فیلم/ کاخ سلطنتی معمر قذافی بعد از 6 سال به روی خبرنگرانان باز شد. فقط ببینید چه ثروتی در آن جا است! /  شاهد این صحنه ها  در خانه رهبران مفتخور، دزد و جانی جمهوری اسلامی خواهیم بود


[کد مطلب: 174116] [تاريخ انتشار: بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم دی ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 17:08:47 توسط دانشجو
حسن اقو.اشپزشاه فقید سواد و فرهنگ و معلوماتش از رهبر شما و این فرقه تبهکار اشغالگر ایران بالا تر بود.شاه تو حتما یک حیوان بوده و حالا هم دنباله رو یک حیوان دیگه هستی اما شاه ایرانی ها چون یک تنه با استعمار در افتاد تا ملتش را بدون هزینه دادن و تجربه این چهل سال بد بختی و بی ابرویی ونابودی مملکت اگاه کند و باعث پیشرفت شود. مردم ما بهای سنگینی تا بحال در این چهل سال بخاطر میلیونها قربانی وتاراج مملکت و بی ابرویی سران بی کفایت و فلاکت و جدایی قسمتی ازسرزمین داده اند شاید هم لازم بود ولی شاه فقید ما میخواست کار را برای ما اسان کند غافل از اینکه ما در مملکت الدنگ باسواد عامل بیگانه و مزدور خود فروخته زیاد داشتیم این چهل سال بهایی بود که پرداخت کردیم امیدوارم با جوانان اگاهی که داریم اخرین سال باشد.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم دی ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 11:51:56 توسط دانشجو
حاج حسن رهبر تو و پسران که طلاها و پولها را در ایران نگه نمیدارند صدها میلیارد دلار پول فروش نفت گم شده فکر میکنی کس دیگری بجز رهبرت و پسران و کمی هم قاچاقچیان و اخوند های مفت خور کس دیگری برداشته اگر نمیدونی برو از انهایی که اطلاع دارند بپرس که این خانواده غارتگر غیر ایرانی صدها میلیارد دلار در انگلیس و همین مقدار توسط واسطه ایرانی چهار پاسپورته و خارجیها در کابارها و هتل دانسیگها و فاحشه خانه ها و اتومبیل سازی های اروپا وامریکا و اسیا سرمایه گذاری کردند.قذافی یک انسان بیرحم ولی وطن پرست بود بزرگترین پروژه ابرسانی در دنیا در لیبی را پیاده و خیلی ابادانیهای دیگر فقط مشگل او کمپانیهای چند ملیتی نفتی بود مخصوصا فرانسه و ایتالیا الان تنها جای ارام در لیبی دوروور چاهای نفتی است.تمام وعده های خمینی به مردم ایران در لیبی اجرا میشد بعلاوه بهداشت و درمان مجانی وحتی درمان مجانی در اروپا.اصلا قابل مقایسه با این فرقه تبهکار نیست.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 20:28:16 توسط هالو
فقط تصور کنید اگر ج.ا. یکصدم اینرا از پادشاه ایران داشت چه مانوری داده بود این 40 سال روی آن!
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 19:49:36 توسط حسن اقا
طلاکاری های در و دیوار شبیه کاخ های ترامپ و شاه ابله خودمون است. این حیوانات بی فرهنگ و بیسواد انقدر توشون خالیه که از ضعف شخصیت باید اینطوری خودشونو به رخ مردم بکشن و هویت توخالیشونو پر کنن!
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 14:14:50 توسط زین الدین بن علی
این پولها، دزدیهای زین الدین بن علی رئیس جمهور سابق تونس است که به عربستان سعودی فرار کرد. بالا گوشه راست "تونس" هم دیده میشود.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 12:51:34 توسط بهرام
بنظر من سگ قذافی شرف داشت بر این حاکمان جمهوری اسهالی. این ویدئو چیز مهمی را نشان نمیدهد و حداکثر ثروت آمده در این کلیپ چند ده میلیون دلار است. ملت لیبی پس از سقوط قذافی به فلاکت افتاده اند و آرزوی دوران وی را میکنند. سالها پیش در امریکا و در دوران دانشجوئی چند همدوره لیبیائی داشتم که همه از سهمیه دولتی بهره ور و در رفاه کامل مشغول تحصیل بودند. یکی از آنان ماهانه ۱۲۰۰ دلار میگرفت که تقریبا چهار برابر خرج من بود ، وی باد اسلام در معده داشت و از قذافی انتقاد میکرد و وی را چندان مسلمان نمیدانست و با دانشجویان بادمعده اسلامی ایرانی حشرو نشر داشت و آنها را برای افطار و گوسفند بریان روی پلو دعوت میکرد. یکبار هم مرا دعوت کرد و وقتی فهمید من روزه نگرفته ام تعجب کرد و گفت مگر مسلمان نیستی و با جواب نه من برآشفت. آنزمان بود که تازه فهمیدم چه افکار سیاهی دارد چون بنظرش من مهدور الدم بودم. حال خیلی دلم میخواهد بدانم این استاد دانشگاه لیبیائی اکنون پس از سقوط قذافی در آن سرزمین سوخته و با اسلام هار محمدی چگونه روزگاری را سپری میکند؟؟؟
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 11:12:59 توسط تهمتن - ش
لیبی تنها یک قذافی داشت؛ اما ایران چطور ؟؟ حکومت غارتگر اسلامی؛ صدها قذافی دارد که هرکدام صدها میلیون دلار و دزدان نزدیک به علی خامنه ای؛ میلیارد میلیارد غارت و دزدی کرده اند. روزی همه دزدیها را ازحلقوم کثیف شان بیرون خواهیم کشید. موسسات وساختمانها و زمینهای دردی راکه نمیتوتند هنگام فرار با خود بخارج به برند. وثروت و سرمایه دزدی این جنایتکاران درطی سالها عمرجکومت وطبق گزارش رسانه C N N که سالهاپیش گزارش کرده اند؛ غارت سران نظام را بیش از ۴۰۰ میلیارد دلار تخمین زده بود. - پس قذافی های حکومت آخوندان بسیار فراوان ترند. اما روزی تمامی تروت دزدی مردم از حقلوم این تبهکاران دزد بیرون میکشیم و با استخدام بهترین وکلای ایرانی و ذبده ترین وکلای بین المللی براحتی این غارت بمردم ایران پس داده خواهدشدکه میتوان در ساختن دوباره ایران از این سرمایه سرشار استفاده نمود. - بیشتراین تبهکاران هم بعنوان فساد مالی ودست داشن درسرکوب وجنایت با مدارک محکمه پسند که از دزدیها و جنایات خود بجا گذاشته اند؛ در آن کشورها دادگاهی و به ایران و دادگاه های مردمی تحویل داده خواهندشد. طبق تنفرجهانی ازاینان؛ این کار عملی ست.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 08:16:44 توسط ناشناس
البته با استناد به تاریخ میتوان به طور قاطع گفت : صد رحمت به مرده شور اولی. فکر نمیکنم که تیتر خبر قانع کننده باشد چرا که با وضع موجود در لیبی "رهبران مفت خور،دزد،جانی " ارجحیت دارند به قتل و غارت و بازگشت به برده داری و تکه تکه شدن مملکت.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
خانواده میترا استاد رضایت محضری دادند 
شهردار قم رکورد زد! /  هر شش فرزند او در خارج از کشور زندگی می‌کنند
عکس/ میدان کشتی ، مازندران ، جویبار؛ قبل و بعد
آیا نوبت حذف لاریجانی‌ها رسیده است؟
محمد نجفی در پی تبعید به قرنطینه زندان دست به اعتصاب غذا زد
عکس/ شعار نویسی
حقوق مزدک میرزایی ماهیانه 93 میلیون تومان 
غائله خیابانی دو طایفه در "نوی کلن" برلین 
جعفری دولت آبادی (دادستان سابق تهران) به وزیر کار: "طبری را به ریاست شستا منصوب کن تا پرونده دامادت را جمع کنم!"
ادامه حمله محمد یزدی به آملی لاریجانی/  10 سال رئیس قوه قضائیه بودم  و  گفتم  "اگر این سمت همیشگی بود، نوبت تو نمی‌شد"/ کسی که تا دیروز پژو هم نمیتوانست سوار شود اکنون ماشین چندصدمیلیونی دارد 
برق ۱۰ مرکز حیاتی تهران قطع شد
واكنش تند آملي لاريجاني به محمد يزدي: مگر اين ساختماني كه از آنها استفاده ميكنيد از ارث پدرتان است / شما قيم حوزه هاي علميه هستيد كه به همه امرو نهي ميكنيد؟/ آیا جز با صدای بلند و داد و قال ، به مسئولین و بزرگان توهین کردن و افترا زدن و تحقیر کردن، کار دیگری هم کرده اید؟
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: