عضو شورای شهر تهران: بدهی بنیاد تعاون سپاه به شهرداری جایی برای تکذیب ندارد/ سپاه مستندات ارائه کند


رویداد۲۴ / ماجرای اختلاف حساب شهرداری تهران با بنیاد تعاون سپاه، در هفته اخیر بازهم بحث مهم شورای شهر تهران بود؛ موضوعی که در یک سوی آن اعضای شورای ایستاده بودند و علی اعطا به نیابت از آنها می‌گفت حداقل طلب شهرداری از بنیاد تعاون سپاه، 4هزار و 500 میلیارد تومان است و در سوی دیگر بنیاد تعاون سپاه بود که اساسا چنین بدهی‌ای را تکذیب می‌کرد و در بیانیه‌ای گفته بود ماجرا از بن و بیخ حقیقت ندارد.

اعضای شورا معتقد بودند این بدهی متعلق به امتیازها و پروانه‌های ساخت و کاری است که بنیاد از شهرداری دریافت کرده است اما حرف سپاه همان بود که پیش از این گفته شده بود: مطابق مستندات موجود، بنیاد تعاون سپاه هیچگونه بدهی به شهرداری تهران نداشته و مطالب منتشر شده تکذیب می‌شود، محمدجواد حق‌شناس اما می‌گوید این بدهی قطعی است و جایی برای تکذیب ندارد. او به رویداد۲۴ می‌گوید: با توجه گزارشی را که رئیس‌ شورا از روند هم‌اندیشی اعضای شورا ارائه کرد، نتیجه بر این شد که این بدهی وجود دارد. بعد از آن نیز گزارشی تهیه شد که نشان می‌داد این بدهی به تایید معاونت مالی و اقتصادی شهرداری تهران رسیده است. 

بنیاد مستندات خود را ارائه کند


حق شناس ادامه داد: زمانی که بدهی تایید شده است، بنیاد تعاون باید مستندات خود را ارائه کند و اگر بدهی را پرداخت کرده‌اند، اعلام کنند و اگر هم پرداخت نشده و معتقدند که بدهی وجود ندارد، مستندات خود را ارائه کنند و اعلام کنند که این موضوع با واقعیت مطابقت ندارد و دلایل منطقی و قانع کننده خود را مبنی بر عدم بدهی به شهرداری ارائه کنند. 
 
عضو شورای شهر تهران، با بیان اینکه معاونت مالی و اقتصادی شهرداری می‌تواند مستندات خود مبنی بر وجود بدهی را به بنیاد تعاون سپاه ارسال کند، تصریح کرد: موضوعی که اکنون برای ما روشن و قطعی است، گزارشی است که به دست شورا رسیده و مهر تایید معاونت مالی - اقتصادی شهرداری نیز بر آن خورده است. 

بدهی شهرداری از بنیاد تعاون سپاه را تا گرفتن نتیجه پیگیری می‌کنیم
 
او در ادامه یادآور شد: شهرداری تهران سازمان بزرگی است که در گذشته مجموعه بزرگی از امتیازات را داده و گرفته است. برخی از پیمانکاران با شهرداری کار کردند و در برخی مواقع امتیازهایی را برای خود دریافت کردند؛ مانند گرفتن تراکم، پروانه کار و... و طبیعتا زمانی که صحبت از بدهی می‌شود، مربوط به امیتازها و پروانه‌هایی است که بنیاد تعاون سپاه از شهرداری دریافت کرده است. دوستان بنیاد اگر این موضوع را رد و تکذیب می‌کنند، بهتر است به معاونت مالی و اقتصادی شهرداری مراجعه و در این خصوص بحث و بررسی کنند. مردم مطمئن باشند که ما این موضوع را به صورت دقیق بررسی و تا گرفتن نتیجه نهایی پیگیری خواهیم کرد. 

[کد مطلب: 159805] [تاريخ انتشار: بيست و يکم تير ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم ژوئيه ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فراموش شدگان + عکس
درخواست اخراج سفیر رژیم ایران از عراق به دلیل رفتار او در سالگرد پیروزی علیه داعش
فیلم/ آیا این چیزی جز وحشیگری است؟
عکس/ اصل شعار مرگ بر آمریکا اینه، تا الان کامل ادا نمیکردیمش
علی رضایی فرزند محسن رضایی کجا مشغول کار است؟
فيلم/ فیلمبرداری یک نماینده مجلس از جلسه غیرعلنی امروز درباره فیلم منتشر شده از بحث نماینده مجلس با یک کارمند و انتشار آن! 
فیلم/  این سرباز وحشی کیست؟
فیلم/ این مرد جان به لب رسیده روی کفن نوشته مرگ بر خامنه‌ای مرگ بر روحانی و روی بنای میدانی در کیش نوشته جاوید شاه شعار آزادی کارگران زندانی سر می‌دهد/ امروز سه شنبه
ایرانی هایی که در گرجستان ملک خریده اند، خانه های شان را به حراج گذاشته اند
خبر‌های ضد و نقیض از نحوه کشته شدن یک فرمانده سپاه
فيلم/ نماينده مجلس خطاب به کارمند: «تو ... می‌خوری از من دستور نمی‌گیری!
افشای زمینخواری‎های گسترده و برج‏‌سازی‎های مخفی اُمرا و فرماندهان نظامی در تهران
آگهی های تجارتی