نماینده مجلس: تجمع قم سازمان‌دهی شده بود/ دستگاه‌های نظارتی و اطلاعاتی تجمع قم را بررسی کنند


 غلامرضا حیدری نماینده تهران و عضو فراکسیون امید مجلس در گفت‌وگو با «اعتمادآنلاین» با اشاره به تجمع چند روز گذشته طلاب در قم و پلاکاردهای تخریبی آن‌ها، گفت: بر اساس آنچه در فضای مجازی دیدم به‌احتمال‌زیاد این تجمع سازمان‌دهی از جای خاصی داشته است.

او ادامه داد: یک‌زمانی این اعتراضات خودجوش و با دغدغه منافع ملی است که بحث آن جدا است. در طول جمهوری اسلامی بسیار زیاد شاهد اقداماتی از این قبیل تحت عنوان خودسرها یا گروه‌های فشار بوده‌ایم که این افراد و اقداماتشان برای جمهوری اسلامی ضرر بوده است.

این نماینده تهران تاکید کرد: بر روی یکی از پلاکاردهای که در فضای مجازی دیدم نوشته شده بود «ای آنکه مذاکره شعارت استخر فرح، در انتظارت» این شعار بسیار قابل تعامل است و تداعی فوت آقای هاشمی را می‌کند و این پیام را می‌دهد که فوت ایشان پشت پرده داشته است. البته در همان زمان هم بحث بود و فرزندان مرحوم هاشمی مشکوک بودن فوت ایشان را مطرح می‌کردند. ولی این موضوع نشان می‌دهد پشت پرده فوت آقای هاشمی همانی است که این پلاکارد را دست این افراد می‌دهد.

حیدری گفت: دستگاه‌های نظارتی و اطلاعاتی ما که قطعاً دغدغه بقای نظام جمهوری اسلامی، حفاظت از موجودیت، کلیات، اعتبار، آبروی داخلی و بین‌المللی نظام رادارند؛ باید به‌موقع ورود کنند و ای‌کاش پیشگیری کنند که شاهد این نمایش‌ها نباشیم. آن‌ها اختیاردارند که کندوکاو کنند و بگیروببند کنند تا واقعیت‌ها روشن شود.

[کد مطلب: 162935] [تاريخ انتشار: بيست و هشتم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم اوت ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با بيستم اوت ۲۰۱۸ ، 11:16:39 توسط فرح خانم آقا رضا بفرمایید
بسیار جالب و خواندنی و واقعیت ست برای امروز. آقا رضا اگر این کار نکنی هرگز نخواهی کرد. شانست امروز این بابا دانشجو شوفر درت نوشته بخوون: این پیام مرا به خانم فرح دیبا برسانید: میدانم که شما بسیار در فرزندتان رضا پهلوی نفوذ دارید. به او یادآور شوید که مردم ایران واقعا از پادشاهی گذر کرده اند. خوب است که او جمهوریخواهی خودش را اعلام کند. گر چنین کند نه تنها پشیبانان کنونی خودش را از دست نمی دهد بلکه تمامی جمهوریخواهان را نیز جذب خواهد کرد. و این یعنی تیر بدون خطا بر پیکر بیشرفان بر قدرت. من یک دانشجوی شوفر تاکسی هستم. گاهی نظری می نویسم از سر آگاهی به یک مسئله و این پیشنهاد من طبق آگاهی ای ست که ۱۳ سال است از شهر ری تا شمیران تا لواسانات و مسافرتم به شهر اصفهان زادگاهم بدست آورده ام. رضا پهلوی شانسش بسیار خواهد بود، هم برای ایران شانسی،اگر چنین کند به قول آنا هارنت آب در لانه ی خوکان انداخته است...فرح خانوم به رضا بگو یا امروز اعلام می کنی که وقتشه یا هرگز دیگه برات پیش نمی آد. آمروز حتا در سپاه و ارتش هم چنین صدایی خواهد پیچید و موفقستت حتمیه! حتمی حتمی! دوستان این نظر را کپی کنید...
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم امرداد ۱۳۹۷ برابر با بيستم اوت ۲۰۱۸ ، 10:20:22 توسط آقا رضا بفرما از تهران
خانم فرح این بانوی درستکار و پاک سرشت که در دربار نمونه ای از انسانیت بوده و هست باید خوشحال باشد که نامش را این دریوزه گان پستی سر دست کرده اند. و آن پایه گذار بیشرفی و حکومت را در آب استخر او نابود کردند. که جنگ بین خودیها بود. این پیام مرا به خانم فرح دیبا برسانید: میدانم که شما بسیار در فرزندتان رضا پهلوی نفوذ دارید. به او یادآور شوید که مردم ایران واقعا از پادشاهی گذر کرده اند. خوب است که او جمهوریخواهی خودش را اعلام کند. گر چنین کند نه تنها پشیبانان کنونی خودش را از دست نمی دهد بلکه تمامی جمهوریخواهان را نیز جذب خواهد کرد. و این یعنی تیر بدون خطا بر پیکر بیشرفان بر قدرت. من یک دانشجوی شوفر تاکسی هستم. گاهی نظری می نویسم از سر آگاهی به یک مسئله و این پیشنهاد من طبق آگاهی ای ست که ۱۳ سال است از شهر ری تا شمیران تا لواسانات و مسافرتم به شهر اصفهان زادگاهم بدست آورده ام. رضا پهلوی شانسش بسیار خواهد بود، هم برای ایران شانسی،اگر چنین کند به قول آنا هارنت آب در لانه ی خوکان انداخته است.. مرگ بر حکومت اسلامی ایران بر بادده. زمده باد جمهوری ایران لاییک و دموکراتیک. با تشکر از شما.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ درگیری «همه‌ی مردم» با «یک آخوند» که با فضولی خود قصد دخالت در پوشش یکی از بانوان را داشت / متروی تهران
فيلم/  ورود وقيح الله موسوی جزایری «برای تبیین آرمان‌های انقلاب» در لندن و خوردن نان جو در کلبه ای فقیرانه! 
حمله انتحاری به اتوبوس سپاه پاسداران در سیستان و بلوچستان /  20 نفر کشته شدند/ تکمیلی + فیلم
نگاهی گذرا به مردان متقاضی خدمات جنسی در پایتخت 
گم شدن ۹۲۷ گوسفند در فرودگاه خمينی! 
شهرک ویلایی «باستی هیلز لواسان» امپراتوری «ژنرال‎های تدبیر و امید» با منظره‌ی سد لَتیان
فیلم / نمونه ای از دروغین بودن امامزاده ها/ جعلي بودن مكان بي بي شهربانو مادر امام سجاد (در تهران)
۱۰ ایرانی که به دلیل جاسوسی سایبری از آمریکا تحریم شده‌اند چه کسانی هستند؟
فیلم/  تنش روی سکوهای ورزشگاه یادگار امام  (آخر این هم شد اسم!) در تبریز در بازی تراکتور سازی و استقلال تهران
فيلم/ بازی ۲۲ بهمن تمام شد، بازداشت دختران مردم آغاز؛ شلیک به خاطر حجاب و "اتحاد مردم"
چطور گوسفندان رومانیایی سر از فرودگاه امام درآوردند؟
دلالی علی لاریجانی این بار در ژاپن 
آگهی های تجارتی