فيلم/ جوگیر شدن مداحی که جایگاه خود را نمیشناسد و به شعور مردم توهین میکند! 

 
این مداح با گردن کلفتی در برابر کسانی که معترض به آلودگی صوتی و بسته شدن خیابان هستند میگوید «کور شود کسی که به ما معترض است، ما نه تنها اینجا بلکه در کل شهر تبریز پرگناه همین بساط را پیاده خواهیم کرد در ادامه میگوید من کسانی را میشناسم بچه خود را فروخته اند و خرج همین مراسم ها کرده اند»!


[کد مطلب: 165134] [تاريخ انتشار: بيست و سوم شهريور ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم سپتامبر ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ سی ام شهريور ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم سپتامبر ۲۰۱۸ ، 15:14:41 توسط مرتضی
منظور از این سیاهی لشکر چوب بدست انداختن ترس و وحشت در بین مردم است. خوب نگاه بکنید می بینید که این احمقهای خودفروخته جمعاً ۱۰۰۰ نفر هم نمیشوند که برای یک وعده غذای مجانی خودشان را فروخته اند.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم شهريور ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم سپتامبر ۲۰۱۸ ، 10:04:54 توسط فرشته سخاوت از تهران
خاک بر سر ما که همین تعدامان هم می آید توی خیابان برای امام حسینی که ضد ایران است. حتما بروید «سخنرانی محمد هادی معصومی روحانی هفتاد و هشت ساله در جلسه ای خصوصی در کرج بمناسبت فرا رسیدن ماه محرمم» را بخوانید من رفتم و خوندم و برای بیش ۱۵۰ نفر فرستادم. برای بسیاری دیگر هم خواهم فرستاد. لطفا آنرا کپی کنید و با ایمیل بفرستید. چرا که همه فیلترشکن ندارند.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم شهريور ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم سپتامبر ۲۰۱۸ ، 09:42:20 توسط سمكو
چرا از اخوند گلایه‌ میكنید؟ این همه‌ احمق نمیبینید كه‌ هر یك با شمشیر چوبی مثل سیاهی لشكر فیلم های هلیودی میرقصند؟
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم شهريور ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم سپتامبر ۲۰۱۸ ، 07:03:59 توسط سمكو
ای امام حسین چرا امدی شاهدخت ما رو با خودت به‌ صحرای سوزان عربستان بردی؟ اخه‌ چرا گوشت چرب بز به‌ او دادی كه‌ باعث شكم درد او شدی؟ مگر ندانستی كه‌ شاهدخت ما گوشت سوسمار نمیخورندی؟ وقتی به‌ او جماع كردی چرا قبلا به‌ حمام نرفتی؟ بوی عرق شما حال بانوی ما به هم خورندی.. اهی اهی اهی اهیییییی وااای
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم شهريور ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم سپتامبر ۲۰۱۸ ، 21:25:15 توسط کیوان
اینقدر نگوییم اخوند این کار را کرد یا ان کار کرد این داستان بخشی. از مردم احمق و بدبخت ایران است که همچین ولدزناهایی می‌توانند براحتی توهین کنند لیاقت این مردم بدبخت و عرب زده ایران همینه .
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم شهريور ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم سپتامبر ۲۰۱۸ ، 21:12:42 توسط نکته سنج
هم میهنان عزیز اگربه ایران علاقه دارید نوشته مستدل "هالو" را درزیر بخوانید تا بدانید آن امامی که شما رایش سر می شکنید راجع به شما چه کرد و ایرانیان را که عجم میخواندند چگ.نه تشریح میکد. او میگوید بهترین ایرانی از پست ترین اعراب پست تر است: حال بروید و در انتضار بهشت برای دشمن کنه توز خود سرتان را قمه بزنید و انتضار داشته باشید از شر ج.ا. نجات پیدا کنید. خمینی خدعه گر میگفت: " ما (آخوندها) هر چه داریم از محرم و صفر است" خود دانید و مردم محروم و اسیر ایران. .
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم شهريور ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم سپتامبر ۲۰۱۸ ، 21:01:26 توسط نکته سنج
آنان که مدعی نجات ایران از رژیم آخوندی هستند بهتر است این دستور رضا شاه بزرگ و دانا را بخوانند و بجای گفتن "رضا شاه روحت شاد" دستور اورا اجرا کنند. ((بخشنامه وزارت داخله اسفند1314: تمام مأمورین ولت وظیفه دارند مهومات و خرافات را از سر مردم خارج آنها را به اجرای تمن امروز آشنا سازند. مراسمات عزاداری حسین جز خرافات چیز دیگری نیست و باید برچیده شود چون بدور از تمدن و فرهگ ایرانی است "امضا رضا شاه زرگ پهلوی")) در این اطلاعیه و عکس از این مراسم نمایش داده شده. آی آنها که میگوئید رضا شاه رحت شاد دستور داهیانه آن مرد بزرگ را اجرا کنید. گمان نگنید که دری از درهای بهشت باز شده که با سینه زدن و زنجیر زدن و قم زدا شما را از آن در وارد بهشت میکنند. ا مطالب را آخوند ها برای فریب شما سر هم کرده اند. حسین برای گرفتن خلافترفت و شته شد، یزید هم مانند خامنه ای مخالفین و مدعیان را میکشت. دنیا اینطور بوده و تا ابد اینطور واهد ماند. اگر ضعف باشید از بین میروید و اگر اراده قوی داشته و مبارزه کنید ایران را از یزید زمان پس خواهید گرفت و بعد از آن بسته به لیاقت و درایت شما ست که کشور را آبادومردم را آزاد کنید
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم شهريور ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم سپتامبر ۲۰۱۸ ، 19:17:15 توسط هالو
این مداح میداند که پشتبان دارد و بنابراین درست میگوید. آیا کسی قادر است این جماعت خردباخته و اهریمن زده را تحت نام "ایران" , "سرنوشت ایران" , " سرنوشت خود و فرزندان خود" اینچنین جمع آوری کند و آنان را به خودزنی مشغول کند؟ آیا این جماعت ابله, حرف کسی را باور میکنند که حتی اگر از کتب خودشان برای آنان بگوید که همین حسین در نبرد طبرستان چه تعداد ایرانیان را کشته است؟([منبع: کتاب فتوح البلدان به قلم احمد بن یحی البلاذری صفحه 183 ) و یا بگوید که این حسین در باره ایرانیان چنین گفته است:... ما از تبار قریش هستیم و هواخواهان ما عرب و دشمنان ما (عجم) ایرانی ها هستند. بدان و آگاه باش که هر عرب از هر ایرانی بهتر و بالاتر او هر ایرانی از دشمنان ما هم بدتر است. ایرانیها را باید اسیر کرد و به مدینه آورد، زنانشان را به فروش رسانید و مردانشان را به بردگی و غلامی گماشت... ( کتاب سفینه البحار بقلم شیخ عباس قمی ). خیر, آنانی که حتی میدانند میگویند به " اعتقادات مردم توهین نکنید" . حماقت و بلاهت فقط در وجود این ابلهان نیست.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم شهريور ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم سپتامبر ۲۰۱۸ ، 18:36:18 توسط نکته سج
از این مفتخور اید پرسید آیا تو میدانی امام حسین که بود؟ و یا اینقدر احمقی که از کسانی پ.ل میگیری که بچه خود را فروخته اند و خرج این مراسم خرافه پراکنی توسطتو و دجال هائی مثل تو و امثال تورا پرورش داده اند؟ بتاز این آخرین فرصت است که امثال تو نادان صحنه بدست می آورید! مردم دارای بیمار و خانه نشین و کودک هستند. صدای نا هنجار امثال تو برای کسی که 1300 و اندی سال مرده بر آسایش آنها موجه نیست. آیا در میان مردم بزرگت تبریز کسی نیست که این عربده کش ها را خفه کند و جلو ایشان را بگیرد که بمردم ایران توهین نکند وحد خویش را بشناسد؟ .مرگ بر ج. ا. و رهبر ش و این جارچیان مفت خور بیادب آن.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ درگیری «همه‌ی مردم» با «یک آخوند» که با فضولی خود قصد دخالت در پوشش یکی از بانوان را داشت / متروی تهران
فيلم/  ورود وقيح الله موسوی جزایری «برای تبیین آرمان‌های انقلاب» در لندن و خوردن نان جو در کلبه ای فقیرانه! 
حمله انتحاری به اتوبوس سپاه پاسداران در سیستان و بلوچستان /  20 نفر کشته شدند/ تکمیلی + فیلم
نگاهی گذرا به مردان متقاضی خدمات جنسی در پایتخت 
گم شدن ۹۲۷ گوسفند در فرودگاه خمينی! 
شهرک ویلایی «باستی هیلز لواسان» امپراتوری «ژنرال‎های تدبیر و امید» با منظره‌ی سد لَتیان
فیلم / نمونه ای از دروغین بودن امامزاده ها/ جعلي بودن مكان بي بي شهربانو مادر امام سجاد (در تهران)
۱۰ ایرانی که به دلیل جاسوسی سایبری از آمریکا تحریم شده‌اند چه کسانی هستند؟
فیلم/  تنش روی سکوهای ورزشگاه یادگار امام  (آخر این هم شد اسم!) در تبریز در بازی تراکتور سازی و استقلال تهران
فيلم/ بازی ۲۲ بهمن تمام شد، بازداشت دختران مردم آغاز؛ شلیک به خاطر حجاب و "اتحاد مردم"
چطور گوسفندان رومانیایی سر از فرودگاه امام درآوردند؟
دلالی علی لاریجانی این بار در ژاپن 
آگهی های تجارتی