فیلم/ دختری می‌خواهد از ایران خارج شود، می‌گویند تا شلوارت را عوض نکنی پاسپورتت را نمی‌دهیم!
در نهایت پرواز خود را از دست داد![کد مطلب: 162044] [تاريخ انتشار: هفدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با هشتم اوت ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نهم اوت ۲۰۱۸ ، 18:53:18 توسط علی اصغر
افراسیاب تو که اینقدر خشن نبودی!! ادمو یاد داعش میندازی، بگو قصاص میکنیم ،خلاص
نوشته شده در تاريخ هفدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با هشتم اوت ۲۰۱۸ ، 15:16:35 توسط افراسیاب
تو همه فرودگاه های جهان دیدید چطوری آدم رو تحویل میگیرن لبخند میزنن دائم میگن خوش آمدید حالا نگاه کنید حکومت داعشی ایران رو یک مشت کثافت وحشی بی پدر مادر این حکومت سقوط میکنه چون هیچ چیز اینها مثل آدم نیست هیچ کار اینها رو اصول نیست٫ بهتون قول میدم اینها مثل بشار اسد شروع میکنن به کشتار مردم غیر نظامی حتی با سلاح های شیمیائی آنوقت مردم از روی عصبانیت یا انتقام تک تک این عوامل جمهوری اسلامی رو به بدترین وضع ممکن میکشن همین فاطمه کماندو رو اینقدر شکنجه میکنن پستونهاشو میبرن آن مامور رو اینقدر کابل به آنجاش میزنن بعد میگن داد نزن٫ این تخم حرومها اصلا نمیدونن چه سرنوشتی در انتظارشون با خودشون میگن رژیم هم عوض شد خوب میگیم مامور بودیم دستور اجرا کردیم٫
نوشته شده در تاريخ هفدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با هشتم اوت ۲۰۱۸ ، 15:08:16 توسط مهرداد
شما فکر کنید خبری بخوانید در باره کشوری که مردهاش از شلوار پاره یک خانم تحریک میشن و ممکنه به فکر تجاوز بیفتند!! اسم این کشور را لطفا نام ببرید! این کارها نه تنها توهین به این خانم و آزادی شخصی اون هست بلکه توهین به مردهای ایرانی است که در قوانین ایران تبدیل به حیواناتی بی عقل شده اند که حتی یک تار مو و دیدن زانو آنها را وادار به اعمال غیر اخلاقی میکند! قهقرا که میگن همین هست.گوریل و اورانگوتان هم به اینطور مردها برتری دارد!
نوشته شده در تاريخ هفدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با هشتم اوت ۲۰۱۸ ، 12:11:48 توسط امیر
هیچ کس مثل این فرقه داعشی نمی تونستند اینجور اسلام رو به حداکثر محبوبیت برسانند. یک مشت کثافت عقده‌ای که از آزار مردم لذت میبرن . اینها سادیسم رو به درجه ای ارتقا دادن که هنوز دانشمندان نتونستن اسم درخوری برای این حد از جنون پیدا کنن. آدم خجالت میکشه راجع بهش حرف بزنه, واقعا بدبختیم، واسه کمترین و ساده ترین حقوقمون هم التماس میکنیم, جالب اینکه طرف مقابل میگه گریه نکن, دادنزن, برو شلوارتو عوض کن.
نوشته شده در تاريخ هفدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با هشتم اوت ۲۰۱۸ ، 11:44:00 توسط علی اصغر
افسوس عزیز ، اولا مگر شما علم غیب داری که روی این خانم قضاوت میکنی، ثانیا شما اینقدر ساده تشریف داری که فکر میکنی کارکنان اداره مهاجرت اینقدر ساده وببلی هستند که بخاطر یک شلوار ایشون را قبول میکنن، اداره مهاجرت میگه تو که قانون کشور خودت را اجرا نمیکنی ، چطور میخوای قوانین ما را اجرا کنی. کیس های زیادی بودند و رد شدند بخاطر اینکه در زمان جنگ فرار کردن وهیچکدوم قبول نشدن ، افسر مهاجرت میپرسید چرا از کشور خودت دفاع نکردی؟
نوشته شده در تاريخ هفدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با هشتم اوت ۲۰۱۸ ، 10:30:49 توسط بهزاد
چيزی که باعث تاسف هست اينست که در کشوری به مدل شلوار مردم هم کار داشته باشند و از آن بيشتر باعث تاسف اينکه شخصی مثل «افسوس» به جای حمايت از هموطنش که قربانی حکومت آخونديست از او انتقاد می کند. بيخود نيست که 40 سالست يک گله آخوندک های شپشو بر ما حکومت می کنند و تا اين هستيم که هستيم تغييری در اين وضعيت پيدا نخواهد شد.
نوشته شده در تاريخ هفدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با هشتم اوت ۲۰۱۸ ، 09:44:05 توسط افسوس
خوب دختر خوب تو که داری میان بیرون چرا این شلوار لی پاره پوره تحریک آمیز را پوشیدی و بعد هم شروع کردی به فیلم برداشتن؟.............میخوای این فیلم را به عنوان مدرک برای پناهنده شدن نشان بدی..................واقعن باعث تاسفه که جوانان ما بجای ماندن و مبارزه در فکر جمع کردن مدرک برای قبول پناهندگی در خارج کشور هستند
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ این چیزی نبود که آخوندها از دختران پرورش یافته در جمهوری اسلامی  انتظار داشتند!
 اولین مدال آور تاریخ کشتی فرنگی ایران درگذشت 
مادر ایرانی مقیم آمریکا دخترش را به‌خاطر گریه کردن خفه کرد
فيلم/ آخوند: همه پیامبران و زن های بهشتی اومدن تو کعبه تا علی رو ببینند اما علی چشمش رو فقط به پیغمبر باز کرد و گفت بخوانم قرانی که هنوز برات نازل نشده!  
«پایان» سلطنت بوئینگ بر فراز اقیانوس‌ها
فيلم/ پیش‌بینی «استاد محمدرضا شجریان» از وضعیت امروز کشور در گفتگو با «بیژن فرهودی» در هفت سال پیش 
فيلم/ انگلیسی حرف زدن گزارشگر شبکه یزد! 
فیلم/ اجرای ترانه «سیمین بری» توسط دو دختر هنرمند در خیابانهای تهران
شکایت استورمی دنیلز از ترامپ برای توییت توهین‌آمیز رد شد
چه کشکی, چه پشمی
افزایش تصادف در ایران با ابتلا به نوعی انگل! 
 فيلم/ اولويت های صدا و سيمای آخوندی در کشوری که مشکلات از در و ديوارش می بارد! 
آگهی های تجارتی