رئیس قوه قضاییه: ما اصل نظامیم مارا تخریب نکنید


کلمه : آملی لاریجانی رئیس چند شغله‌ی قوه قضاییه در اظهاراتی مدعی شد: “وقتی بگوییم قاضی توطئه و تبانی کرده و رای داده است، توهین و افترا به شمار می‌آید.تخریب نهادهای نظام، تخریب اصل نظام است.”

قاضی القضات خود و دستگاه تحت امر خویش را اصل نظام می داند و معتقد است که حتی به قاضیان فاسد این سیستم نیز نمی توان نقدی وارد کرد.

او می گوید “وقتی بگوییم قاضی توطئه و تبانی کرده و رای داده است توهین به نظام است.” لاریجانی در حالی چنین ادعایی را مطرح می کند که طی این سالها بسیاری از فعالان سیاسی و اجتماعی و روزنامه نگاران به چشم خویش دیده اند که دو قاضی نورچشمی این قوه یعنی مقیسه و صلواتی چطور با دستور بازجویان حکم صادر کرده اند در حالیکه خود این قاضیان نیز گاه مجبور به اعتراف شده اند که اگر اختیار دست خودشان بود چنین حکمی صادر نمی کردند. از سوی دیگر در محاکم عمومی نیز هستند قاضیان شرافتمند و باوجدان اما کم هم نیستند قاضیانی با پیشنهادات بیشرمانه و سرتا پا آلوده به فساد.

اما مهم تر انکه قاضی القضات چطور می تواند خود و دستگاه تحت امر خویش را اصل نظام بداند درحالیکه اصل نظام مردم هستند و قانون اساسی و انتقاد از تمام دستگاه ها و نهادهای حکومتی حق مردم و اتفاقا اصل نظام است.

شاید که پست های متعدد لاریجانی را دچار این توهم کرده است که او کل نظام است و از این رو دستگاه تحت امر خود را اصل نظام می خواند. البته منظور لاریجانی دستگاه‌ها و نهادهای انتصابی هستند و نه انتخابی از سوی مردم که حکم رئیس شورای شهر یزد و همچنین دخالت رئیس این قوه در تمام امور نشان می دهد که رای مردم هیچ اصالتی از دید اقایان ندارد و اتفاقا قوه قضاییه به هرکس که هجمه ای علیه رای مردم و منتخبانشان داشته باشد پاداش نیز می دهد.

از آن روزگاری که مردم ولی نعمتان این انقلاب و حکومت بودند سالهاست که می گذرد و حال این لاریجانی و خاتمی و یزدی و جنتی و علم الهدی و …. هستند که تبدیل به اصل نظام شده اند و کمترین نقدی به آنان بیشترین مجازات ها را به همراه دارد.

[کد مطلب: 174148] [تاريخ انتشار: بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 19:54:30 توسط راز مگو
اصل این نظام یعنی قانون باصطلاح اساسی بسیار بیاساس وبیپایه است. اصل نظام ولایت فقیه است که فقیه همان سفیه میباشد که بعضی از مردم بمناسبت آنرا ولایت سفیه میدانند که اگر این چنین نبود خامنه ای این سفیه شیاد وجانی بولایت نمیرسید. کدام سفیهی دردنیا وقتی مردمانش گرسنه اند خرج میکند که از شیادی بنام بشار اسد حمایت کند و علاوه بر تحمل هزینه سنگین برای نگهداری آن جانی ازجان جوانان ایرانی دراینراه استفاده نماید وخم بابرو نیاورد. همین تحلیل درموردعراق ویمن وفلسطین و.و. و. جاری و درست است. ما بعنوان مسلمان نظر مردم دنیارا باسلام بد کرده ایم واامروز درجهان اسلام را مترادف با ترور و وحشی گری میدانند. درایران هم بنام اسلام رشته های کشور داری را از هم پاشیده وفساد وتورم بیحدومرز زندگی ایرانیان را حتی آنها که از ایران رفته اند را فلج نموده اند. دلاری که درزمان شاه 67 ریال بود به هزاران تومان ترقی کرده واقلام خوراکی وزندگی دربازار با اینقیمت دلار محاسبه میشود. درزما شاه خانه یک میلیون تومانی قصرمحسوب میشد و اینک اجاره خانه ای که بسختی مناسب زندگی فقیرانه 4 نفرباشد ازماهی یک میلیون تومان افزون است.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 17:48:42 توسط چهلچراغ
قاضی القضات فرقه مافیائی اقرار میکند که فساد و آدمخواری و ظلم تا بن ریش آیت الله خانه کرده است! این گوژپشت نظام میداند که دزدی، تجاوز، خونریزی، تبانی، غارت، تخریب، ویرانی، تحجر، فساد، دروغگوئی، شیادی، شناعت، بیرحمی، شکم پرستی، شیادی، دنائت ... از اصل نظام است!
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 15:19:06 توسط آذر
دستگاه قضایی ج-ا، اگر نگوییم فاسدترین، حداقل یکی از فاسدترین بخشهای حکومتی است و کیست که این را نداند؟!! همه چیز در این دستگاه قضایی با پول قابل معامله است. اساسا دستگاه قضایی یکی از وظایف‌اش در حکومت اسلامی، حمایت از فاسدانی است که اموال مردم را غارت کرده و به مکیدن خون مردم مشغول‌اند، میباشد. سیستم قضایی موجود بعنوان بخشی از حکومت اسلامی و به مانند بخشهای دیگر حکومت اسلامی غیرقابل اصلاح است. دستگاهی که براساس قوانین اسلامی، نقض فاحش حقوق فردی بویژه زنان و با هدف حذف نظم موجود شکل گرفته و “قاضی ‌القضات” آن توسط دیکتاتوری مستبد و جنایتکار انتخاب شده و تنها به او پاسخگوست. دستگاهی که رئیس آن سالانه ۲۵۰ میلیارد سود بانکی ۶۳ حساب بانکی را بدون آن که حساب و کتابش را به کسی پاسخ دهد، به جیب مبارک میریزد. تنها در حکومتی که همه مقامات آن از جمله قضات انتخابی بوده و نه انتصابی و حقوق و مزایای آنها برابر با دستمزد متوسط یک کارگر باشد، تنها در حکومتی که همه مقامات از جمله قضات هر لحظه توسط انتخاب‌کنندگان قابل عزل باشند، و حرف آخر را مردم بزنند و قاضی نهایی آنها باشند، همان حکومت شورایی‌ست.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 14:57:21 توسط احمد
اصل فساد در قوه قهریه که علی گدا در اصل آن قرار دارد منتخبین علی گدا خانواده ضد ایران و ایرانی لاریجانیان که هم جانی و و جنایتکار و هم دزد و هم فاسد و بیگانه که ریشه اصلی آنها به روس‌ها که تحت لوای دین شیعه به نجف مهاجرت کردنند و مانند جد خمینی که از سییکهای هندی بود و تجارت ادویه می کرد و عربها بخاطر ریش بلند و عمامه سید لقب دادند و چون تجارت ادویه در نجف رونق گرفت سیکها عمامه سیاه بسر کردنند و به نام سادات لقب گرفتند
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 14:55:35 توسط ایرانی
جناب آقای لاریجانی، از قدیم و ندیم مرسوم بوده که خراب را خراب میکردند ( البته برای نو سازی ) شما که زبانم لال آدم شریفه ای هستید! ! ! ! ! و تعمیر پزیر یا قابل نو ساز هم نیستید.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 14:50:17 توسط تهمتن - ش
جالب ست در آخر این گزارش که بوسیله "کلمه" خبرپراکنی اصلاح طلبان جکومتی پخش شده توجه کنید : * از آن روزگاری﴿دوران طلایی امام جلادشان﴾ که مردم ولی نعمتان انقلاب و حکومت بودند سالهاست میگذرد...* ؟؟!! به بزبانی دیگر از روزگار خمینی جلاد میگوید که همین دارودسته اصلاح طلب حکومتی خود از یاران خمینی جلاد در سرکوب و کشتار مردم مشغول بودند. - تف به شرف تان - اما جالب تر اینکه قاضی القضات فاسد نظام را هم بهانه همین دوران طلایی خمینی جلاد قرار داده اند تا از فساد این آخوند جنایتکار - لاریجانی - سواستفاده کنند و از نظام اسلامی خمینی و استمرار آن دفاع کنند. - مرگ و ننگ بر همه دارودسته های حامی نظام اسلامی
ساير مطالب اين بخش
ادعای بعیدی‌نژاد: زاغری هفته‌ای شش‌بار با خانواده‌اش دیدار می‌کند 
صدور احکام حبس و شلاق برای پنج صراف در دادگاه‌های ویژه 
پدر سپیده قلیان: 12 مامور مرد و دو مامور زن با خشونت ریختند خانه، دندان‌های پسرم را شکستند من و همسرم را کتک زدند گفتند دخترت را هم می کشیم + فیلم مصاحبه
بخشی بهانه است؛ اعتراضات کارگری نشانه است! / فیلم "طراحی سوخته " بدنبال خط و نشان کشیدن برای اعتراضات کارگری است
* زندانیان گمنام؛ آخرین وضعیت حسین فرخ‌پور در زندان عادل‌آباد شیراز
* انتقال به زندان اوین؛ نگرانی از وضعیت دو زندانی محکوم به اعدام اهل شوش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ در حاشیه بازدید نوبخت از جنوب کرمان وصحنه ای که همه را خجالت زده کرد!
فيلم/ صحبت‌های تنها بازمانده حادثه سقوط هواپیمای باری ارتش در کرج 
عکس/  بارش شدید باران و تگرگ عصر پنجشنبه تهران را سفید پوش کرد
فيلم/ باید به اینهمه شعور سیاسی و آگاهی این کارگر هموطن آفرين گفت 
فيلم/ خوزستان، شوشتر؛ ترمیم و لگه‌گیری معابر شهری با استفاده از مدرن‌ترین تکنولوژی جهانی! توسط شهرداری 
 بخشی از یک گزارش: تن فروشان خیابان گلبرگ و رشید در تهران
فيلم/ حمله اراذل و اوباش «تربيت» شده در حکومت اسلامی به دو دختر در پارک ائل گلی تبریز! 
ادعای جنجالی مایلی کهن در مورد کارلوس کی‌روش
فیلم / بارش برف و تگرگ دقایقی قبل- شمال تهران
انتشار فایل صوتی مکالمه تلفنی سپیده قلیان با مامور وزارت اطلاعات + فایل صوتی
عکس/ د‏ر میدان ولیعصربرای تقدیر از "شهدای" هسته ای بنر زده اند ولی از عکس شاتل امریکایی استفاده کردن
کاروان همراه نوبخت در کرمان قربانی گرفت/ حلیمه و یلدا گروهی قربانی سرعت کاروان همراه نوبخت در جنوب کرمان  
آگهی های تجارتی