تهدید جان دانش‌آموزان با تیربرق/روایت اخراج مدیر مدرسه از دفتر رئیس اداره برق 


تسنیم نوشت:

مدیرآموزگار دبستان روستای آهکلان به مشکل تیربرق حیاط مدرسه‌اش اشاره می‌کند که کج شده و جان دانش‌آموزان را تهدید می‌کند اما تلاش‌های او برای حل این مشکل این نتیجه را داشته است «بیرون رانده‌شدنش از دفتر رئیس اداره برق شهرستان ماسال».

ظریفه کاظمی مدیرآموزگار مدرسه روستای آهکلان ماسال استان گیلان در برنامه تلویزیونی پرسشگر اظهار کرد: بنده در مدرسه روستای آهکلان مدیر آموزگار هستم یعنی علاوه بر مدیریت مدرسه کلاس دو پایه هم دارم و چون تعداد دانش‌آموزان مدرسه کم است، خدمتگزار هم نداریم و من و دو معلم دیگر تمام مدرسه را اداره می‌کنیم. او افزود: از زمانی که وارد مدرسه‌ آهکلان شده‌ام تیربرقی در حیاط مدرسه وجود دارد که کج شده و مشکلاتی را برای مدرسه ایجاد کرده است برای حل این مشکل 18 شهریور امسال به همراه همسرم به دفتر مدیر اداره برق شهرستان ماسال مراجعه کردم که بنده را از دفتر مدرسه بیرون کردند در حالیکه قبلا آموزش‌وپرورش مکاتباتی را به او داشت و قول داده بود تیر چراغ برق را از حیاط مدرسه خارج کند.

این مدیر آموزگار گفت: وقتی وارد دفتر مدیر اداره برق شدم، سلام کردم اما جوابی نداد و توجهی هم نکرد و به همراه فرد دیگری که در دفترش بود، مشغول کارهایش شد. وقتی دیدم توجهی به من نمی‌کند، خودم نشستم و ماجرا را تعریف کرده و گفتم، قول داده بودید تیر چراغ برق را از مدرسه جابه جا کنید، اما در پاسخ گفت که نمی‌توانم چنین کاری را انجام دهم. کاظمی ادامه داد: به مدیر اداره برق گفتم که تیر‌برق در حیاط مدرسه کج شده و جان بچه‌های مردم در خطر است چرا این کار را انجام نمی‌دهید؟ اگر بچه شما باشد اجازه می‌دهید در چنین مدرسه‌ای درس بخواند؟ که در پاسخ گفت مگر سرم درد می‌کند که فرزندم را به چنین مدرسه‌ای ببرم و در ادامه گفت چه کسی شما را به اتاق من راه داده است، بروید بیرون و منشی‌اش هم گفت من نبودم اینها خودشان وارد دفتر شدند. در نهایت ما را از دفترشان بیرون کردند و گفتند که مدیر جلسه دارد.

او با اشاره به اینکه همچنان تیربرق که کاملا کج شده در مدرسه است و کابل برق را می‌کشد که باعث کنده شدن کنتور برق مدرسه می‌شود، گفت:‌ من با کمال امیدواری وارد اداره برق شدن اما بی‌حرمتی دیدم باید توجه داشت که بچه‌های مردم در این مدرسه امانت هستند و باید فکری به حال این تیربرق کرد. این مدیر آموزگار در پایان تاکید کرد:‌مسئولانی که به جایی رسیده‌اند به این فکر کنند که خروجی مدارس کشور هستند و با تلاش معلمان به این جایگاه رسیده‌اند، درست است که جایگاه اقتصادی معلمان نسبت به سایر اقشار جامعه ضعیف است اما جایگاه اجتماعی معلمان نباید لطمه ببیند.

[کد مطلب: 165158] [تاريخ انتشار: بيست و چهارم شهريور ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم سپتامبر ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
دیدار فرح پهلوی با آخوند خویی و پیش‌بینی پیامبرگونه صدام 
برج ۵۵۰ متری در دبی ساخته می شود
پلیس تورنتو در تعقیب زنی که "محض خنده" صندلی را از بالای برج به خیابان انداخت
ناو هواپیمابر نیروی دریایی آمریکا پس از ۷۶ سال پیدا شد
۹ نشانه زیستی که نشان می‌دهد در حال پیر شدن هستید
فرمول بیدار شدن آسان: خوابیدن با ضریب 1.5
زمین باید یخ‌زده می‌بود
فيلم/ شعرخوانی یک بانوی ایرانی: «روز شومی بود روز انقلاب» 
فنلاندی‌ها چطور بدون گپ زدن زنده می‌مانند؟
انقلاب نتيجه ناآگاهى بود
جنگ نتيجه انقلاب بود
عقب ماندگي نتيجه جنگ بود
...
هراس روس‌ها از ورود روزافزون خرس‌های قطبی به مناطق مسکونی + فیلم
فرانسه: افشای ماهیت و عملکرد گردانندگان یک سایت زن ستیز 
آگهی های تجارتی