سردار نقدی: رسانه‌های ما همه چیز را درباره آمریکا نمی‌گویند/ یکی از بزرگترین خیانت‌های رضاشاه ساخت راه‌آهن بود


به گزارش ایسنا،  سردار محمدرضا نقدی با بیان این‌که «موج انقلاب اسلامی تا کنون روی نوار پیروزی و پیشرفت بوده و مناطق کلیدی جهان را از دست اسرائیلی ها خارج کرده است»، گفت: بیداری اسلامی در کشورهای اسلامی موج ایجاد کرده و آمریکایی که دیگر کشورها از ارتش آن در هراسان بودند، امروز تفنگدارانش مثل موش در دست رزمندگان انقلاب اسلامی افتاده‌اند. انقلاب اسلامی ایران  کشورهای عراق، سوریه، لبنان، یمن و بخش زیادی از فلسطین را بیدار کرده و به میدان آورده است.

نقدی با بیان این‌که «رژیم آل سعود در حجاز و عربستان گاهی محلات مسکونی داخل شهر را با هواپیمای جنگده بمباران می‌کند»، افزود: امروز آمریکا که روزی ذخیره ارزی بالایی داشت گرفتار مشکلات اقتصادی است و به اعتراف خود آن‌ها 40 میلیون نفر از آمریکایی‌ها در فقر مطلق زندگی می‌کنند. امروز آمریکا 21 هزار میلیارد دلار بدهی دارد و هر روز بر مقدار آن افزوده می‌شود به طوری‌که به گفته خود آن‌ها اگر این روند ادامه پیدا کند در سال 2030 به 30 هزار میلیارد دلار رسیده و ناچار به اعلام ورشکستگی و فروپاشی اقتصادی هستند.

وی با بیان این‌که «امروز آمریکا با فروپاشی اجتماعی داخلی روبرو است، عنوان کرد: متأسفانه رسانه‌های ما همه چیز را نمی‌گویند و خجالت می‌کشند به طوریکه آمریکا خوار و خفیف شده و دارند با سحر و جادوی رسانه طوری وانمود می‌کنند که گویی ما شکست می‌خوریم و آن‌ها دارند پیروز می‌شوند.

وی با بیان این‌که « الان به طور متوسط روزانه سه نفر در آمریکا کشته می‌شوند»، گفت: انقلاب اسلامی ایران آمریکایی‌ها را در منطقه زمین‌گیر کرده و آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند؛ چراکه تمام ترفندهای آمریکا شکست خورده است.

معاون فرهنگی سپاه با بیان این‌که «دشمن روی نوار شکست و انقلاب اسلامی ایران روی نوار پیروزی با تمام قدرت در حال حرکت است»، اظهار کرد: ایدئولوژی‌های اقتصادی  به واسطه رفتارهای ترامپ از بین رفت.

وی با بیان این‌که «تحریم دشمن اگر یار داخلی نداشته باشد به نتیجه نخواهد رسید»، گفت: آن روزی که تحریم‌ها وارد زندگی مردم شد و خود را نشان داد همان روزی بود که دست‌اندرکاران عنوان کردند ایران در شعب ابی‌طالب است و از آن روز مصیبت‌ها شروع شد.

نقدی با بیان این‌که «رسانه‌های بیگانه سعی در پاک کردن عظمت انقلاب اسلامی دارند»، اضافه کرد: تاریخ ملت ما تاریخ شاهان نیست، تاریخ انبیاء و بزرگان این سرزمین چون ابن‌سینا وعین‌القضات است و ما قرار نیست به شاهانی که ذلت‌های بزرگی برای ما آوردند افتخار کنیم؛ چراکه آن‌ها کسانی هستند که قاتلان ائمه ما بودند و چیزی برای افتخار کردن ندارند همچنین از این ۲۵۰۰ سال که حکومت شاهنشاهی بود، ۱۰۶۳ سالش حکومت غیرایرانی‌ها بر ایران بوده که چه جنایت‌هایی فراوانی انجام دادند و باعث انزجار مردم از حکومت شدند.

وی با بیان این‌که «ایران اسلامی ۷ هزار سال قدمت دارد اما ۳۵۰۰ سال آن را در تاریخ از بین برده‌اند و تاریخ ایران را ۲۵۰۰ سال عنوان می‌کنند»، گفت: این تاریخ به دست ظالمان و مستکبران نوشته و تحریف شده است و باید تاریخ را به دست مستضعفان بازنویسی کرد.

وی با بیان این‌که  یکی از بزرگترین خیانت‌های رضاشاه ساخت راه‌آهن بود؛  چرا که آن را ‌برای ملت ایران نساختند و این راه‌آهن‌ها برای انگلیسی‌ها و با پول ملت ایران بود تا انگلیسی‌ها که برای به دست آوردن هند با شوروی درگیر بودند، بتوانند در مقابل شوروی مقاومت کنند.

نقدی با بیان این‌که «این خطوط راه‌آهن هیچ سودی برای ملت ما نداشت»، گفت:  بر اساس آمار ۷۰ درصد مردم در زمان شاه بدون آب آشامیدنی، بهداشت و برق و گاز در روستاها زندگی می‌کردند. در زمان شاه ملت ما را در پایین‌ترین طبقه جامعه نگهداری می‌کردند، در آن زمان سفارت آمریکا در کشور ما ۴۰۰۰ نفر کارمند داشت و این نشان‌دهنده این بود که  تمام امور را آمریکایی‌ها اداره می‌کردند و برای ما تصمیم می‌گرفتند.
#

[کد مطلب: 162176] [تاريخ انتشار: هجدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نهم اوت ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ نوزدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با دهم اوت ۲۰۱۸ ، 00:59:01 توسط غارت شده
ای احمق راه آهن را هیتلر ساخت و بخشی از استحکامات ارتش نازی در جنگ دوم جهانی بود.
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نهم اوت ۲۰۱۸ ، 19:27:45 توسط رضا
سردار احمق! 3500 به اضافه 2500 میشود 6 هزار سال! آت هزار سال ناقابل هم حواله ....!
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نهم اوت ۲۰۱۸ ، 18:27:56 توسط رجب طیبان دارودان
سردار نقدی: رسانه‌های ما همه چیز را درباره آمریکا نمی‌گویند/ یکی از بزرگترین خیانت‌های رضاشاه ساخت راه‌آهن بود! این سردار راست میگه! طبق اسلام ناب محمدی سیره نبوی و سیره علوی با آخن راه آهن می بایشتی شمیر دوالفقار درست کرد و کرد تو نیام اما خامنه ای و در اورد و حواله کرد به مرده (جمع مررررید) تا آنها بلیسند و بهشت بروند! واقعا اینان از اوتاد هستند و چشمان باز است. این اشاره به چشم دل باز بودن است. البته اینان همنه جاشان باز است و از آن آیت قرآنی فروران می زند بیرون با لکه ای خون.
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نهم اوت ۲۰۱۸ ، 18:00:47 توسط خسرو
تو دیگه خیلی حروم زاده ای.
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نهم اوت ۲۰۱۸ ، 17:45:59 توسط ناصر
میگن اسکندر مقدونی که میخواست به ایران حمله کنه یکی از مشاوراش گفت بهترین راه برای اینکه بتونی بر ایرانی جماعت حکومت کنی اینه که هر چی آدم بی سواد و بی تجربه و نادانه به درجات عالی حکومتی بگمار که در آن برای تو دو مزیت وجود داره 1 : به شکرانه این کار بر علیه تو شورش نمیکنند و خادمت میشوند..2: دانایان ایران از زندگی در داخل ایران ناراضی یا خفت قبول کرده دچار نا امیدی میشوند یا اینکه از دیار خود مهاجرت کرده و ما از دانش آنهاسودمند میشویم.
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نهم اوت ۲۰۱۸ ، 17:29:13 توسط امیر
به راستی چه بر سر ما و ایرانمان آمده که هر فرومایه بی سوادی به خود اجازه می دهد تا در هر زمینه مهم و تخصصی اظهار نظر کند؟ آیا دیگر در این مملکت سواد، تجربه، آگاهی و تخصص پشیزی ارزش نداشته و هرکس که توان عربی حرف زدن و قرآن خواندن داشته باشد و چفیه به گردن بیاندازد و عکس خامنه ای در جیبش بگذارد، اجازه ورود و اداره هر سیستمی را که دلش بخواهد، دارد؟
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نهم اوت ۲۰۱۸ ، 17:03:01 توسط اصغر
مردک احمق عراقی تو دهن گشادت ببند تو برگرد به کشورت .تو اجنبی و مزدور چه میدانی راه آهن چیه .وقتی رضا شاه بقدرت رسید ما یک جاده نداشتیم او با همت و پول ایران راه آهن را از جنوب به شمال وصل کرد.ان موقع شما تو کشورت با الاغ سفر میکردی
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نهم اوت ۲۰۱۸ ، 16:14:15 توسط اریان
تف به تو مردیکه جاسوس
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نهم اوت ۲۰۱۸ ، 16:13:48 توسط کازرونی
سربار سارق الدنگ، تو و بقیه عراقیها پارازیت مانند صادق دزده و برادران که در نجف به شغل شریف شمع دزدی کفش دزدی و قبر کنی مشغول بودید را انگلیسیها و صدام برای جاسوسی و ویران کردن مملکت ما مانند زباله آوردند و در مرز ایران با کامیون خالی‌ کردند، دولت ومردم ایران از شما گدا گشنه‌ها و دزدان بخوبی پذیرائ و حتا بیشتر توله‌های خانواده‌های رانده شده را مانند برادران صادق دزده را بدون امتحان ورودی وارد دانشگاه کردند تا امروز عصای دست سد علی‌ گدا که برای استتار مزدوری و دزدی خودش تبهکاران دزدی ماند شما‌ها را در راس ارگان‌های اقتصادی و سیاسی و نظامی مینشاند بشوید.اما دیر نیست آن روزی که شما‌ها را از لندن و نجف به ایران منتقل و در برابر ملت ایران محاکمه کنیم.تو اصلا در حد سنگ توالت رضا شاه و یا بند پوتین سرباز‌های رضا شاه هم نیستی‌ که اظهار فضله کنی‌ اون دهان حروم لقمه ت را ببند.
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نهم اوت ۲۰۱۸ ، 16:04:10 توسط عزيز
اين اطلاعات را از كرملين و امام پوتين دريافت كردي سردار بي سر ايران و ايرانيان اگر جلوي عرب قد علم نمي كرد امروز ايران يك كشور عربي مانند مصر و عراق و سوريه مي شد پادشاهان ايران زمين و ملت ايران تاريخ ايران را ساختند كشور ايران مديون پادشاهان بزرگي مانند كوروش و داريوش مديون مبارز بزرگي مانند بابك خرمدين است
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نهم اوت ۲۰۱۸ ، 16:03:02 توسط علی
ایشان که شتر سوارند که نمی تواند قطار سوار شود اجداد ایشان الاغ سوار وشتر سوار بودند و هستند.
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نهم اوت ۲۰۱۸ ، 15:53:16 توسط باجگیر
اولن که تو نقدی نیستی و خیلی هم نسیه ای..............اما در مقابل لاطائلاتت باید بگم که شماها بلطف روسها اینجور شیر شدین روسها اگر دستشو از پشت شماها بردارند با کون میخورین زمین.........اما یدونن که روسها دارند از شماها و هم چنین از جهودها به نفع خودشون بهره برداری میکنند, هر دفعه که حرف از نابودی اسرائیل میزنید نتانیاهو هولکی میره به مسکو و از پوتین میپرسه جریان چبه؟ پوتین هم میگه هیچی گه زیادی خوردن و البته یک امتیازی و باجی از نتانیاهو میگیره..........از آنطرف هر دفعه که آمریکا شماها رو تهدید میکنه, یکی از شماها مثل مش قاسم و یا مثلن ولایتی و یا روحانی میرند مسکو و باز از پوتین میپرسند جریان چیه, پوتین هم میگه خیالتون راحت باشه هواتون رو داریم و از شماها هم یک باجی میگیره...........اما در باره راه آهن اگه خیلی نارحتید, خوب جمعش کنید شما که دست به خرابکاریتون خوبه, وحوش بسیجی را بفرستید همانطور که مقبره رضا شاه رو خراب کردند, خطوط راه آهن جنوب به شمال را هم از جا در آرند و آهنشون را توی بازار سیاه بفروشند.......واقعن که خاک بر سرتون
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نهم اوت ۲۰۱۸ ، 15:20:22 توسط Hadi
كدام مناطق كليدى را ايران از دست اسرائيليها در آورده!!!!؟؟؟؟جل الخالق
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نهم اوت ۲۰۱۸ ، 15:08:30 توسط شاپور .سوئد
به اصطلاح سر ... دار نقدی شرمت باد تاریخ را نمیتوان تحریف کرد ننکت باد . ایران زمین هرگز نخواهد مرد. پاینده ایران
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نهم اوت ۲۰۱۸ ، 15:02:08 توسط ali t
سردار عراقی نه که تو خیلی ایرانی هستی اول برو ایرانی بودن خودتو اثبات کن بعد بیا بلغور کن اون هم در قد و قوارهای خودت .
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
واکنش علی مطهری به کنار گذاشتن فردوسی‌پور از برنامه "نود"
پرسش از نقش سه نماینده خامنه‌ای(همه "مرجع تقلید") در سیل گلستان و مازندران
دهن‌کجی رحمانی فضلی (وزیر کشور) به مردم، دولت و شخص اسحاق جهانگیری!
عکس/ امضای تفاهم نامه با حوزه علمیه برای کاهش بلایای طبیعی
کاریکاتور/  مردم سیل زده و مقامهای حکومتی
فیلم/ این هم هم از ادبیات رهبری در نوروزی
مطهری:  خامنه ای جزو "شخصیت مبرز" نبود
هشدار به مسافران ایران در گرجستان
فیلم/ «تمسخر روحانی، سراسری شده است»؛   دیشب «جناب خان» آبرویی برای روحانی نگذاشت
فیلم/  یکی از عوامل اصلی فاجعه سیل گلستان و مازندران
سوابق استانداري كه سیل میز استانداريش را برد
واشنگتن‌ پُست: ظهور نشانه‎های هویت رهبر بعدی جمهوری اسلامی در کوچه پس کوچه‎های یک شهر "مقدس"
آگهی های تجارتی