عکس/ بلايی که 40 سال حکومت اسلامی بر سر پول ملی آورد  

 
بعد از 40 سال حاکميت ملايان در ايران، قیمت یک شانه تخم‌مرغ با قیمت یک پیکان در دهه ۵۰ برابر شده![کد مطلب: 169416] [تاريخ انتشار: هجدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با نهم نوامبر ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيستم آبان ۱۳۹۷ برابر با يازدهم نوامبر ۲۰۱۸ ، 06:49:34 توسط علی
این مقایسه و ورشکستگی اقتصادی بیانگر خرد مردم ایران است. ۹۸٪ به جمهوری اسلامی رای دادند، ۲۲ میلیون به خاتمی رای دادند و ۲۰ میلیون به روحانی. اقرادی که منتخب مردم هستند و اکثریت ارا را در انتخابات به دست آوردند در این ورشکستگی نقش و نظارت داشتند. بنابراین اکثزیت جامعه در این رکود و تورم اقتصادی نقش داشته اند.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با دهم نوامبر ۲۰۱۸ ، 09:24:04 توسط پیمان
شرم برپایی این حکومت تا ابد بر پیشانی مخالفین پهلوی های میهن دوست هست روانت شاد ای محمد رضا شاه که پدر دلسوز این ملت بودی و ما نفهمیدیم و نفهمیدیم و نفهمیدیم
نوشته شده در تاريخ نوزدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با دهم نوامبر ۲۰۱۸ ، 06:29:15 توسط نادر
يادمه اولين ماشينى كه بابام خريد يه پيكان آلبالويى بود كه فقط ٣٤٠٠ تومن پول داده بود براش، نظامى بود و حقوق ماهيانه اش٣٠٠٠ تومن بود، يعنى با يه كم بيشتر از حقوق ماهيانه اش ميتونست ماشين بخره. بكجا رسيديم؟؟؟؟؟؟
نوشته شده در تاريخ نوزدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با دهم نوامبر ۲۰۱۸ ، 00:17:59 توسط آواره
بیشتر ( به اصطلاح) روشنفکران آن دوران امثال تمامی گروه های چپ و نهضت آزادی و دسته ای از جبهۀ ملی و حتی گروهی از ملی گرایان یک آخوند را به رهبری پذیرفتند و فریاد "حکومت اسلامی" سر دادند و بقول شما " اکثریت عظیم توده زحمتکش به علت ناآگاهی" به آنها اطمینان کردند و به دنبالشان براه افتادند. فکر میکنید تا امروز چند گروه از آنها ( که هر روز اعلامیه ای منتشر میکنند) بابت این بلایی که بر سر مردم و مملکت آوردند به اشتباه خود اعتراف کرده و از ملت "زحمتکش" و یا حتی از طبقۀ کارگر پوزش طلبیده اند؟؟؟
نوشته شده در تاريخ هجدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با نهم نوامبر ۲۰۱۸ ، 21:03:16 توسط امیرکبیری
خلایق هرچه لایق. میخواستید انقلاب نکنید. همگی اول انقلاب از اعدام افسران شاهنشاهی خوشحالی کردید. حالا باید نتیجه کار هاتون رو ببینید. تا وقتی که یکصدا فریاد نزنیم غلط کردیم که انقلاب کردیم، هیچ چیزی درست نمیشه. اگرچه من شک دارم دیگه چیزی درست بشه. حتا وقتی که مردم به اشتباهاتشون پی ببرند. خیلی دیر شده.
نوشته شده در تاريخ هجدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با نهم نوامبر ۲۰۱۸ ، 19:03:45 توسط آذر
تودهٔ مردم ایران برای نخستین بار در دوران زمامداری ج-ا، با گوشت و گوست خود نقش مذهب و دستگاه روحانیت را در دفاع از طبقات ستمگر و استثمارگر و حراست از نظام سرمایه‌داری دریافتند. حقیقتاً هم در بحبوحه دوران سرنگونی رژیم سلطنتی اکثریت عظیم توده زحمتکش به علت ناآگاهی چنین می‌پنداشتند که دین اسلام، دین ستمدیدگان و استثمارشدگان است،با ستمگران و استثمارگران سر سازگاری ندارد و روحانیت میخواهد با استقرار حکومت الله به ظلم و بیدادگری و ستمی که قرنها بر مردم اعمال‌شده پایان ببخشد.اما در عمل دیدند که تمام امید و آرزویشان به نجات از نظام موجود از طریق دین و حکومت الله، پوچ از کار درآمد.در حکومت الله نظام سرمایه‌داری،به همراه طبقه استثمارگر سرمایه‌دار پابرجا باقی ماند و روحانیت بعنوان پاسدارعلنی و مستقیم این نظام سراپا ظالمانه ظاهر شد.استثمارشدگان،و ستمدیدگان و فقرا وضعشان بدتر، و سرمایه‌داران و زمینداران و دیگر ثروتمندان، غارت وچپاول کردند، و بجای آزادی و دمکراسی هم وحشیانه‌ترین دیکتاتوری و سرکوب بلای مردم شد. خلاصه کلام اینکه بجای، بهشت موعود برابری، وضعیت کنونی تحمیل شد.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
عکس/ لحظاتی پیش از اجرای حکم اعدام وحید مظلومین ( معروف به سلطان سکه) و محمد اسماعیل قاسمی
فيلم/  مجرم سابقه‌داری به نام «احمد تن تن»، پس از تجاوز به اطفال ۱۲ ،۱۳ ساله با تصویربرداری، آن‌ها را تهدید کرد اگر به خانواده‌ها اطلاع دهند، دست به انتشار فیلم‌ها می‌زند!  
فيلم/ این هم اعترافات ناطق نوری در مورد بن بست نظام سید علی! 
قاچاق سکس؛ زنان ایرانی در بارهای استانبول
فيلم/ دفاع جانانه ی یک مرد ایرانی از همسرش در برابر سه فضول که به نام امر به معروف در حق انتخاب یک زن دخالت کردند
فيلم/ چند جوان در شهرداری رشت مشغول گیتار زدن و آواز خواندن بودند که وحشی های داعشی حاکم بر ايران به این صورت با آنان برخورد می کنند 
خامنه‌ای رقص‌های محلی را حرام اعلام کرد
کمک یک میلیارد دلاری ایران به حزب الله
چرا تحریم‌ها دلار را ارزان کرد؟
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و معاونش در سانحه رانندگی کشته شدند + عکس و فيلم
فیلم/ نظر احمدي نژاد در باره حسين طائب فرمانده سازمان اطلاعات سپاه
فيلم/ حمله سعید قاسمی به صادق لاریجانی رییس قوه قضاییه: می ترسم از آن روزی که بر اثر فشار زیاد این فنر جهش کند و هوا پس می شود و حتی بعضی عبا و عمامه را درمی آورند و می گویند آخوند کشی می کنند... 
آگهی های تجارتی