وقاحت سایت مشرق وابسته به سپاه: دفن زندانیان سیاسی اعدامی در گورهای بی نام و نشان میراث اسرائیلی ها است!


سایت مشرق نزدیک به نیروی قدس سپاه پاسداران طی گزارشی به افشای سیاست های دولت بحرین در مورد دفن مخالفان اعدامی پرداخته است. در این گزارش که می توان آن را به عنوان رکورد دار وقاحت در کتاب گینس ثبت کرد، چنین می خوانیم: 

«رژیم آل‌خلیفه از مدت‌ها پیش تهدیدهایی را بر ضد مخالفان سیاست‌های خود به کار گرفته و رفتارهای وحشیانه ای در خیابان‌ها و زندان‌ها و اتاق‌های شکنجه ضد آنها دارد. پلیدترین انواع شکنجه‌ها و جنایت‌های ثبت شده در مؤسسات بین‌المللی حقوق بشری از جمله سازمان عفو بین‌الملل و دیده‌بان حقوق بشر و کمیته مستقل حقیقت یاب بحرینی ثبت شده است و پیشنهادات ۲۶ گانه ای از سوی کمیته اخیر صادر شده که رژیم بحرین تمام آنها را نادیده گرفته است.

نکته جدید اینکه رژیم آل خلیفه حتی از پیکر شهدای مقاومت نیز می ترسد و سعی دارد جنازه شهدا را نیز مصادره کند. منابع حقوقی بحرینی اعلام کردند که دولت این کشور از زمان انتفاضه کرامت در دهه ۹۰ قرن گذشته میلادی تا سال جاری پیکر حدود ۱۳ شهید را مصادره کرده و اقدام به دفن آنها در قبرستان‌های مختلف تحت نظارت سرویس‌های امنیتی نموده و به خانواده‌های آنها اجازه دیدار آخر یا برپایی مراسم تشییع را نداده است. مراسمی که معمولاً به یک تظاهرات سیاسی با شعارهای مخالف دولت تبدیل می‌شود و شرکت‌کنندگان در این تشییع جنازه حاکمیت کشور را مسئول خونریزی مخالفان دولت می‌دانند که تنها گناه آنها مطالبه تحولات دموکراتیک در چارچوب های مسالمت‌آمیز است.»

در حالی که جمهوری اسلامی خود در اجرای چنین سیاست هایی پیشگام بوده و در این زمینه پرونده قطوری دارد، سایت مشرق به افشای اعمالی پرداخته که بیش از هر چیز، یادآور کردار رژیم اسلامی است. مشرق می نویسد: «رژیم آل خلیفه به جای تحویل دادن پیکر شهدا به خانواده‌های آنها، با کمال قساوت لباس های خونین افراد اعدام شده را برای خانواده های آنها ارسال کرده تا آن ها را دچار عذاب روانی کند.

این موضوع بعد از کمتر از یک ماه در مورد سه تن دیگر از فعالان سیاسی که در عرصه میدانی به شهادت رسیدند، تکرار شد و سرنوشت تمامی آنها به قبرستان‌های شماره ای در نسخه بحرینی سپرده شد. این در حالی بود که این قبرستان‌ها طی چندین ماه با نیروهای امنیتی محاصره شده بود و خانواده شهدا اجازه دیدار از این قبرستان ها را نداشتند و در صورتی که می‌خواستند برای قبر فرزندانشان دسته‌های گل بگذارند، با تهدید نیروهای امنیتی مواجه می‌شدند و این اقدام آنها جرم تلقی می‌شد. همین اتفاق چندی پیش در مورد همسر شهید محمد الساری یکی از قربانیان کشتار الدراز رخ داد.»

مشرق مدعی شده که دولت بحرین این کارها را از دولت اسرائیل و رفتاری که با خانواده کشته شدگان فلسطینی دارد یاد گرفته است و به طور کلی، پنهان کردن محل دفن مبارزان فلسطینی یک سیاست قدیمی و حساب شده اسرائیل بوده است. واقعیتی که مشرق تلاش می کند آن را مخفی کند، نقش انکار ناپذیر پیش کسوتی و استادی است که جمهوری اسلامی در این زمینه ها برای سایر کشورها بازی کرده است.

##


[کد مطلب: 169300] [تاريخ انتشار: هفدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هفدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۱۸ ، 13:54:27 توسط میترا
واقعاً رو که نیست به سنگ پای قزوین هم گفته زکی .بی شرفتر بی دین تر وبی حیثت تر از شما ها هم میتوان پیدا کرد شما جانوران دوپا در گوشه کوشه ایران زمین عزیزانی را که با شنکنجه وبعد دست جمعی ادامه کردید وهمه را بک جا با همان لباس های ژنده خونی دفن کردید واثارش را نیر ازبین بردید یکی ار انها خاوران نمونه آشکارش هست وبگذاریم چقدر زیر دست وپای شکنجه شهید شدند وشما مخفیانه دفن کردید ورویش را باسیمان پوشانده اید که معلوم نشود .شما دیگه خفه شوید که حنایتان رنگی ندارد شقاوت وبی رحمی وحقه آنچنان در شما نهفته که شیطان را هم رنگ کرده اید ودستش را از پشت بسته اید
نوشته شده در تاريخ هفدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۱۸ ، 12:13:44 توسط الهام
بابا این روزنامه همه چیزو به ظاهر درست نوشته که در باطن البته و صد البته منظورش همون رژیم ددمنش و بدخیم ج.ا. هست. این هم یه نوع کنایه پهلویی به حساب میاد.
نوشته شده در تاريخ هفدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۱۸ ، 10:56:42 توسط رسولی
گاهی از وقاحت حکومتیان جمهوری اسهالی آدم حرف میاره. کدوم احمقی گفته مسلمون دروغ نمیگه؟
نوشته شده در تاريخ هفدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۱۸ ، 10:27:57 توسط تهمتن - ش
رژیم علی خامنه ای و اصولا از زمان تاسیس این حکومت تبهکاران؛ همگی و هرکس که در این جمع تبهکار دست داشته؛ همه شان شرم و حیا را قورت داده و بی حیایی قی کرده اند و میکنند. این مقاله نمونه ای کوچک از بی حیایی و وقاحت حکومت نانجیب آخوندان بی ناموس ست.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
عکس/ میهمانی پر از گوشت و کباب مسئولین استان خوزستان در بازدید از روستاهای اندیمشک 
فیلم/ در حاشیه بازدید نوبخت از جنوب کرمان وصحنه ای که همه را خجالت زده کرد!
فيلم/ صحبت‌های تنها بازمانده حادثه سقوط هواپیمای باری ارتش در کرج 
عکس/  بارش شدید باران و تگرگ عصر پنجشنبه تهران را سفید پوش کرد
فیلم/ سوء قصد به دو آخوند در مسیر جاده قم
فيلم/ باید به اینهمه شعور سیاسی و آگاهی این کارگر هموطن آفرين گفت 
فيلم/ پاسخ‌های محکم دو دختر به کسی که به نام امر به معروف ایجاد مزاحمت می‌کند
 بخشی از یک گزارش: تن فروشان خیابان گلبرگ و رشید در تهران
فيلم/ روشنگری محمد حسین سپهری، معلم شریف مشهدی، پیرامون جنایات سلمان خدادادی، نماینده ی مجلس جمهوری اسلامی 
فیلم / بارش برف و تگرگ دقایقی قبل- شمال تهران
عکس/ د‏ر میدان ولیعصربرای تقدیر از "شهدای" هسته ای بنر زده اند ولی از عکس شاتل امریکایی استفاده کردن
کاروان همراه نوبخت در کرمان قربانی گرفت/ حلیمه و یلدا گروهی قربانی سرعت کاروان همراه نوبخت در جنوب کرمان  
آگهی های تجارتی