کاری که عربستان و امارات هم نمی‌توانستند با فوتبال ایران کنند!


کسی که در ورزشگاه نارنجک می‌زند حق همه طرفداران را پایمال می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ باور نکردنی و عجیب است. به فاصله چند روز، تنها چند روز بعد از کور شدن چشم یکی از هواداران استقلال، این بار طرفداران پا را فراتر گذاشتند و نارنجک وسط زمین زدند!

واقعا با این طرفداران فوتبال ایران نیازی به دشمن دارد؟ اگر عربستان و امارات میلیاردی هم هزینه می‌کردند نمی‌توانستند اینگونه جو را در کنفدراسیون فوتبال آسیا به ضرر فوتبال ایران کنند اما به لطف همین خودی‌ها، حالا آنها می‌توانند به کنفدراسیون بگویند دیدی حق با ما بود؟! ایران امنیت ندارد چون نارنجک را وسط زمین می‌زنند و نه ما که هیچکس در آنجا امنیت ندارد.

نباید گفت این اتفاق فقط فقط و فقط به ضرر ذوب‌آهن است بلکه به ضرر کل فوتبال ایران خواهد بود. بعد از سال‌ها هشدار و درخواست و تمنا و خواهش و قسم دادن، هواداران فوتبال ایران دوباره چنین کاری کرده‌اند. در بازی استقلال هم در آسیا این اتفاق افتاد. در دربی هم افتاد و آن هم جلوی چشم اینفانتینو. فوتبال ایران به جا می‌رود؟

فوتبال ایران چه چیز ندارد که هوادرانش اینگونه باید نارنجک به دست وارد شوند و چنین بلایی سرش بیاورند؟ بی‌شک هواداران فوتبال اگر بدانند چنین رفتارهایی چه پیامدهای سنگینی برای فوتبال ایران دارد، فرد خاطی را به مسئولان ورزشگاه لو می‌دهند. چرا باید یک نفر اینگونه فوتبال ایران را در خطر محرومیت قرار دهد و آنوقت تماشاگرانی که کنارش نشسته‌اند، هیچ اقدامی نکنند؟ باور کردنی است؟ یک نفر حق هزاران هزار هوادار را در ورزشگاه را پایمال می کند و کسی لام تا کام حرف نمی‌زند. 

[کد مطلب: 154475] [تاريخ انتشار: نوزدهم ارديبهشت ۱۳۹۷ برابر با نهم مه ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ نوزدهم ارديبهشت ۱۳۹۷ برابر با نهم مه ۲۰۱۸ ، 20:46:04 توسط فوتبالی
اینایی که نارنجک میندازن طرفداران فوتبال نیستند. مردم یه کارد نمیتونن بخرن بیارن ورزشگاه ، نارنجک از کجا بیارن. مگه نارنجک تو بازار خریدو فروش میشه که یکی بره اونو بخره بیاره تو ورزشگاه. اینا رو بسیجیها و مزدوران رژیم میارن تو میدان که کلا هدفشون خراب کردن جو ورزشگاه هست که دخترا هوس رفتن به ورزشگاه نکنند یا اجازه برایشان صادر نشود. دوم اینکه رژیم از تجمع هزاران جوان در یک جا وحشت دارد. رژیم ارزو میکند که فوتبالی در ایران برگزار نشود. پس چه بهنر که با یک انفجار فیفا بازیهای ایران را در خارج برما کند. از نظر رژیم؛ یک تماشاگر خوب تماشاگریست که تو ورزشگاه نیاد.
آگهی های تجارتی