امامی‎کاشانی: خدا به ترامپ و وزیر خارجه‌اش می‌گوید «بمیرید»! 


خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: باید به جوانان کشور تکیه کرد و برای امور مردم مثل اشتغال، ازدواج و سرمایه‌گذاری راه‌حل پیدا کرد.

به گزارش خبرآنلاین، آخوند امامی کاشانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه تهران، اظهار کرد: «رهبر انقلاب با مسئولان کشور صحبت‌هایی داشتند که همه ما آنها را از طریق صداوسیما شنیده‌ایم. بنده می‌خواهم به چند نکته از نکات آقا اشاره کنم؛ در این راستا آیات 113 تا 120 سوره مبارکه آل عمران را انتخاب کردم؛ این آیه می‌گوید ای کسانی که ایمان آورده‌اید، به دشمنان اعتماد و تکیه نکنید، بیگانگان می‌خواهند همواره امت اسلام خبال باشند. آدم‌های بدون غیرت بدون توجه به استقلال و انسانیت یعنی خبال.»

وی ادامه داد: «دشمن می‌خواهد کشوری بی‌آب با جوانانی معتاد و عقب افتاده داشته باشیم. حاکمان سعودی و حاکمان دیگر امروز این‌چنین هستند. قرآن می‌فرماید آنان می‌خواهند همیشه مسلمانان مشکل داشته باشند. گه‌گاه از زبان‌شان حرف‌هایی بیرون می‌آید اما در دل‌شان دشمنی می‌کنند. خداوند می‌گوید دشمن چنین است، دشمن را بشناسید.»

اهم سخنان اين آخوند به نقل از خبرگزاری‎ها به شرح زیر است:

* خداوند در این آیات می‌گوید دشمن از شما عصبانی است. دیدید که این رییس‌جمهور آمریکا چگونه با عصبانیت از برجام صحبت می‌کرد. خدای متعال همین جا به ترامپ و وزیر خارجه‌اش می‌گوید با غیظی که دارید بمیرید. خداوند می‌گوید صبر و استقامت کنید در چنین شرایطی، به جای آنان به خودتان تکیه کنید، این‌چنین است که دشمن نمی‌تواند کاری از پیش ببرد.

*باید دشمن را بشناسیم و از تجربه‌های گذشته درس بگیریم. باید به جوانان کشور تکیه کرد و برای امور مردم مثل اشتغال، ازدواج و سرمایه‌گذاری راه‌حل پیدا کرد. رهبری در این خصوص به اصل 44 اشاره می‌کنند، ‌این اصل به حمایت از بخش خصوصی تاکید می‌کند. دولت در اینجا یعنی قوه مجریه، قوه قضاییه و قوه مقننه باید به این اصول توجه کنند. روزگار، روزگار کار و فکر است. باید به کشور نگاه کرد و چشم‌مان را به دنیا باز کنیم. دشمن نمی‌خواهد رشد و اوج ما را ببیند.

* وزیر امور خارجه آمریکا، اظهارات ضد ایرانی داشت، بحث آن‌ها بحث موشک نیست، بحث اسلام است. آنان عربستان و برخی کشورهای عربی را دوست دارند که حاکمان‌شان این‌چنین هستند. حالا بیایید فرض کنیم ایران تمام سلاح‌هایش را کنار گذاشت و فلسطین تنها با پرتاب سنگ به دفاع از خودش پرداخت، آیا باز ولمان‌ می‌کنند؟ برای همین است که می‌گویم بحث آنها، بحث دین، ‌اسلام و عقل است.

* انتظار، امید می‌آورد. باید انسجام و وحدت کلمه داشته باشیم؛ انسجام و وحدت کلمه، کلید پیروزی است. اختلافات را کنار بگذاریم، اگر حب به خدا زیاد شد، حب به تفرقه از بین می‌رود. حب به خدا،‌ حب به کشور می‌آورد. امیدوارم همه ما زیر سایه ولی فقیه باشیم. 

[کد مطلب: 155803] [تاريخ انتشار: چهارم خرداد ۱۳۹۷ برابر با بيست و پنجم مه ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ چهارم خرداد ۱۳۹۷ برابر با بيست و پنجم مه ۲۰۱۸ ، 14:10:51 توسط گاو پیر بند
این دیگه از اون گاوهایی است که قابل بستن هم نیست باید سقطش کرد خرف.ترامپ فعلا خدای شماست.پنهانی دارید خ ..یش را لیس میزنید.فکر کردید مردم نمیدونن
نوشته شده در تاريخ چهارم خرداد ۱۳۹۷ برابر با بيست و پنجم مه ۲۰۱۸ ، 13:17:02 توسط احمد
چهل سال قرار است مشكل جوانان را حل كنيد من بيست سالم بود انقلاب شد و امروز شصت سال سن دارم و هنوز مشكلاتم تمام نشد هيچ بلكه اضافه شده و هر روز بدتر از ديروز مگر قرار است ملت ايران تاوان يك ميليارد و هفتصد ميليون نفر مسلمان را ملت ايران پرداخت كند شما به اقليتهاي سني در مرزهاي كشور بي احترامي مي كنيد اما مدعي هستيد از اسلام دفاع مي كنيد و براي اينكه به سياستهاي زشت و دزدي و قتل و غارت مردم ادامه دهيد اسلام را بهانه كرديد و حال اينكه يك مسلمان شيعه غير پيرو ولايت تحمل نمي كنيد
نوشته شده در تاريخ چهارم خرداد ۱۳۹۷ برابر با بيست و پنجم مه ۲۰۱۸ ، 12:42:25 توسط آقازادە
درخواست اخراج فرزندان مقامات جمهوری اسلامی از آمریکا https://www.change.org/p/donald-trump-petition-to-deport-children-of-iranian-officials-from-u-s-%DA%A9%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D8%AC-%D8%A2%D9%82%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%AF%DB%95%D9%87%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7
نوشته شده در تاريخ چهارم خرداد ۱۳۹۷ برابر با بيست و پنجم مه ۲۰۱۸ ، 12:12:04 توسط گمنام
گوش ما مردم ایران از این مزخرفات پرشده واین گونه یاوه سرایی آخوندها خریدار ندارد چهل سال است که همین حرفهای تکراری رامرتب میگویند ولی همه ی ایرانیان بیدار شده اند و گول این ملاهای حقه باز رانمیخورند حتی اگر ازورقه های قرآن عبا وعمامه ولباس برای خودشان بدوزند!
نوشته شده در تاريخ چهارم خرداد ۱۳۹۷ برابر با بيست و پنجم مه ۲۰۱۸ ، 12:07:55 توسط امید انتظاری
باید به جوانان کشور تکیه کرد و برای امور مردم مثل اشتغال، ازدواج و سرمایه‌گذاری راه‌حل پیدا کرد.( پس لطفا شما فسیلها یه کم راه رو باز کنید). دشمن می‌خواهد کشوری بی‌آب با جوانانی معتاد و عقب افتاده داشته باشیم. (به نظر میرسه دشمن تمام کنترل را در دست گرفته و موفق شده.) دیدید که این رییس‌جمهور آمریکا چگونه با عصبانیت از برجام صحبت می‌کرد. (اون بیچاره که خواست دو ساله دوستان شما را عملی کرد) خدای متعال همین جا به ترامپ و وزیر خارجه‌اش می‌گوید با غیظی که دارید بمیرید. ( ظاهرا در اینمورد عزراییل هم کم کاری داشته خداوند مجبور به دخالت و تماس مستقیم با مغذوب علیه شده.) رهبری در این خصوص به اصل 44 اشاره می‌کنند، ‌این اصل به حمایت از بخش خصوصی تاکید می‌کند. دولت در اینجا یعنی قوه مجریه، قوه قضاییه و قوه مقننه باید به این اصول توجه کنند. روزگار، روزگار کار و فکر است. باید به کشور نگاه کرد و چشم‌مان را به دنیا باز کنیم. دشمن نمی‌خواهد رشد و اوج ما را ببیند.( کاملا قانع کننده بود) آیا باز ولمان‌ می‌کنند؟ (نباید اینکار را بکنند چون از بوی گند راسو هم بدتره) انتظار، امید می‌آورد. باید انسجام و وحدت.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فيلم/  مجرم سابقه‌داری به نام «احمد تن تن»، پس از تجاوز به اطفال ۱۲ ،۱۳ ساله با تصویربرداری، آن‌ها را تهدید کرد اگر به خانواده‌ها اطلاع دهند، دست به انتشار فیلم‌ها می‌زند!  
عکس/  مزایای عضویت در بسیج چیست؟
زن دیگری هم ادعای همسری خاشقجی را دارد + عکس 
فيلم/ چند جوان در شهرداری رشت مشغول گیتار زدن و آواز خواندن بودند که وحشی های داعشی حاکم بر ايران به این صورت با آنان برخورد می کنند 
عکس/ "مرقد مطهر مادر، عمه و خواهر حضرت امام خمینی"
چرا تحریم‌ها دلار را ارزان کرد؟
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و معاونش در سانحه رانندگی کشته شدند + عکس و فيلم
سامان قدوس به قطر رفت تا در ایران ممنوع‌الخروج نشود! 
انبار خاک گرفته و پرایدهای بی‌مشتری؛ سرنوشت تخفیف‌های سایپا در سوریه + عکس
دستگیری یک "استاد هسته ای" جمهوری اسلامی در فرودگاه دانمارک
فیلم/   منع خوردن گوجه فرنگی صليبی
نظام جمهوری اسلامی؛ تولیدکننده جمشید بسم‌الله و سلطان سکه
آگهی های تجارتی