فيلم/ آخوند: حضرت با دست میزد به درخت زيتون، برگاش طلا و نقره می شد!  

[کد مطلب: 157134] [تاريخ انتشار: بيست و يکم خرداد ۱۳۹۷ برابر با يازدهم ژوئن ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم خرداد ۱۳۹۷ برابر با هفدهم ژوئن ۲۰۱۸ ، 22:30:00 توسط فرشاد
جناب کارگر من در نوشته خود واضح نوشته ام که انقلاب 57 ایران دسیسه بیگانگان بود که با کمک مخالقان آن زمان در ایران پیاده شد ((......آغوش همان بیگانگانی پناه بردید که همچون خمینی چنان کلاه گشادی سرتان گذاشتند یعنی بیگانگان و دسیسه گران نیز سرتان کلاه گذاشتند.... . . درواقع نقشه آمریکا و انگلیس و فرانسه . . . . . را شماها یعنی مخالقان آن زمان سبب شدید که با موفقیت تو ایران پیاده بشود و ایران به این روز بیافتد. پس بدانید که من هم پر را می بینیم و هم کدو را . در ضمن من کجا از ترویج کنندگان خرافه دفاع کرده ام ؟؟؟؟ من راجب تهیه این فیلم سئوال پرسیدم و راجب محتوای حرفها اصلا نظری ندادم . من فقط راجب درستی و راستی این ویدئوها ( یعنی قابل کارگردانی شدن یا نشدن این قبیل فیلمها) سئوالاتی کردم نه راجب محتویات حرفهای این آخونده که داره چرت و پرت میگه.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم خرداد ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم ژوئن ۲۰۱۸ ، 05:06:53 توسط کارگر
ادامه ..مریم رجوی آدم مبارزی نیست و بعد از انقلاب به سازمان پیوست و افراد سازشکار درون مجاهدین (البته با امپریالیسم) سازمان را از انقلابیون دیروز به نوکران بیخاصیت امریکا درآوردند. اما شما میفرمایی که در پیش ایرانیان مورد تنفر هستند منظورتان پیش وزارت اطلاعات ایران است؟چون زمان شاه مزدوران شاه را میکشتند و بعد هم اعضای حزب جمهوری اسلامی مثل بهشتی و محمد منتظری و کچویی و لاجوردی را میکشتند که از نظر شما کار بدی بوده است،نه؟ اما اگر مخالفان جمهوری اسلامی یعنی هواداران و اعضای گروه های سیاسی برای ادامه مبارزه و حفظ اسرار و اعدام نشدن راه تبعید را پیش گرفته اند از نظر شما یعنی نوکری بیگانه ولی شما در داخل مانده اید و دنباله رو ظلم و تحقیر رژیم جمهوری اسلامی شده اید و سرکوفت میخورید کار انقلابی میکنید؟ این چه منطقی است که ظلم را تحمل میکند و آزادیخواهانی که چهل سال بعد از قدرت گیری مرتجعین اسلامی هنوز عشق مردم و میهن فراموششان نشده، مذمت میکند؟ حرف ما مجاهدین و حزب توده به آرمانهای مردم محرومی که به عشق آزادی و برابری و استقلال خیانت کردند نیست حرف ما دفاع شما از ترویج کنندگان خرافه است.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم خرداد ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم ژوئن ۲۰۱۸ ، 05:02:46 توسط کارگر
میگویند چوب را که بلند کنی گربه دزده فرار میکند. اگر در ابتدای امر فکر میکردم که فرشاد فقط یک کامنت ساده نوشته ولی گویا با یکی دو اعتراض دست و پایش را گم میکند و خودش را لو میدهد. فرشاد که در ماهیت رژیم شک میکند گاهی به مخالفان رژیم حمله میکند و گاهی به مخالفان رژیم سابق. یعنی همه گروههای سیاسی و میلیونها ایرانی که در سرنگونی شاه متحد بودند را به حساب نادانی میگذارد و نقشه امریکا و انگلیس و فرانسه برای روی کار آوردن خمینی جلاد و مرتجع به حساب مجاهد و کمونیست! ضمن اینکه میخواهد امریکا را از زیر ضرب درآورد به مخالفان رژیم پناه بردگان زیر بیرق امریکا خطاب میکند. اولا کمونیستها و مجاهدین در قبل از قیام بهمن ۵۷ بر علیه استبداد شاه جنگیدند و شکنجه و اعدام شدند. با سرنگونی رژیم و روی کار آمدن خمینی ، باز هم با این رژیم جنگیدند و هزاران اعدامی بجای گذاشتند. چطور شما بقول مولوی: ..یر را میبینی و کدو را نمیبینی؟ مریم رجوی آدم مبارزی نیست و بعد از انقلاب به سازمان پیوست و افراد سازشکار درون مجاهدین (البته با امپریالیسم) سازمان را از انقلابیون دیروز به نوکران بیخاصیت امریکا درآوردند. اما ... ادامه
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۱۸ ، 21:34:40 توسط فرشاد
در مورد مریم رجوی یعنی ... و بیوه مسعود رجوی خائن ایرانی که اینبار خود را در آغوش جان بولتون و اعراب سعودی انداخنه و معلوم نیست به کدام طرف وعده  همکاری و تسلیم داده بفرمایید . پرونده سازمان مجاهدین خلق در میان مردم ایران به قدری کثیف و سیاه هست که سالهای سال از اذهان ایرانیان پاک نخواهد شد و شماها هیجوقت برای ایرانیان محبوب نخواهید شد. پس همان بهتر که برای همیشه در آغوش بیگانگان راحت بخوابید . ملت ایران که از وجود شما هیچوقت خیری ندید لااقل بگذارید جان بولتون و اعراب از خوابیدن شما در آغوششان لذت ببرند.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۱۸ ، 21:19:24 توسط فرشاد
حناب مزدک قلدری و ظلم و جنایت 40 ساله رژیم به قول شما اسهالی زیر سایه همان انقلاب آشغال وگند 40 سال پیش امثال شما جنالعالی میباشد و این آشی هست که امثال شماها از مجاهدین خلق و توده ای گرفته تا کمونیستها و..... برای ملت پختید که البته همه مخالفان آن دوره نیز سرشان تو آخور بیگانکان بوده و مثل امروز آلت دست آمریکای قلدر و زورگو شده بودید و تحت تاثیر تبلیغات و حرفهای آمریکا و انگلیس و شوروی فریب خوردید و جو گیر شدید و به خیابانها ریختید و بانکها و ادارات دولتی را آتش زده و شعار مرگ بر شاه و درود بر خمینی سر دادید و مثلا انقلاب کردید. که بعد آن نیز آواره وطن و دربه در شده و به آغوش همان بیگانگانی پناه بردید که همچون خمینی چنان کلاه گشادی سرتان گذاشتند که در خواب هم ندیده بودید. و سالها بعد همه تان به غلط کردم و گ ... خوردن افتادید. جالب اینجاست که بعد از گذشت 40 سال بازهم سرتان تو همان آخور بیگانگان شده و در اروپا و آمریکا نشسته و برای ملت ایران نسخه درمان مینویسید. بابا جمع کنید این کاسه کوزه تان را .....
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۱۸ ، 07:52:53 توسط مزدك
جناب تهمتن، مزدورهای جمهوری اسلامی به هراس افتادند و اینقدر جرات ندارند که وفاداری خودشان رو به نظام بیان کنند. در زیر، یکی‌ دیگه از نقطه نظرهای این شخص و سپس پاسخ مرا مشاهده می‌کنید: آمریکا در جهان قلدری میکند و باید هم روزی پوزه این گرگ خون خار به خاک مالیده شود . حرف از دموکراسی و حقوق بشر همه بهانه ای بیش برای مداخله آمریکا در کشورهای دیگر نیست . هر ایرانی هم که ازاین سیاستهای ترامپ بی شخصیت و بی بندوبار دیوانه روانی و بی شرم و حیا و متجاوز جنسی به زنان دفاع میکند . خائن به ملت ایران و کشور ایران است . الخصوص سازمان مجاهدین خلق و مریم رجوی بیوه مسعود رجوی خائن مزدك: "فرشاد"، يكبار ديگه كامنت اولى رو كه نوشتى بخون. خيلى بى غيرت هستى. از قلدرى امريكا ميگى ولى صحبت از قلدرى، ظلم و جنايات ٤٠ ساله رژيم اسهالى نميكنى. حتى يك لغت! بعدش هم ميزنى به بيوه رجوى و ادرس اشتباه ميدى. تو به خارجه نشينى جناب تهمتن چيكار دارى. تو به جاى برخورد با نظر، مثل جمهورى اسهالى شرط و شروط ميذارى كه كى حق صحبت داره و كى نداره. مگه من به تو ميگم كه دهنتو ببند و در مورد أمريكا نظر نده چون خارج
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۱۸ ، 18:07:52 توسط فرشاد
جناب آقای تهمتن اولا من کجای نوشته ام از آخوندها تعریف و تمجید کرده ام؟؟؟؟ کجای نوشته من گفته که آخوند های شریف هم داریم؟؟؟؟؟ من چند سئوال کردم اگر جواب سئوال منو داری جواب بنویس پس اگر جوابی نداری لزومی هم نداره از خود راجب نوشته من تعبیر و تفسیری بنویسی . جناب شما هم آزادی و میتوانی نظر شخصی خود را بیان کنی.. در ضمن شما چطوری میتوانی ثابت کنی که این فیلم حقیقی بوده و جا و مکانش فلان جاست و این شخص هم اسمش فلانی هستش؟؟؟؟؟؟؟
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۱۸ ، 10:42:45 توسط تهمتن - ش
آقای *نریمان* - اینان وظیفه شان پراکندن شک و تردید در مورد آخوندان اند و سعی و وانمود میکنند که آخوندان هم اینقدر بد نیستند و انسانهای شریفی هستند !! و این فیلم و ویدوها ساختگی و بوسیله معاندین !! کافر و مخالف نظام مقدس آخوندی ساخته میشود ؟؟!! اینان منافع شان به سختی به خطر افتاده و سرنگونی را احساس کرده اند. درغیر اینصورت؛ کدام ایرانی به شیادی و حقه بازی آخوندان باور ندارد ؟؟ اما خنده دار است که بعد از هر جمله؛ ۵ و یا ۶ علامت سئوال(؟) هم گذاشته است ؟؟!!
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۱۸ ، 06:47:52 توسط سمکو
میشە حضرت رو دعوت کنم کە یک دستی بە هندوانەهای بیست کیلوگرمی دکان مش مراد همسایەمون بزنە؟
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۱۸ ، 03:58:08 توسط نريمان
كسي كه ترديد دارد اين حرفهاي اخوندها نيست يك با برود مسجد پاي منبر اخوندي بشيند تا برايش ثابت شود من خودم چند سال پيش فكر مي كردم اينها جوك مي گفتند اما از نزديك پاي صحِبتهاي اخوند تحصيل كرده رفتنم اما چيزهاي كه شنيدم واقعأ دروغ و حقه بازي و تزوير بود
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۱۸ ، 03:48:15 توسط ملحد
دستور پاره كردن شكم پيره زن يهودي كه گفته بودن طلاي را قورت داده بود هم از كارهاي ان حضرت بود عربها دين كه براي مردم ايران اوردن تجاوز غارت اسارت و براي تصرف اموال ديگران بود ان حضرت سهمي هم برايش در نظر گرفته بود
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم خرداد ۱۳۹۷ برابر با يازدهم ژوئن ۲۰۱۸ ، 20:50:41 توسط آواره
این مزخرفات و اراجیف بیش از هزار سال است که به خورد مردم بی سواد داده میشود. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و ثبت و گسترش آنها دیگر جای انکار باقی نمی گذارد. تنها دانش است که میتواند با این کونه روایات پوچ مقابله کند. بهمین خاطر، آخوندها سعی کردند دانشگاه را تعطیل کنند و چون موفق نشدند تمام کوشش آنها در این است که سطح آموزش در تمام سطوح را تنزل دهند که در این کار هم موفق بوده اند.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم خرداد ۱۳۹۷ برابر با يازدهم ژوئن ۲۰۱۸ ، 18:12:22 توسط Mani
این اهریمنان چه ها که با ایران و ایرانی انجام نداده اند.بدون تردید زمانی خواهد آمد که نسل های آینده فقط بتوانند در کتابهای تاریخ در باره این تبهکاران و دین جهل و جنایت شان اطلاعات بدست آورند.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم خرداد ۱۳۹۷ برابر با يازدهم ژوئن ۲۰۱۸ ، 17:47:31 توسط فرشاد
چرا در این قبیل فیلمها هیچوفت تصویری از کسانی که در پای منبر این آخوندها نشسته اند دیده نمیشود؟؟؟؟؟ چرا هیچ وقت اسمی از سخنران و محل این سخنرانی درج نمیشود؟؟؟؟؟ چرا همیشه دوربین فقط از یک زاویه محدود تصویر سخنران رو نشان میده؟؟؟؟ چرا هیچ صدایی به جز صدای سخنران در فیلمها نیست؟؟؟؟؟؟ به یقین کاسه ای زیر نیم کاسه ای هست.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم خرداد ۱۳۹۷ برابر با يازدهم ژوئن ۲۰۱۸ ، 17:36:50 توسط ناشناس
چرا نواب این امامان دست به هر چیز می زنند خاکستر میشه بر سر مردم؟!
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فيلم/ یک مشت گدازاده از راه رسیدند.... 
فيلم/ افتتاح آژیر ظهور امام زمان! 
عکس/ بارش برف در صحرای آریزونای آمریکا باعث خلق این تصاویر زیبا و کم‌نظیر شده! 
عکس/ روستای حیدره قاضی خان - همدان
شیطان 'شوخ' در اسپانیا جنجالی شد
بزرگترین پل چاپ 3 بعدی جهان ساخته شد
همه مردم دنیا زیر ذره‌بین جاسوسی گوگل
عکس/ تصاویر ثبت شده‌ ی ایران از دریچه‌  دوربین عکاس فرانسوی
شکل‌گیری یک صفحه مدور یخی روی رودی در آمریکا
سرقت بزرگ‌ترین آثار هنری از برترین موزه‌های جهان 
چرا ایسلندی‌ها یخ وارد می‌کنند؟
یکی از عکاسان "رصدخانه جنوبی اروپا" تصویری زیبا از کهکشان‌ها و ستاره‌ها در آسمان شیلی به ثبت رساند.
آگهی های تجارتی