فاطمه رجبی :  احمدی نژاد دور قبل با عنایت امام زمان انتخاب شد

خبرگزاری مهر: همسر سخنگوی دولت گفت: احمدی نژاد دور قبل با عنایت امام زمان انتخاب شد و امروز هم اگر توجه ولی عصر نبود با اینهمه کارشکنی موفق نمی شد.
به گزارش خبرنگار مهر در قزوین، فاطمه رجبی عصر یکشنبه در جمع زنان و دختران بسیجی و فرهنگی حامی احمدی نژاد در سالن کوثر قزوین اظهار داشت: احمدی نژاد حاصل تفکر 30 ساله ماست و امروز دشمنان امام زمان  از آمریکا و اسرائیل گرفته تا بقیه آمده اند تا ایشان را کنار بزنند.
رجبی افزود: چهار سال پیش ایشان با 17 میلیون رای انتخاب شد چرا که از جنس مردم  و توده های مردم بود، با قدرتهای حاکم ارتباطی نداشت و از مال دنیا چیزی نیندوخته بود و در این چهار سال توانست دست مافیای قدرت و ثروت را از کشور کوتاه کند.
رجبی در بخش دیگری از سخنانش افزود: در هیچ دوره ای رقابت بین کاندیداها این قدر شدید نبوده است تا جایی که برخی رقبا به احمدی نژاد فحش و ناسزا می گویند و در پشت تریبونها با عصبانیت درباره ایشان صحبت می کنند مگر قبل از ایشان این مشکلات نبود؟
همسرسخنگوی دولت درادامه اظهار داشت: آقایانی که قانونمندی احمدی نژاد را زیر سئوال برده اند اگر اسنادی دارند بیاورند و ثابت کنند.
رجبی  یادآور شد: موسوی در دوران امام استعفا داد و گفت چون احتمال می دادم پنج وزیر من رای اعتماد نگیرد استعفا کردم، مگر احمدی نژاد همه وزیرانش رای اعتماد گرفتند پس چرا استعفا نداد؟
رجبی اضافه کرد: من دانشجوی دو ستاره و محکوم شده در دوران موسوی هستم، همسر من در دوره ایشان در گزینش رد شد، من هم به خاطر گزینش رد شدم، همان گزینشی که در فیلمها می بینید مسخره می کنند و معلوم می شود این قبیل مسائل مربوط به دوره موسوی است نه احمدی نژاد.
وی اظهار داشت: یک هتلدار پنج میلیارد تومان برای تبلیغات انتخاباتی به یکی از این آقایان کمک کرده است اما احمدی نژاد دو تا ستاد تبلیغاتی هم ندارد حالا بررسی شود که چه کسی پولدار است.
رجبی اظهار داشت: رئیس جمهور سابق در سفر به تاجیکستان 80 میلیون دلار به سالن اپرای آنجا کمک کرد که میز و صندلی آنجا نو شود، هواپیمای 59 میلیون دلاری خریدند، با هیئت100 نفره به سفرهای عربستان و کربلا و آمریکا رفتند پول نفت را خرج کردند و هنوز هم می روند اما کسی نپرسید پول نفت کجا می رود.
وی گفت: بیمارستانی که در سال 74 فقط 5 درصد پیشرفت فیزیکی داشت در زمان احمدی نژاد تکمیل شد، در سفر اول رئیس جمهور به کرمان 40 هزار کپر نشین داشتیم که در سفر دوم ایشان 60 درصد این افراد صاحب خانه شدند اینها پول نفت بود.
رجبی گفت: احمدی نژاد بعد از سه سال پلمپ هسته ای راشکست و در دوران ایشان هم بوش و هم اوباما عقب نشستند، در دورانی که آقایان بودند دم به دم می گفتند تنب کوچک وبزرگ را می گیریم و ما را می ترساندند اما در این دوره حتی اسم جزایر را نیاوردند.

[کد مطلب: 1593] [تاريخ انتشار: دوازدهم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئن ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ سيزدهم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سوم ژوئن ۲۰۰۹ ، 04:54:13 توسط شاکي (حامي)

 پيک ايران : شما با اين فحشها هيچ فرقی با عوامل رژيم نداريد.

نوشته شده در تاريخ سيزدهم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سوم ژوئن ۲۰۰۹ ، 04:04:48 توسط شاهد
حالا اگر احمدى نژاد در انتخابات شكست بخورد امام زمان ادعائى اين ورپريده چه پاسخى براى مريدانش دارد؟!
نوشته شده در تاريخ سيزدهم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سوم ژوئن ۲۰۰۹ ، 01:19:12 توسط ضد آخوند
دليل دل خوری فاطمه رجبي. http://www.hasanpix.com/weblog/images/1536943.jpe
نوشته شده در تاريخ دوازدهم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئن ۲۰۰۹ ، 17:13:37 توسط sabalan
غلومي زن ذليل جلو زنت رو بگير كه حرف خنده دار نزنه
نوشته شده در تاريخ دوازدهم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئن ۲۰۰۹ ، 15:05:28 توسط تبرزين
پيش از انقلاب, دولت و مردم فقط يكبار در سال اسمى از امام زمان مى بردند, آنهم در روز ولادتش كه معروف به نيمه شعبان يعنى روز پانزدهم ماه هجرى قمرى شعبان است. از بدو انقلاب تا بحال, بخصوص در چهار سال اخير پس از روي كار آمدن احمدى نژاد, نام امام زمان شده ورد زبانها. دار و دسته ي احمدى نژاد هر از گاهى كه خود را در بن بستى مى بينند, متوسل به امام زمان شده و نامش را از توبره هايشان بيرون مى كشند. اينها نه فقط خودشان و ملت را به باد مسخره گرفته اند بلكه با شيادى هاي خود, امام زمان را هم آلت دست قرار داده اند!
نوشته شده در تاريخ دوازدهم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئن ۲۰۰۹ ، 13:00:53 توسط فرياد
فاطي جون خودتو اذيت نكن ولشون كن حيف تو نيست خودتو درگير اينجور دعواها ميكني ؟
نوشته شده در تاريخ دوازدهم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئن ۲۰۰۹ ، 12:02:52 توسط NASER
بابا انها كافرند٠ زنيكه  معلوم الحال اين چرنديات چيست اون امام زماني كه توميگويي بايد همپالكيتو باشد٠ امشب كه آمدسراغت بگو الحام بيغيرت را چرا براي رياست جمهوري انتخاب نميكنه ٠چون هم بيغيرت تره٠هم احمق تره و هم دروغگوتر ٠ولايق شما اكله ها يخاك بر سر٠
نوشته شده در تاريخ دوازدهم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:15:46 توسط gomnam
اراجيف و هذيان گويي هم حد و مرزي داره كه متاسفانه اين خانم و تمامي سردمداران اين نظام مجانين كمترين بويي از ان نبرده اند
نوشته شده در تاريخ دوازدهم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئن ۲۰۰۹ ، 07:55:00 توسط شهروند
حق با خانم رجبى است ,احمدی نژاد دور قبل با عنایت امام زمان انتخاب شد , و اما در كشورهاى غربى انتخاب مسئولين ناشى از رآى مردم است اين است فرق نظام دمكراتيك عرفى كه اراده مردم برآن حاكم است با حكومت الله بر روى زمين كه نيروى موهوم امام زمان مسئولين مملكتى را انتخاب ميكنند!بايد يكى از اين ابله پرسش كند كه اگر آقا امام زمان خودشان انتخاب ميفرمايند چه احتياج به اينقدر خرج به روى دست مردم گذاشتن و پخش سيب زمينى و پول نقد و سكه طلا جهت خريد راى است؟
نوشته شده در تاريخ دوازدهم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئن ۲۰۰۹ ، 07:44:47 توسط خسرو
رجبی یادآور شد: موسوی در دوران امام استعفا داد و گفت چون احتمال می دادم پنج وزیر من رای اعتماد نگیرد استعفا کردم، مگر احمدی نژاد همه وزیرانش رای اعتماد گرفتند پس چرا استعفا نداد؟.... هى فاطمه اره خانوم! براى اينكه حكومت ديكتاتورى فاشيستى اسلاميه براى اينكه حكومت مردمى نبوده و نيست براى اينكه دعوا سر تقسيم قدرت بين خوديها و لحاف ملاس براى اينكه خر خودتى! در همه كشورهاى دنيا الا اين خاك اشغال شده توسط شما اعراب بدوى از گور ١٤٠٠ ساله سر درآورده اگر ٢ وزير استيضاح بشن كل دولت استعفا ميده و از مردم هم معذرت خواهى ميكنن همشون (نه مثل اون بيسواد مدرك دزد متجاوز كه فقط و فقط از دختراش معذرت خواست و ٧٢ ميليون آدم رو به هيچ كجاش حساب نكرد!!!) و دولت رو ميدن به يه گروه ديگه از منتخبين مردم و ميرن پى كارشون فهميدى شارلاتان؟؟؟ بگو فهم چيه؟ اى خاك بر سر اون دانشگاهى كه تو اره توش به ش...ن مشغولى!!! چه احمقهائى پاى محمل و مزخرف گوئيهاى تو شيرين اسلامى كه فرهادت اون پرزيدنت ميمونه ميشينن؟؟!!! كى بشه كه همتونو تو يه گور دسته جمعى چال كنيم! صبر كن. راستى به غلومى بگو كلاهشو بگذاره بالاتر ...
نوشته شده در تاريخ دوازدهم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئن ۲۰۰۹ ، 06:29:23 توسط nima
قابل توجه خانم فاطمه رجبی استراتژی تبلیغاتی هیتلر: باید دروغ های بزرگ را مرتبا تکرار کرد
نوشته شده در تاريخ دوازدهم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئن ۲۰۰۹ ، 06:20:39 توسط مینا
کاش توضیح میدادید این سرکار علیه در حین سخنرانی چادرش را به دور کمر بسته بوده یا نه . چیزی در دستش بوده و آنرا می جنبانده یا نه . یک دستش بر کمر بوده یا خیر . والله ؛ با وجود این قمر خانم دل آدم برای آقای الهام کباب میشه . خدا به ایشان صبر عطا فرماید و رحمی .
نوشته شده در تاريخ دوازدهم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئن ۲۰۰۹ ، 05:21:45 توسط حجت
آدم یاد مادر فولاد زره میافتد، میبیند باید از فولاد زره ومادرش معذرت بخواهد. آدم اورا با هر رجاله ای مقایسه کند باید از آن رجاله معذرت بخواهد. با هر بدکاره ای مقایسه کند باید از آن بدکاره معذرت بخواهد. از این زنک که مایه سـر شکستگی اسـت باید پرسـید تو از کجا خبر دار شـدی که امام ته جاه اورا انتخاب کرد. امام ته چاه که اگر باشد عرب است و حق رأی ندارد و غایب اسـت و نباید تو اورا ببینی و یا با او حرف بزنی (بخصوص که تو زن شـوهر داری و یلی چون الهام درکنارت بحلقه بگوشی اشتغال دارد. اصلاً مناسبت داشت که با اینهمه روحانی عظمی این امام همام با تو تماس بگیرد. من فکر میکنم زیادی جوش نزن که رأی مردم را جدی نشان دهی، با احتمال نود درصد، رهبرت موسوی را از صندوق بیرون خواهد آورد و آنوفت تو و شوهرت باید برای ورود به چاه جمکران و گذراندن دوران باز نشستگی برگ درخواست نوشته و با دادن دویست سیصد تومان در چاه بیندازی.
نوشته شده در تاريخ دوازدهم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوم ژوئن ۲۰۰۹ ، 05:18:34 توسط علي
به حساب اين ضعيفه (خانم به زبان آخوندها) امامي كه وجود خارجي آن مورد سوال است همه كارهاشو ول كرده احمدي نژاد را چسبيده....كاش ذره اي شعور بود...........افسوس و صد افسوس كه تا كي به قهقرا رفتن؟؟؟؟
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
واکنش‌ها به یک دیوارنگاره جدید در میدان پرتردد تهران +  عکس
وقیح الله خامنه‌ای : پوشیدن لباسی که "لباس غیرمسلمانان"  است جایز نیست ( این موجود که سمبلی از اوج واپسگرای و ظلم است 1400 سال دیر بدنیا آمده است )
عکس/ جشن ارتجاعی تکلیف در قبر خمینی
فیلم / یک خانم به دنبال تذکر به مهناز افشار درباره حجابش در جلوی سینما
عکس/ صف مرغ در بوشهر
فیلم/ بندرلنگە / افتضاح نمایش مردمی بودن نظام! در سفر روحانی به بندلنگه
فيلم/ حمايت مردم ار وريا غفوری؛ «وریای باغیرت / حرف تو حرف ملت»، بازی استقلال-پارس جنوبی 
فيلم/ واکنش مهنازافشار( بازیگر ) به اعتراض یک آمر به معروف (فضول) و اینکه باید حجابت را حفظ کنی 
دختران مجرد ایرانی در صف مادر شدن 
دوره «گشت‌ارشاد» به پایان رسیده است!
اظهار عجز در مقابل فیلم برداری شهروندان توسط موبایل
فيلم/ فیلم لو رفته جلسه بهزاد نبوی در مورد خاندان لاریجانی 
احتمال رقم خوردن «معامله قرن» وجود دارد
آگهی های تجارتی