فیلم/ عدالت در جمهوری اسلامی!

علی خامنه‌ای رهبر ایران در ادعایی خلاف واقع گفته است در ایران کسی به دلیل عقاید و نبودن آزادی بیان زندانی نیست. این درحالی است که شهروندان ایران همواره به دلیل بیان عقاید و باور‌های خود بازداشت و زندانی می‌شوند، و در مواردی زندانیان جان خود را در زندان از دست می‌دهند. این ویدیو با نشان دادن چندین نمونه از بازداشت شهروندان ایرانی، گستردگی نقض آزادی بیان در ایران را نمایش می‌دهد.

[کد مطلب: 159746] [تاريخ انتشار: بيست و يکم تير ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم ژوئيه ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم تير ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 19:49:19 توسط Ashena
آنچه امروزه در دنیا در حال بوقوع پیوستن است مسله دین گریزی نسلهای جوان است. در غرب بهای سنگینی پرداخت شد تا بتوانند دستگاه دینی را از چرخه سیاست و قانون گذاری خارج کنند و قوانین را بر مبنای نیازها حقوق بشر و منافع ملّی خود بنویسند نه بر اساس اصول دینی چند هزار ساله. ایران هم از این قاعده مستثنی نیست و زمان لازم است تا که ملّت ایران یکبار برای همیشه از شر قوانین دینی خلاص شود و قوانین بر اساس حقوق بشر و منافع ملّی بنویسد. خوشبختانه وجود ج.ا به این روند سرعت بخشیده و زمان را کوتاهتر از آنچیزی که لازم بود کرده و دین گریزی را به اقشار کم سواد و لایحه های سنتی جامعه کشانده. البته افرادی همچون عزیزانی که در این فیلم دیدیم نقش آگاهی دهنده بزرگی دارند و باید ملّت سپاسگذارشان باشد. این عزیزان از خود میگذرند تا ملّتی را بر حقوق خویش آگاه کنند. آیندگان مدیون این انسانهای آزاده خواهند بود. هیچ نظامی نمیتوانست با این سرعت مردم را از باطن قوانین ناعادلانه و ضد بشری دینی آگاه کند.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم تير ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم ژوئيه ۲۰۱۸ ، 07:15:47 توسط سمکو
دروغگوی أول شما خودتی، ما در حضور جنابعالی مگر جرات حرف زدن داریم تا دروغ عرض کنیم؟ در أیران شما آزادی بیان هست، ولی نباید هیچی در مورد خطایای شما بیان شود! راستی حاج آقا! میشە بفرمائید آیا در جمهوری أسلامی أیران آزادی رقصیدن در أنستاگرام هست یا نە؟ گوش دادن بە میوزیک در بیت ألخلا مجاز أست یا نە؟
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فراموش شدگان + عکس
درخواست اخراج سفیر رژیم ایران از عراق به دلیل رفتار او در سالگرد پیروزی علیه داعش
فیلم/ آیا این چیزی جز وحشیگری است؟
عکس/ اصل شعار مرگ بر آمریکا اینه، تا الان کامل ادا نمیکردیمش
علی رضایی فرزند محسن رضایی کجا مشغول کار است؟
فيلم/ فیلمبرداری یک نماینده مجلس از جلسه غیرعلنی امروز درباره فیلم منتشر شده از بحث نماینده مجلس با یک کارمند و انتشار آن! 
فیلم/  این سرباز وحشی کیست؟
فیلم/ این مرد جان به لب رسیده روی کفن نوشته مرگ بر خامنه‌ای مرگ بر روحانی و روی بنای میدانی در کیش نوشته جاوید شاه شعار آزادی کارگران زندانی سر می‌دهد/ امروز سه شنبه
ایرانی هایی که در گرجستان ملک خریده اند، خانه های شان را به حراج گذاشته اند
خبر‌های ضد و نقیض از نحوه کشته شدن یک فرمانده سپاه
فيلم/ نماينده مجلس خطاب به کارمند: «تو ... می‌خوری از من دستور نمی‌گیری!
افشای زمینخواری‎های گسترده و برج‏‌سازی‎های مخفی اُمرا و فرماندهان نظامی در تهران
آگهی های تجارتی