علم الهدی: فقط هشت ماه از سال کشتار و آدمکشی کنید!


به گزارش خبرگزاری فارس، علم الهدی امام‌جمعه مشهد در سخنرانی امروز خود در آن شهر به توضیح کلمه فتنه از دید اسلام پرداخت و گفت: کلمه فتنه مترادف رجس و پلیدی تعبیر شده است و ادامه داد که ابراز داشت: نه جریان فتنه می‌تواند امام را ابزار و سوژه خودش قرار دهد و نه جریان فتنه می‌تواند بر امام مسلط شود.

او در کمال بی ربطی ادامه داد: بنابراین فتنه بزرگ‌ترین شری است که در پهنه زندگانی اجتماعی سیاسی امت واقع می‌شود!

با این مقدمه چینی، علم الهدی حرف دلش را راحت به زبان آورد: خداوند متعال در آیه 119 سوره مبارکه بقره که امر به کشتار منافقین و کفار می‌دهد، می‌فرماید هر جا مشرکین را مشاهده کردید با آن‌ها مقابله و جنگ کنید و در پاسخ به این‌که ممکن است به ذهن بیاید می‌فرماید آنچه مسئله کشتار و براندازی شرک و مشرکین به‌عنوان آدمکشی ناهنجار است فتنه‌ای است که مشرکین انجام می‌دهند که جلو رشد دین، مذهب و اصلاح جامعه را می‌گیرند. این خیلی بدتر است از آن اثری که آدمکشی می‌گذارد!

او در ادامه لطف کرد و گقت که فقط هشت ماه از سال، کشتار و آدمکشی کنید کافی است! به گفته او خدا گفته که به مردم بگویید آدمکشی در ماه‌های حرام سنگین‌تر و بزرگ‌تر، از کشتار در ماه غیر حرام است. با توجه به این‌که جنگ و کشتار در ماه‌های حرام امنیت قطعی جامعه را برهم می‌زند (!)

علم الهدی در ادامه بی ربط گویی های خود گفت: خداوند می‌فرماید قتل و کشتار، بزرگ‌ترین کشتارهاست بنابراین فتنه از آن کشتار بزرگ‌تر و بدتر است!

او به خیال خود تأکید کرد که: خرابی، ناامنی و مشکلاتی که یک جنگ در جامعه ایجاد می‌کند برای مردم قابل‌درک است و از آن غافلگیر نمی‌شوند و در راستا نیز درصدد دفاع از مال، جان، مکتب و دین برمی‌آیند. این در حالی است که همان خرابی جنگ و مضرات آن را فتنه ایجاد می‌کند اما مردم را غافلگیر می‌کند و مردم درصدد دفاع برنمی‌آیند!!

## 

[کد مطلب: 169311] [تاريخ انتشار: هفدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هجدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با نهم نوامبر ۲۰۱۸ ، 01:21:43 توسط عزيز
در زمان محمد هم نه صحبت از دين اسلام بود و نه قراني بود و نه پيامبر درگيري قبيله اي بود كه قبايل باديه نشين براي غارت همديگر جنگ مي كردنند و در چهار ماه از سال جنگ نمي كردنند و بأهم به طواف خانه بتان مي امدنند اما محمد با قبايل پيروز متحد شد و با جا زدن خود در ميان مردم بعنوان راهنما و خط و نشان كشيدن به قبيله هاي ضعيف عربها را متحد كرد و در اخر براي قبايل متحد پيشنهاد حمله به مرزهاي همجوار را داد خود رحلت كرد بزرگان عرب براي استمرار حملات و غارت حكومتهاي همجوار ابوبكر را بجاي محمد بعنوان امير و پيشوا انتخاب كردنند منظور از اين نوشته اين است كه در زمان محمد هيچ دين يا مذهبي و يا قران و با پيامبري كه ما امروز مي شناسيم وجود نداشت داستان الله و فرستاده او و قران دو قرن بعد از محمد نوشته شد و بصورت داستان و حديث در امد اما كساني كه امروز با جنايات خود مهر الله درست كردنند بدانند تاريخ را نمي توان عِوَض كرد
نوشته شده در تاريخ هفدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۱۸ ، 16:57:31 توسط راز مگو
اگر در خیابانی در مسی فاضلاب باز شود، بوی گند و عفونی فاضلاب تمام خیابان را پر میکند و مردم از آن بو منزجر شده فرار میکنند. این حالت از نظر روحی وقتی بانسانهای آزاده دست میدهد که این علم الگدای دهانش را باز میکند و تعفن فکری او جامعه را به تهوع وامیدارد. چه میشود کرد وقتی که این دهانه فاضلاب شبه انسانی باز میشود و رادیو دولتی آنرا پخش میکند که دیگر نه تنها شهر مشهد که دیگر نقاط کشور هم بانزجار میرسند و روح انسانها دچار عذاب میگردد. بیشتر بدی در اینجات که این بو را خود این همسنگ حمار حس نمیکندو نمی فهمد چه ظلمی بر ملت شده وکمترند کسانی که در موقع درد را حس کنند. خداوند به ملت ایران اراده و درک فاجعه آخوندی عطا نماید تا ما از خانه ها به خیابانها بریزیم و ریشه اهریمنی ولایت سفیه را برکنیم زجا! با سینه ای پرمهر وطن برای نجات کشور شورش کنیم وشیاطین مدعی دین قدسی را رسوا نمائیم و به دوران مداوای درد های ناشی از ادعای مسلمانی بپردازیم وبا کار و کوشش خرابی ها را اصلاح و مردم را آزاد و زندگی راحت به ملت برگردانیم. همبستگی با هم و اجتناب از چند دستگی ا شرایط واجب برای پیروزی است.
نوشته شده در تاريخ هفدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۱۸ ، 16:10:38 توسط شهروند
بیربط گویی نیست ، به اتش به اختیارها پیام میدهد !
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ کاخ سلطنتی معمر قذافی بعد از 6 سال به روی خبرنگرانان باز شد. فقط ببینید چه ثروتی در آن جا است! /  شاهد این صحنه ها  در خانه رهبران مفتخور، دزد و جانی جمهوری اسلامی خواهیم بود
چماق کشی داماد شمخانی
فيلم/ لحظه نجات تنها بازمانده سقوط بوئینگ ۷۰۷  
احتمال عزل یا استعفای ترامپ و معاونش قوت گرفت
عکس/  آی‌مک روی میز حسین شریعتمداری
ازدواج همسر حججی نیز خبر شد
فیلم/ افشاگری امام جمعه لواسان از باندهای قدرت و ثروت و گسترش ساخت‌وساز غیر مجاز: کاخ ۶ هزار متری در لواسان متعلق به کیست؟
عکس/ هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ در داخل خانه مردم در کرج
صبح امروز یک فروند هواپیمای باری در حوالی فرودگاه فتح کرج سقوط کرد
روش دختربازی اسلامی از زبان رحیم‌ پور ازغدی
فیلم/ میر محمدعلی (داماد شمخانی) در منطقه لواسان مشغول ساخت و ساز غیر مجاز
جاسوسان ایرانی در کالیفرنیا
فرود اضطراری ایرباس مشهد- تهران 
آگهی های تجارتی