فيلم/ آخوند: در قبر گناهکاران مارهایی هست که ۹۹ تا سر داره! که اگر با یکی از این سرهاش به دنیا فوت کنه در جهان موجود زنده وگیاهی باقی نمیذاره! 

 

[کد مطلب: 167267] [تاريخ انتشار: بيستم مهر ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم اکتبر ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 00:37:18 توسط علی اصغر
یادم رفته اسم این بیماری چی بود!!یک بار قدیم ها دکتر نقره کار این بیماری را توضیح داد، همه کتابهایی که در حوزه ها خونده میشه و سالهای زیادی هم خونده میشن ،همین حرفهاست اگر دوربین بزاری و شبها در خواب از خانواده این ادم فیلم بگیری ،از حرکات چشم ودست وپاشون میفهمی که در چه جهنمی زندگی میکنند. غربیها چه افتخاری میکنن به هوش خودشون که چنین موجوداتی را حاکم بر اکثریت مردم دنیا کرده اند.فکر نکنید که ادمهای پیروامل و بیسواد پای ممبر اینها میشینن، دانشگاه رفته ها بیشتر مشتری هستن،مثل سروش وگنجی و... ممکنه ایران در حال پوست انداختن باشه.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم مهر ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 06:16:56 توسط رضا
بگذاريد هر چي ميتونن بگن. تا مرد سخن نگفته باشد عيب و هنرش نهفته باشد. با دست خودشون در حال فشردن گلوي خودشون هستند مگر در عصر ارتباطات چند درصد از مردم رو ميتونن گول بزنند. هم وطن ها ايران داره دوره رنسانس رو مي گذرونه. اين حرفها براي شناختن ذات اخوندها نيازه تا مردم از سلطه معنوي اينها كه هميشه أمور رو به نفع خودشون تحت تاثير قرار ميدادن و باعث عقب افتادگي مملكت ميشدن نجات پيدا كنن. ان روز نزديك است.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم مهر ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 06:16:43 توسط سمكو
با این وصف اخوندی، مساله‌ مار نیست، بلكه‌ یك كوره‌ اتمی خیلی بزرگ است. سوال این است، برای این مار بزرگ 99 سر، قبر ان بدبخت بی چاره‌ تنگ نیست؟
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 19:51:15 توسط k t k h chi akh
ین کل پوک‌ها هنوز به خلقت دنیا در هفت روز معتقدند و حتما نیز به مسطح بودن زمین باور دارند. نمیدانند که زمین به چه بزرگی‌ هست. این مار زیرزمینی چرا در این ۱۴۰۰ سال اسلامی حتا تو قبر یزید، شمر، مارکس، هیتلر و عایشه و و و و و نیامده. البته خشک شدن رودخانه ها، دریاچه اورمیه از نعمت‌های رژیم اسلامی است و باید شکر گذار بود که این مار نمیاید. فراموش کنید که گوشت، مرغ. پیاز، روغن اجاره خانه، مدرسه، دانشگاه......گرانه. فقط آن روز نیاد که آن مار ۹۹ سر بیاد
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 18:51:32 توسط سوسک خانوم!
بالاخره ما فهمیدیم مونسِ شبِ اوّلِ قبرتون کدوم خبیث ترین از خودتونه؟!
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 16:45:20 توسط marg bar j a i
اینا خرافه نیست مزخرفه!!
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 07:43:06 توسط فیلم
ما میخندیم ولی متاسفانه اکثریت مردم در ایران این حرفها را باور میکنند ترویج خرافات علت استحکام پایه های این رژیم است
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 07:05:36 توسط اهورا
درست میگه. اسم اون مار هم "آخوند" هست و گند زده به ایران و الان داره گند میزنه به دنیا
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 06:55:06 توسط نسیم
خوب حالا گناهکار کیه؟ زنی‌ که موی سرش دیده بشه، آرایش بکنه، از خونه بدون اجازه شوهر بیرون بره، دختری که در ۹ سالگی راضی‌ به ازدواج نه باشه، به حرف پدر و مادر گوش نکنه، روز و نماز انجام نده، به امامان ناسزا بگه، با پای راست به مستراح داخل بشه، و هر رفتاری که باعث تضعیف دین و خرافات‌ای موجودات بشه گناه ۹۹ ماریست. بچه ها، جوانها خصوصا دختراهاتان را از نگاه کردن به این برنامه‌ها برحذر کنید! بگذارید این موجودات دهان همدیگر را با این خرافات سرویس کنند!!
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 05:31:19 توسط نادر
حاجى چى زدى؟
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 05:00:57 توسط ايراني
گفتن حتي يك كلمه در باره اين اخوندك اتلاف وقت و انرژي و بها دادن به جفنگيياتش هست ولي چقدر اين برنامه ها پشت و بي ارزش هستند كه چنين ادمهايي مهمان و مفسرشون هست جائ گريه داره. ولي جنبه مثبت اين برنامه ها باعث ميشه كه اين اخوندها بيشتر ذات خودشون رو نشان بدهند و بي سواد بودنشون اشكار بشه.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 04:55:06 توسط خرافات 2
انگارانقلاب ضد بشری اصلا چیز خوبی بود که آخوند های بنفع خودشان مصادره کردند. اشتباه نکنید آن زامبی پهلوی داشت برای کورش لالایی میخواند و این شارلاتان مانده بود مسیح دیگری را به انسان تحمیل وعلم کند. اینکه این گنده گویی ها زمانی مصارف خود را ازدست میدهند، جای شکی نیست. سوال مهمترهزینه این گنده گویی هاست که ملت میپردازد چه بدان اعتقاد داشته باشد وخیر. انقلاب اسلامی ضد انسانی ازجمله بنا شده روی یک مشت خرافات تشیع! جالب است چگونه خرافات قادر است ملت را مسخ کند و به انقلاب اسلامی کشاند.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 04:53:33 توسط خرافات 1
یکی ازبرکات انقلاب اسلامی که برای آن دیاربسیارسودهی؟؟؟ داشت، گنده گویی است. نه فقط رهبران زامبی اش که قشرروشنفکرش، مذهبی، چپ ویا راست وهزاران بزک کرده هایش. هرکجا مطالبی میخوانید، درحیرت فرومیروید. امام زادگان بزک شده پشت هرتریبون تا آنجا پیش میروند که کلمات وجملات کارایی انتقال مفهوم را ازدست میدهند. اخیرا خبری از یک برادران قاچاقچی میخواندم که میخواهد ریال را قوی کند. گویا ایشان تحصیلات اقتصاد هم دارند ویا زامبی ثانی دیروزنسخه اقتصاد مقاومتی مینوشت ولی امروزازمشگلات معیشتی مردم ﴿هوادارانش﴾ حرف میزند. درجایی دیگر از نویسنده ای میخواندم که انقلاب ایران مصادره شد.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 04:48:56 توسط دارریوش
ادم نمی دونه به چرت وپرتها بخنده یا گریه کنه که کشور دست یه سری ادمهای عقب مونده افتاده
آگهی های تجارتی