فيلم/ یک زن شجاع با برداشتن روسری و حمل پلاکاردی که روی آن نوشته «حجاب از سر برکنید» و « جنبش فیروزه‌ای»، در خیابان ولیعصر تهران پیاده‌روی کرد

 

[کد مطلب: 173712] [تاريخ انتشار: هجدهم دی ۱۳۹۷ برابر با هشتم ژانويه ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم دی ۱۳۹۷ برابر با يازدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 21:24:00 توسط هالو
هی کربلایی, دیگران جوابت را ندادند یا بدلیل نجابتشان است یا تو را لایق نمی دانند یا شکل خودت هستند. من اما همینطور که می بینی هالو هستم پس بشنو, تا دهان اسلامیت را باز کردی همه را حرام زاده دانستی و لچک بسر را حلال زاده! ( خوب, فهمیدیم آن کرامت! و تعالی ! انسان که میگویید کیلویی چند!) . افاضات کردی که ... ما چسبیده ایم به حجاب ..! (خیلی دروغگو هستی و لاجرم پلید, این شمایید که با تو سری به همه زور میکنید ابله) . و گفتی:.. ما بخاطر رسیدن به شهواتمان... ! ( این شما مسلمین! هستید که با دیدن مچ یک زنی که خود در گونی کرده اید عقلتان به بیضه هایتان جاری میشود و " تحریک!" میشوید. و نوشتید که: ... نظر خودتون می خواید تحمیل کنید به اکثریت...! ( شما راست میگویید ولی تف به شرافت آن الهی که مردمی دروغگو خلق میکند). و از تخت جمشید آویزان شده بودید که فلان است و بهمان! ( ابله, تو هنوز تفاوت آرایش ! زنانه, مثل کلاه, روسری, سربند و غیره را نمیدانی, فقط لچک میشناسی) و اینکه شما از " حقوق بشر! " ناله میکنی, آنرا به حساب بلاهتت میگذارم چون واقعا جوک و لطیقه است.
نوشته شده در تاريخ بيستم دی ۱۳۹۷ برابر با دهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 06:11:15 توسط محمد
آخوندها درس خوبی از شاه گرفتن و آن اینکه آنقدر به مردم فشارهای عجیب و غریب اقتصادی و اجتماعی و سیاسی وارد کننده که فقط به فکر یه لقمه نون باشن و همه ترس از دست دادن همان یه لقمه نون البته دسته ای از مردم هم ایران برای آنها بهشت رویاها است و بهترین جا برای کسب درآمد چون یک شبه سرمایه آنها چند صد برابر میشود پس نتیجه گرفته میشود که جامعه و مردم حالت خنثی دارن و حالا حالاها همین اوضاع حاکم است
نوشته شده در تاريخ بيستم دی ۱۳۹۷ برابر با دهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 06:10:29 توسط مقیم کربلا
اون خانوم های که حجاب برنمی دارند بخاطراینکه فرزند پدرمادرشون هستن ، دنیا داره به چه سمتی میره شما همه کاررهاکردین چسبیدن به حجاب ،شما مرده ها بخاطر رسیدن به شهوتون این حرف هارو میزنید وهیچ دلتون برای خانوم ها نسوخته سنگ خودتو به ........... اگر مسلمون نیستید حداقل آدم باشید شماها دیگتاتورید،مثل همون رضاخان ولی کوچیکش نظر خودتون می خواید تحمیل کنید به اکثریت، تو اعتقادات شما هرکی حرف شما رو نخونه بدبخت بیچاره هست خواهشن به اندازه سر سوزن تاریخ ایران بخونید تو هیچ کتیه ازتخت جمشید وهیچ عکس قدیمی زنان ایرانی سرلخت نبودن بزرکترین تاریخ نویس یونانی هرودوت (اگردرست نوشته باشم اسمش) می نویسه اسکندر ایرانیان رو شکست داد و لباس (پوشش ) ایرانیان اسکندر را چرا توفرانسه میگن زنهاباحجاب حق تحصیل ندارند لال هستید حقوق بشر انسانیت ندارید شکایت کنید حرف بزنید.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم دی ۱۳۹۷ برابر با نهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 07:50:50 توسط پیمان
به این جماعت زنان قربانی حجاب نگاه کنید به جای اینکه اقلا این شیر زن را حمایت کنن تند رد میشوند , این جماعت ایرانی چرا تو سری خور شد ؟؟؟!!
نوشته شده در تاريخ نوزدهم دی ۱۳۹۷ برابر با نهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 01:03:34 توسط بهرام
رازمگو درست میگوید تعداد رهگذران وناظران بی تفاوت بسیارند و گویا این بانوی دلیر سربالا شنا میکند، شاید هم فیروزه رنگی نیست که بتواند سیاهی شب سرد چهل ساله را بزداید.
نوشته شده در تاريخ هجدهم دی ۱۳۹۷ برابر با هشتم ژانويه ۲۰۱۹ ، 23:49:55 توسط azadi
چگونه میتوان بندها را پاره کرد و رها شد. عملا باید به این بانو پیوست و با شعارو همکاری و برداشتن حجاب نکبت اورا یاری میکردیم. تا جنبش فیروزه ای پا بگیرد و عقب ماندگان بگریند. یک دست صدا نداردو رهبر یک دست بقا نباید اشته باشد.
نوشته شده در تاريخ هجدهم دی ۱۳۹۷ برابر با هشتم ژانويه ۲۰۱۹ ، 19:47:25 توسط کارگر تبعیدی
درود به این زن شجاع. در این شرایط بسیار مهم و حیاتی است که از این شیر زنان مبارز صاحبمندی کنیم. کسانی که از کنار این حرکتها عبور می کنند باید حداقل یک ساعت از وقت خود را برای محافظت از این انسانهای مبارز صرف کنند و با رسیدن لاشخورهای رژیم، از دستگیر شدنشان همچون یکی از اعضای خانواده خود جلوگیری کنند.
نوشته شده در تاريخ هجدهم دی ۱۳۹۷ برابر با هشتم ژانويه ۲۰۱۹ ، 19:45:11 توسط راز مگو
درد از آنست که صدها وشاید بیشتر زنانی که جاب دارندو اضی نیستند از کنار این زن رد میشوند و یکی از آنها (بجای همه آنها) این علامت تسلیم در مقابل زور گویان نادان (آخوند ها) برنمیدارند. باید اقلا نصف این بانوان در بند یک صدم شهامت این بانوی از خد گذشته را میداشتند و حجاب را دور می انداختند. مردان هم که بی خیال و بدون احساس همدردی و هم سنگری بیصدا به حرکتشان ادامه میدادند. وقتی برای رائی از بند هیچکس خ نمیکند چگونه میتوان بندها را پاره کرد و رها شد. عملا باید به این بانو پیوست و با شعارو همکاری و برداشتن حجاب نکبت اورا یاری میکردیم. تا جنبش فیروزه ای پا بگیرد و عقب ماندگان بگریند. یک دست صدا نداردو رهبر یک دست بقا نباید اشته باشد.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ رگبار مسلسل و حمله نیروی انتظامی برای متفرق کردن مردم
فیلم/  لحظه حادثه فرود بدون چرخ فوكر ١٠٠ ایران ایر، بروی باند فرودگاه مهرآباد تهران
فیلم/ یکی از پر بیننده ترین ویدئوهای توئیتر ایرانی ها
فیلم/  رشت/ ماموران نیروی انتظامی به میان جشن و شادی مردم در میدان شهرداری ریختند تا مراسم را به هم بزنند
فیلم/ استقبال مردم کنگان از روحانی با شعار : کلیدساز دروغگو، کلید تدبیرت کو
فيلم/ تصاویر هوایی از سیل در ورودی شهر گنبدکاووس 
فیلم/ جشن چهارشنبه سوری مردم تهران در فلکه دوم تهرانپارس همراه با رقص و پایکوبی خیابانی
عکس/ سیل در مازندران
فیلم/ به کوری چشم آخوندها نوروز زنده تر از همیشه
فیلم/ چهارشنبه سوری سال ۹۷، کرمانشاه: فریاد «مرگ بر بسیجی»
فیلم/ چهارشنبه سوری شهرک اکباتان (تهران)
عصبانیت سیاستمداران آلمان از سفیر آمریکا در برلین 
آگهی های تجارتی