تاج‌زاده : رهبری در زمان احمدی نژاد با مذاکره با آمریکا موافق بود و حالا عامل مشکلات را دولت میداند نه تحریمها


مصطفی تاج‌زاده از فعالان سیاسی نزدیک به اصلاح‌طلبان در توئیتی به ممنوعیت مذاکره با آمریکا از سوی علی خامنه‌ای، رهبر ایران، واکنش نشان داده و آن را در تناقض با رویکرد وی در زمان دولت محمود احمدی‌نژاد دانست.

آقای تاج‌زاده نوشته است: «رهبر تحریم‌های نفتی/بانکی دوره‌ی احمدی‌نژاد را که همزمان با سه برابر شدن بهای ارز و طلا شد، جنگ تمام‌عیار اقتصادی خواند و با طرح نرمش قهرمانانه اجازه مذاکره در عمان را داد اما دلیل اصلی نابسامانی اقتصادی کنونی را نه تحریم، که بی‌تدبیری دولت خواند و مذاکره را ممنوع کرد!»

[کد مطلب: 162564] [تاريخ انتشار: بيست و سوم امرداد ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم اوت ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم امرداد ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم اوت ۲۰۱۸ ، 09:47:42 توسط تهمتن - ش
هرکس در عمر ننگین ۴۰ ساله این نظام سرکوبکر که مردم و ایران را به این روز کشانده؛ خائن است و روزی بزودی تاوان این خیانت را باید پس بدهند و بدون شک پس خواهند داد و در شرایطی که نظام در آن گرفتار شده هم این دورنمای را ﴿تاوان پس دادن همگی این جنایتکاران از بالا تا پائین﴾ نشان میدهد. حالا فرقی نمیکند که تاجزاده خائن باشد که معاون دستگاه تفتیش عقاید اداره ارشاد گشتاپوی علی خامنه ای باشد و یا نمایندگان دست چین و فیلتر شده شورای نگهبان علی خامنه ای - احمد جنتی باشند که قطعنا همگی این نمایندگان مزدور بدون داشتن سابقه سرکوب و اطلاعاتی برای رژیم هیچگاه از فیلتر نامبرده به این طویله راه پیدا نمیکردند. - این نظام فاسد و ایران فروش و تمامی دستگاه ها و عوامل و کارگزاران جنایتکار و خائن حکومت علی خامنه ای اگر در آینده ای نزدیک بدست مردمی که این بلا را بر سرشان آورده و به این روز رساندند؛ در خیابانهای و درون خانه های دزدی شان در شهرها تیکه پاره نشوند؛ در دادگاه های مردمی عقوبتی بهتر هم نخواهند داشت. - مرگ وننگ بر حکومت اسلامی و حامیان مزدور پیدا و پنهان آن
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم امرداد ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم اوت ۲۰۱۸ ، 08:29:59 توسط ای مردم فراموششان نکنید
......امروز مردم ایران فهمیده اند راه نجاتشان خروج از اسلام است.یخرجون من دین الله افواجا.همان چیزی که بازرگان مسلمان ۳۰سال پیش گفته بود. .....مرگ بر روحانیون و مداحان.ای مردم مداحان و روحانیون، مساجد و حسینه ها ساسله مراتب تخریب ایران و تاریخ و تمدنش را بر عهده دارند.فراموششان نکنید!!!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم امرداد ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم اوت ۲۰۱۸ ، 20:57:01 توسط محسن
اقای تاج زاده و اصلاح طلبان شرم بر شما باد روحانی ریس جهمور بی آرده و طن فروش سهم ۵۰ در صدای ایران در دریای مازندران بنا به دستور رهبر و برای جلب حمایت پوتین و روسیه از خودش و پسرش ‌کهدر قدرت باقی بماند با قبول سهم ۱۱ درصدی به اقای پوتین و روسیه از کیسه ملت بیچاره ایران بخشید بدون اینکه اجازه دهد که نماینگان ملت در باره آن تصمیم بگیرند یک طرفه به پوتین بخشید و شما بجای آنکه در مورد دریای مازندران اعتراض کنید شما وطن فروشان سکوت کرده اید و خفخوان گرفتید و مشغول مسایل پیش پا افتاده دیگری هستید و از تجزیه ایران که بدست پوتین و بی لیاقتی و زبونی و ضعف سران و نیروهای مسلح ج ا و برای خوشخدمتی به روس‌های تجزیه گر انجام شده حرفی نمیزنید .واقعا برای نسلهای آینده و به تاریخ چه جواب خواهید داد. ملت ایران برای جلوگیری از این فاجعه از نمایندگان با شرف که خون ایرانی در بدن دارند از تاید و امضا این قرداد ننگین و ترکمان چای دوم تفره رفته‌ ‌ریس دولت خاین و وثوقالدوله دوم را بجرم خیانت بوطن استیضاح نمایند
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم امرداد ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم اوت ۲۰۱۸ ، 19:03:17 توسط نکته سنج
کدام رهبر؟ اینکه جز قلدری با ضعفا و کشتار هیچ راهی را نمیداند چگونه میتواند راهبر و راهنما باشد؟ این مرد زبون فقط بلد است گناه کارها را به گردن دیگران بیاندازد و حاظر نیست به هیچ کس حتی نعوذ بالله به خداوند پاسخ گو باشد. این رهبر میگوید هیچ کس نمیتواند غلطی بکند زیرا خود او هر غلطی بوده انجام داده و خواهد داد. برای ما ملت فقط راه نجات برداشتن این دیو سیرت از راه مردم و نجات کشور باقیست. این تنها کار صحیح است که برای زنان و مردان شجاع ما باقیست. راهی پر مخاطره و پر هزینه ولی غیر قابل گذشت.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ درگیری «همه‌ی مردم» با «یک آخوند» که با فضولی خود قصد دخالت در پوشش یکی از بانوان را داشت / متروی تهران
فيلم/  ورود وقيح الله موسوی جزایری «برای تبیین آرمان‌های انقلاب» در لندن و خوردن نان جو در کلبه ای فقیرانه! 
حمله انتحاری به اتوبوس سپاه پاسداران در سیستان و بلوچستان /  20 نفر کشته شدند/ تکمیلی + فیلم
نگاهی گذرا به مردان متقاضی خدمات جنسی در پایتخت 
گم شدن ۹۲۷ گوسفند در فرودگاه خمينی! 
شهرک ویلایی «باستی هیلز لواسان» امپراتوری «ژنرال‎های تدبیر و امید» با منظره‌ی سد لَتیان
فیلم / نمونه ای از دروغین بودن امامزاده ها/ جعلي بودن مكان بي بي شهربانو مادر امام سجاد (در تهران)
۱۰ ایرانی که به دلیل جاسوسی سایبری از آمریکا تحریم شده‌اند چه کسانی هستند؟
فیلم/  تنش روی سکوهای ورزشگاه یادگار امام  (آخر این هم شد اسم!) در تبریز در بازی تراکتور سازی و استقلال تهران
فيلم/ بازی ۲۲ بهمن تمام شد، بازداشت دختران مردم آغاز؛ شلیک به خاطر حجاب و "اتحاد مردم"
چطور گوسفندان رومانیایی سر از فرودگاه امام درآوردند؟
دلالی علی لاریجانی این بار در ژاپن 
آگهی های تجارتی