فیلم/  ضرب‌وشتم دو مأمور ناجا به دست مردم 


فیلمی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که از ضرب‌وشتم دو مأمور ناجا به دست مردم ثبت شده است. مشخص نیست این فیلم کی و  در کدام شهر برداشته شده است .


[کد مطلب: 167286] [تاريخ انتشار: بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 20:18:55 توسط Elham Fahimipour
هرگز با این رژیم نبودم،منصبی نداشتم (بسیجی و ...)، توی مدارس ایران هم همیشه با بسیجی ها درگیر میشدم، یک رای در شناسنامه ندارم، از 2 سالگی قرآن میخوندم و حفظ میکردم و هنوز هم همون عبدالباسط 2 سالگیم رو دوست دارم و میبینم افرادی که نون خور اینها بودن و الان گزیده شدن میان سراغ آدمایی مثل من! امام علی میفرمایند: "ستم به مردم اونها رو به قیام مسلحانه میکشونه." به این حرف باور دارم چون امام علی گفتن!
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 11:30:56 توسط به بسیجی سابق ازتهرانم
من هم بسیجی سابقم اصلا اینان همه را الکی بسیجی میکنند تا خودشان به نان و آب برسند. بسیجیان سرتاسر ایران بیشتر از ۱۵۰۰۰نفر نیست. بیقیه الکیند و الکی بوده اند مثل من و تو. آنهایی که به استادیوم آزادی آورده شده بودند از هر صد نفرشان شاید پنج بسیجی وجود داشت. ده در صد بقیه را جو گیر میکنند. خدود ۸۰ درصدشان اصلا ضد اینها هستند. اگر ضد نیستند پس چرا اینقدر از همین بسیجیان میترسند که حتا در روز رژه در اهواز یا هر جای دیگر اینها را مسلح نمیکنند؟! نه رهبرنه فرماندهان و روحانیون حتا به یک درصد اینها هم اطمینان ندارند. و این یعنی شاید یک در صد از این بسیجیان برای رژیم صد بشری قابل اطمینان باشند و نه بیشتر. در جریان جنبش سبز و تک تیراندازانشان دیدم که فقط به آنها اطمینان داشتندو نه بیشتر دیگران فقط با چماق بودند و تیغ موکت بری.مثل سربازان خونبرکف مسعود،مریم رجوی.ولی من با تو موپافقم که نباید یک مداح یا روضه خوان و آیت الله را زنده گذاشت. نباید یک مسجد و حسینیه و مدرسه علمیه و حوزه علمیه را بی آتشسوزی گذاشت. باید از ایران اسلامزدایی کرد، هر کس میخواهد به خدا باور داشته باشد، با روحانی نیاز نیست!
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 10:30:14 توسط سامان
اگر اینها مردم باشند و ناجا مزاحمت حجاب و امر به معرف و نهی از منکر اجرا کرده باشه که ناز شصت شون. اما اگر دارودسته ارازل و اوباش وحید مرادی باشند که به ناجا حمله ور شده باشند محکوم هستند.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 09:08:41 توسط بسیجی سابق
نفرات پاسداران بسیج پلیس ارتش باید به مردم بپیوندند. باید ملایان و آیت الله ها و مداحان را ذله کرد. باید امنیت و سلامت و سکنا را ازشان گرفت. باید در سرتاسر ایران آخوندزدای و مداح زدایی در دستور کار ملی قرار گیرد. باید هر کس سر یک آیت الله تا مداح را نشانه رود باید مسجد و حسینیه ای نماند که به آتش کشیده نمیشود. باید امان از روحانیون گرفت باید دانست که حتا یک روحانی و مداح ایرانی در سرتاسر ایران وجود ندارد. ایران اسلامی یعنی ایرانم مصادره شده به نفع اسلام. باید در اولین فرصت کار ملایان و آدمکشان بازوی قتل و عارتشان همچون قالیباف و احمدی نژاد و فرمان و تمامی فرماندهان عراقی ای که بر ایران حکومت می کنند و آنهایی که میلیارزدها دلار پوند یورو از ایران خارج کرده اند را دستگیر کرد، این مردم فقیر امان را از آقازاده ها بگیرند.نفرات بسیجیان و پاسداران و ارتشیان و پاسداران باید بدانند که محافظ بیشرفترین و ضد ایرانی ترین حکومتند.حتا یک نفر از روحاتیون و مداحان نباید بتوانند از ایران فرارکننتد. باید ترتیب تمامشان داده شود. این تنها راه است. من خودم در بسیج دانشجویی بودم و ار درون این کثافات باخبرم
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ رگبار مسلسل و حمله نیروی انتظامی برای متفرق کردن مردم
فیلم/  لحظه حادثه فرود بدون چرخ فوكر ١٠٠ ایران ایر، بروی باند فرودگاه مهرآباد تهران
فیلم/ یکی از پر بیننده ترین ویدئوهای توئیتر ایرانی ها
فیلم/  رشت/ ماموران نیروی انتظامی به میان جشن و شادی مردم در میدان شهرداری ریختند تا مراسم را به هم بزنند
فیلم/ استقبال مردم کنگان از روحانی با شعار : کلیدساز دروغگو، کلید تدبیرت کو
فیلم/ جشن چهارشنبه سوری مردم تهران در فلکه دوم تهرانپارس همراه با رقص و پایکوبی خیابانی
عکس/ سیل در مازندران
فیلم/ به کوری چشم آخوندها نوروز زنده تر از همیشه
فیلم/ چهارشنبه سوری سال ۹۷، کرمانشاه: فریاد «مرگ بر بسیجی»
فیلم/ چهارشنبه سوری شهرک اکباتان (تهران)
فیلم/ جشن ملی چهارشنبه سوری در پارک نهج‌البلاغه تهران؛ جشن و شادی خیابانی مردم
عصبانیت سیاستمداران آلمان از سفیر آمریکا در برلین 
آگهی های تجارتی