عکس/ میهمانی پر از گوشت و کباب مسئولین استان خوزستان در بازدید از روستاهای اندیمشک 


در این میهمانی رنگین، شریعتی استاندار خوزستان، حسنوند نماینده اندیمشک و رئیس کمسیون انرژی در کنار امام جمعه اندیمشک حضور داشتند.
[کد مطلب: 174288] [تاريخ انتشار: بيست و ششم دی ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ چهارم بهمن ۱۳۹۷ برابر با بيست و چهارم ژانويه ۲۰۱۹ ، 17:01:54 توسط داود
با دورد به دوستان نسل سوخته مثل خودم شاید من هم یکی از افرادی بودم فکر میکردم عدالت وبرابری ومبارزه با استکبار نا بودی رژیم پهلوی وایجاد جمهوری مانند فرانسه ویا آمریکا وشاید یک سری کشور های همسایه خیلی هم نا سلامتی دو آتش انقلابی بود چرا؟ دوست دوران دبیرستانم که در دانشگاه بود و در سال 1352 بزندان شاه افتاد بود با عنایت به اینکه عقیده اش کمونیستی بود وقتی در سال 1357 از زندان آزاد شد از من پرسید فلانی شما که در یک واحد بزرگ صنعتی کار میکنی نظر کارکنان چه هست گفتم آنها معتقد به انقلاب هستنند بارهبری آیت اله خمینی ایشان در زمان نخست وزیری آقای شاهپور بختیار کفت مردم اشتباه میکنند این نخست وزیر خیلی دارد کار میکند همین که ساواک را منحل میکند خود بخود آزادیهای دیگری نصیب مردم ایران میشود .من نادان فکر کردم ایشان چون در زندان بوده .حال که بیرون آمد وضع زندگی پدرش خیلی خوب است انیطوری صحبت می کند بعدا ایشان را در همان سال 1360 اعدام کردنند بله آنها در زندان تجربه ورفتار این روحانیان را حس کردنند ولی من ابل وبی سیاست وسایرین داریم 40 سال چوب ندانم کاریمان
نوشته شده در تاريخ دوم بهمن ۱۳۹۷ برابر با بيست و دوم ژانويه ۲۰۱۹ ، 21:54:15 توسط کارگر تبعیدی
جای گلایه ای از این رژیم کارگزار طبقه سرمایه دار نیست. در دهه شصت با قتل عام زندانیان سیاسی و کمونیستها، نسل کشی کردند، انقلابیون، نیروهای مترقی، نویسندگان و....را ترور،تجاوز و شکنجه کردند و هزاران قوانین ضد بشری را در مجلسشان تصویب کردند تا امروز علیرغم اینکه اکثریت توده ها زیر خط فقر زندگی می کنند، اینچنین از دسترنج کارگران ارتزاق کنند. تمام تلاش این رژیم، عادی جلوه دادن فقر مطلق در کنار غارتگری مطلق است، عادی جلوه دادن تجاوز به دخترکان خردسال به اسم کثیف ازدواج اسلامی است. عادی جلوه دادن فروش ارگان، تن فروشی برای امرار معاش است. کارگران، تهیدستان و پیشروان کمونیست بایستی با اتحاد و سازماندهی خود و مبارزه بی امان با رژیم جنایتکار ضد کارگری ج.ا.، و سرنگونی انقلابی آن، توازن قوا را به نفع خود تغییر دهند. تنها در آن زمان که اکثریت توده ها اراده شان را در سرنوشت خود اعمال کنند، میتوان انتظار داشت که جامعه چه آشکار و چه پنهان صحنه های تبعیض آمیز را تجربه نکند. زنده باد انقلاب سوسیالیستی برهبری طبقه کارگر، برقرار باد دولت دیکتاتوری انقلابی پرولتاریا.
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم دی ۱۳۹۷ برابر با هجدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 19:49:05 توسط بابک
بقول مشهدی ها مرگه بخورن .کوفته بخورن .چل سله درن خق مردومه مخرون اون دنبه ها را برای خشک نشدن کباب میزنند این لعنتی های مفتخور
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم دی ۱۳۹۷ برابر با هفدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 18:58:26 توسط هالو
سید احمد, نمی خورند. تا شما سید هستید و من هالو, اینها نه وبا میخورند و نه حناق و طاعون, فقط حق من و تو را میخورند.
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم دی ۱۳۹۷ برابر با هفدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 16:43:58 توسط ماني المان
بدتر از عريض و طويل بودن و رنگارنگي اين سفره ها،، توجيه كردن اين ولخرجيهاست. ان وقت مي گويند ترامپ ديوانه و خل و چل است، چند روز است كه دولت تعطيل شده، براي نهار مهمان هاي كأخ سفيد غذا از مك دونالد سفارش داده.
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم دی ۱۳۹۷ برابر با هفدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 09:47:16 توسط سید احمد
ای درد بخورند، ای وبا بخورند، ای طاعون و حناق بخورند.
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم دی ۱۳۹۷ برابر با هفدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 09:09:46 توسط تهمتن - ش
این مال خوری از سوی سرکوبگران سازمان بسیج جنایکار ترتیب داده شده؛ و نه مردم کرسنه اندیمشک !! که سالی یکبار هم گوشت بدست شان نمیرسد. تازه اگر هم مردم این مال خوری برای این دزدان ترتیب داده اند؛ در آن زهر می ریختند. اما جالب ست که مزدوران﴿بطورقطع مزدورند و ساده لوح و احمق نیستند﴾ سعی در عوض کردن ماجرا هستند و آنرا به مهمانوازی ایرانیان ربط میدهند !! - بجز سازمانهای غارتگر حکومتی؛ چه کسانی چنین پولی دارند که ۶ گوسفند را ﴿میلیونها تومن﴾ سر به برند ؟؟ آنهم برای مشتی دزد و خائن حکومتی خودشان ؟؟!! گول مزدوران سایبری نظام را نخورید.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 22:03:10 توسط محمدطولابی
سلام دوستان عزیز خواهشا زود قضاوت نکنید این مهمانی نه ربطی به سفره انقلاب داره نه بیت المال. بنده متولد کرجم ولی اصلیتم لرستانی در این مناطق اگر کسی فرقی نمیکنه چه از مسئولینو چه از اقوام یا حتی غریبه مهمان آنها بشه بدون هیچ چشم داشتی حتی اگر یک گوسفند هم داشته باشن ذبح وپذیرائی میکنن حتما هم بصورت کباب . بارها برای خود بنده اتفاق افتاده حتی وقتی دیدم میزبان وضع مالی خوبی نداره اصرار کردم که اینکارو نکنه بهش برخورده وناراحت شده
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 17:50:27 توسط به استاد کاشمری
بابا این ملت کجا سیر میکنند عجیبه این کاشمری هنوز نفهمیده جریان چی هست آقا جون اولا اندیمشک چه ربطی به سیستان بلوچستان داره ؟؟!! دوما این ارازل در حالیکه مردم گرسنه هستند و اینها دم از مستضعفین میزنند اینجور بخور بخور راه انداخته اند بیچاره ان پروژه که تو بررسی میکنیش ضمنا مردم بلوچ مهمان نواز هستند ولی برای کسی گوسفند سر نمیبرند چون در ان منطقه اکثرا بز نگه میدارند به خاطر شیرش .
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 16:50:59 توسط کاشمری
شما چند دفعه به سیستان و بلوچستان رفتین؟ بلوچها به مهمان نوازی معروفند. من چند سال قبل با یک گروه برای بررسی یک پروژه به منطقه ای تو سیستان رفتیم و ازمهمان نوازی این مردم خوب متعجب شدم. بعد از رسیدن به منطقه و صرف چایی بلافاصله یک گوسفند برامون به همین طریق کباب کردن. تا خواستیم اعتراض کنیم اون فردی که تو شرکت ما بود و محلی هم بود بهمون گفت این روش مردم ماست اگه اعتراض کنی بدشون میاد! خب بفرمایید چکار باید میکردیم جز تشکر! مهمان نوازی این جماعت واقعا وصف نشدنی است. درود بر مردم خونگرم ما.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 16:08:56 توسط ایرانی
گرگان و کفتارها مردم بدبخت را واداشته اند تا هریک گوسفندی نذر کنند تا این آخوند شکمگنده بیشرف در بیابان هم کباب بخورد. از انسو میخوانیم که کودکان سیستان و بلوچستان در فقر و بیماری و بیسوادی بزرگ میشوند: ۱۲ هزار کودک در سیستان و بلوچستان دچار سوءتغذیه هستند به گفته مدیر برنامه بهبود تغذیه جامعه در وزارت بهداشت، شهرستان‌های دلگان، فنوج، ایرانشهر، نیکشهر، قصرقند و سرباز واقع در استان سیستان و بلوچستان از لحاظ سوءتغذیه، کمبود آهن و کوتاهی قد "محروم‌ترین حوزه جغرافیایی" ایران به شمار می‌ر‌وند. احمد عزتیان شمار کودکانی که در این استان به سوءتغذیه دچار هستند، را ۱۲ هزار تن خوانده است. خبرگزاری تسنیم مهرماه امسال گزارش داده بود که سیستان و بلوچستان محروم‌ترین استان ایران در شاخص‌های اساسی و اصلی زندگی است و رکورد بیشترین تعداد کودکان بازمانده از تحصیل را دارد.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 14:17:11 توسط سمكو
البته‌ این مقدار گوشت برای این همه‌ گرگ و كفتار ها خیلی هم زیاد نیست!
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۱۹ ، 12:51:57 توسط افراسیاب
حالا چرا اینهمه دنبه وسط گوشتها زدن بدبختهای بیچاره با اون شکمهای گنده شون میخوان زودتر سکته کنن٬ دقیقا مثل خوک دونی که به خوکها هر چه بیشتر غذا میدن تا بعد بکشنشون٫ اینها هم بزودی یا میرن زیر بمبهای آمریکا یا زیر لگد مردم له میشن
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
خانواده میترا استاد رضایت محضری دادند 
شهردار قم رکورد زد! /  هر شش فرزند او در خارج از کشور زندگی می‌کنند
عکس/ میدان کشتی ، مازندران ، جویبار؛ قبل و بعد
آیا نوبت حذف لاریجانی‌ها رسیده است؟
محمد نجفی در پی تبعید به قرنطینه زندان دست به اعتصاب غذا زد
عکس/ شعار نویسی
حقوق مزدک میرزایی ماهیانه 93 میلیون تومان 
جعفری دولت آبادی (دادستان سابق تهران) به وزیر کار: "طبری را به ریاست شستا منصوب کن تا پرونده دامادت را جمع کنم!"
غائله خیابانی دو طایفه در "نوی کلن" برلین 
ادامه حمله محمد یزدی به آملی لاریجانی/  10 سال رئیس قوه قضائیه بودم  و  گفتم  "اگر این سمت همیشگی بود، نوبت تو نمی‌شد"/ کسی که تا دیروز پژو هم نمیتوانست سوار شود اکنون ماشین چندصدمیلیونی دارد 
برق ۱۰ مرکز حیاتی تهران قطع شد
واكنش تند آملي لاريجاني به محمد يزدي: مگر اين ساختماني كه از آنها استفاده ميكنيد از ارث پدرتان است / شما قيم حوزه هاي علميه هستيد كه به همه امرو نهي ميكنيد؟/ آیا جز با صدای بلند و داد و قال ، به مسئولین و بزرگان توهین کردن و افترا زدن و تحقیر کردن، کار دیگری هم کرده اید؟
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: