فیلم/  «مرگ بر خامنه‌ای» این‌جا، «مرگ بر خامنه‌ای» آن‌جا، «مرگ بر خامنه‌ای» همه‌جا[کد مطلب: 173700] [تاريخ انتشار: هجدهم دی ۱۳۹۷ برابر با هشتم ژانويه ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم دی ۱۳۹۷ برابر با يازدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 09:42:51 توسط هالو
شکنجه؟ با اینکه ولش کنید آقا, حقوق بشر ! داریم جامعه سوسیالیستی! داریم) فرمودید: ... نه رشد فردگرایی که هرکس در قوطی خود بنشیند و هوا را آلوده کند بلکه تولید وسایل نقلیه عمومی مدرن است. ... (هموطن, تمامی این چیزهایی که ما الان استفاده میکنیم, مانند وسیله نقلیه عمومی, حاصل اندیشه سوسیالیستی نبوده! این فقط خلاقیت این آدم و تلاش او برای ثروت شخصی و استفاده عمومی بوده! ) فرمودید: ... بر قراری دولت دیکتاتوری پرولتاریا ... ( بلاخره دیکتاتوری بد هست یا خوب ؟؟) در مجموع دریافت من هالو از این همه این ایده الوژی ها اینست که جمعیا, همه, هیچگاه سعی نکرده اند که این " موجود زنده!" که خودش را " انسان !" مینامد را بشناسند. بفهمند که این موجود چه هست؟ چرا اینگونه عمل میکند؟ نظر من اینست که اگر فردی " اندیشه آزاد!" خودش را در یک ایده الوژی محدود کند و مانند یک مذهبی متعصب به دنیا نگاه کند دیگر نمیتواند از " اندیشه خود! " صحبت کند, زیرا ندارد.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم دی ۱۳۹۷ برابر با يازدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 09:29:38 توسط هالو
هموطن تبعبدی, پرانتزها از من است. فرمودید: ... من اجاره نشین هستم و اتومبیل شخصی هم ندارم... ( شاید! یکی از دلایلی که شما به سوسیالیسم اعتقاد ! دارید همین باشد.) فرمودید: ... میتوانی در آن خانه زندگی کنی اما خرید و فروش خانه ملغی میشود..(اگر این "تعریف" همگانی است؟ پس باید شلوارم را هم مشترک با دیگران استفاده کنم؟ ریش تراشم چطور؟) فرمودید: ... دیگر اقشار خلق با در اختیار داشتن دانش و نیروی کار خود و منابع طبیعت،.. ( این دانش ! را از کجا آورده اند؟ و آنکس که نیروی کار ندارد و یا نمی خواهد کار کند چه؟ ). فرمودید: .. کسی صاحب خانه، هواپیما، قطار، مدرسه، بیمارستان، اتوبوس، کارخانه، زمین معادن، جنگل و یا دریا نیست... ( شما در این دیگ همه را در هم ریخته اید! مثلا معادن، جنگل و یا دریا ماهیت ارزشی و منافع آن با خانه, هواپیما, کارخانه تفاوت دارد!) فرمودید: ... در این جامعه هر کس به اندازه نیازش از تولید بهره میبرد و هر کس به اندازه تواناییش کار می کند.... ( باز همان سوال پیش میآید که اگر کسی نخواهد به اندازه نیازش بهره ببرد و یا به اندازه تواناییش کار کند تکلیف چه هست؟ کتک؟ زندان؟ ..ادامه
نوشته شده در تاريخ بيستم دی ۱۳۹۷ برابر با دهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 23:08:22 توسط کارگر تبعیدی
هالوی گرامی، من اجاره نشین هستم و اتومبیل شخصی هم ندارم. اما تو اگر خانه ای داری، در سوسیالیسم نیز میتوانی در آن خانه زندگی کنی اما خرید و فروش خانه ملغی میشود. کارگران و دیگر اقشار خلق با در اختیار داشتن دانش و نیروی کار خود و منابع طبیعت، بطور جمعی، برای نیاز خود و نه برای سود، خانه، مدرسه، پوشاک، غذا، بیمارستان، وسایل نقلیه، وسایل تفریح و......تولید می کنند. کسی صاحب خانه، هواپیما، قطار، مدرسه، بیمارستان، اتوبوس، کارخانه، زمین معادن، جنگل و یا دریا نیست. در این جامعه هر کس به اندازه نیازش از تولید بهره میبرد و هر کس به اندازه تواناییش کار می کند. حرکت در این جامعه نه رشد فردگرایی که هرکس در قوطی خود بنشیند و هوا را آلوده کند بلکه تولید وسایل نقلیه عمومی مدرن است. برای رسیدن به این جامعه انقلاب سوسیالیستی برهبری حزب انقلابی و کمونیست طبقه کارگر و بر قراری دولت دیکتاتوری پرولتاریا برای در هم شکستن مقاومت سرمایه داران یک اصل است. کارگران در شوروی و چین و... شکست خوردند، در ایران هر روزه اعتراضشان سرکوب میشود، اما فراموش نکنیم، کارگران نیز از شکستهای خود می آموزند.
نوشته شده در تاريخ بيستم دی ۱۳۹۷ برابر با دهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 14:09:09 توسط هالو
کارگر تبعیدی, فرمودید : ... محو مالکیت خصوصی ... قربون دهنت, حالا بیا ماشین خود را با من تقسیم برابری, برادری, شورایی ! کنید. اجرت با مارکس و لنین . بعد از ماشین, دست رو خانه " خصوصی ات ! " هم خواهم گذاشت. ناراحت نشوید یکباره و دست از افکار مترقی ! خود بردارید! توجه کنید که باید برای " ایده انقلابی ! " همیشه هزینه داد!
نوشته شده در تاريخ هجدهم دی ۱۳۹۷ برابر با هشتم ژانويه ۲۰۱۹ ، 20:14:15 توسط کارگر تبعیدی
اینجا هم مرگ بر علی خامنه ای و مهمتر از آن، مرگ بر جمهوری اسلامی و از این مهمتر، زنده باد انقلاب سوسیالیستی برهبری طبقه کارگر برای محو نظام سرمایه داری، محو استثمار انسان از انسان، محو مالکیت خصوصی که تمام بدبختیهای بشر بخاطر آن است و محو نظام ضد انسانی طبقاتی. فقط باید از خودمان انتظار داشته باشیم نه از دشمنانمان. کارگران و تهیدستان باید خود را در محلات، محیطهای کار، در پادگانها خود را در هسته های مخفی سازماندهی کنیم. روز مرگی، انتظار و نظاره گری را کنار بگذاریم. این تنها خود ما هستیم که قادریم سرنوشت خود را تعیین کنیم، تعیین سرنوشت ما توسط آنان یعنی بردگی و اسارت خود و نسلهای آینده و نابودی طبیعت. خود را برای جنگ مسلحانه و سرنوشت ساز آماده کنیم و همچون ی پ گ که در روژآوا داعش بغدادی را در هم شکستند، ما نیز داعش خامنه ای ها را در هم بشکنیم. قدرت ما در اتحاد انقلابی، تفنگمان و باورمان به خود و نه هیچ نیروی غیبی دیگر برای نابودی این نظم کهنه و پوسیده میباشد.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ رگبار مسلسل و حمله نیروی انتظامی برای متفرق کردن مردم
فیلم/  لحظه حادثه فرود بدون چرخ فوكر ١٠٠ ایران ایر، بروی باند فرودگاه مهرآباد تهران
فیلم/  رشت/ ماموران نیروی انتظامی به میان جشن و شادی مردم در میدان شهرداری ریختند تا مراسم را به هم بزنند
فيلم/ تصاویر هوایی از سیل در ورودی شهر گنبدکاووس 
فیلم/ جشن چهارشنبه سوری مردم تهران در فلکه دوم تهرانپارس همراه با رقص و پایکوبی خیابانی
شاگردان غفار عباسی در مشهد بست نشسته‌اند
فیلم/ به کوری چشم آخوندها نوروز زنده تر از همیشه
فیلم/ چهارشنبه سوری سال ۹۷، کرمانشاه: فریاد «مرگ بر بسیجی»
فیلم/ چهارشنبه سوری شهرک اکباتان (تهران)
فیلم/  درگیری های شب گذشته در دزفول سه کشته بجا گذاشت
کشته شدن 2 مامور نیروی انتظامی در مشهد
عصبانیت سیاستمداران آلمان از سفیر آمریکا در برلین 
آگهی های تجارتی