فیلم / حمله به سفارت جمهوری اسلامی در لاهه


روزنامه هلند «De Telegraaf» فیلمی منتشر کرده که عده‌ای را در حال حمله به سفارت ایران در لاهه و بالا رفتن از نرده‌های آن نشان می‌دهد.

[کد مطلب: 173819] [تاريخ انتشار: بيستم دی ۱۳۹۷ برابر با دهم ژانويه ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 22:20:38 توسط هالو
نه گفتم ایرانی نیستی! اگر بودی میدانستی که: ایرانی " رییس" خودش است, رییس ندارد.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 16:55:37 توسط کارگر تبعیدی
هالو ، تو ریز تر از اونی هستی که به من تحکم کنی، ... ، تو فقط پشت کامپیوتر شیری، راست میگی، دهان ترسوهایی مثل تو فقط فحاشی بلدن. رئیس من شاهرخ زمانی ها، فرزاد کمانگرها و کارگران مبارز هفت تپه ها و زنان مبارز دراویش هستند، رئیس تو کیست مزدور سرمایه؟
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 09:50:34 توسط هالو
کارگر تبعیدی, نوشتی که : ... هالو، تو فقط با من دشمن نیستی، تو با بیش از پنجاه میلیون کورد، تورک، بلوچ و عرب دشمن هستی ... گوش درازت را بکبار برای همیشه باز کن تا بفهمی, بلند میگویم تا رییست هم بشنود, 50 میلیون که سهل است اگر بشوند 500000000000000 میلیون, باز هم من یکی " ایران " را ول نمی کنم آنها را بچسبم. ( در ضمن اسامی مردم و اقوام ایرانی را از دهنت بنداز, خوبیت نداره, فحش میخوری) تو مهم نیستی, ولی شاید پدرت و مادرت آدمهای محترمی بودند.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 09:43:19 توسط هالو
کارگر تبعیدی, دنیای تو, ولی دنیای " جهل ! " است. تو هنوز, ( نمیدانم چند سال سن داری, ولی هدر داده ای همه را ) معنی « ملت » را نمیدانی؟؟ خیلی ابله هستی. برو دنبال پیشه وری ( به درک واصل شده) . هری بابا. ارزش نداری وقت تلف کند آدم با تو.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 23:10:54 توسط کارگر تبعیدی
خرم دین، مترس، ایران بخشی از جغرافیای کره زمین است و جایی نخواهد رفت ! مثالی میزنم: محلی را در نظر بگیریم که یک خانواده به هر دلیلی هسایگان دیگر را مورد آزار و اذیت قرار می دهد، پسرانش به اهل محل زور می گویند و باجگیری می کنند. عمل این خانواده در قبال همسایگان بسیار ضد انسانی است و با اعتراض و در گیری و شکایت این امکان هست که همسایه زور گو مجازات بشود. محل سر جای خود است همسایه ها هم همینطور، بیاییم همسایگان خوب و مهربانی با هم باشیم و به حقوق هم احترام بگذاریم تا در خانه مان به روی یکدیگر باز باشد.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 21:53:47 توسط دانشجو
کارگر جون پسر خوب دست از سر ما بردار چهل سال پیش مردم عکس اخوند توی ماه دیدند دیگه تموم شد فکر کردی با این جکهایی که نوشتی فردا عکس گالیله و کپرنیک و تسلا و ادیسون و کوخ وبتهون وموتزارت که شماها باشید را در خورشید میبینند و شماها را با روح استالین و پیشه وری وشیخ خزیل و اون شیخ کردستان در بدن اما در جلد گالیله ومادر ترزا و گاندی ورهبر محبوب وارد ایران میکنند تا کشور ما را که این قوم به خاک سیاه نشاندند شماها بیایید پاره پاره کنید این فکررا از سرت دور کن و برو دنبال کارگریت که شرف داره تا الت دست شدن از تو معذرت میخوام اما باید بگم یا موجی هستی و یا موج پول و مواجب مفت موجیت کرده و فکر میکنی مثلا در کردستان میشی وزیر معارف داس و چکش.برو همون انگلیستو خوب کن شاید جای دیگری دست و بالت را بند کنن.موفق باشی با اینکه ایرانی نیستی اما زبان فارسیت خیلی خوبه.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 21:47:06 توسط خرم دین
کارگر تبعیدی من کجا قلدری کردم و فاشیست بازی در آوردم ، شما میل به جدایی از ایران باستانی را دارید و من تا آخرین نفسم دو دستی خواهم گرفتد و نمیگذارم بروی ، دوست من این قلدری نیست بلکه از عشق هزاران ساله هر ایرانیست که به شما اجازه نمیدهیم بروید ، من از رفتار وحشیانه دولت ها منزجرم و به عنوان یک ایرانی تحمل جدایی هیچ قومی را از ایران ندارم و اگر در آینده در یک رائ گیری شفاف و منصفانه از ایران جدا شدید باور کنید تمام ایران به سوگواری خواهد نشست ، فاشیست کجا بود هم وطن من
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 18:40:27 توسط کارگر تبعیدی
هالو، تو فقط با من دشمن نیستی، تو با بیش از پنجاه میلیون کورد، تورک، بلوچ و عرب دشمن هستی. دنیای تو تمامیت خواهی و انحصار طلبی است. گالیله را نیز بخاطر گفتن واقعیت مبنی بر اینکه زمین کروی است، متهم به کفر شد و کم مانده بود که توسط کلیسا سوزانده شود که خوب بناچار حرف خود را پس گرفت. خرم دین، گفتمان تو چیزی جز تحقیر زبان ملتهای دیگر نیست و در محافل با جوک به زبان تورکی می خندی ! زبان تورکی یا عرب و یا کوردی را مسخره می کنی و از زرگری و سنگری و سرخسی حرف میزنی، در صورتیکه شصت در صد زبان فارسی، عربی و درصدی هم تورکی است. نه، شوخی نمی کنم خیلی هم جدی می گویم. با توسعه سرمایه داری و بی نیاز بودن زمینداران به دهقانان فقیر، بناچار آنان از آذربایجان و خراسان و .....راهی تهران شدند اما زبان آنها فارسی نبود. موضوع اصلی حق تعیین سرنوشت ملتهای تحت ستم ملی در ایران است و شما باید این حق را برسمیت بشناسید و دست از قلدری بردارید. پاسخ به ملتهای تحت ستم با استفاده از زور و کشتن و سرکوب و امحاء و این نوع ادبیات نه تنها آزادی خواهی نیست بلکه فقط و فقط فاشیستی است که این هم پاسخ خود را گرفته است!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 17:56:27 توسط دانشجو
هموطن خرم دین.من ازمادری تهرانی و پدری اذری. من هم یکسال در شیراز خدمت کردم و تقریبا تمام شهرهای استان فارس را دیده ام درهمه نقاط با لهجه های و اصطلاحات متفاوت خودشان اما فارسی صحبت میکردند مثلا در ممسنی لری و فارسی و درکازرون و جهرم فارسی با اصطلاحات خودشان و ایلات قشقایی و کشکولی ولر و ....با لهجه زیبای خودشان بعضی مواقع اگر با همشهری های خودشان صحبت میکردند ما متوجه بیشتر کلمات نمیشدیم اما همه ما با هم فارسی صحبت میکردیم و از مصاحبت هم لذت میبردیم اصلا من متوجه نمیشم وقتی که فرصت طلبان برای ایجاد دو دستگی و نفاق مرتب از قوم فارس سخن میگویند اگر بخاطراسم استان فارس است که باید از هر استان یک قوم درست کنیم و اهالی ان استان را باین اسم بخوانیم.ما قوم فارس نداریم گویش فارسی که بعد از حمله اعراب کمک زیادی به همبستگی و فرهنگ ایرانیان کرد داریم.پایدار باشید.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 17:20:34 توسط دانشجو
هالو هموطن عزیز. کارگر با شرف نماینده کارگران هفت تپه است که مانند کوه دماوند استوار و دست خالی در مقابل فرقه تبهکار ایستاده.دنباله روهای لاشخورهای استالین و پیشه وری که بخاطر همکاری نکردن مردم غیور اذربایجان با انها دها هزار نفراذری را قبل از رسیدن ارتش وطن پرست ایران به خاک و خون کشیدن که کارگر نیستند اینها کارگزاران وجیره خواران شیخکها واستعمار سرخ وسیاه و پان ترکیست ها یا گرگهای خاکستری هستند.شاید یک روز هم گروهی درست کنند بنام پلنگهای صورتی بورکینا فاسو وقتی اب سربالا بره غورباقه ابوعطا میخونه بلاخره همه و حتی بورکینافاسو هم حقی در کشورما داره دیگه.با وجود یک حکومت فاسد لاشخورها به تکاپو میافتند اما ما ایرانیها با همبستگی ایرانمون را پس میگیریم وبه تجزیه طلبان هم اجازه پیاده کردن نیات پلیدشان را نخواهیم داد بگذار فعلا پول تو جیبی را از علیجنابهای خاکستری بگیرند.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 15:44:13 توسط خرم دین
،،،، زبان های زرگری ، سنگری ، افتری ، خلجی ، تالشی ، خوئینی ، مندانی وووو دها زبان دیگر تدریس کرد ، کارگر تبعیدی فکر نمیکنید چنین آموزش و پرورشی در ایران غیر ممکن است و من اعتقاد راسخ دارم که هر ایرانی در سیستم آموزش و پرورش باید حق داشته باشد و در اختیارش قرار داده شود که امکان یادگیری هر کدام از گویش ها و زبان هایی که در بالا نام بردم را داشته باشد و خود من اعتراف میکنم که کاش در دنیای امروز زبان ملی ایران انگلیسی بود به جای فارس چون بهر تفسیر امروز زبان علمی و سیاسی و بین المللی این زبان هست در غیر این صورت من کوچکترین تعصبی برای زبان فارسی ندارم و تا اخرین نفسم از زبان ملی فارسی در سیستم آموزش و پرورش ایران دفاع میکنم و به این صورت تمام بچه محل های قدیمیم را پشت تلفن حفظ میکنم و ساعت ها از راه دور با آنها گپ میزنم . دشمنان ایران قرن هاست که از بزرگی و همبستگی این کشور و ملت انزجارشان را نشان داده اند و امروز میبینیم که با سرمایه گذاری های آنچنانی سوخت این آتش خانمانسوز را به جان افرادی منزجر از تبعیض حقوق شهروندی در ایران انداخته اند . مشکل اصلی ما تفاوت گذاشتن در حقوق شهروندی است
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 15:28:34 توسط خرم دین
کارگر تبعیدی تنها سوال من از شما این است که این ملت فارس را که نام بردید به ما ایرانی های کم اطلاعات معرفی کنید ، من در زمان سربازی در لارستان با تعداد کثیری ملت فارس آشنا شدم چون همگیشان از استان فارس بودند ، اگر منظورتان از ملت فارس همان شیرازی ها هستند که با شما موافقم و اگر بچه های پایتخت است که سخت در اشتباه هستید و از ملت فارسی که نمیدانم چه هست در تهران وجود خارجی ندارند و به جرات میگویم بیش از پنجاه در صد بافت جمعیتی تهران تبار ترک و آذری دارند . بعد تحصیل آموزش و پرورش به زبان مادر ؟؟؟!!!! حتما شوخی میکنید و یا از بافت جامهع و جغرافیایی ایران اطلاعات کافی ندارید؟و فکر میکنید که تنوع زبانی درایران همین کردی هست و ترکی ، همانطور که میشه حدث زد که چراآن واژگان را تورکی و کوردی نوشته اید ، در صورتی که گویش ها و زبان های بومی و جغرافیایی در ایران بسیار متنوع تر از آنچه است که شما میفرمائید ، مثلا زبان سرخه ای که چند هزار نفر بیشتر به آن تکلم نمیکنند از این به بعد باید شیمی و فیزیک و طب و این هزار رشته علمی تخصصی را به زبان های دامغانی ، گورانی ، مراغی ، کرشی ، لکی ، لری ،،،،،،
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 14:59:07 توسط هالو
کارگر تبعیدی, تو همان هستی که من با او اینجا گفتاری داشتم؟ اگر هستی, من حرفم را پس میگیرم که تو را هموطن تبعیدی نامیدم. تو ایرانی نیستی و بنابراین هم وطن هم نیستیم. تو دشمن هستی. خلاص
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 14:14:17 توسط اذری دانشجو
دمت گرم هموطن خرم دین.اگر این کاربرها محترم ایرانی باشند که جواب منطقی شما که همانا همبستگی مردم و یکپارچگی میهن عزیز ما است باید انها را قانع کرده باشد.اما اگر مزدورو حقوق بگیراستعمارویا ج.ا ویا کسانی که هنوز نمیدانند که لننین و انورخوجه واریش هونکرو مایُوو....به تاریخ پوسته اند و برای پاره پاره کردن میهن ما با استعمار همکاری میکنند باشند؛ما اصولا با اینها بحثی نداریم فقط باید بدانند که اجازه اینکار را نخواهیم داد.سال ۵۷ دیگه تکرار نمیشه مردم با ضربه ای که از استعمار خوردند مخصوصا جوانان ما بیدار هستند.اذری
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 14:01:28 توسط کارگر تبعیدی
خرم دین، زبان و مسئله ملی روطوری رو چیدی که بیشتر به تفریح و سرگرمی شباهت داره. مجالی برای آموزش زبان تورکی وجود نداشت؟! چرا بوجود آمد اما تمامیت ارضی خواهان فاشیست بسرکردگی محمد رضا حاجی پهلوی به آذربایجان لشکر کشی کردند و با قتل عام بیش از سی هزار تن از ملت آذری، حکومت ملی آن را نابود کردند. در کوردستان هم همینطور. این رژیم هم همان سیاست آسیمیلاسیون یعنی حل شدن ملتهای تحت ستم در ملت فارس را ادامه میدهد و با انکار این ملتها تمام تلاشهای مذبوحانه و فاشیستی خودرا بکار میگیرند تا مقاومت آنها را با نام اکسپایر شده تجزیه طلب نابود کنند. در ضمن کجا قرنها زبان ملی در ایران فارسی بوده است؟! بایستی ملتها با زبانی درس بخوانند که عشق را با آن زبان از مادر خود میگیرند و در کنار آن هر کس مایل بود زبان ژاپنی، فارسی و یا آفریقایی یاد بگیرد. امروز خوب یا بد، ملتها با زبان انگلیسی با یکدیگر گفتگو میکنند. yaşasin annə dili
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 13:24:07 توسط خرم دین
،،،، الآن نیز پسر خاله ها و دختر خاله هایم در آذربایجان به زندگی خود ادامه میدهند و فقط تو فیس بوک غیره زیر عکس های یکدیگر لایکی و شکلکی میگذاریم و بندرت یک جمله اینگلیسی دست و پا شکسته ای بلغور میکنیم و که هر دو طرف سالهاست که در یک نوع شرم و خجالت از عدم توانایی ارطباط بسر میبریم ، واقعا برایم شرم آور است که نمیتوانم با دختر خاله و پسر خاله خود بنشینم و ساعت ها درد و دل کنم و با تمام وجود بدون خشونتم برای حفظ زبان مشترک فارسی در این سرزمین خواهم جنگید . یاشاسن ایران .
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 13:13:27 توسط خرم دین
،،،، تبار ترک یا آذری دارد ، تهرانی بودن من و هیچ کس دیگر دلیل بر فارس بودن نیست ، شما در کل این مملکت یک فارس به من نشان ده بلکه آش شل قلمی است و کلاف در هم تنیده ای ، آموزش زبان مادری در سیستم آموزش و پرورش آری ، باید ، حتما ، ولی آموزش و پرورش به زبان مادری و بومی هرگز ، هیچ ایرانی چنین اجازه ای را به شما نخواهد داد چون خیلی ساده بعد از یک یا دو نسل شیرازه ای کشور کهن که ما به نام ایران میشناسیم از هم خواهد پاشید و پدر و مادر ها و فرزندان و خاله و عمه و عمو و دایی و فرزندانشان و دوستان بسارم به چشم بهم زدنی با یکدیگر غریبه خواهند شد . لطفا بروید و اگر فیلم باشو ، غریبه ای کوچک را تا بحل ندیده اید حتما ببینید ، دوست ترک تبار من آقای رسول ، همچون بابک خرم دین برای ادامه ایران و زبان فارسی خون خواهم داد که هرگز دوستی از تبار رسول ها را از دست ندهم و برای همیشه برای پسرم و دخترم از هر کجای این مملکت پهناور و زیبا له دلشان میخواهد همسر اختیار کنند ، پس سعی نکنیم که به دلایل واهی و دروغین در مقابل یکدیگر قرار گیریم و از یکدیگر دور شویم ، خاله من در آزربایجان شورور سابق زندگی میکرد و ،،،،،
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 12:55:19 توسط خرم دین
آقای رسول شما نوشته اید که ایرانی ترک تبار هستید ، من نیز ترک تبار هستم از طرف اجداد پدریم ولی بسیار متاسفانم که بجز چند جمله کوتاه و ساده از زبان زیبا و غنی آذری چیزی نمیدانم ، چرا چون در تهران که درس را آغاز کردم مجالی برای آموزش زبان ترکی یا زبان دیگری بجز انگلیسی الکی وجود نداشت ، و اگر چنین شرایطی را آموزش و پرورش بوجود آورده بود شاید بجای زبان ترکی تصمیم میگرفتم که در کلاس های آموزش زبان بلوچ و یا گیلکی و یا کردی و یا عربی شرکت میکردم و این باید انتخاب من بود ، یعنی در سیستم آموزش و پرورش ایران باید آموزش تمامی زبان های بومی این سرزمین پهناور در دسترس تمامی ایرانیان و دانش آموزان قرار میگرفت ولی آموزش تحصیلی به فقط یک زبان ملی که برای قرن ها فارسی بوده و است در غیر این صورت تمامی کامنت گذاران و خوانندگان این سایت پر میکشیدند و میرفتند چون امروز در ایران مطلقا فارسی وجود ندارد و فقط فارسی زبان هست و بس . میگویید نه ،،،، از یکایک خوانندگان و کامنت گذاران سوال از تبارشان کنید ؟ پردرش از جایی آمده و مادرش از جای دیگر که با در نظر گرفتن بافت جمعیتی ایران احتمالا یکی از آنها ،،،،،،،،،
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 01:22:36 توسط کارگر تبعیدی
دانشجو، یعنی تو مخالف ج.ا. هستی؟ و طرفدار آزادی؟ کسی رو که به زبان انگلیسی داره دیالوگ میکنه اتهام جاسوسی بهش میزنی و حتمن اگه دست تو باشه مجازات سنگین هم بهش میدی. در ضمن چرا یک کورد، تورک،عرب و یا بلوچ باید فارسی صحبت کنه و حق نداشته باشه زبان با مادریش در محیط آموزشی تحصیل کنه؟ تنها خواست رسول اینه که با زبان مادریش درس بخونه اما جواب تو و امثال تو چیزی نیست جز سرکوب مثل رژیم سابق و رژیم کنونی.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم دی ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 22:53:35 توسط Rasoul
Mr Khurramdin, I am from Iran and my mother language is Turkish, so I should write in Turkish but if I do so then non-Turkish Iranian will not understand what I mean, so I write in English for non-Turk Iranians
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم دی ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 05:33:19 توسط خرم دین
Raoul I strongly believe that every ethnic groups should be able to learn their mother language in the school that how to read and write it , but not studying education in their mother language and I have tons of reasons to disagree with you and I can tell where your English typing is coming from , I'm proud to be an Iranian and speaking to my Turkish and Arab frinds in farsi and if you hate farsi language you shouldn't even bother to be in this farsi Iranian site , if you are a none Iranian Azari or Arab you can easily find sites in your desired language somewhere else
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم دی ۱۳۹۷ برابر با يازدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 19:27:25 توسط هالو
به امید آزادی
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم دی ۱۳۹۷ برابر با يازدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 10:22:52 توسط دانشجو
هالو جون تا زمانیکه این فرقه تبهکار و اشغالگر سر کاره در این لجن زار انواع و اقسام زالو ها و کرمها و پارازیت ها محیط مناسبی برای رشد کردن دارند همین حالا هم در خیلی از استانها اخوند ها و قاچاقچیان دزد بی طن نماینده عظما دست کمی از تجزیه طلبان عامل استعمار ندارندو عملا استان را جدا از قوانین خود این رژیم اداره میکنند.با بودن این مافیا جواب دادن به سئوال شما هموطن عزیز مشگل است باید این لجن زار را خشگ کرد بوی تعفن ان هم داره استعمارگران را هم ازار میده.بامید ازادی.
نوشته شده در تاريخ بيستم دی ۱۳۹۷ برابر با دهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 20:07:44 توسط هالو
دانشجو جان! اگر این حرفش را به کرسی بنشاند, من با خواهرزاده عزیزم که مثل بچه خودم دوستش دارم چکار کنم؟ باباش ترکه !؟
نوشته شده در تاريخ بيستم دی ۱۳۹۷ برابر با دهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 18:05:51 توسط اذری دانشجو
رسول خان ظاهرا زبان مادری شما انگلیسی است چون بزبان مادریت نوشته ای اما پول تو جیبی حتما از باکینگهام و یا شیخک ملخکهای خلیج همیشه فارس میرسه بهر حال زندگی خرج داره یکی با کارابرومندانه و دیگری با جاسوسی برای بیگانه و استعمارووطن فروشی که در ایران عزیز ما هم تعدادزیادی اخوندوقاچاقچی باین کارمشغولند بدست میاورند.اما همیشه از طرف خودت که معلوم هم نیست ایرانی باشی حرف بزن من یک اذری هستم فامیل من درتبریززندگی میکنند ودوست کردم کنار من نشسته ما این اجازه رانه بتو ونه به اربابانت میدهیم.ا
نوشته شده در تاريخ بيستم دی ۱۳۹۷ برابر با دهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 13:30:07 توسط Rasoul
UN and UNESCO :Reading and writing in Mother language are primordial rights of every humain beings. In multiethnic countries like Canada,Switzerland, Luxembourg, Belgium, India, Afghanistan, Iraq, Morocco,..., every ethnic populations are reading and writing in their mother languages. Iran is a multiethnic country too, and Azeri's, Kurds, Arabs, Balouchs, Turkmens, Lors, should READ and WRITE in their mother languages
نوشته شده در تاريخ بيستم دی ۱۳۹۷ برابر با دهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 10:33:20 توسط جم
لعنت به آخوند كه باعث شده يمشت تجزيه طلب قدم علم كنن
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
عکس/ راننده اسنپ، فردی بالاتر از یک راننده ساده تاکسی اسنپ
فیلم/ حمله‌ی یکی از آمران به معروف به چند دختر گیلانی
عنصر فاسد قوه قضائیه کیست؟
زاکانی اعتراف کرد: اکبر طبری‌پور عنصر فاسدی است که دو رئیس قوه را بیچاره کرد
تذکر جدی قوه مجریه برای نقض قانونی و حرفه‌ای صداوسیما در پوشش اخبار قتل میترا استاد
عکس/ این ویلای محسن کوهکن نماینده ی اصولگرا مجلس در دل کوه های لاهیجان است
فیلم/ برخورد زشت و خشن نیروی انتظامی با یک شهروند بر سر مساله حجاب، دیشب بلوار گیلان - رشت
عکس/ صفحه اول امروز روزنامه ها، چهارشنبه 29 خرداد، 19 ژوئن
 چرا حسن خمینی با خانواده زندانی کشته شده در فشافویه تماس گرفت؟
"سقوط لاشه پهپاد آمریکایی در منطقه رأس الشیر"
فیلم/ پدر ندا آقاسلطان با انتشار ویدئویی سکوت 10 ساله اش را شکست
نشریه جروزالم پست: تصمیم به حمله محدود به ایران گرفته شده/ مایک پمپئو به حمله اصرار دارد
پیام روشن و قاطع مایک پمپئو برای رهبران ایران، در سفر او به عراق چه بود؟
آگهی های تجارتی