من کیستم؟

من کیستم؟ :

من به نحوی انتخاب شدم که مدت مسئولیتم مادام العمر است.

رئیس قوه قضائیه را من انتخاب میکنم.

شش عضو فقهای عضو شورای نگهبان را شخصا انتخاب میکنم و ۶نفر حقوقدان دیگر را رئیس قوه قضائیه‌ای که او را هم من انتخاب میکنم. پس در کل شورای نگهبان را من انتخاب میکنم.
کل نیروی مسلح کشور تحت فرمان من هستند. نیروی انتظامی نیز زیر نظر من است.

رئیس صدا و سیما (تبلیغات) را من انتخاب میکنم. ضمنا هیچ شخصیت حقیقی و حقوقی ایرانی حق داشتن رادیو و تلویزیون را ندارند.

رئیس قوه مجریه را ظاهراً مردم انتخاب میکنند، اما کسی را مردم میتوانند انتخاب کنند که شورای نگهبانی که من انتخاب کرده ام تعیین و تایید کند. رئیس‌جمهور هم در حقیقت تدارکاتچی من است.
اعضای مجلس را هم ظاهراً مردم انتخاب میکنند، اما قبل از انتخاب مردم، توسط شورای نگهبان منتخب من انتخاب میشوند، بعد مردم فقط می‌توانند به منتخبین من رای دهند. همین مجلس نمی‌تواند هرچی را تشخیص داد تصویب کند چون مصوبات مجلس باید توسط شورای نگهبان منتخب من تائید شود و الا بی ارزش است.

اعضای مجلس خبرگان هم همینطور، مردم فقط می‌توانند به افراد دست‌چین‌شده شورای نگهبان من رأی بدهند. همین مجلس خبرگان، وظیفه نظارت! بر من را دارد و بعد از رحلت من قرار است، جانشینم را تعیین کند.

من در موارد مهم، توسط شوراهای عالی که اعضای آن مستقیم و غیر مستقیم منتخب خودم هستند مثل شواری عالی فرهنگی - شورای عالی امنیت ملی و شورای عالی فضای مجازی و . . . اقدام به قانونگذاری میکنم و قوانین تصویبی مجلس توسط شورای نگهبان که اعضای ان منتخب من هستند تایید یا رد میشوند.

سیاست های کلی نظام  توسط من و مجمع تشخیص مصلحت نظام (که اعضای آن همه منتخب من هستند) تعیین میشوند و تمام ارکان نظام اعم از  قوه مقننه، قوه مجریه و قوه قضائیه در  چهارچوب آن سیاست ها عمل میکنند و باید عمل کنند.

ائمه جمعه با تمام اختیاراتشان در سراسر کشور، حوزه های علمیه، فرماندهان سپاه و ارتش و . . . توسط من تعیین میشوند.

در زمینه اقتصادی  دهها بنگاه اقتصادی مهم و کلان که دهها میلیارددلار دارایی دارند (آستان قدس، سپاه، ستاد اجرایی فرمان امام، بنیاد مستضعفان و . . .) و یک ریال مالیات نمی‌دهند، مستقیم زیر نظر من هستند.

سیاست های منطقه ای و جهانی کشور را من تعیین میکنم. خودم وزیر خارجه دارم، در دولت هم موظف هستند در چهار چوب خطوط قرمز من و بیانات من حرکت کنند. علاوه بر وزیر خارجه خودم، در انتخاب وزیر خارجه رئیس‌جمهور تدارکاتچی خودم و چند وزارتخانه مهم دیگرش (از جمله وزارت کشور، وزارت دفاع، وزارت اطلاعات و ...) دخالت دارم.

معیار استخدام افراد در تمام قوا و دستگاههای کشوری و لشکری قبول داشتن من است.

و ...
ولی!
 در آخر یادآوری میکنم که من مسئول مشکلات پیش آمده در کشور نیستم و به همین خاطر است که در طول زمامداری سی ساله خودم، حتی یک کنفرانس مطبوعاتی، با حضور خبرنگاران داخلی و خارجی برگزار نکردم!!!

مطلب ارسالی به کانال محمد محبی

[کد مطلب: 173848] [تاريخ انتشار: بيستم دی ۱۳۹۷ برابر با دهم ژانويه ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيستم دی ۱۳۹۷ برابر با دهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 13:23:43 توسط بیداری ایرانی- از آلمان
من دیکتاتور تمام عیار هستم و نامم خامنه ای است! چه کسی فکر میکرد که روزی این آخوندهای گدا دوزاری اینچنین حکومت توتالیتر و امنیتی و زورگو و سرکوبگر راه بیاندازند تا این آخوند بیسواد که خودش را رهبر خوانده این همه قدرت و اختیار داشته باشد؟ به این نوشته باید اضافه شود که همه این اختیارات و قدرت را بدست آورد بدون اینکه اکثریت مردم او را به این سمت انتخاب کرده باشند بلکه از طریق باند مافیای قدرت آخوندیسم و توسط رفسنجانی ابله جنایتکار به این مقام ولی فقیهی آنهم با کلک و دروغ رسید. تازه بعد از سی سال رهبری و اینهمه رسانه و بلندگوهای پروپاگاندایش خودش را به رای گیری مردم بگذارد تا ببینید زیر دو درصد شاید مردم رهبری او را قبول داشته باشند. این مردک آخوند جنایتکار ضد ایرانی خودش را بعنوان رهبر بر مردم ایران با زور اسلحه تحمیل کرده و برخلاف میل مردم این همه قدرت دارد. البته از بی عرضه گی مردم ایران هم هست که با دیدن اینهمه فساد و دزدی و جنایات سران حکومت دزد اسلامی و فقر و بدبختی سکوت پیشه کردند و صدای جیکشان هم درنمیاید. اگر در کشورهای دیگر جهان چنین دیکتاتوری بود تا حالا صد بار انقلاب شده بود!
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
احتمال عزل یا استعفای ترامپ و معاونش قوت گرفت
عکس/ میهمانی پر از گوشت و کباب مسئولین استان خوزستان در بازدید از روستاهای اندیمشک 
ازدواج همسر حججی نیز خبر شد
فيلم/ صحبت‌های تنها بازمانده حادثه سقوط هواپیمای باری ارتش در کرج 
فیلم/ سوء قصد به دو آخوند در مسیر جاده قم
عکس/  بارش شدید باران و تگرگ عصر پنجشنبه تهران را سفید پوش کرد
فيلم/ پاسخ‌های محکم دو دختر به کسی که به نام امر به معروف ایجاد مزاحمت می‌کند
فيلم/ روایت مرحوم زهرا نویدپور از تجاوز جنسی سلمان خدادادی نماینده حال حاضر ملیکان در مجلس 
فيلم/ باید به اینهمه شعور سیاسی و آگاهی این کارگر هموطن آفرين گفت 
 بخشی از یک گزارش: تن فروشان خیابان گلبرگ و رشید در تهران
فيلم/ روشنگری محمد حسین سپهری، معلم شریف مشهدی، پیرامون جنایات سلمان خدادادی، نماینده ی مجلس جمهوری اسلامی 
فیلم / بارش برف و تگرگ دقایقی قبل- شمال تهران
آگهی های تجارتی