پروین محمدی، خطاب به روحانی: " نجابت" ازآن ما و ثروت های نجومی ازآن شما 


پروین محمدی نوشت: 

پس از چند ماه که هر روزه با دزدی های مرئی و نامرئی از درآمدهای حداقلی ما کارگران بوسیله نوسانات نرخ ارز صورت گرفت و قدرت خرید میلیونها حقوق بگیر بیش از دو برابر سقوط کرد و دورنمای زندگی برای ما کارگران و توده های زحمتکش مردم ایران سیاه تر از پیش شد، رئیس دولت در برنامه تلویزیونی ظاهر شد تا پاسخی به معضلات پیش رو که بر معضلات پیشین تلبار شده بود را بدهد

بگذریم که ایشان نه میتوانست و نه میخواست پاسخ دهد بلکه با سخنانش نشان داد که ما کارگران باید بر خواستهای مطالباتی انباشته مان با قاطعیت و بی هیچ تخفیفی پای بکوبیم تا قادر به ادامه زندگی شویم.

ایشان در جنگ با رقیبشان (امریکا)میگوید: "نباید در مقابل حریف کوتاه آمد ،باید محکم و با جدیت خواستمان را مطرح کنیم وگرنه پیروز نخواهیم شد "

جناب روحانی فکر نمیکنید با جهنمی که شما برای ما کارگران درست کرده اید ما نیز حق داریم و باید در مقابل غارتگری هایتان از دسترنج مان و ثروتهای اجتماعی با جدیت بایستیم و مطالباتمان را طلب کنیم.

ایشان برای آنکه ما کارگران بر احقاق مطالباتمان نکوبیم و اصراری نداشته باشیم مثل همه دولتمردان صفت "نجابت" را به ما میدهد و میگوید با تمام این بلایایی که در عرض این چهل سال بر سر جامعه آورده ایم مردم نجیبی داریم .

صفت "نجیب" از قدیم به کسی اطلاق میشود که توی سرش میزنند ولی وی از سر نجابت خم به ابرو نمیآورد و سر به زیر باقی میماند.

اتفاقا آقای روحانی خوب میداند در این چهل سال چه سیلی هایی به ما کارگران زده اند ولی خوب میداند که ما "نجابت" به خرج نداده ایم و تا آنجایی که زورمان به شمشیرهای گرفته شده بر بالای سرمان رسیده است ایستادگی کرده ایم .

آقای روحانی فراموش میکند و یا خود را به فراموشی میزند که اگر مردم مطیع و به زعم شما نجیبی داشتید چرا در این مملکت روزی نبوده است که احکام سنگین حبس و شلاق برای معلمان و کارگران و وکلای عدالت خواه ودانشجویان برابری طلب صادر نشده باشد.

چرا کارگران بعد از ماهها بیحقوقی دست به تجمع خیابانی میزند، گارد ویژه و گسیل ماشین و اداوات سرکوب و احضار رهبرانشان در دستور کارتان قرار میگیرد ؟

پس حقیقت را بگویید که "نجابت را میخواهید با زور از آن ما کارگران و معلمان و دانشجویان کنید و ثروت های نجومی را از آن خودی های حاکم.
اما ما کارگران نجابت اهدایی شما را نمی پذیریم آنرا به خودتان پیشکش میکنیم و به شما یاد آوری میکنیم مطالبات بر حقمان را با مبارزات هر چه متحدانه مان خواهیم ستاند.

آقای روحانی نجابت پیشکش شما، سفره های ما کارگران را خالی تر نکنید و دست از غارتگریهایتان بردارید که اگر برندارید ما با زبانی که قطعا شما آنرا نانجیبانه خواهید خواند خواستمایمان را طلب کرده و به کرسی خواهیم نشاند.

۱۹ مرداد ۱۳۹۷

[کد مطلب: 162239] [تاريخ انتشار: نوزدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با دهم اوت ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيستم امرداد ۱۳۹۷ برابر با يازدهم اوت ۲۰۱۸ ، 09:34:02 توسط سامان
مردم ایران متین، اصیل و نجیب هستند. مردم ایران مانند مردم ونزوئلا و یا حتی آمریکا نیستند که امروز از گرسنگی دست به شورش، غارت و دزدی اموال همسایگان خود بزنند. ارتباطات و دسترسی به اطلاعات باعث بالا رفتن فهم عمومی شده و امروز اکثریت مردم ایران به خودآگاهی رسیده اند. مردم تا کنون به زندان رفته و شکنجه شده اند و در راه مبارزات خود کشته داده اند. منصفانه نیست مبارزات آنها را بی ارزش جلوه دهیم و از مبارزات خود هیچ نگوییم. قصد ما صدمه زدن به یکدیگر یا به کشور ایران نیست. جنبش مدنی و مردمی تا سرنگونی و دستگیری قاتلان و دزدان حکومت مافیایی آخوندی می بایست به همین شکل ادامه دهد.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با دهم اوت ۲۰۱۸ ، 14:29:16 توسط بیداری ایرانی- از آلمان
ملت نجیب کجا بود ملت بیعرضه و ترسوئی داریم که سرش را پائین انداخته تا چهارتا ملا و پاسدار و بسیجی توی سرشان بزنند و با دیدن اینهمه دزدی و جنایت و خیانت به مال ملت باز این ملت ساکت نشسته و صدای جیکش هم در نمیاید بجای اینکه یقه سران رژیم را بگیرند و بپرسند که ثروتشان کجا رفته بعد از میلیاردها دلار ثروت افسانه ای فروش نفت در چند سال اخیر. وقتیکه این آخوندها اینطور سوار مردم یا ملتند خب طرف دیگر این مردم یا ملت هستند که سواری هم میدهند و یکطرفه نمیشه! یکسری اقلیت آگاه ایرانی کوچک هم همیشه چوب یک ملت اکثریت نادان و ناآگاه مسلمان را خورده و دارد میخورد که دلیل اصلی اش هم در دینداری و مسلمانی شان نهفته چونکه افیون دین توده این مردم را در خماری و خواب زدگی نگه داشته و محال است بدون دخالت خارجی این ملت بیدار شوند و سهم و حق خودشان را از سران دزد و فاسد حکومت اسلامی بگیرند. ملت نجیب نگو بگو ملت خام و ساده لوح و خوش باور که راحت فریب ملاها را خوردند و هنوز میخورند ولی خم به ابروی خودشان نمیآورند. مایه ننگی برای ایرانی هستند آنانی که با سکوت خود به تدوام رژیم اسلامفاشیستی کمک میکنند و شرم آورند!
نوشته شده در تاريخ نوزدهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با دهم اوت ۲۰۱۸ ، 13:24:38 توسط محسن
خانم محمدی فکر میکنید اخوند نجابت و شرم در وجودشان است اخوند نانجیبترین و مفتخور ترین و بی شرم ترین موجودی که دوقرنه استعمار گران انگلیس و روسی بجان مردم ایران مثل خوره انداخته اند و از سه چیز سیری ندارند . پول و مال دنیا ، شکم بارگی و شهوترانی و نداشتن چیزی بنام شرف و وجدان.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
واکنش تند یحیی گل‌محمدی به کلیپ جنجالی پسر سفیر پیشین ایران در ونزوئلا 
 فيلم/ زندگی لاکچری پسر احمدی نژاد 
عکس/ یک فروچاله نسبتاً بزرگ به مساحت یک هزار مترمربع در نزدیکی روستای کردآباد
فیلم/ بخشی از سخنان حسن رحیم‌پور ازغدی در تجمع ۲۵ مردادِ طلاب در قم، که جنجال آفرید
کاریکاتور/ آقازاده چوپان
فيلم/ افزایش بی‌سابقه قیمت بلیت هواپیماهای داخلی و وضعیت هواپیمای تهران - تبریز؛ «پر از خالی»؛ ۲۹ مرداد
هراس حکومت اسلامی از اعتراضات مردمی
فيلم/ نصب میکروفن درون درخت‌های شهر تهران!
فيلم/ هجوم مأموران در ساعت ۷:۳۰ صبح روز ۲۷ مردادماه به منازل اهالی کوچه امامزاده ده ونک و تخریب وسایل و درب منازل 
پشت پرده سفر مجرّدی عراقی‌ها به مشهد
واکنش روزنامه "جمهوری اسلامی" به یک شعاردر قم + عکس
 انتظامی‌ترین تشییع برای انتظامی
فيلم/ اعلام برائت پدر ساشا سبحانی از پسر! 
آگهی های تجارتی