عکس/ چه کسانی بهتر از این پولدارها قدردان حسین میتوانند باشند


[کد مطلب: 165004] [تاريخ انتشار: بيست و دوم شهريور ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم سپتامبر ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم شهريور ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم سپتامبر ۲۰۱۸ ، 19:55:25 توسط عبود
بیچاره چه می کشی خودت را دیگر نشود حسین زنده کشتند وگذشت و رفت وشد خاک خاکش علف و علف چرنده من هم گویم یزید بد کرد لعنت به یزید بد کننده . تو زینب خواهر حسینی ای نره خر سبیل گنده؟ خجلت نکشی میان مردم از این حرکات مثل جنده؟ . هی با قمه زن به کله خویش کاری که تبر کند به کنده هی بر سر خود بزن دودستی چون بال که می زند پرنده هی گو که حسین کفن ندارد هی پاره بکن قبای ژنده گر زنده نشد عنم به ریشت گر شد عن تو به ریش بنده
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم شهريور ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم سپتامبر ۲۰۱۸ ، 13:53:16 توسط ایرانی ساکن در غربت
این یا حسین را نوشته اند تا بچه های مکتبی محروم را خر کنند تا روی ماشینشان خط نکشند. اخر متالیک است و بعدن نمی توانند خوب رنگش کنند. اما جوانان اسلام پناه غارت شده خط های سراسری بر روی این ماشینها می کشند. سلاح خر کردن با نام امامان حنایی است که دیگر رنگ ندارد. شاد باشید.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم شهريور ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم سپتامبر ۲۰۱۸ ، 06:57:44 توسط شهرام
هفتاد درصد این قبیل ماشین ها متعلق به فرزندان و وابستگان حکومت هست. بعضی از اونها به خاطر کمبودهای کودکی خود چند تا ماشین بالای دو میلیاردی خریدن و دست بچه هاشون هست.مثل رفیق دوست که پسرش 4 تا ماشین تو خونه خودش (نه پدرش!) داره. این بچه 26 ساله حتی از بیان اسم فامیل واقعی خودش میترسه و خبر نداره که امسال سال خون است ملا سرنگون است! من که از الان خونه و ماشین هام را انتخاب کردم ! سر پدرش را هم سر در خونه آویزون میکنم.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم شهريور ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم سپتامبر ۲۰۱۸ ، 17:08:10 توسط افراسیاب
مسلمون بودن و اینکارها رو کردن بخاطر تبلیغ٫ تمام حکومتها بعد اسلام پول زیاد خرج میکردن که اسلام زنده بماند٫ در حکومت پهلوی هم از ترس شوروی و کمونیست شدن ایران مذهب رو پر و بال دادن برای آخوندها حقوق دولتی تعیین کردن و مدارس آخوندی بودجه دولتی داشتن حدود سه تا پنجهزار مسجد جدید ساختن یک مسجد ساختن بنام حسینه ارشاد در بهترین جای تهران که گنبدش از ده کیلومتری معلوم بود هر روز هم کله خرهائی مثل شریعتی بازرگان و کلی آخوند آنتو زر میزدن٫ تمام کشورها در همچین نقطه پایتخت مجموعه ورزشی یا تفریحی و توریستی درست میکنن ولی آنها مسجد درست کرده بودن خوب ملت چکار کنه صبح تاشب صدای یابو میشنوه خوب آخرش میشه حکومت آخوندی اسلامی دیگه٫ تو نارمک یک جای تفریحی نبود ولی یک مسجد جامع بود با چندتا مسجد دیگر با کلی لامپ و نور چای حلوا هی هم بلند گوش عربده میزد٫ خوب جوانان کجا برن٫ همه اینها در حکومت پهلوی بود تا اینکه عاقبت گل داد و تاپاله بنام خمینی و جمهوری اسلامی افتاد بیرون فیلمهای فارسی هم دائم تبلیغ اسلام و حجاب زن میکردن
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم شهريور ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم سپتامبر ۲۰۱۸ ، 12:00:45 توسط سامان
اینها کسانی هستند که نان را به نرخ روز می خورند و خود به این چرندیات اصلا معتقد نیستند. یک شب ه از هیچ به همه چی رسیده اند و در شهرومحل ه خود خودنمایی میکنند تا ثروت بادآورده خود را بتوانند در حکومت مآفیآی اسلامی حفظ کنند.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم شهريور ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم سپتامبر ۲۰۱۸ ، 11:23:43 توسط تهمتن - ش
این تصاویر خود قدم دیگری از زدودن این دین و آئین خونریز از جامعه ایران ست که باید آنرا بفال نیک گرفت. - میگویند هر زهری؛ پاد زهر هم دارد؛ اگر زهر کشنده این آئین خونریز جامعه ایران را بمدت ۱۴۰۰ سال در سیطره مطلق خود و عقبماندگی ووووو. وادار نمود؛ اکنون ظلم و ستم وکشتار و فساد و غارت ﴿همچون پدرانشان بر نیاکان مان﴾ حکومت ۴۰ ساله پیروان این آئین خونریز؛ خود پاد زهر سیطره ۱۴۰۰ ساله این دین گردید. - این تصاویر هم قدمی دیگر بر رخت بستن این دین خونریز از جامعه ایران آینده ست.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم شهريور ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم سپتامبر ۲۰۱۸ ، 10:23:52 توسط ایرانی
ما احمق بار آمدیم جون مسلمان زاده هستیم. مرده پرستیم چون از مرده پرستی امرار معاش میکنیم و با حسن و حسین کردن میتوانیم کلاه بر سر مردم مرده پرست بگذاریم. ما ملتی هستیم که بتاریخ غنی و پر اعتبارمان پشت کردیم چون مسلمان و مرده پرشت شدیم. دوست گرامی سیمکو , تاریخ ما را قوم عرب و اسلام نابود کرد. با زره بین دل نگاه کن چون خواهی دید فقط ما عقب افتاده نیستیم بلکه جهان اسلام است که نه ما بلکه تمام مسلمانان را عقب افتاده نگاه داشته.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم شهريور ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم سپتامبر ۲۰۱۸ ، 09:37:18 توسط سمكو
یعنی چه‌ یا حسین؟ مگر حسین زنده‌ است تا به‌ یاری شما بیفتد؟ اون بابا استخوان هاش هم خاك شده‌اند، اصلا وقتی زنده‌ بود نتوانست به‌ داد خود و فامیل و بچه‌ شیرخوارش برسد. شماها چرا اینقدر احمق و نادان هستید؟
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: