غلامعلی جعفرزاده : زیر سؤال بردن مرگ هاشمی در این مقطع، خیانت به کشور است/ تجمع‌کنندگان قم چرا در دولت احمدی نژاد سکوت می‌کردند؟/ هیچ خلأ قانونی برای برخورد با این افراد وجود ندارد


 غلامعلی جعفر زاده نماینده رشت و نایب‌رئیس فراکسیون مستقلین مجلس در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین با اشاره به تجمع برخی طلاب در قم، گفت: با توجه به اطلاعاتی که من گرفتند کسانیکه در قم تجمع کردند یکسری طلاب خودسر بودند و شعارهایشان هم هزینه‌زا بوده است.

او با اشاره به یکی از شعارها مبنی بر اینکه " ای آنکه مذاکره شعارت، استخر فرح در انتظارت"، گفت: اینکه مرگ آقای هاشمی را در این مقطع زیر سؤال ببرند و ابهام‌انگیزی کنند و به یکسری از شایعات مجدداً دامن بزنند کار دشمن است. این کار خدمت به اسلام و مسلمین نیست بلکه خیانت به کشور است.

این نماینده مجلس ادامه داد: بعد از توجیهات بسیار مبنی بر اینکه مرگ آقای هاشمی در استخر طبیعی بود ولی پلاکاردی بلند می‌کنند که ما با هرکسی که مشکلی داشته باشیم به استخر می‌بریم و خفه‌اش می‌کنیم. چرا با این افراد برخورد نمی‌شود؟ من می‌دانم که بسیاری از علمای قم هم با این کار مخالف بودند.

جعفر زاده تاکید کرد: این عده باید پاسخگوی عملکرد خودشان باشند و بعد هم بگویند که چرا در دولت احمدی‌نژاد سکوت می‌کردند والان چه اتفاقی افتاده که احساس تکلیف می‌کنند. در این مقطع که رهبر انقلاب توصیه می‌کند این دولت باید باشد و دولت را تقویت کنید من متوجه چرایی عملکرد این افراد نمی‌شوم.

او ادامه داد: این افراد یا نادانند و یا دانا هستند و تعمداً این اقدامات را انجام می‌دهند که در هر دو صورت باید جلوی آن‌ها گرفته شود.

نایب‌رئیس فراکسیون مستقلین، گفت: اگر این افراد مجاز هستند و تجمعات آزاد است این اجازه را به گروه‌های دیگر هم بدهند. آیا افراد دیگری می‌توانند چنین اقداماتی را انجام دهند؟ آیا اجازه می‌دهند گروه دیگری تجمعی علیه این‌ها داشته باشند. چرا این‌ها همیشه مجاز هستند تا شعارهای ساختارشکنانه بدهند. چرا این افراد تنها مجاز هستند که این‌قدر هزینه برای کشور ایجاد کنند.

جعفر زاده تاکید کرد: واقعاً این سؤالات را چه کسی می‌تواند جواب بدهد؟ چرا این‌قدر این‌ها آزاد هستند و هر کاری بخواهند می‌توانند در این کشور انجام دهند اما گروه‌های مختلف هیچ کاری نمی‌توانند انجام بدهند.

او گفت: متولیانی که مسئول اجرای قانون هستند، قانون را رعایت کنند. هیچ خلأ قانونی برای برخورد با این افراد وجود ندارد. من با هر تجمع و شعاری مخالف نیستم بلکه با شعار و تجمعی که برای نظام هزینه ایجاد می‌کند، مخالفم.

این نماینده مجلس ادامه داد: شاهد هستیم که در این چند روز چقدر رسانه‌های خارجی راجع به همین پلاکارد مطلب نوشتند تحت این عنوان که اعتراف به قتل هاشمی و بازهم سایر مسئولان را تهدید می‌کنند. چرا باید چنین هزینه‌ای را برای کشور ایجاد کنند؟

جعفر زاده گفت: این اقدامات قطعاً برخلاف منافع ملی است و این افراد چیزی به نام منافع ملی برایشان مهم نیست.

 

[کد مطلب: 162937] [تاريخ انتشار: بيست و هشتم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم اوت ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم اوت ۲۰۱۸ ، 15:28:29 توسط خاِئن جان
به باد دادن دریای خزر خیانت است نه به درک شدن یک خائن....
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم اوت ۲۰۱۸ ، 15:17:02 توسط هاشمی از قبر
زید سوآل بردن قتل هاشمی گناه اعلام شد.
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم اوت ۲۰۱۸ ، 15:11:50 توسط خودسر هزار سر
خوب حالا که فهمیدید آخونده خائن خود سر و هزار سر بوده چکارش میخواهید بکنید, حتا جرئت ندارید ازش بازجوئی کنید..........حالا اگر کسی همین کارو با رهبر چولاقتون میکرد, تظاهرات اعدام باید گردد براه می انداختید......
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم امرداد ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم اوت ۲۰۱۸ ، 14:32:15 توسط نکته سنج
خیانت به اسلام است یعنی چه؟ مگر خیانت به اسلام از آنچه شما کردید و میکنید بیشتر میشود کرد؟؟ قبل از این باصطلاح "ان غلاب" کذائی شما، کسی به خودش اجازه میداد که نسبت به بزرگان اسلام اسلام مانند رسول اکرم و امامان، حتی در اندیشه خود بی احترامی کند که امروز همگان با کلام و با قلم براحتی چنین میکنند؟ مگر اینکه شما نمایندگان مجلس در این مکان نا مقدس جا اشغال کرده اید و نام نماینده مردم را غصب کرده اید و به همان مردم خیانت میکنید و بجای فریاد تظلم خواهی مردم کاتان شده پیروی از (مغام مؤزم رحبری) و مجیز گوئی خامنه ای جنایتکار خیانت به اسلام نیست؟ آیا روشن کردن جنایت کشتار افرادی که بدون دلیل (مردمی) و برای ارضای کینه شخصی به قتل رسیده اند خلاف اسلام شما ست؟ این حرفهای تو از ترس از دست دادن مقامی است که لیاقت آنرا نداری و چون 40 سال است ببهانه منافع اسلام هرخیانتی وجنایتی وکثافتی رامرتکب شده ایدواینک باید خدا حافظی کردهوبجهنم واصل شوید وچوب ملت مظلوم را روی سرتان احساس میکنیدفریاد "وا اسلاما" سرمیدهید! همه میدانند که چه کسانی و چرا رفسنجانی را کشتندشَما نگران روشن شدن آن مباش واسلام اسلام نکن.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ درگیری «همه‌ی مردم» با «یک آخوند» که با فضولی خود قصد دخالت در پوشش یکی از بانوان را داشت / متروی تهران
فيلم/  ورود وقيح الله موسوی جزایری «برای تبیین آرمان‌های انقلاب» در لندن و خوردن نان جو در کلبه ای فقیرانه! 
فيلم/ بازی ۲۲ بهمن تمام شد، بازداشت دختران مردم آغاز؛ شلیک به خاطر حجاب و "اتحاد مردم"
شهرک ویلایی «باستی هیلز لواسان» امپراتوری «ژنرال‎های تدبیر و امید» با منظره‌ی سد لَتیان
گم شدن ۹۲۷ گوسفند در فرودگاه خمينی! 
نگاهی گذرا به مردان متقاضی خدمات جنسی در پایتخت 
فيلم/ داعشِ وطنی را ببینید که بخاطر حجاب ، دختر مردم را میزند 
فيلم/ یک استاد دانشگاه در شبکه ۴: آیا مرگ بر آمریکا گفتن، عمل انقلابی است؟/ اگر رضاشاه اون نوسازی‌ها را نمی‌کرد شما چیزی در حد افغانستان بودید 
پاسخ ظریف به علی کریمی
فیلم / نمونه ای از دروغین بودن امامزاده ها/ جعلي بودن مكان بي بي شهربانو مادر امام سجاد (در تهران)
معرفی ۲۰ کشور باکیفیت برتر برای زندگی / بهترین کشور دنیا برای زندگی کجاست؟ / رتبه ایران؟
فیلم/  تنش روی سکوهای ورزشگاه یادگار امام  (آخر این هم شد اسم!) در تبریز در بازی تراکتور سازی و استقلال تهران
آگهی های تجارتی