ترامپ: پیشنهاد رییس جمهور فرانسه برای تشکیل ارتش اروپایی بسیار توهین‌آمیز است 


امانوئل ماکرون در روز سه‌شنبه گفت: «ما اگر در زمینه تشکیل ارتش واقعی اروپایی تصمیم نگیریم، نمی‌توانیم از اروپایی‌ها دفاع کنیم.» او تاکید کرد که اروپا باید به وسیله راهکاری حقیقی بدون وابستگی به آمریکا از خود دفاع کند.

ترامپ امروز در پاسخ او نوشت: «رئیس‌جمهور فرانسه ماکرون گفته اروپا برای محافظت از خودش در برابر آمریکا، چین و روسیه ارتش خودش را تشکیل خواهد داد. بسیار توهین‌آمیز است، اما شاید بهتر باشد اروپا اول سهم خودش از ناتو را بپردازد.»


[کد مطلب: 169423] [تاريخ انتشار: هجدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با نهم نوامبر ۲۰۱۸] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ نوزدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با دهم نوامبر ۲۰۱۸ ، 06:33:21 توسط نادر
سياست بين المللى ترامپ منو ياد روابط بين مادر شوهر ها و عروس ها و خانواده عروس هاى قديمى مياندازه. همه اش شده غيبت و و تهمت و يادآورى و تو سر زدن اشتباه هاى گذشته.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم آبان ۱۳۹۷ برابر با دهم نوامبر ۲۰۱۸ ، 03:46:00 توسط نکته سنج
این طلیعه نمایش اختلاف بین ترامپ و مکرون است که یکی از دیپلماسی و ادب سیاسی بی بهره است و دیگری (ماکرون) که برخلاف جوانی از فن سیاست و دانش برخوردار است. باید گفت که هچکدام برای ما ایرانیان تحفه ای بشمار نمیآیند و ما بیشتر از هر چیز نیاز به دانش مملکت داری و علم و شناخت سیاست بین المللی و داشتن پرونده های کامل از شخصیت های مطرح در سیاست داشته باشیم. ترامپ شیادی است مردم شناس و پول پرست که میزان مردم شناسی او برای شغلش سیاسیش کافی نیست. ماکرون اما زیرک دانائی است و باو هم نمیتوانیم اطمینان کنیم(در سیاست هیچ اطمینان نباید کرد)، اما با او میشود کار کرد و در کار با ایشان هرچند زیرکی لازمه کارهای بین کشوهاست، اما اگر به توافق درست برسیم بیشتر و بهتر از ترامپ است. توافق درست در سیاست وقتی است که منافع ما و منافع طرف ما بصورت درست لحاظ شده باشد.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
عکس/ لحظاتی پیش از اجرای حکم اعدام وحید مظلومین ( معروف به سلطان سکه) و محمد اسماعیل قاسمی
فيلم/  مجرم سابقه‌داری به نام «احمد تن تن»، پس از تجاوز به اطفال ۱۲ ،۱۳ ساله با تصویربرداری، آن‌ها را تهدید کرد اگر به خانواده‌ها اطلاع دهند، دست به انتشار فیلم‌ها می‌زند!  
فيلم/ این هم اعترافات ناطق نوری در مورد بن بست نظام سید علی! 
قاچاق سکس؛ زنان ایرانی در بارهای استانبول
فيلم/ دفاع جانانه ی یک مرد ایرانی از همسرش در برابر سه فضول که به نام امر به معروف در حق انتخاب یک زن دخالت کردند
فيلم/ چند جوان در شهرداری رشت مشغول گیتار زدن و آواز خواندن بودند که وحشی های داعشی حاکم بر ايران به این صورت با آنان برخورد می کنند 
خامنه‌ای رقص‌های محلی را حرام اعلام کرد
کمک یک میلیارد دلاری ایران به حزب الله
چرا تحریم‌ها دلار را ارزان کرد؟
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و معاونش در سانحه رانندگی کشته شدند + عکس و فيلم
فیلم/ نظر احمدي نژاد در باره حسين طائب فرمانده سازمان اطلاعات سپاه
فيلم/ حمله سعید قاسمی به صادق لاریجانی رییس قوه قضاییه: می ترسم از آن روزی که بر اثر فشار زیاد این فنر جهش کند و هوا پس می شود و حتی بعضی عبا و عمامه را درمی آورند و می گویند آخوند کشی می کنند... 
آگهی های تجارتی