پویول پولش را گرفت و از ایران رفت، حضور مانیش کنسل شد


ایرنا:  بررسی‌ها حاکی از آن است که مبلغ حدود دومیلیارد تومان هزینه حضور اتوئو، پویول و مانیش، فوتبالیستهای کامرونی، اسپانیایی و پرتغالی به طور کامل از سوی اسپانسر برنامه 2018 پرداخت شده، هرچند تنها نفر اول در سیما حاضر شد.

براساس این گزارش، تصمیم ناگهانی صدا و سیما مبنی بر عدم حضور پویول، باعث شد حضور مانیش، مهاجم سابق پرتغال در شب بازی ایران و پرتغال هم لغو شود.

روز گذشته بعد از نامه انتقادی نایب رئیس مجلس به رئیس صداوسیما، میرباقری معاون سیما وارد میدان شد و در سخنان عجیبی مدعی شد صداوسیما از ابتدا هم تصمیمی برای حضور کارشناس خارجی در برنامه 2018 نداشته است.

وی با بیان این که هزینه حضور این چهره‌های خارجی از سوی اسپانسرها بوده گفت: رئیس شورای ورزش سیما بعد از بررسی و برای این‌که جلوی حواشی را بگیرد، رسما ابلاغ کرد دعوت از کارشناسان خارجی در برنامه‌های ورزشی و پرداخت چند صد میلیونی برای چند دقیقه حضور ولو این‌که از سوی اسپانسر هم صورت بگیرد، ممنوع و مخالف سیاست‌های رسانه ملی است.

به گزارش ایرنا، کسانی که اندک اطلاعی از روند برنامه سازی در صدا و سیما داشته باشند، می دانند برای حضور یک مهمان در هر سطحی و در هر برنامه ای نیاز به هماهنگی های متعدد است. از این رو توضیحات میرباقری معاون سیما مبنی بر اینکه برای دعوت از پویول هماهنگی نشده است از این رو قابل پذیرش نیست. پیگیری‌های ما نشان می دهد پویول تمام پولش را از اسپانسر دریافت کرده و بدون حضور در برنامه به کشورش بازگشته است؛ رقمی در حدود 600 میلیون که می توانست بخشهایی از این مبلغ از طریق آگهی برگردد.

اگر حرف میرباقری صحیح بود، پرسش اینجاست که اتوئو با کدام مجوز در شب بازی ایران و مراکش در برنامه فردوسی پور حاضر شد؟

حضور اتوئو، پویول و مانیش از مدتها قبل هماهنگ شده بود و مدیران صدا و سیما نیز از این دعوت خبر داشتند. قرار بود هرکدام برای بازیهای ایران حضور داشته باشند. تصمیم ناگهانی و بدون دلیل صدا و سیما مبنی بر عدم حضور پویول، باعث شد حضور مانیش، مهاجم سابق پرتغال در شب بازی ایران و پرتغال هم لغو شود.

بییندگان صدا و سیما روز به روز کمتر می شوند و مدیران این سازمان به جای علاج واقعه، با تصمیمات اینچنینی علاوه بر دلسرد کردن برنامه سازان امتحان پس داده ای چون عادل فردوسی پور، این تعداد اندک مخاطبان را هم از دست خواهند داد.

[کد مطلب: 158182] [تاريخ انتشار: سوم تير ۱۳۹۷ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ چهارم تير ۱۳۹۷ برابر با بيست و پنجم ژوئن ۲۰۱۸ ، 02:47:32 توسط Minna
همین را کم داشتیم که پویول هم ما را بچاپدکه ان هم انجام گرفت. گاهی اوقات فکر می کنم که شایسته همین حکومتی هستیم که داریم.
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۹۷ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۸ ، 13:01:38 توسط غضنفر یزدی
بر پدر آن اسپانسر یا اسپانسر ها لعنت همینگونه بر پدر و پدر بزرگ آغل زاده هایی چون یاشر سلطانی وآغل زاده عارف ژن حرام نوع الیت که اینهمه مردم فقر زده که نان ویونچه میخورند یا گربه میخورند این ثروتها را بر باد میدهند تا ده برابرش را از مردم بگیرند حتا همان گربه ویونجه را کدام آخوند ویا آغل زاده آخوند یا آغل زاده آخوندهای کت وشلواری ویا نظامی نظامی که نیستند با ظواهر نظامی معنی این درد وکودکان کاری که آلوده به ایدزند یا تن فروشی یا کودک فروشی را میدانند اصلا ایران کجاست پول پول پول ایران است .ورزش ملی محترم است اما نه دراین شرایط هزینه کردن چنینی .صدا وسیمای خامنه ای هم ارزش بحث درباره ورزش هایی که پای ملی به پبش میاید ندارد همان روضه خوانی هم زیادشان است .این یونجه وگربه وآب شور خواری هدیه همینان است که نامشان آمد واگرنه ایران ویران میتواند با انسانهای شایسته حتا جام جهانی را اگر در راسش باشند ببرد
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/این زن با‌حجاب توی واگن زنانه‌ی مترو انقدر به این دختر جوان تذکر داد که دختر هم عصبانی شد و گفت یا تمام کن یا لباسم را در میارم، برو جلوی تجاوز سعید طوسی‌ها را بگیر،..
فيلم/ تیکه شدید مهران مدیری به فساد بانکی ووامهای میلیاردی!
امروزدریافت‌های میلیاردی دومجری تلویزیون (مهران مدیری و احسان علیخانی) ازموسسه ثامن الحجج تیترسایتهای خبری بود 
صوت/ فایل صوتی درز کرده از مکالمات سلمان خدادادی نماینده متجاوز مجلس آخوندی 
* بالاخره نهاد دستور دهنده ی پخش اعترافات مائده هژبری مشخص شد
* پاسخ حجتی کرمانی به جنتی که گفته بود که در شورای نگهبان فقط یک رای دارد
ارز دولتی نرسید/ پرواز تهران-استانبول لغو شد
فيلم/ صف طولانی و ازدحام جهت دریافت ارز مسافرتی در فرودگاه خمینی 
طنز/ دوست دارید کدام مرد، همکار زن شما باشد؟ 
124 میلیارد تومان پول ثامن الحجج در حساب شخصی  منوچهرمتکی/ آیا اموال متکی مصادره می شود؟
دریافت‌های میلیاردی دو مجری تلویزیون( مهران مدیری و احسان علیخانی) از موسسه ثامن الحجج
بازداشت علاءالدین بروجردی تکذیب شد 
ماجرای فایل صوتی گفت‌وگوی یک نماینده مجلس با یک زن
خبر وزیر اطلاعات از کشف یک فساد میلیاردی دیگر
آگهی های تجارتی