فيلم/ نظر دکتر فیروز نادری از مدیران و مشاوران ناسا در رابطه با سیاست‌های ترامپ در قبال تهران؛ گذر از جمهوری اسلامی باید توسط مردم ایران انجام شود 

 

[کد مطلب: 167303] [تاريخ انتشار: بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم مهر ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 11:19:31 توسط تهمتن - ش
ضرب المثل ایرانی : برخی هر خر را پروفوسور میدانند !! این پروفوسور بیسواد سیاسی؛ حتا اختلاف اجتماعی و منطقه ای؛ مناطق جهانی را نمی داند و اظهار فضل هم میکند !! مردم ایران را که چندین بار بر علیه حکومت علی خامنه ای برخاسته اند؛ که همچنان هم ادامه دارد؛ با مردم نگون بخت کره شمالی که در خانه هایشان حتا رادیو هم ندارند؛ حال تلویزیون و انترنت پیش کش تان؛ با مردم ایران مقایسه میکند ؟؟!! آنوقت یکی پیدا میشود و مزخرفات اورا برای ما تفسیر و تحلیل اعضای سلول بدنی !! هم میکند !! این خر پروفوسور از تفاله های حامی اصلاح طلبان حکومتی و همچنین حامی هیلری کلنتون و اوباما ست که قاعدتا ضد ترامپ اند. - درضمن این ویدیو مشکوک؛ منبع کدام رسانه را دارد ؟؟ و چرا پنهان کرده اند !!؟؟ در ضمن آنانیکه بمردم ایران توهین میکنند﴿ متظورم آقای سامان ست﴾؛ این توهین سزاوار خودشان است.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 18:56:05 توسط سامان
یک ایرانی به اندازه ده آمریکایی توانایی دارد. دو ایرانی ممکن است از عهده دو آمریکایی برآیند. اما جای تاسف ست که ده ایرانی قطعن از عهده یک آمریکایی هم برنخواهند آمد! نقل قول از Fredrik Barth، انسان شناس و ایران شناس ه نروژی. ایرانی بسیار خودمحور، فرصت طلب، چند شخصیتی، فارغ از درک و فهم گروهی و تیز هوش است. یک چنین مردم تیز هوشی هنوز بعد از قرن ها قادر نبوده اند با یکدیگر گروهی یک نظام سیاسی و اقتصادی باثبات ایجاد کنند. مقصر فقط دولت نیست که ایران به این فلاکت دچار شده بلکه مردم نیز مقصرند. انگلیسی ها مثالی دارند: هر ملتی شایسته دولت آن است. از زاویه دید علمی، یک جامعه یک بدن بزرگ به اندازه تمام کشور است. ما انسان ها سلول های این بدن هستیم و تشکیلات حزبی، سازمان ها و صنف ها "ارگان ها" ی این بدن. برای زنده ماندن این بدن و عملکرد صحیح و سالم آن می بایست من و تو ایرانی، که سلول بدن هستیم، اول خود را تصیح کنیم. منظور آقای نادری چنین ملتی است: با خودت و دیگران صادق باش، گنجشک را رنگ نکن قناری بفروش، هزار شخصیت نداشته باش و سرتاسر ایران را مانند خانه خود بدان. گر به خودآیی به خدآیی رسی.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 13:21:40 توسط هالو
چون آفای نادری مردی علمی هستند و با " تعاریف " در علم آشنا هستند برای من فقط این نکته در گفتار آقای نادری مهم است که ایشان مردم را چگونه " تعریف ! " میکنند. این مردم تعریفی ایشان (اگر تعریف کنند!) چه ویژهگیهایی را باید داشته باشند تا تغییری از طرف آنان ایجاد شود؟ آیا میتوان در ایران فعلی نشانی از این " مردم " دید؟ کجا هستند این " مردم "؟ آیا آن مامور انتظامی که می بینیم در خیابان چگونه با افراد برخورد میکند مردم است؟ آیا آن سپاهی که در پشت بام با تفنگ خود و آنکه در خیابان با باتوم خود هموطن خود را میکشد مردم است؟ آیا احتکار گر, دلال, آن زن و دختر چادری که دیگران را به اطاعت از "قانون!" میخوانند مردم هستند ؟ این " مردم " چه کسانی هستند که من لااقل نمی بینم یا بندرت می بینم.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 12:32:40 توسط تهمتن - ش
آقای دکتر ناسا !! آیا مردم گروگان گرفته شده ایران توانایی جلوگیری از عارت نفت خودرا از حکومت آخوندان و سران جنایتکار سپاه پاسداران و تا دندان مسلح را دارند ؟؟؟ و چه کسی جلوی این غارت را گرفته ؟؟ شما ؟؟ و امثال عناصری همچون شما ؟؟ شما بهتر است به کار خود مشغول باشید و کاری بمردم نذاشته باشید. - مردم ایران به موقعش دمار از روزگار آخوندان با کمک بسیار موثر دونالد ترامپ در خواهند آورد. دو سه هفته دیکر حلقه دار بر گردن علی خامنه ای و تمامی مزدوران و سران پاسدار و سرکوبگران انداخته خواهدشد. - تحریم نفت دزدی شده مردم ایران صددرصد بوده و طغیان مردم منتظر بهانه ایران را در پی خواهدداشت و سقوط و سرنگونی حتمی و قطعی ست. - مرگ و ننگ برهرچه حامی و مزدور نظام اسلامی در هر لباسی.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 12:01:47 توسط سامان
ترامپ قابل اعتماد نیست، کسانی که چشم بسته به هر قیمتی به امید کمک ترامپ برای سرنگون کردن جمهوری اسلامی هستند مانند کسانی فکر می کنند که به امید خمینی برای سرنگونی شاه بودنند.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم مهر ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم اکتبر ۲۰۱۸ ، 11:04:03 توسط تبعیدی
جناب آقای دکتر نادری! لطفا بفرمایید چگونه؟ گفتن فقط مردم ایران کافی نیست، چهل سال است میگویید و میگویند توسط مردم ایران، اما چگونه، آیا طرح و نظری هم دارید؟ یا فقط میگویید مردم ایران.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ رگبار مسلسل و حمله نیروی انتظامی برای متفرق کردن مردم
فیلم/  لحظه حادثه فرود بدون چرخ فوكر ١٠٠ ایران ایر، بروی باند فرودگاه مهرآباد تهران
فیلم/ یکی از پر بیننده ترین ویدئوهای توئیتر ایرانی ها
فیلم/  رشت/ ماموران نیروی انتظامی به میان جشن و شادی مردم در میدان شهرداری ریختند تا مراسم را به هم بزنند
فیلم/ استقبال مردم کنگان از روحانی با شعار : کلیدساز دروغگو، کلید تدبیرت کو
فیلم/ جشن چهارشنبه سوری مردم تهران در فلکه دوم تهرانپارس همراه با رقص و پایکوبی خیابانی
عکس/ سیل در مازندران
فیلم/ به کوری چشم آخوندها نوروز زنده تر از همیشه
فیلم/ چهارشنبه سوری سال ۹۷، کرمانشاه: فریاد «مرگ بر بسیجی»
فیلم/ چهارشنبه سوری شهرک اکباتان (تهران)
فیلم/ جشن ملی چهارشنبه سوری در پارک نهج‌البلاغه تهران؛ جشن و شادی خیابانی مردم
عصبانیت سیاستمداران آلمان از سفیر آمریکا در برلین 
آگهی های تجارتی