فيلم/ جاری شدن نفت خام در مسجد سلیمان؛ مردم ايران ثروتمند ولی فقیر نگه داشته شده هستند 

 
وجود منابع زیر زمینی مثل نفت در حکومت اسلامی برای مردم عادی علاوه بر اینکه هیچ نفعی ندارد، جاری شدن نفت خام روی زمین به محیط زیست صدمه زده و آبهای زیر زمینی را آلوده می کند.

 

[کد مطلب: 169312] [تاريخ انتشار: هفدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هفدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۱۸ ، 20:49:24 توسط فرشاد
آقا تهمتن دلاور اولا اینقدر جوش نیار دوما یک لیوان آب بخور سوما مگر در حوزه علمیه چه خبره؟ نکنه خودت حوزه رو دیده و تجربه کرده ای که به من میگی احتمالا در حوزه پرورش یافته ا م؟؟ دلاور جان خیالت راحت باشه من نه اهل منبرم و نه اهل نماز و روضه و حوزه. . میدونی شماها از بس که نان و نمک این اروپایها رو خورده اید تبدیل به عنصرهای بی خاصیت شده اید . امثال شماها بقدری پست شده اید که حاضر هستید مملکت خود را به خاک و خون بکشید و مردم و بندازید به جان هم که مثلا دارید برای آزادی و سرنگونی حکومتی مبارزه میکنید. اما مبارزه به چه قیمتی؟؟؟؟؟؟؟ لطفا اول برای مبارزه تان قیمتی تعیین کنید بعد نسخه بپیچید. راستی در نوشته هاتون فراموش کرده ای کلمه ساندیس خوری هم بنویسی . دفعه دیگه حتما بنویس و فراموش نکن
نوشته شده در تاريخ هفدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۱۸ ، 16:44:51 توسط تهمتن - ش
جواب دادن به مزدوران بی حیای نظام؛ حالم راواقعا بهم میزند. - اما یک جواب به این مزدور شناخته شده دراین سایت؛ "فرشاد"؛ میدهم : در ایران به مزدوران نظام میگويیم : ** مزدور برو گم شو * آخر چندبار از نظردهندگان این سایت باید تودهنی و پس گردنی بخوری ؟؟!! رو که نیست؛ سنگ پای قزوین ست !! به احتمال زیاد این مزدور پررو در نوجوانانی؛ در حوزه علمیه پرورش !! یافته ؟؟!! امیدوارم خوانندگان منظور مرا به فهمند. - آنانکه در این سایت این مزدور را شناخته اند؛ میداننذ که او در پرویی و وقاحت بی نظیر است.
نوشته شده در تاريخ هفدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۱۸ ، 15:22:57 توسط فرشاد
آقای تهمتن خسته نباشی دلاور . اگر خواب دیدی خیر باشه . نشستی تو خارج و نان و آب اروپایی هارو نوش جان کرده و مردم را با سلاح سرد وگرم مسلح میکنی . خوش خیال مگر قراره تو ایران جنگ داخلی راه بندازی ؟؟؟؟ نکنه زیادی الکل نوشیدی دلاور خان؟؟؟؟؟؟؟ اصلا معلوم هست جی داری میگی؟؟؟
نوشته شده در تاريخ هفدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با هشتم نوامبر ۲۰۱۸ ، 13:07:50 توسط تهمتن - ش
این ضرر و زیان؛ قطره ای کوچک در اقیانوس غارت ۴۰ ساله نفت مردم ایران بوسیله تبهکاران حکومت آخوندان ست. حاکمان بدنام و منفور ۴۰ سال منابع و منافع مردم را ذزیدند و غارت کردند و با این ثروت سرشار؛ همان مردم غارت شده را سرکوب و زندان و شکنچه و کشتارمان کردند و در قدرت ماندند؛ اما خوشبختانه امروز با تحریم نفتی و سایر تحریمها؛ جلوگیری از غارت ثروت مردم ایران بوسیله آخوندان تبهکار و جنایتکار آغازگشته و بزودی قیام و طغیان اقشار "منتظر بهانه" مردم ایران را بهمراه خواهدداشت. - پیشگامان مبارز؛ این بار آمادگی بیشتری را در رهبری تظاهرات مردمی در شهرها را داشته باشید و تظاهرات را بسمت و سوی و حمله به مراکز حکومتی بکشانید. مردم را بداشتن سلاح های سرد و گرم و برای دفاع از خود؛ تشویق کنید. هم اکنون بهترین فرصتها بدست آمده و از آن استفاده مبارزاتی واقعی و عملی کنید. با فشار و فشرده شدن حلقه دار تحریمها بر گردن حکومت علی خامنه ای؛ بزودی حکومت حتا یارای پرداخت حقوق کارکنان عریض و طویل دولتی و مزدوران بسیجی و نظامیان را نخواهند داشت و درنتیجه فروپاشی از درون را حتمی و صددرصد میکند. - پیشگامان به پا خیزید.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
عکس/ میهمانی پر از گوشت و کباب مسئولین استان خوزستان در بازدید از روستاهای اندیمشک 
فیلم/ در حاشیه بازدید نوبخت از جنوب کرمان وصحنه ای که همه را خجالت زده کرد!
فيلم/ صحبت‌های تنها بازمانده حادثه سقوط هواپیمای باری ارتش در کرج 
عکس/  بارش شدید باران و تگرگ عصر پنجشنبه تهران را سفید پوش کرد
فیلم/ سوء قصد به دو آخوند در مسیر جاده قم
فيلم/ باید به اینهمه شعور سیاسی و آگاهی این کارگر هموطن آفرين گفت 
فيلم/ پاسخ‌های محکم دو دختر به کسی که به نام امر به معروف ایجاد مزاحمت می‌کند
 بخشی از یک گزارش: تن فروشان خیابان گلبرگ و رشید در تهران
فيلم/ روشنگری محمد حسین سپهری، معلم شریف مشهدی، پیرامون جنایات سلمان خدادادی، نماینده ی مجلس جمهوری اسلامی 
فیلم / بارش برف و تگرگ دقایقی قبل- شمال تهران
عکس/ د‏ر میدان ولیعصربرای تقدیر از "شهدای" هسته ای بنر زده اند ولی از عکس شاتل امریکایی استفاده کردن
کاروان همراه نوبخت در کرمان قربانی گرفت/ حلیمه و یلدا گروهی قربانی سرعت کاروان همراه نوبخت در جنوب کرمان  
آگهی های تجارتی