خشم افکار عمومی از اعترافات تلویزیونی مائده هژبری
برخورد پلیس با «شاخ‌های اینستاگرامی» + عکس و فیلم


زیتون– تورج کاظمی٬ رییس پلیس فتا٬ خبر از برخورد پلیسی با «شاخ‌های اینستاگرامی داد.

به گفته تورج کاظمی وقتی صفحات «شاخ‌های اینستاگرام» توسط فتا ناجا شناسایی می‌شوند، مدیران این صفحات در هر کدام از استان‌ها که باشند به آن استان اعلام می‌شود، استان نیز طی هماهنگی با مرجع قضایی و اخذ مجوز قضایی اقدامات لازم را انجام می‌دهد، در مواردی هم که از مسئولیت فتا خارج باشد، حتما با استفاده و همکاری پلیس امنیت اخلاقی موارد اعلام شده بررسی و به شدت با آن‌ها برخورد می‌شود.

رییس پلیس فتا با تاکید بر اینکه تعداد زیادی از موارد رسیدگی شده و با مدیر صفحه برخورد‌های لازم صورت گرفته است، خبر داد: «بیش از ۳۰ درصد پرونده‌هایی که در این زمینه از سوی فتا ناجا اعلام می‌شود، مربوط به تهران بزرگ است و تاکنون یک سوم این پرونده‌ها به نتیجه رسیده و مسئول یا مدیر صفحه به فتا احضار شده و اقدامات لازم انجام شده است. »

اردیبهشت ماه امسال صفحه اینستاگرام شماری از مربیان رقص و ورزشکاران زن در ایران بسته شده است.

در صفحه اینستاگرام این افراد پستی مبنی بر بسته شدن آن «با دستور قضایی» منتشر و دیگر مطالب آن‌ها پاک شده است.

کمال هادیانفر٬ رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا)٬ سوم اردیبهشت ماه گفت که نیروهای ویژه پلیس مشغول بررسی ۵۱ هزار صفحه اینستاگرام هستند که به گفته او «محتوای مستهجن و مبتذل» دارند.

در اینستاگرام شاداب، الناز قاسمی و تعدادی دیگر نوشته شده که «این صفحه حسب دستور مقام محترم قضایی به علت انتشار محتوای مجرمانه مسدود گردید.»

اتفاقی مشابه برای صفحه مائده هژبری، دختر پارکور کار و رقصنده ایرانی، افتاده بود.

عصر امروز از شبکه یک صدا و سیما اقدام به پخش مصاحبه‌ای با مائده هژبری و چند دختر رقاص دیگر کرد.

مصاحبه‌ای که بیشتر رنگ و بوی بازجویی داشت. پخش این مصاحبه خشم افکار عمومی را در ایران برانگیخت.
[کد مطلب: 159426] [تاريخ انتشار: هجدهم تير ۱۳۹۷ برابر با نهم ژوئيه ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيستم تير ۱۳۹۷ برابر با يازدهم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 20:21:09 توسط خرم دین
آقای کارگر ، من چند وقت است که در کمال تعجب با چشمان خود شاهد هستم که زنان و دختران سرزمینم گوی سبقت در مبارزه را از مردان دزدیده و یک تنه پنجه در پنجه این رژیم ضد زن انداخته اند و به پاشنه آشیل و چشم اسفندیار این خونخواران انداخته اند ، درود بر زنان بی همتای کشورم ، حمید حرف بسیار دقیقی را مطرح کرد و آن ایدولوژی بشددت استبدادی و ارتجاعی و اسلام زده ی مجاهدین است ، بله مجاهدین قبل از پنجاه و هفت افتخار مبارزه بر علیه استبداد شاهی بودنند و الیاس هم بی ربط نمیگوید ، از درد بی درمان امروز تف بر من ی میاندازد که فکر میکند باعث و بانی این روزگار فلاکت بار هستیم و البته بهتر بود دردش را نسبت به روشنفکران آن دوره با زبان بهتری نشان میداد ، ولی از شما مبارز با مطالعه و با تجربه انتظاری بس بیش از این میرود که درد جانکاه جوانان امروز را معقولانه و دور از اعصبانیت و تعصب بدهید ، شما به خاطر آرمان و هدفی که داشتید ، زندان و شکنجه و اعدام را به جان خریدید ، لطفا از نسل امروز طلبکاری نداشته باشید که از جان گذشتگی مبارزان ده شست را لوث خاهید کرد ، نسل جدید خواهان چیز دیگری است نه آنکه ما میگوییم
نوشته شده در تاريخ بيستم تير ۱۳۹۷ برابر با يازدهم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 16:17:57 توسط كارگر
آقاى خرمدين ، مشكل شما ادبيات من نيست بلكه طرز تفكر من است وگرنه اينهمه نظرنويسان لمپن و شاهدوست با لغات ركيك و زشت ناموسى و .. اينجا از ادبيات فاخرتر ! استفاده ميكنند و اعتراضى نميشود، غير از اين است؟
نوشته شده در تاريخ بيستم تير ۱۳۹۷ برابر با يازدهم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 14:26:22 توسط خرم دین
کارگر ، اینجا کسی بجز شما از چنین ادبیات فاخری استفاده نمیکند ، اگر جنبش های چپ و کارگری مدافعی مثل شما داشته باشند هرگز به دشمن احتیاجی پیدا نخواهند کرد
نوشته شده در تاريخ نوزدهم تير ۱۳۹۷ برابر با دهم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 11:06:32 توسط ابرار
با سلام من به عنوان جمهوریبخواه لاییک پیشنهاد می کنم به به رضا پهلوی توهین کنیم و نه به چپی و کمونیستی هر کس خواهان تمامیت ارضی ایران در ایران جای دارد. از ضد دین و بیدین و تا دیندار. رضا پهلوی به نظر من جمهوریخواه اصلا با نوری مالکی و آن یکی دستنشانده آمریکا که نامش یادم رفته قابل مقایشه نیست. رضا پهلوی فقز یک عیب دارد و آن اینکه هنوز به طور مشخص نگفته که جمهوریخواه است! اینرا هم با گفتگو خواهد گفت. دیگر اینکه من همه نظرات را خواندم خواهشا به هم فحش ندهیم. اما نظر خبرنگار پیر را چندبار بخوانید تا واقعا ارشاد شوید.
نوشته شده در تاريخ هجدهم تير ۱۳۹۷ برابر با نهم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 21:32:07 توسط كارگر
آقاى سيم آخر!! هر كسى در حد شعورش حرف ميزند، شما هم كاش حرفى براى زدن داشتى، حيف از شعور، چون به اندازه يك ميلى متر هم از حرفهاى من نفهميدى.
نوشته شده در تاريخ هجدهم تير ۱۳۹۷ برابر با نهم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 20:26:50 توسط حامد
این بچه بازیها رو بذارید کنار همه میدونند این کارا رو میکنید که اذهان رو از اعتراضات و اختلاسها و تورم و بیکاری و فلاکت منحرف کنی با اینکا را روز به روز منفورتر میشید
نوشته شده در تاريخ هجدهم تير ۱۳۹۷ برابر با نهم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 17:34:43 توسط كارگر
و با وجود مشكلات جسمى و دورى از ميهن هرگز از تلاش براى مردم ايران دست بر نداشته ام از ابتداى قيام ٥٧ بمقابله با رژيم پرداخته ام و هنوز هم هر جا تظاهراتى و مبارزه اى بر عليه رژيم هست ( بجز ميتينگ مجاهدين) شركت ميكنم، حماقت بيماريى است كه اگر با آگاهى درمان نشود تبديل به حماقت مزمن ميشود اين بيمارى را در اكثر مردم مرفه و نيمه مرفه ميتوان ديد كه فكر ميكنند شاه يا ميرحسين يا روحانى يا ارتش امريكا ميتواند ايران را نجات دهد اما تنها خود مردم ايران هستند كه ميتوانند خود را از ظلم و استبداد سرمايه داران وابسته به شرق يا غرب نجات دهند، وقتى يك كارگر دستفروش كتك ميخورد يا كودك كار تجاوز ميشود يا زنان محروم تنفروش بخاطر سير كردن شكم مورد سوء استفاده قرار ميگيرند هيچ كدام ازين آقايان شاه الهى إظهار فضل نميكنند ولى اگر يك دختر شمال شهرى با روسرى و يا مائده خانم و آقاى خرداديان دستگير ميشود فورا فغان اين جنابان بلند ميشود كه رسم مسلمانى اين نيست. بهرحال حميد خان فقط خواهشم اين است كه بجاى تفكر و اعتراض از طريق معده، سعى كن از مغز خود استفاده كنى تا جمعى از تو خشنود شوند
نوشته شده در تاريخ هجدهم تير ۱۳۹۷ برابر با نهم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 17:13:03 توسط سیم آخر
اقای کارگر، اون خانم با اینکه زن هست، یک جراتی داره که حرکتی بکنه و یک شعوری داره که که همردیف متحجران نگشته. تو چه داری؟ یک دهان اخوندی که فقط فحش میدهد. انشایت به درد کلاس پنجمی ها میخوره.
نوشته شده در تاريخ هجدهم تير ۱۳۹۷ برابر با نهم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 16:56:33 توسط كارگر
آقاى حميد اولا من واضح نوشته ام الياس، دوما بله همانطور كه گفتم مشتى ترسو و جبون كه فكر ميكنند رضا شاه دوم يعنى رضا ربع پهلوى كه بدون كمك نوكر و كلفت حتى نميتواند دماغش را پاك كند ميتواند با ارتش امريكا بشيوه نورى مالكى و حامد كرزاى در ايران بقدرت برسد،نه حميد خان من خوشبختانه مجاهد نيستم وگرنه مثل مجاهدين كه به كاسه ليسى امريكا پرداخته اند به حمايت از ارباب ترامپ و جان بولتون ميپرداختم اما شاه الهى ها چون رقيب قلدرترى مثل مجاهدين پيدا كرده اند که ناراحت شده اند يادشان رفته كه شاه مجاهدين را اعدام ميكرد چون ملا و آخوند نبودند اما همان آخوندها در سال ٣٢ همكار و حامى كودتاچيان بودند و تاريخ شاهد است. از دهها هزار ملاى حقوق بگير اوقاف و ساواك فقط مشتى كه با اصلاحات ارضى و شركت بانوان در انتخابات ناراضى بودند سركوب شدند كه البته اينها هم امپرياليستها در آب نمك نگه داشته بودند براى روز مبادا. اگر كسى خودش را بخريت ميزند و منكر واقعيت ميشود جاهل است. بله بيشعورى يك بيمارى است كه اگر كسى آگاه نشود مزمن ميشود. شما در مورد من نگران نباش، من زندانى سالهاى ٦٠ بوده ام و با ... ادامه
نوشته شده در تاريخ هفدهم تير ۱۳۹۷ برابر با هشتم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 21:55:02 توسط حمید
واقعا مضحک تر از این نمیشه که کسی که با نام “کارگر” خیلی بی ادبانه در اینجا بهمه توهین کرده و خصوصا بنده را “ احمق شاه الهی” نامیده در حالیکه خودش و با مثال خودش خیلی گوزو تر از بقیه است و اتفاقا سوراخها را هم اشتباه گرفته و قاطی کرده و از بالا میریند و از پایین میگوزد و تقریبا همزمان. آخه احمق اگر شاه اینها را پروار کرده بقول تو منظورت اینست حتما که شاه باید اینها را میکشت درست؟ اگر چنین می‌کرد جنایتکار نبود؟ اگر با آخوند های مسلمان شروع می‌کرد به تو دروغگو مجاهد مسلمان میتوانست رحم کند و آیا همین شما ها نبودید که در این انقلاب نقش ویژه ایفا کردید؟ خمینی پدر معنوی شما نبود؟ لقب امام را به اون جنایتکار شما ندادید؟ رهبران شما همین اسلام الگویشان نیست؟ همین لچک را شما پاس نمیدارید؟ آیا همین امروزه مردم عادی اسمی از شما فریاد میکنند در حالیکه مرتب صدای رضا شاه روحت شادشان در هواست؟ مرحوم مسعود جانتان چطور است ؟ اگر پاچه مجاهدین را سر موضوع مهمی گرفتن شما را بفحاشی وادار میکند وای بروزی که قوای مسلح در اختیارتان باشد. خجالت را تو احمق درون قبیله زنان پشم الو لچک بسر باید بکشی نه من.
نوشته شده در تاريخ هفدهم تير ۱۳۹۷ برابر با هشتم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 21:06:08 توسط Nia
من نیز موافق همراه و همصدای کارگر هستم. تنها راه سگونی این رژیم ضد انسانی و دزد و رسیدن به حقوق انسانی خود حنگ مسلحانه است اسلحه مولوتو کاکتیل چوب چاقو سنک...
نوشته شده در تاريخ هفدهم تير ۱۳۹۷ برابر با هشتم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 19:05:22 توسط كارگر
آقاى الياس، اونهايى كه سال ٥٧ رفتند خيابانها، دل و جرأت داشتند و شاه مزدور را با تمام ايل و تبارش فرارى دادند و از گلوله سربازها و گارد شاه عنشاهى نترسيدند، ولى امريكا و فرانسه و انگليس سر مردم كلاه گذاشت، فرزندان و نوه هاى همون ملت انقدر آدمهاى ترسو و جبونى بدنيا اومدند كه از ترسشون جرأت مخالفت ندارند و مثل تو نه به اين رژيم بلكه به پدران خودش فحش ميدهند. خاك كاهو بر سر هرچى آدم نانجيب و ترسوست.
نوشته شده در تاريخ هفدهم تير ۱۳۹۷ برابر با هشتم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 18:56:26 توسط كارگر
باز هم قضيه آن حاكم و ممنوعات گوز است! حاكم ستمگرى براى اينكه افكار عمومى را از دزدى ها و ظلم و ستم دربار و فساد و ماليات سنگين و غيره منحرف كند اعلام كرد دفع باد شكم چه در ملاء عام يا خصوصى ممنوع و مجرم بايد شلاق و جريمه بدهد، مردم هم يواشكى ميگوزيدند و به حاكم و دربار ميخنديدند كه اعتراض خود را نشان داده اند. حالا هم جمعى ايرانى قهرمان ! ميخواهند با رقص و آواز و بشكن اعتراض خود رابه رژيم دزد و جنايتكار كه علنا مردم را غارت ميكند، مردم را تشنه و گرسنه نگه ميدارد و در روز روشن دست به كشتار مردم ميزند، حالا اين جمع به دستگيرى اين دختر اعتراض دارند. ٢٠٠٠ كيلو سكه طلا و ميلياردها دلار اسكناس گم ميشود، مردم خوزستان وبلوچستان آب ندارند، هنوز نيمى از كشور كه در اثر زلزله و سيل و جنگ خراب شده ترميم نشده است،انگار اين نظردهندهگان زير يادشان رفته كه با چه رژيمش در طرف هستند، از همه بدتر آن احمق شاه الهى كه پاچه مجاهدين خلق را گرفته و يادش نبوده كه شاه اين ملاها را پروار كرد تا براى دزدىهايش دعا كنند. عجب مردمان بى شرمى كه بجاى مبارزه و گرفتن حقتان، فقط باد شكم و معده در ميكنند !
نوشته شده در تاريخ هفدهم تير ۱۳۹۷ برابر با هشتم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 17:38:47 توسط الیاس
کثافتهای بیشرف به شما چه رقصیده، اعتراف به چی آخه؟ مگه رقصیدن اعتراف داره؟ ای تف تو گور بابای هرکی سال ۵۷ رفت خیابون
نوشته شده در تاريخ هفدهم تير ۱۳۹۷ برابر با هشتم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 14:57:21 توسط شهروند
جناب پیمان احمدی ، هدف نشان دادن اقتدار نظام به ترامپ است ، از سوریه که بیرونمون کردن ، باید یک جایی اقتدار خود را نشان بدهیم !
نوشته شده در تاريخ هفدهم تير ۱۳۹۷ برابر با هشتم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 13:08:30 توسط حمید
از رژیم داعشی شیعه ضد ایرانی که بگذریم جز اینها کار دیگری بلد نیست ولی مجاهدین خلق مدعی اپوزیسیون بودن و همایش پاریس را راه انداختند انتظار اینست از دختران خیابان انقلاب و این جوانان شاد رقصنده دفاع کنند و حتی بطور نمادین و ساده لچک از سر برکنده درخارج امن و بر چوب نهند یا با حمایت از این دختران انقلاب و رقص نشان دهند اونها چنانکه مدعی اند دمکراتند و مدافع زنان ایرانی. نه متاسفانه وقتی به جلوه های کثیف اسلامی میاید در اونجا اونها و رژیم با هم هیچ تفاوتی ندارند و در اینجاست که می‌شود فهمید چرا رژیم زودتر سرنگون نمیشه چون اپوزیسیون رژیم زیاد مترقی نیست و مردم بیچاره نمیخواهند از یک چاه عمیق برند تو چاه دیگری حالا عمیق تر یا نه ولی کلا یکی. اینجاست که تنها شق موجود رضا پهلوی است و همین . بابا مجاهدین خلق بسه ترا خدا دست بردارید. برای مقبول شدن در بین مردم اولین قدم مثبت کشف حجاب و عدم تظاهر کردن به دمکرات بودن است بجنبید و قیام مردم را به بیراهه دیگری نکشید یا دچار تاخیر نکنید. اسلام سیاسی با واژگونی آخوند ها باید دفن شود و نه تازه با شما بعدش.
نوشته شده در تاريخ هفدهم تير ۱۳۹۷ برابر با هشتم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 11:43:55 توسط azadi
مامی نکبت و بدبختیشان از همین دین ... است
نوشته شده در تاريخ هفدهم تير ۱۳۹۷ برابر با هشتم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 11:41:47 توسط به صادق
جناب صادق آن نان زورکی هم بزودی قطع خواهد شد. و بدان کمه همه چیز با نوشته و نوشتن و خبر و خبررسانی براه می افتاد. زمان خمینی ملعون رادیو کاست بود و بعد تظاهرات. حالا البته ما با دادمنشانی دیگر سروکار داریم که میهن ما را در اشغال دارند. برای همنین باید جنبش سربداران بکار افتد. و دارد می افتد. مخوب مردم سری به بالای شهر تهران بزنند بر وند کاخهای بالانشینان را ببینند. اینان همگی از نزدیکان بیت رهبری و کل روحانیت و مداحان هستند. امروز روزی ست که فر دایی قهرآمیز در پی آن است. باید هر ایرانی کار یک مداح و روضه خوان و آخوند و آیت الله را بسازد. هر ایرانی موضف است یک قرآن نیمه سوز را در کوچه و خیابان رها کند. هر ایرانی باید شعارهای ضد اسلامی را در هر کجا می تواند بنویسد. من در مستراب یکی از مساجد دیدم که مرگ بر تشیع نوشته بودند. و کسی در یزر آن نوشته بود: اینگونه ننویسید خیال می کنند یک سنی آنرا نوشته بنویسید: مرگ بر اسلام. در هر حال صادق خان وعده ما در خیابان و ماندن تا سرنگونی. تا آن روز نباید هیچ آخوندی و هیچ عمامه بسری و مداحی بتواند با امنیت درکوچه و خیابان و یا پشت فرمان اتومبیل دیده بشه
نوشته شده در تاريخ هفدهم تير ۱۳۹۷ برابر با هشتم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 11:09:42 توسط صادق
رژیم بی خیال این کامنتهاست و از خشم معدودی باکی ندارد چون میداند تا زمانی که شعار به عمل تبدیل نشده با این نوع کامنتها هیچ غلطی نمیشود کرد. در ثانی مردم سرشان گرمِ تهیه نان شب و هزاران بدبختی دیگر که حاصل این رژیم دزد و جنایتکار است میباشد.
نوشته شده در تاريخ هفدهم تير ۱۳۹۷ برابر با هشتم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 10:13:56 توسط خبرنگار پیر از تهران
آین کثافتهایی که این عمل حکومت اسلام ناب را غیر اسلامی جلوه میدهند بدانند که مردم به نیکی فهمیده که تمامی نکبت و بدبختیشان از همین دین کثیف است اینکه این خانم که خودش قربانی اسلام است نوشته که «باکدام مبانی اخلاقی و دینی ؟»جواب: بر طبق سیره پیامبر بچه بازتان که در سن ۵۴ سالگی بر آن دختر بچه بعد از شیر عایشه ۳ ساله تفخیذ می کرد و در سن ۶ سالگی طبق تمامی سنیان و تاریخ بر او دخول! پس نگویید که در مبانی دینیتان این نمیکنجد! اسلام دین ضد زن است و زن همچون طعمه ای در دستان پیامبرتان بوده و امروز مردان مسلمان همگی در کنج ذهن محمدیشان و تشیعشان و تسننشان و قرآن مداریشان چنین پیامبری همچون گرگ خونآشام خوابیده است. بروید مولوی بخوانید تا بفهمید گرگ درون مسلمانان را همان اسلامشان میداند. بدبختی هرملتی از جاییه بدبختی ما اسلام است. بدبختی ای که ملایان و مداحان و بازاریان و سپاهیان و بسیجیان و مجاهدین آنرا با سماجت به منطقه و جهان صادر کردند. تمامی فجایع ایران و عراق و سوریه و یمن و بحرین و ترورهای لندن و پاریس و مادرید و نیویورک و نیس و افغانستان بعد از انقلاب مسروقه شده که اسلامییش کردند.مقصریم!
نوشته شده در تاريخ هفدهم تير ۱۳۹۷ برابر با هشتم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 10:06:56 توسط RahGozar
به كوري جشم دشمنانش اين فرشته هم جاودانه شد ، بيشتر موفق باشي هنرمند عزيز.
نوشته شده در تاريخ هفدهم تير ۱۳۹۷ برابر با هشتم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 09:57:12 توسط آزاده
اینها نشان میدهد حکومت هیولایی استبدادی جمهوری اسلامی عامل استعمار و استثمار مردم فرهنگپرور ایران است
نوشته شده در تاريخ هفدهم تير ۱۳۹۷ برابر با هشتم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 08:13:11 توسط افراسیاب
این بخاطر وحشت رژیم از سقوط حکومتشون٫ میخوان جوانان رو بترسونن از طرف دیگر هم میخوان ثابت کنن هنوز قدرت داعشی خودشون رو حفظ کردن ولی برعکس مردم رو عصبانی میکنن و بعدا تمام این پلیس فتا و اعضای تلویزیون جمهوری اسلامی رو دستگیر میکنن و کوچکترین بلائی که سرشون بیاد اعدام٫ تک تک این افراد جمهوری اسلامی رو میبرن اینقدر میزنن اتو برقی میچسبونن بهشون کابل میزنن بعد میارن در تلویزیون بعد میپرسن شماها چند نفر بودید که دخترها رو دستگیر و شکنجه میکردید رئیستون کی بود کی بود دستور میداد٫ تمام این فیلمها مدرک میشه بر علیه خودشون
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
به کوری چشم ملايان
فيلم/  تهران رقص و شادی مردم، شب گذشته در خیابان آیت شمالی نارمک 
چه کسانی بیانیه گام دوم خامنه ای را قدسی خواندند؟
عکس/ حادثه برای هواپیمای ایرانی در قطر
بازداشت ایرانی‌ها با پاسپورت جعلی اسرائیلی در فرودگاه‌های جهان! +عکس
فيلم/ ضرب و شتم يک بانو توسط پليس وحشی حکومت اسلامی
عکس/  غَش‌کردن متهم به "فساد اقتصادی" در دادگاه
فیلم/ استقبال مردم کنگان از روحانی با شعار : کلیدساز دروغگو، کلید تدبیرت کو
فیلم/ یکی از پر بیننده ترین ویدئوهای توئیتر ایرانی ها
طرح نام صادق لاریجانی و علی‌اکبر ناطق‌نوری در زمین خواری بزرگ کلاک
عکس/ ماموران امنیتی دفتر حزب پان ایرانیست در تهران را پلمپ کردند
پسر تختی: پدرم خودکشی کرد 
عکس/ سیل در مازندران
آگهی های تجارتی