازی منطقه ای که نیروهای آمریکایی در آن مورد هدف روزافزون قرار گرفته، کشته و مجروح میشدند اتفاق افتاد. مکانی که بچه های رویتر در آن وارد شدند بدترن جای آن عملیات بود، جایی که صبح آن روز شاهد سلسله حملات آرپیجی و دیگر حملات بود. در آخر، زمانی که نیروهای ارتش ایالات متحده به صحنه رسیدند، آنها کودکان را برداشته و به بیمارستان نظامی ایالات متحده شتافتند، و روز بعد آنها به یک بیمارستان عراقی منتقل گردیدند. ما حزن انگیز بودن این حادثه را همانگونه که در ویدیو دیده و شنیده شده است را درک میکنیم. چنانکه که پیشتر نیز گفته شد، با اینکه نیروهای ما احتیاط لازم را به خرج دادند ولی متعصفانه پیش از حمله، وجود آن دو کودک را در صحنه نتوانتستد مشخص و تائید کنند. با احترام، مهدی ارجمند
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۰ ، 13:24:50 توسط سنتکام
خوانندگان گرامی، مجروح و یا کشته شدن غیر نظامیان در صحنه جنگ همواره بسیار اندوه بار و تعصف آمیز است. قوانین نظامی ما در هر مورد و موقعیتی نیروها را مستلزم به احتیاطات لازم برای حفاظت از امنیت غیرنظامیان هنگام عملیات نظامی میکند. نیروهای درگیر ما در این حادثه به طور کامل باور داشتند که هدف آنان مبارزان مسلح بوده و در آن زمان آگاهی از حضور غیرنظامیان نداشتند. این ویدئو منتشر شده متن و موقعیت کاملی که این درگیری در آن رخ داد را در بر نمی گیرد. این واقعیت بسیار مهم و می بایست در نظر گرفته شود که خدمه آپاچی در پاسخ به در خواست برای پشتیبانی نیروهای زمینی که در صبح آن روز در نبرد عمده ای بین افراد مسلح ضد دولتی و نیروهای ایالات متحده و دولت عراق زیر آتش بودند در آن منطقه حضور داشتند. فراتر از این، همانگونه که در این ویدئو می شود ملاحظه کرد، نیروهای نظامی بارها و بارها خواستار تثبیت نمایان بودن سلاح در دست اشخاص مورد نظر پیش از آتش باز کردن بودند و در واقع ، تحقیقات انجام شده در صحنه از این عملیات نشان داد که آن افراد سلاح مانند کلاشینکف در دست داشتند...(ادامه)
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۰ ، 13:17:27 توسط کیا Kiap78
آقای بلبل! من با شما بحثی ندارم، کما اینکه با احمدی نژاد و خامنه ای هم ندارم شما هم تفاتی برای من ندارید! در مورد آمریکا اول شما در آنجا زندگی کن بعد بیا بگو حکومت قانون نیست! ما که هر چه یافتیم حکومت قانون بوده و هست! به شما نمیگویند مثلا اهل کدام کشوری پس فلان کار برای شما متفاوت است فرقی بین کسی نیست! میخواهی بپذیر میخواهی یک سری به آمریکا بزن خودت ببین!
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۰ ، 12:29:46 توسط کیا kiap78
آقای شکارچی، این به اصطلاح مسلمانان در مسجد و در مدرسه پشت درب بیمارستان از ترس همین آمریکائیها سنگر گرفتند در عراق که به هوای جان آنها هم که شده کشته نشوند! قصه تعریف نکنید آنچه بیان شد بر اساس قانون آمریکا بود و بقیه اش به من اصلا مربوط نیست چون کسی که جنگ به راه می اندازد و در راه انداختن جنگ نقش دارد مقصر است نه نیروی نظامی وظیفه نیروی نظامی جنگیدن است دیگر آقا:جنگ یعنی وحشی گری قانونی شما هم به اربابانتان بفرمائید این راهی که پیش میروند ایران را به کام این هیولا میفرستند والا تا آنجا که به من مربوط است هر کس را می خواهند بکشند بکشند من نه عراقیم نه مسئول عراق برای من فعلا ایران مهم است جنگ 8 ساله هم یادم نرفته، تروریست به دولت آمریکا گفته نمیشود چون روز روشن با ارتش به یک کشور حمله کرده حداقل بگویید جنایتکار، لابد عراقی هستید خوب درست میگویید ولی این مسائل را من از قانون آمریکا گفتم من که عراقی نیستم که! وظیفه ارتش آمریکا هم دفاع از عراق نیست شما مغلطه میکنید وظیفه سیاستمداران آن هم دفاع از عراق نیست کاش سیاستمدار و ایرانی مثل شما هم مثل همان آمریکا دیگران را میچاپید برای ملت خود!
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۰ ، 08:15:17 توسط bolbol
کیا Kiap78 جوابت را بسیار محترمانه شکارچی داد . ولی‌ هنوز صحبت از قانون و قاعده میکنی‌ ؟؟؟ وقاحت هم حدی دارد ولی‌ حد آن برای تو و امسال تو روشن نیست.
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۰ ، 08:02:28 توسط شکارچی
جناب کیا78 و بابک جوون .. خودتان از سخنانتان شرم نمی کنید؟ این جنایتکاران آمریکایی با قلدری به کشوری به بهانه های واهی حمله کرده اند و اشغالش کرده اند..به بهانه ی واهی مبارزه با تروریسم (که خود عامل آن هستند) زنان و کودکان بی گناه را می کشند و آنوقت شما اینطور وقیحانه از جنایات آنها طرفداری می کنید؟ احتمالا انگلیسی شما بد نیست..دوباره فیلم را ببینید و آنجایی که خلبان با هیجان می گوید : یالا بزار شلیک کنیم به تصویر دقت کنید..اگر چشمی برای دیدن داشته باشید دو کودک را در جلوی آن ماشین می بینید..همانطور که آن جنایتکار آمریکایی دید و با شعف درخواست اجازه ی حمله را کرد.. گند این ماجرا به حدی در آمده که خوذ آمریکایی ها از انتشار تصاویر شرم داشتند .. حالا شما اینطور برای این جانیان پستان به تنور می چسبانید و از حلوا خیرات نکردن در جنگ حرف می زنید؟ الحق که روی انتری نژاد را در وقاحت سفید کردید .. پیشنهاد می کنم سخنرانی اخیر نوام چامسکی در مراسم دریافت جایزه فروم را بشنوید و اگر اندک وجدانی برایتان باقی مانده از شرم بمیرید .. البته تکرار می کنم اگـــــــــــــــــــــــــــر
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۰ ، 07:42:36 توسط bolbol
کیا Kiap78 you don´t get it do you ?? تو چرا هی‌ ادای روشنفکر هارو در میاری ؟؟؟ مثل اینکه اصل مطلب رو نمیگیری؟؟ بابا کدوم قانون ؟؟؟ کدوم قاعده؟؟؟ آیا منظورت از قانون همان مزخرواتی ایست که یک مشت جانی و آدم خوار نوشتهاند که تو هم هی‌ به آنها دم بدی ؟؟؟ چشماتو باز کن ببین چه یاوه هایی مینویسی و بعد ببین جوابت را چطور در همین بخش داده اند . آخر جوک میخواهی‌ بگویی بگو ولی‌ دیگر مردم را بازیچه دست قرار نده. بازی با لغات کافیست. هی‌ صحبت از حکومت قانون میکنی !!! کجای آمریکا قانون برقراره ؟؟؟ مثل اینکه نمیدانی تو آمریکا چه کلاهی به اسم قانون یک سری شارلاتان بر سر مردم گذاشتند . مثل اینکه نمیدانی که همان قانونی‌ که تو به آن استناد میکنی‌ به دست یک سری دزد بخوان سناتور نوشته شده که از در و دیوار پول گرفته‌اند تا به نفع شرکتها و به ضرر ملت هر قانونی‌ را از سنا راد کنند . آبا از خواب خرگوشی بیدار شو . میگویی مگر من آدم کشتهم میگویم نه ولی‌ بر این کش و کشتار صحه میگذری و میگویی قانون جنگ است؟؟ اصلا قرار نبود جنگی باشه مرد حسابی‌ تا یک سری دزد و غارتگر هزاران انسان بی‌ گناه را بکشند به اسم قا
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۰ ، 05:00:42 توسط کیا Kiap78
آقای بلبل شما حرف بی پایه میزنی و هی پس و پیش توهین میکنی! از بی پایه حرف زدنت همین بس که "تو بعد از چند دهه انسان کشی دم از قانون میزنی" آقای عزیز مگر من آدم کشته ام؟ مگر اصلا شما مرا میشناسی که به همین راحتی به من تهمت و افترا میزنی؟ خوب کمی نوشتار خودت را بخوان! حقیقت تلخ است درد دارد بالاخره هر چیزی قاعده ای دارد من طرفدار دمکراسی هستم پیرو هیچ دین و مذهبی هم نیستم هیچ خدایی از این ادیان را هم خدا نمیدانم (به خدا توهین شده بابا) هدف از همه اینها برقراری حکومت قانون در ایران است، بعنی نه امثال شما و نه امثال من و نه آخوند و نه هیچ کس دیگر سلیقه اعمال نکند، یعنی ضوابط قانونی غلط یا درست حکمفرما باشد البته قانون انسان نوشته برای انسان نه الله مدینه من درآوردی با احکام ضد بشری، در ضمن بر حسب ظاهر همان بوش و بلر نکبت هردو بر اساس بخش 7 منشور سازمان ملل به عراق حمله کردند شما مگر قانون میدانی؟ حال بماند که در گزارشهای اطلاعاتی انگلیس دستکاری شده بود! آنها اگر دادگاهی بود خودشان باید دفاع کنند به من مربوط نیست مگر من دستور دادم؟ شما همان ایران را درست کن بقیه جاها شهروندان خودش را دارد!!
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۰ ، 04:24:37 توسط bolbol
کیا Kiap78 برای من بسیار جالبه که شخصی‌ مثل تو بعد از چند دهه انسان کشی هنوز صحبت از قانون میکنه !!! لطف کنید برای ما هم توضیح بدهید که طبق کدام قانون بین‌المللی آمریکا و انگلیس به عراق حمله کردند ؟؟؟ مگر همین الان صحبت از محاکمه بوش و بلر نیست؟؟ همان هایی که همان قانون بین‌المللی نیم بند خودشان هم زیر پا گذاشتند . حالا هی‌ تو بیا و با انداختن چند تا واژه و جمله انگلیسی‌ استناد کن و سعی‌ در توجیه نسل کشی . اشکال کار همینه که آدمهائی مثل تو بیشتر علاقه به حرف بی‌ پایه زدن دارند تا رفع بدبختی مردم ، و تا زمانی‌ که تو امثال تو هست آمریکا و انگلیس هم سو استفاده شن را خواهند کرد حالا تو می‌دانی و میکنی‌ یا نمیدانی در هر صورت نتیجه اینست که آمریکا بعد از جنگ جهانی‌ دوم به ۱۲۵ کشور بدون هیچ دلیل قانونی‌ حمله کرده و ملتی را بیچاره، از کدام کشور شروع کنیم برای روشن شدن قضیه؟؟؟ حالا باز هم صحبت از قانون میکنی‌؟؟؟ آمریکا هم تکلیفش روشن است برادر، زیر فشار سیستم سرمایه‌ داری خودش را از بین برد و همون جائی‌ خواهد رفت که جمهوری اسلامی اجباری !!!
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۰ ، 03:15:31 توسط بهمن ۵٧
من بعنوان هوادار موسوي عزيز, كروبي عزيز, خاتمي عزيز, گنجي عزيز, سازگاراي عزيز, بهزاد نبوي عزيز, حجاريان عزيز, شيرين بانوي عبادي عزيز و خيلي از سبزهاي عزيز ديگر خوشحالم كه ما اول از همه با بيرحمي هاي چريكهاي فدايي, جنايتهاي حزب كمونيست م ل م, با قتل هاي فجيع حزب كمونيست كارگري, با شكنجه كردن هاي توفان, با دار زدنهاي اقليت, با قتل عام هاي كومله در هيروشيما و انقلاب بهمن ۵٧ و ۵٨ و بقيه بهمن ها مبارزه كرديم٠ما عمله هاي ژاپني يكذره با امريكا و اروپا مخالفيم چون شاه مظلوم را برد... ولي تا دلتون بخواد كمونيست كشي مان خوب است٠تا شما باشيد ديگه انقلاب نكنيد! ژاپني مخارب٠
نوشته شده در تاريخ هجدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با هفتم آوريل ۲۰۱۰ ، 01:43:35 توسط کیا Kiap78
آقایان شما چه بخواهید و چه نخواهید در دنیای واقعی ملاک فقط قانون است نه من و شما، و چون کشور مهاجم آمریکاست قانون آمریکا هم ملاک است برای شما که باورش برایتان مشکل است مینویسم، قانون آخوند و ملا هم که از بام تا شام در محدوده کشور ایران اجرا میشود، غیر از این است؟ و همه مدارک و اسناد، اوراق هویت و استعلامات و سایر اسناد قانونی کشور ایران هم در جهان سندیت دارند حالا من و شما آنها را قبول نداریم باید حکومت را پائین بکشیم ودمکراتیزه کنیم تا شاید برخی نظرات و خواسته های ما هم در آن گنجانیده شودبر خی دوستان همچین مینویسند که انگاری جنایات کمونیستها در خاک خودشان را فراموش کرده اند، خوب عزیزم دنیا بر اساس قانون میچرخد آنارشیزم که حاکم نشده، در مورد جنگ هم اسمش روی آن است: وحشی گری قانونی، همین، حالا هی بنویسید که این قوانین را که مینویسد البته حکومتهای حاکم، و در مورد حاکمیت دمکراسی لیبرال در آمریکا من که شکی ندارم شما شاید بدتان بیاید، هر سیستمی دارای مزایا و معایبی است البته، بالاخره این حکومت هم حکومت مردم آمریکاست کما اینکه حکومت ایران هم حکومت مردم ایران پنداشته میشود! چه بخواهید چه نه
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 23:29:22 توسط ایرانی
كتيفتر و فرومايه تر از آمریکائیهای نامرد فقط پاسدارها ونوكران جمهوري اسلامي هستند.
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 18:24:17 توسط كارگر٠محارب
همه ما كه در اين سايت كامنت ميگزاريم مطمئن هستيم و جهان شاهد است.كه اين فتنه كثيف.و آلودگى اجتماعى با بهمن ۵٧ نخست وارد كشورما گرديد و سپس اين ترورو سربريدن به اين شكل از بلالقوه بودن با دست همين آمريكا در كل منطقه ريشه دوانيد.حماس را اسرائيل ساخت. القاعده را آمريكا ساخت تا با شورى متجاوز بجنگد.حزب الله را فرزند انگليس.خمينى ساخت تا كلكسيون.جنايت.شوروى و آمريكا و اروپا و صهيونيسم.كامل شود.جرم مردم ايران چيست كه دراسارت نيروهاى بسيج تحت حمايت روسيه و چين و اوباما و اروپا مورد شكنجه و تجاوز قرار گرفته و مخفيانه دفن ميشوند؟هر فاجعه اى در دنيا ميشنوم.اول ياد مردم ايرانم كه چرا عاملان اينهمه جنايت در ايران.رسواومجازات نميشوند؟
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 16:39:14 توسط bolbol
To کیا Kiap78 Rules of engagement written by whom ??? the rules that you are proudly referring to were all written by your masters in Washington and London for their own benefits . People like you are either blind or pretend to be , perhaps you should watch the clip one more time and listen carefully to the conversations !!! Hear the joy in their voices for murdering innocent people for the fun of it !!! Who are you kidding ,yourself maybe but not the people who read your rubbish . Pretending to be an intellectual is one thing but to be one you must have the substance which in my opinion you don’t , in fact your lack of respect for human lives and human dignity is sickening and pathetic,all apparently justified by your lame excuse of “ rules of engagement “ .
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 16:39:00 توسط بهمن ۵٧
آقا من اصلا فكر ميكنم تقصير شورويه كه اين كمونيستها ٧٠ ساله در عراق كنگو پاكستان افغانستان اسراييل اشغالي هندوچين فيليپين ژاپن اندونزي شيلي و آرژانتين هي مردم را كشتند٠من با امريكا بدم چون به نجات جهان بلند نميشه٠من فكر ميكنم اين فيلم را حزب كمونيست ايران كه هم هوادار آلباني است هم چين هم روسيه و هم تروتسكيست است تهيه كرده و صداي انگليسي بيربط گذاشته و براي اين سايت فرستاده تا همه فكر كنند كار امريكاييهاي دمكرات منش است٠ من جواب هيچكس را نميدهم- خدا ميده! ژاپني محارب!
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 16:26:55 توسط بابک جان
اینطور که از ویدئو مشخصه یک عده بیگناه در این جریان متاسفانه کشته شدند, اما اگر کور نباشیم اون آر پی جی را دست اون جونه می بینیم, زمانیکه که هلی کوپتر داره دور میزنه یکی در گوشه زاویه کوچه داره کمین میکنه اینهم هم اگه کور نباشیم مشخصه, اگر کر هم نباشیم گفتگوی چندین باره خلبان و مرکز را هم میشنویم که میخواهند مظمئن شونند که با یک عده جنگجو طرفند یا آدم عادی, خبرنگار بعدا مشخص میشود خبرنگار است, وگرنه حتی دوربین در کنار آرپی جی نباید مصونیت بیاورد چرا که القاعده هم از بسیاری از نبردهایش یا تک تیراندازانش فیلم برداری کرده شما که از مادر زائیده شده اید تخم تونو در مخالفت با آمریکا کاشته اند آیا ندیده اید ویدئوهای القاعده رو که با نوای ذهن خراش قرآن تک تک سربازان آمریکایی را هدف قرار میدهد آیا دوربین در دست هر کسی در کنار آرپی جی باید برای یک خلبان مصونیت بیاورد که چونکه طرف دوربین داره خوب عیبی نداره بزار برن؟ ما انسانیم, و جنگ تا روزیکه دی ان ای مونو دستکاری نکنیم با ما خواهد بود, در جنگ هم حلوا خیر نمیکنند تر و خشک با هم میسوزنند امیدوارم هیچ بیگناهی کشته نشود در هیچ سمت این جنگها
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 16:20:22 توسط bolbol
آقای شما خودت می‌فهمی چی‌ مینویسی ؟؟؟ این همه یاوه سر هم کردی که چی‌ بگی‌ ؟؟؟ هفت ساله آمریکا تسمه از گرده‌ یک ملت کشیده حالا ملت فلک زده عراق نظر تو را احتیاج داره که براشون بری بالای منبر ؟؟؟ معنی‌ بی‌ طرفی‌ هم فهمیدیم یعنی‌ چی‌ !!! یعنی‌ یک سری حرف یاوه سر هم بکنی‌ به استناد قوانینی که قوم قالب نوشته و تحویل ملتی بدی که هر روز داره طبق همان قوانین وحشیگری که تو حامی‌ آن هستی‌ صدها کشته میده. صحبت از دادگاه و وکیل نیست صحبت از انسانیت و درد و رنج یک ملت است که تو یک نفر یک تنه حاضری همه رو زیر پا بگذاری چون که قوانین جنگی نوشته آقایان در واشنگتن و لندن ، اصولاً آنچه که اربابانت نوشته اند . جمهوری اسلامی هم همان کاری را با هموطن‌های من میکنه که آمریکا و غرب با عراق و افغانستان و..... !!! تو با این اراجیف داری کشتار ملتی بی‌ گناه را توجیه میکنی‌ البته که دستمزدت را هم میگیری. خجالت بکش ، از انسانیت خجالت بکش.
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 16:06:15 توسط مهدی
To: کیا Kiap78 For fact findings please visit the website (http://www.davidduke.com )of David Duke the former House of Representatives for Louisia. So you know that why the War in Iraq has happened and the roots of the entire problems in Middle East. The website is http://www.davidduke.com
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 15:50:20 توسط Mordad
آقاي كيا اينطور كه شما استدلال ميكنيد بايد تمام جنايات جمهوري اسقاطي هم درست باشه زيرا اونا هم ميكن ما بر اساس قانونمون اين كارها رو ميكنيم كدوم قانون باباي من!? اون صدها هزاري كه توسط بمبهاي آمريكا در عراق و افغانستان يا هيروشيما و ناكازاكي كشته شدن مثل من و تو دوست داشتن زنده بمونن و نفس بكشن قبول كن آمريكا تروريسته حالا فرقش با آخوندا و القاعده اينه كه هم خيلي بيشتر ميكشه هم دوقورت و نيمش هم باقيه كه ما براي حقوق بشر و دموكراسي و صلح ميكشيم نه صدور ارتجاع و ترويج سنت رسول الله
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 15:44:42 توسط آرش*
آمریکا یکی از کشور هایی است که در صورت تمایل و تصاحب منافع ، ناقض کلیه قوانین و قرار داد‌های بین المللی و حتی حقوق بشر است.
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 15:08:17 توسط کیا Kiap78
آقای بلبل  شما برادر میفهمی چی مینویسی؟ مثلا استدلال کردی؟ من که گفتم بیطرفم بر اساس قوانین استدلال کردم حالا یارو خوشحال شده خوب باشه !! مه من میگم کار درستی کرده؟ او که نمیدانسته چه کسانی را از بین میبرد که، اگر میدانست و میکرد میشد جنایتگر جنگی مساله اسنست حالا شما از آمریکا خوشتان میآید یا بدتان میآید به من مربوط نیست! بزرگس گفته "در نهایت این حقیقت است که خود را فریاد میزند" شما حالا دلت بخواهد یا نخواهد همین است جنگ یعنی کشتن دستور کشتار قانونی، به همین سادگی ، اینقدر فهم آن مشکل است؟ البته دستور العملهایی هم دارد که اینها رعایت کرده اند اگر به کل قضیه بنگرید که اصلا جنگ نباید باشد، آنوثت الله مدینه هم نباید باشد، پیغمبر شان مگر چه میکرده؟ لطفا مهملات آخوندها را تخویل ما ندهید ، براستی با خود اندیشیده اید چرا کسی به سوئیس حمله نمیکند؟ چرا هر روز اسم بلژیک و امثالهم یا حتی عربستان سعودی بعنوان یاغی کره زمین مطرح نیست شما این تصاویر را به اربابانتان نشان دهید که نتیجه جنگ طلبی و صدور اسلام و توهمات الله مدینه چه چیزی است!
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 14:15:23 توسط bolbol
به کیا Kiap78 برادر عجب حرفی‌ میزنی !!! جنگه و حلوا پخش نمیکنند ؟؟؟ این دیگر چطور استدلالی ایست ؟؟؟ یکی‌ نیست بگوید چرا حلوا هم خوب پخش میکنند ولی‌ از نوع نفت و گاز و هزار کوفت دیگه که آمریکا قلپی بالا کشیده !!! صحبت از قضاوت بی‌ طرفانه میکنی‌ ؟؟؟ خوب هزارها انسان بی‌ گونه را در عراق آمریکا کشت حالا صحبت از عدالت و قضاوت میکنی‌ ؟؟؟ من نمیدانم سیا یا اصولا آمریکا مثل اینکه پول خوب میده برای کسانی‌ که حاضرند هر مزخرف و یاوه را سر هم کنند و به خورد ملت بدهند و در عین حال ادای روشن فکری هم در بیاورند. مرد حسابی‌ این همه آدم بی‌ گناه رو آمریکا کشت حالا به جای اظهار تاسف برای این ملت فلک زده تر از ایران کٔر کری هم میخوانید ، بابا وقاحت هم حدی دارد آیا می‌دانید ؟؟؟ صدای سرباز آمریکایی را شنیدی که از خوشحالی چه گفت ؟؟؟ بدبختی ملت ایران همین اشخاص مثل تو هستند که دسته دسته مردم را میکشند و با هزار عذر ابلهانه در خیال خود و اربابنتان را تبرئه می‌کنید.
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 13:48:56 توسط Mordad
آقا يك كلام آخوندا تروريستن القاعده تروريسته و صد البته آمريكا و بريتانيا هم تروريستن هم سركرده تروريستهاي اسلامي هستن بيخودي هم از يانكيا دفاع نكنيد يادتون رفته كالين باول تروريست زد او طياره ايراني رو روي خليج فارس زد 300 نفر رو كشت جايزه هم دريافت كرد?
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 13:35:48 توسط melina
""من بايد به فكر مفقودين و جوانان زيرشكنجه ميهنم ايران.باشم." با درود به هموطن كارگر٠محارب .
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 12:41:40 توسط كارگر٠محارب
من با آمريكا بدم .چون بهمراه اروپا كشور ايران رابيش از٣٠ سال پيش. به اشغال جانيانى در آورد و تاكنون اينهمه جنايت كه بر مردم ايران ميرود تماما با حمايت آنهاست.درمورد اين خبر.انگليسى خوب نميدانم.اما در بحث توضيحات آقاى كياپ٧٨ اشخاص مخالف كامنت ايشان.درمقابل استدلال ايشان.ناگهان بحث را برده اند به اينكه عراق نابود شدو...و....درحاليكه همه تصاوير شليك خمپاره از قبر على و ابوالفضل و مساجدو مساكن توسط افراد صدر.پناه گرفتن در خانه هاى مردم و مدارس توسط تمام تروريستها در.پاكستان.عراق.لبنان و غزه را شاهدبوده ايم.به نظر من.درحاليكه باگرفتن كمى پول و مهمات و آموزش ازسوى خامنه اى حاضرند با بمب مثل ديروز كه اكثرا زن و كودك بودند.همديگر را تكه تكه كنند.من بايد به فكر مفقودين و جوانان زيرشكنجه ميهنم ايران.باشم.
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 12:41:13 توسط *Arash
For many Iraqis and Arabs... the war was an illegal move against a sovereign nation, it had dismantled the state's institutions, brought disorder and violence, provided fertile ground for more terrorism, killed hundreds of thousands of Iraqi civilians, made more than 4 million homeless, and fragmented an Arab country along sectarian lines. In other words, the war is widely seen as having destroyed Iraq. So when Zaidi threw his shoes at the U.S. president as a "farewell gift" just a few weeks before Bush leaves the White House, the Iraqi journalist was seen as a hero; Dec. 14 was declared the "start of a shoe revolution," and wealthy Arab businessmen offered to pay millions to buy the famous footwear that had narrowly missed Bush's face, but hit the American flag behind him.
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 12:04:33 توسط کیا Kiap78
بقول اینوریها آقای سیاوش Give me a break چون لازمه جواب میدم اول اینکه فرموده بودید که اگر نزدیکان من در این حوادث بودند مینطور مینوشتم البته که نه ولی این سوال شما مغلطه است چون قضاوت یاز به عدالت دارد و عدالت نیازمند بی طرفی است و من در آن حالت نمیتوانستم بیطرفانه بنویسم و قضاوت کنم به همین علت دادگاه را به قاضی که در پرونده ذینفع است نمیسپارنددوم اینکه ببین عزیزم من از لحاظ انسانی آنچه شما میگویید را درک میکنم نارحتیتان را هم میفهمم؛ باور کنید ولی میدانید سیاستمدار وظیفه اش چیست؟ این است که در درجه اول با استفاده از دیپلماسی بطور متمدنانه جلوی جنگ را بگیرد و الا وقتی کار به جنگ رسید همینهایی را که میبینید اتفاق میافتد و از اینها بدتر من صحنه های بسیار خشنتر و مشمئز کننده تری را هم دیده ام به همین دلیل این مطلب را مینویسم باید گفت که به دنیای حقیقی خوش آمدیدwelcome to our real world عزیزم آیا صحنه های سر بریدن را دیده ای؟ سنگسار را چطور بریدن گلوی دختر روسی را چطور اینها را هم مثل من ببین بعد به جنگ فکر کن، آنسان میبینی که این سپاهی و آخوند و طرفدار اسلام جهادی هستند که جنگ میخواهند
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 11:37:56 توسط Siavash
Mr Kiap78, way to go for your analysis!!! They destroyed a country, murdered thousands of innocent people, raped hundreds in their state-run prisons and God know what else that has not been made public yet based on wrong guess and intelligence for their own political agenda, and you are here telling us OOPS no worry because no law is broken!!!! and if it is, we can sue them for money so justice is served
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 09:45:02 توسط کیا Kiap78 بخش دوم
اقای مهدی اگر کامنت من بیانگر صهیونیست بودن من است پس نام و کامت شما هم بیانگر روابط شما با سپاه پاسداران است!!!!! شما که قوانین میدان نبرد را نیمدانی لطفا اول برو مطالعه کن! بعد بگو War crime ، در میدان نبرد تشخیص تهدید بودن در شرایطی مانن بالا (بررسی تصاویر) is based on our best guess or intention یعنی بر اساس نظر شخصی، شما این را ببر دادگاه یا پیش وکلایی که در این رابطه فعالیت میکنند (البته نه در ایران و پیش روسایت) ببین میتوانی برای جان این دو حداقل خبرنگار غرامت بگیری ، چون تصاویر گویای اجرای قوانین میدان نبردند Rules of Engagement و البته حادثه ای ناگوار و اشتباه صورت گرفته ولی اینها را میگویند Collateral Damages بجای صهیونیست خواندن این و آن برو حداقل غرامت بگیر و البته آنها که در مورد این تصاوی دینفع هستند تا حالا 100 مرتبه به وکلایشان جهت گرفتن غرامت مراجعه کرده اند مطمئنا در آمریکا برای خرابی پاشنه یک کفش شرکت سازنده را 4 میلیون دلار sue کردند حالا برای کشتن که میلیونها دلار میتوانی خسارت بگیری ولی قانون رعایت شده عزیزم میخواهی بپذیر می خواهی به وکیل مراجعه کن
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 09:36:15 توسط کیا Kiap78
جناب احمد، کدام آمبولانس؟ اون ون مشکی رو میگی؟ بر اساس قوانین میدان نبرد Rules of Engagement شما مثلا نیروی آمریکائی هستی به شما مستولیت گشت زنی و پیش قراولی نیروهای و حفاظت از نیروهای زمینی را داده اند، وقتی تهدید دیدی میتوانی اقدام کنی، قانون میگوید به سمت کسی که در میدان نبرد اسلجه دارد و تهدید بحساب می آید میتوان شکلیک کرد، متاسفنه حتی اگر بچه باشد یا زن، فقط به کسی که سلاح ندارد و یا سلاح را به کنار گذاشته eliminate شده نمیتوان شلیک کرد، متاسفانه جنگ است دیگر حلوا که خیرات نمیکنند، آنها که باعث و بانی جنگ میشوند را باید شماتت کرد، مثلا کشور ایران که میخواهد مردم ایران را نیز به کام هیولای جنگ بکشاند، برای مثال شما برو فرودگاه در هر کشوری دستت را ببر زیر کتت و ادای در آوردن سلاح را جلوی پلیس در بیاور ، ببین به شما شلیک میکنند یا خیر!! (واقعا این کار را نکنی چون ممکن است هدف قرار بگیری) به نیروی نظامی میگویند با تهدید مقابله کند او هم انسان است بالاخره! جنگ هیولایی است در آن اول جان خودیها در اولویت است بعد سایرین
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 09:30:56 توسط Siavash
Mr Kiap78, It makes me wonder if you and your loved ones where among those unfortunate victims, you would still be such a great war analyst. Even with my naked eyes I could see Kids in the front seats. They did not bother even to use Binoculars!!!! to verify before they murder people
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 09:20:27 توسط مهدی
To کیا Kiap78 Your comments are close to that of Zionists idea. These people even says to been armed, but the rule of war is clearly state that they have not been engaged in any shooting etc. So there is no reason for American to discriminately to shoot to any moving objects. This is an act of War Crime. There is no any other explanation.
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 08:58:55 توسط ahmad_
Kiap78 در مورد هدف قرار دادن آمبولانس چی میگی ؟؟
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 08:49:15 توسط خلق
آمریکایها در خدمته به خلق
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 08:24:24 توسط کیا Kiap78
اگر به گفته های رد و بدل شده در بیسیم دقت کنید، این افراد توسط مسئول آتش هلیکوپتر آپاچی دارای AK47 که همان کلاشنیکف است شناسایی شده اند، (البته به اشتیاه) روش حمل دوربین توسط این آقایان همانند انداختن سلاح کلاشنیکف بر کتف است، در دقیقه 4:08 در صورتی که کنار دیوار خانه را بنگرید یک لوله در دست یک شخص میبینید، مسئول آتش آنرا آرپی جی تشخیص داده، حالا سه پایه بوده، آرپی جی بوده یا لوله من نمیدانم ولی همین تصویر خلبان را از اتهام کشتن بی دلیل مبرا میکند، واحدهای گشت هوایی بر اساس تشخیص از روی تصاویر اعمال قدرت میکنند، توجه کنید فاصله این هلیکوپترها با هدف بسیار زیاد است و اهداف نه آنها را میبینند و نه صدایشان را میشنوند، در هر صورت در جنگ اشتیاه انسانی وجود دارد، دفاعی از خلبان نمیکنم ولی بالاخره میدان جنگ است ، تازه خراب بودن یا اشتباه یک عضو یک خانواده دلیل بر خراب وفاسد بودن کل یک خانواده نیست (البته اگر بیطرفانه بنگرید)
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 07:04:43 توسط Mordad
اين آخوندها رو همين آمريكاييهاي وحشي آوردن سر كار مواظب باشيد الان هم ميخوان مزدوران آدمكش اصلاحطلب رو دوباره سركار بيارن تا مانع اسقاط اين نظام فاشيستي بشن و تمام رسانه هاي استعماريشون رو براي اينكار بسيج كردن تا قيام مردم رو منحرف كنن و آدمكشها و دزدهايي مثل موسوي و كروبي رو به عنوان رهبر جا بندازن
نوشته شده در تاريخ هفدهم فروردين ۱۳۸۹ برابر با ششم آوريل ۲۰۱۰ ، 06:59:58 توسط علی
این آمریکائیهای آدمکش هم ارباب همین شیخها و سپاهیهای مفت خور هستند. ملتها باید متحد شوند و اربابان زر و زور و دروغ را در تمام کشورها از قدرت به زیر کشند.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 ببینید نظام  اسلامی چه بر سر جوانان (اگر چه این عده در اقلیت کامل هستند) آورده است 
 فیلم اعترافات مصطفی صالحی؛ یک رسوایی دیگر برای جمهوری اسلامی
 الیوت آبرامز، نومحافظه‌کار قدیمی، فرستاده ترامپ به ایران در «سه ماه طلایی»
جزئیات کشته شدن دو لبنانی در تهران در برابر خانه ابومهدی المهندس 
  شعار علیه ایران در تظاهرات امروز در بیروت
 پیکر بی جان «سها رضانژاد» دختر گمشده در ارتفاعات جهان نما کردکوی پیدا شد
 ارسال پیامک به مشترکان تلفن همراه در ایران 'بخشی از برنامه جهانی آمریکا' است
اظهارات جنجالى مرتضوی دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت: يک كشورى با اين ثروت عظيم، هرچى ميدزدن تموم نميشه! / يه كشورى با اين ثروت عظيم، هرچى ميدزدن تموم نميشه!
هواپیمای مسافربری هندی هنگام نشستن بر باند فرودگاه دوتکه شد 
 کارشناس تلویزیون در شبکه چهار: اینکه روسها میگن رفته‌ایم به کره ماه، به احتمال زیاد،  دروغ است!/  هنوز پای انسان به کرات دیگر نرسیده! روایت داریم پای ما به کرات دیگر، تازه بعد از "ظهور" باز میشه! ارتباط با "جن" هم بعد از "ظهور" اتفاق میفته!!
معترضین مردمی در بیروت لبنان امروز ماکت «حسن نصرالله» رهبر حزب الله و «میشل عون» رئیس جمهور این کشور را بصورت نمادین به دار آویختند
فرزند رفیق حریری: حزب‌الله مسئول انفجار در بیروت استآگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی