محسن رضایی: سیستم مدیریتی کشور در گِل مانده است


امتداد  : محسن رضایی در دیدار با جمعی از جهادگران از ماندن سیستم دولت در «گل» حرف زده و گفته است: «الان سیستم اداری و مدیریتی کشور در گل مانده است و در بمباران اقتصادی دشمن، دچار به هم ریختگی شده است. نمی‌شود دست روی دست گذاشت و تسلیم شد.»

او می‌گوید: «ترامپ می‌خواهد فروش نفت ایران را به صفر نزدیک کند و کشور را در تامین حقوق کارمندان با مشکل روبرو کند.»

پاسخ محسن رضایی را باید با استناد به تاریخ داد و از او پرسید: سردار مگر یک بار پیش از این نخواستید با کار جهادی مدیریت کشور را از «گل» در بیاورید؟ نتیجه چه شد؟ امروز که می‌گویید: در فروش نفت مشکل داریم، خبر دارید که هنوز بابک زنجانی بدهی نزدیک به سه میلیارد دلاری خود را نپرداخته است؟ شما که امروز از در گل ماندن سیستم مدیریتی حرف می‌زند یادتان هست رئیس کل بانک مرکزی می گفت:‌ «در شعب‌ابی‌طالب» هستیم؟

به یاد بیاورید در آن روزها که دولتمردان نزدیک به اصولگرایان وضعیت کشور را اتفاقا در «گل‌مانده» توصیف می‌کردند اصولگرایان از «برکت و نعمت بودن» بودن تحریم‌ها یاد می‌کردند.

حالا که نگران فروش نفت و مشکل حقوق و دستمزد‌ها هستید بد نیست حافظه‌ خود را با پرونده‌های هولدینگ یاس و مهمتر از آن ۲۵۰ میلیون دلار نفتی که دولت احمدی‌نژاد در اختیار نیروی انتظامی قرار داد و پول آن باز نگشت تازه کنید.

از همین رو باید گفت: با ایجاد شرایط اضطراری در کشور یکبار پای همه را در گل فرو برده‌اید. هنوز اثرات این گل در دست و پاهای مدیران سابق دیده می‌شود که آخرین نمونه آن پرویز کاظمی وزیر دولت احمدی‌نژاد و علی بخشایش مدیرعامل سابق بانک سرمایه است که قرار است به اتهامات آنها رسیدگی شود.

[کد مطلب: 174094] [تاريخ انتشار: بيست و سوم دی ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ سی ام دی ۱۳۹۷ برابر با بيستم ژانويه ۲۰۱۹ ، 12:49:57 توسط هالو
زبانم مو در آورد از بس گفتم : « دروغ پلیدی است, دروغگو پلید است, پرهیز کنید از دروغگویی »
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم دی ۱۳۹۷ برابر با هفدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 11:55:58 توسط هالو
من نمی دانم چرا تا من یک سوالی میکنم, آنکه باید جواب دهد یکباره به غیبت کبرا ! میرود!؟ تازه عربده هم میکشند که میخواهند " بشر ! " را هدایت کنند!
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 20:52:13 توسط هالو
آقای شاهرخ کمانگر, تبریک میگویم که شما از پیشینیانتان, عاقلتر رفتار کرده اید و مواظب این جنین هستید تا بدنیا بیاید. تا بحال آنچه که تجربه عینی ما و بشارت گذشتگان شما بوده, آن جنینی که آنان بشارت میدادند همیشه مرده بدنیا آمده است. من شخصا از " زندگی " جمایت میکنم نه " مرگ". این دستور اجداد من است. نگران بورژواها و خرده بورژواهای دشمن انقلاب کارگری، هم نباشید, تا زمانی که نوزاد پا به هستی "وجود" نگذاشته است, انکار آنان بیهوده است. یک سوال دارم, شما باور دارید که کارگران در فرانسه و انگلیس خواهان " نفی مالکیت خصوصی و دین " هستند؟
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 13:38:47 توسط شاهرخ کمانگر
آقای هالو، جنین سوسیالیسم خیلی قشنگه، کارگرای هفت تپه، فولاد اهواز، هپکو اراک، معلمان و بازنشستگان، کارگران در فرانسه و انگلیس و خیلی از جوونا تو سونوگرافی دیدنش! حالا اگه بورژواها و خرده بورژواهای دشمن انقلاب کارگری، آن را انکار می کنند، امر دیگری است. این نوزادان آلترناتیوهای سرمایه ای است که خیلی هم زشت و کریه و وحشتناک هستند و هنوز چند روزی از تولد نهسشان نمی گذره، بجای پاسخگویی به خواست بر حق توده ها، سرکوب و شکنجه رو به اسم تمامیت ارضی و تقدس مالکیت خصوصی و دین راه می اندازند. نوزاد شیرین سوسیالیسم، نان و آزادی را برای همه می خواهد، خواهان اعمال اراده کارگران در اداره جامعه میباشد. او میگوید، اسارت و بردگی،حاصل هستی عجوزه دین و سرمایه بر جامعه است. او انسان را رها میخواهد، رها از فقر و استثمار فرد از فرد، رها از تبعیض جنسی و ستم بر زن و بر کودکان، رها از ستم ملی بر کورد، بلوچ، عرب و تورک، رها از فاصله طبقاتی. دیدن واقعیتها با عینک سرمایه،انسان اسیر و کالا شده، نابودی طبیعت، نابرابری، فروش ارگان، اعتیاد،خرافات، سرکوب و..را عادی می بیند و چه وحشتناک است این هستی و حاکمیت سرمایه!
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 13:09:32 توسط هالو
بعضی هم میگویند: سونو گرافی ( آزمایش با امواج مافوق صوت)
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 09:11:31 توسط هالو
آقای شاهرخ کمانگر, فرمودید : ... فقط انقلاب سرخ برهبری طبقه کارگر است که سوسیالیسم قرن 21 را همچون نوزادی شیرین می زاید.... امروزه میگویند که عاقلانه هست قبل از تولد از شکل و جنس و بیماری های کودک, قبلا توسط سوناگرافی! , با خبر شد تا معلول ذهنی و جسمی نباشد!! سوناگرافی کردید؟ نکند یکباره بدنیا بیآید و ببینید که ای بابا, نه سر دارد, نه دست, تازه مونگول هم هست! چه میکنید؟
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 05:45:26 توسط بهرام
روزگار اسفناک و مضحکی است. اوضاع باید خیلی خراب باشد که خری در گل مانده مانند سرجوخه بستارد رضائی هم فهمیده که چرغ جمزوری اسهالی در گل فرومانده و حرکت نمیکند.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 00:43:50 توسط شاهرخ کمانگر
این وضیعت نه به دلیل سوء مدیریت بلکه بخاطر بحران نظام سرمایه داری در کاهش نرخ سود و ضربه به تولید داخلی است و قانون اساسی قرون وسطایی این رژیم جنایتکار هم این بحران را تشدید می کند. بی حقوقی کارگران و روابط ظالمانه بین کارفرما و کارگر، نتیجه اش بیکاری، فقر، نابودی جسمانی کارگران، اعتیاد و بیسوادی، تن فروشی، افسردگی نیروی کار و مرگ زود رس را بهمراه داره. دزدی و اختلاسهای میلیار دلاری عوامل رژیم، بازی دادن فامیلها در قدرت و غارت دسترنج کارگران،خرافات اسلامی و قصاص و دیه و تجاوز به کودکان دختر به اسم ازدواج ، زندان و شکنجه و تجاوز در زندان و اعدام روزانه و..... و نیز رقابت رژیم در منطقه با رقبا، نتیجه اش، ناامیدی توده ها از وضعیت و نخواستن این رژیم است. نظام جمهوری اسلامی مثل بدن مرده میمونه و باید هر چه زودتر با یک انقلاب سرخ آن را دفن کرد وگرنه وجود مرده اش جان میلیونها نفر را در فقر و گرسنگی و سرکوب و جنگ ناعادلانه خواهد گرفت. فقط انقلاب سرخ برهبری طبقه کارگر است که سوسیالیسم قرن 21 را همچون نوزادی شیرین می زاید. رهبری انقلاب توسط کهنه پرستان فقط هیولای بیکاری فقر و نابرابری می زاید!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۷ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 20:10:08 توسط ابرار از تهران
وقتی مدیرش تو باشی در گل که هیچ در گ...ه مالنده بود و مانده و خواهد ماند!
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ در حاشیه بازدید نوبخت از جنوب کرمان وصحنه ای که همه را خجالت زده کرد!
فيلم/ خوزستان، شوشتر؛ ترمیم و لگه‌گیری معابر شهری با استفاده از مدرن‌ترین تکنولوژی جهانی! توسط شهرداری 
انتشار فایل صوتی مکالمه تلفنی سپیده قلیان با مامور وزارت اطلاعات + فایل صوتی
پدر سپیده قلیان: 12 مامور مرد و دو مامور زن با خشونت ریختند خانه، دندان‌های پسرم را شکستند من و همسرم را کتک زدند گفتند دخترت را هم می کشیم + فیلم مصاحبه
فيلم/ حمله اراذل و اوباش «تربيت» شده در حکومت اسلامی به دو دختر در پارک ائل گلی تبریز! 
ادعای جنجالی مایلی کهن در مورد کارلوس کی‌روش
مستند «طراحی سوخته» چرا پخش شد؟
کاروان همراه نوبخت در کرمان قربانی گرفت/ حلیمه و یلدا گروهی قربانی سرعت کاروان همراه نوبخت در جنوب کرمان  
فيلم/ لحظه بازداشت سارق مسلح در رشت و انتقال وی به نیروی انتظامی 
سران بسیاری از کشورهای بزرگ، امسال از شرکت در همایش «داووس» خودداری می‌کنند 
گزارشی از بازداشت و فشار بر یک زوج دو تابعیتی ایرانی-آمریکایی توسط سپاه پاسداران
عکس/ چالش عکس ۱۰ساله؛ از هامون و ارومیه تا زاینده‌رود
آگهی های تجارتی