فيلم/ این شهر فقط ۲۰ کیلومتر با بزرگترین ذخایر نفت و گاز جهان فاصله دارد، آن وقت باید خیّرین چینی بیایند و بین نونهالان کشور ما کفش توزیع کنند!  

 

[کد مطلب: 174035] [تاريخ انتشار: بيست و دوم دی ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم ژانويه ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 19:58:43 توسط حسن آقا
از کار چینی ها اشکال نگیرید. زمان شاه امریکایی ها مصونیت قضایی داشتن میان ایرانیان! به این میگن pr مختص مردم بومی که روی گنج و طلای سیاه تو خاک لول میزنند! مرد چینی شاید اصلا چنان از اوضاع حالش بهم خورده که گفته کفش ساخت چین دونه ای دو دلار وارد کنن. بچه ها هم چقدر خوشحال بودن! تا شاه و شیخ بوده، غارت و چپاول هم بوده!
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 09:25:35 توسط هالو
عزیزان, چهره استعمار نوین در ایران " چین و پوتین" نام دارد. تا مدتی دیگر اگر این اهریمنان باشند, همه شبیه چینیها خواهیم بود. نوکران مزدورشان هم راه افتاده و سوسیالیزم ! را تبلیغ میکنند.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 02:47:07 توسط نکته سنج
حیرین چینی بجای این دست و دلبازی دست از خلیج فارس بردارند و بگذارند صیادان ایرانی جنوب برای در آوردن خرج زندگی و خانواده خود با وسائل ابتدائی خود ماهی صید کنند و بیشتر در محنت و فقر فرو نروند. از کجا خیرین چینی بفکر پاپوش فقرای ایرانی افتاده اند. شاید این درس را از رئیس اطاق بزرگانی ایران و چین آموخته اند. همان کسانی که بانها آزادی چپاول ماهیهای خلیج فارس را با کشتیهای مجهزشان به چینی ها خیرات کرده است؟ چینی ها با اقلیت مسلمان خودچین چه رفتاری دارند که بفکر بچه مسلمانان پا برهنه جنوب ایران افتاده اند؟ آیا کشورثروتمد ایران را خمینی و جانشین او و چپاولگران عمامه بسر و حلبی بدوش محتاج خیرات بت پرستان چینی کرده اند؟ آیا ننگی از این بالا تر میشود و آیا آموزه های اسلامی روا میدارد که به بت پرستان متشبث بشویم و دست گدائی دراز کنیم و ثروتهایمان را برای باقی ماندندر قدرت بباد دهیم؟ غیرت کجاست و همیت چیست؟ علیه شاه قیام کردیم که پا برهنه هایمان منتظر کفش ازکفار شوند؟ در ن دوران ما کف به روپا صادر میکردیم و درآمد ارزی داشتیم. کجا رفت کفش ملی با ده هزار کارگر ومدیریت با قدرت و دانا وفهیم
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم دی ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 23:22:27 توسط چهلچراغ
اینها خیرین چینی نیستند بله بخش تبلیغات و روابط عمومی شرکت نفتی چینی است که بر اساس سیاست مرسوم برای نزدیکی به ساکنین منطقه و ایجاد فضای مثبت در منطقه کاریشان هداییائی را بین مردم تقسیم میکنند که در مقابل سود های میلیاردیشان از پروژه ها مبلغی نیست!
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ کاخ سلطنتی معمر قذافی بعد از 6 سال به روی خبرنگرانان باز شد. فقط ببینید چه ثروتی در آن جا است! /  شاهد این صحنه ها  در خانه رهبران مفتخور، دزد و جانی جمهوری اسلامی خواهیم بود
احتمال عزل یا استعفای ترامپ و معاونش قوت گرفت
فيلم/ لحظه نجات تنها بازمانده سقوط بوئینگ ۷۰۷  
عکس/ میهمانی پر از گوشت و کباب مسئولین استان خوزستان در بازدید از روستاهای اندیمشک 
ازدواج همسر حججی نیز خبر شد
فیلم/ افشاگری امام جمعه لواسان از باندهای قدرت و ثروت و گسترش ساخت‌وساز غیر مجاز: کاخ ۶ هزار متری در لواسان متعلق به کیست؟
عکس/ هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ در داخل خانه مردم در کرج
صبح امروز یک فروند هواپیمای باری در حوالی فرودگاه فتح کرج سقوط کرد
فیلم/ میر محمدعلی (داماد شمخانی) در منطقه لواسان مشغول ساخت و ساز غیر مجاز
فیلم/ سوء قصد به دو آخوند در مسیر جاده قم
جاسوسان ایرانی در کالیفرنیا
فيلم/ پاسخ‌های محکم دو دختر به کسی که به نام امر به معروف ایجاد مزاحمت می‌کند
فيلم/ روایت مرحوم زهرا نویدپور از تجاوز جنسی سلمان خدادادی نماینده حال حاضر ملیکان در مجلس 
آگهی های تجارتی