واکنش نماینده دماوند به گزارش درباره تفکیک‌جنسیتی کردن مدرسه‌ای در مشا؛ یک دیوار حائلی بین دانش‌آموزان دختر و پسر قرار دهیم تا دیگر مشکلی وجود نداشته باشد! 


گزارش منتشر شده  با عنوان «تفکیک‌جنسیتی‌ کردن مدرسه‌ای پس از ۴۰ سال»، واکنش نماینده دماوند را به‌همراه داشته است؛ «این موضوع هنوز نهایی نشده است.»

حالا پس از انتشار این گزارش، قاسم میرزایی‌نکو، نماینده دماوند در واکنش به این گزارش، به ایسنا گفته است: «این موضوع هنوز نهایی نشده، ما در این حوزه به دنبال بهترین راه هستیم تا برای دانش‌آموزان مشکلی ایجاد نشود.»

این نماینده مجلس گفته است: «این موضوع هنوز نهایی نشده، ما هنوز در این خصوص به جمع‌بندی نرسیده‌ایم اما اگر در حوزه رفت و آمد دانش‌آموزان مشکلی وجود داشته باشد قرار است ما آن را توسط سرویس پوشش بدهیم و دیگر مشکلی وجود نداشته باشد. دلیل این موضوع این است که برخی از اتباع بیگانه در این مدرسه تحصیل می‌کنند، برای مثال اگر یک دانش‌آموز پنجم دبستانی را در نظر بگیریم آنها از نظر جسمی مانند دانش‌آموز دبیرستانی هستند که شاید صحیح نباشد این افراد به این شکل در کنار هم تحصیل کنند.»

او در ادامه گفته است: «باید تاکید کنم که این موضوع هنوز نهایی نشده است. ما برای این مساله راه‌حل‌هایی را در نظر گرفتیم؛ برای مثال ممکن است ما فقط کلاس‌ها را تفکیک کنیم یا اینکه یک دیوار حائلی بین دانش‌آموزان قرار دهیم تا دیگر مشکلی وجود نداشته باشد. ما به همراه مدیر آموزش و پرورش که بسیار در این حوزه تلاش می‌کند قصد داریم بهترین راه را انتخاب کنیم تا مشکلی برای دانش‌آموزان ایجاد نشود.» 

[کد مطلب: 162312] [تاريخ انتشار: بيستم امرداد ۱۳۹۷ برابر با يازدهم اوت ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيستم امرداد ۱۳۹۷ برابر با يازدهم اوت ۲۰۱۸ ، 13:44:06 توسط کارگر تبعیدی
عصبانی, دقیقن زدی به هدف.
نوشته شده در تاريخ بيستم امرداد ۱۳۹۷ برابر با يازدهم اوت ۲۰۱۸ ، 12:54:48 توسط محسن
صورت مسله را تغیر ندهید بروید مشکل اقتصادی و معیشتی مردم را حل کنید مشکل مملکت جدایی دختر و پسر در مدرسه نیست .دست شما رو شده . شما مردم به مرگ گرفتید که به طب راضی باشند و چشمشان را بروی غارت و چپاول ثروت‌های مملکت بسته نگهدارند.
نوشته شده در تاريخ بيستم امرداد ۱۳۹۷ برابر با يازدهم اوت ۲۰۱۸ ، 12:08:05 توسط عصبانى
حيف از آن ميليونهايى كه مى گيرى تا اين حرفهاى مزخرف را بزنى . اين افراد جاى مغز و .... شان عوض شده ، وقتى فكر مى كنند در حقيقت آ.... را به كار مى گيرند. بطوريكه اين شخص مى گويد "دانش‌آموز پنجم دبستانی را در نظر بگیریم آنها از نظر جسمی مانند دانش‌آموز دبیرستانی هستند". به خاطر اينكه مغزش بين ران هايش است و اين مغز بين رانى با ديدن دختر بچه ١٠ يا ١١ ساله ( كه برايش قابل نكاح است ) تحريك مى شود ، دستور به جدايى ميدهد. واى به حال اين ملت.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فيلم/ رفتار تحقیر‌آمیز و دستوری يک آخوند باعث عصبانیت اين بانو شد و حجاب از سرش برداشت 
فیلم / فیلمی از پارتی سفارت جمهوری اسلامی در سوئد
یک کارشناس آمریکایی:‌ اخباری از جدایی احتمالی مقامات ارشد سپاه گزارش شده است
فیلم/ احمدی نژاد غیر مستقیم رھبر نظام را ھم متھم کرد
چه کسی  خامنه‌ای را خام کرد؟
دختر پناهجوی ایزدی و برده جنسی سابق، خریدار داعشی خود را در آلمان شناخت 
فيلم/ موش غول آسا در بیمارستان فقیهی شیراز
آتش زدن 2 مامور شهرداری اهواز
ایران و مشغله فکری خطرناک ترامپ
صعود نرخ ارز به رغم وعده روحانی 
عکس/ به والدين اين بچه چه می توان گفت؟! 
آخوند جوان افشاگر خودش آقازاده از آب درآمد!
آگهی های تجارتی