کمال خرازی :  ایران آماده است تا تجربه 40 ساله خود را در اختیار کشورهای منطقه بگذارد


کمال خرازی به عنوان میهمان و سخنران ویژه مرکز پژوهش های شبکه الجزیره قطر امشب به سوالات ده ها تن از نخبگان و اندیشمندان عرب و منطقه در سالن کنفرانس الریان هتل شرایتون دوحه پاسخ داد.

خرازی در پاسخ به سوالی درباره ضرورت تحول یا تغییر در قانون اساسی 40 ساله ایران گفت: قانون اساسی ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شکل گرفت. این انقلاب واقعا اسلامی و متفاوت از همه انقلاب های دیگر بود. قانون اساسی ایران مبتنی بر اسلام است و اسلام با گذشت ایام تغییر نمی کند.

وی درباره همکاری های منطقه ای تصریح کرد: آنچه به آن نیاز داریم بصیرت سیاسی و اعتماد به خود است...کشورهای منطقه باید با یکدیگر گفت‌وگو کنند و تصمیمی جمعی برای رسیدن به صلح و امنیت بدون دخالت های خارجی بگیرند. ایران آماده است گفت‌وگوها و همکاری ها را با همه کشورهای منطقه آغاز کند تا تجربه 40 ساله خود را در اختیار آنان بگذارد.

خرازی ادامه داد: چاره ای جز تقویت اعتماد سیاسی و کنار گذاشتن اختلافات از طریق گفت‌وگو نیست و اگر به توان خود به عنوان کشورهای اسلامی ایمان داشته باشیم می توانیم به چنین نقطه‌ای برسیم. / ایرنا

[کد مطلب: 176059] [تاريخ انتشار: بيستم بهمن ۱۳۹۷ برابر با نهم فوريه ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم بهمن ۱۳۹۷ برابر با دهم فوريه ۲۰۱۹ ، 17:32:19 توسط تجربه خیانت
تجربه چهل سالتون مرگ بر آمریکا گفتن و پرچم آمریکا را آتش زدن و از آنطرف هم کشور را به روسیه فروختید, حالا میخواهید چه چیزی رو در اختیار کشورهای دیگر بگذارید؟ تجربه خیانت و جنایت را؟
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم بهمن ۱۳۹۷ برابر با دهم فوريه ۲۰۱۹ ، 12:02:46 توسط تهمتن - ش
بقول دوستی﴿محمد﴾ که نوشته " بیچاره ها بهر دری میزنند که بخشی ولو ناچیزدرمعادلات سیاسی متطقه بگیرن" اما چیزی بدست نمی آورند !! درمورد اسلام و آخوندان و تمامی سران فاسد آن هم؛ سرنوشتی بهتر داعش اسلام در سوریه امروز نخواهندداشت. بیش از ده هزار اسلامیان داعشی را که هزاران کودک و زنان و سالخوردگان و هر کس را گردن می زدنند؛ درعرض یک هفته به سزای جنایاتشان رسانده اند و تیکه پاره شده اند. اگر عمر ننگین اسلام داعش ۶ و یا ۷ سال طول کشید و اینگونه نفرت جهانی را برانگیخت؛ نفرت ۴۰ ساله مردم ایران و همچنین جهانیان﴿تحریم جهانی﴾ بلایی بسیار بدتر و شدیدتری بر سر بخش آخوندان اسلام خواهندآورد. تنها مجسم کنید که این جنایتکاران سقوط کرده و تارومار شده اند؛ حال چه با خیزش عموم مردم و چه با حمله نظامی به مراکز قدرت و پایگاهای سرکوب نظام؛ آیا این جنایتکارانی که این بلای ۴۰ ساله را برمردم و کشور روا داشتند؛ سالم جان بدر می برند ؟؟ بنظرم سرنوشتی سخت تر از داعش سوریه در انتظارشان ست. - نگارنده هیچ شک و تردیدی ندارد. درضمن با نابودی تدریجی آدمکشی اسلام؛ این دین خونریز هم حداقل از جامعه ی ایرانیان رخت برخواهد بست.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم بهمن ۱۳۹۷ برابر با دهم فوريه ۲۰۱۹ ، 11:05:58 توسط مستعار
آموزش تضمینی سرقت های چند هزار میلیاردی و آموزش به روز لواط با استاد طوسی ،اموزش شکنجه کارگران که طلب مزد کنند ، آموزش دست و پا قطع کردن ، آموزش دروغگویی که خجالت هم نکشی آموزش پررویی ، و.............
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم بهمن ۱۳۹۷ برابر با دهم فوريه ۲۰۱۹ ، 11:01:55 توسط مستعار
حتما آموزش بدبختی ، که چگونه میتوان سوزن را در تخم خود زد
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم بهمن ۱۳۹۷ برابر با دهم فوريه ۲۰۱۹ ، 10:17:44 توسط شراره
همان خری که از خره خودش با کمال میل رازی خره رازی منظور شما از چهل سال تجربه در دزدی قاچاق حقارت درماندگی بی شعوری سرگوب و شکنجه اعدام بخاطر یک حرف از دهان پریده و باخره چگونه می توان مردم را فریب داد و وعده دروغ داد
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم بهمن ۱۳۹۷ برابر با دهم فوريه ۲۰۱۹ ، 06:24:31 توسط Narenj
ای وای ه‌نوز هستند ایرانیانی که فکر می کنند این جمهوری دجال ناب اسلامی ، فرقه و سکتی ست حاکم و اسلام در خو ندارد عیبی .. امکتب اسلام و مسامانان پیرو ان در کلیت ، وقیح بی شرم ، دروغ گو و دزد و مرگ و جنگ و کشتار باور است ..این کمال هم از این مکتب امده بیرون ، توی چهل سال حکومت جنایت اسلامی ، بد چیزهایی به دولت ها و حاکم های منطقه و جهان ، یاد نداده اند ،... اینکه تا می توانی با دست های پنهان جنایت و دزدی کن و بگو که اسلام و حاکمیت ان عدالت خواه و صلح طلب است . سرمایه دار و کارفرما و ارباب را ازاد بگزار تا با وعده و.. کارگر را به کار بگیرد و مزدش را ندهد . هرچه لات و اراذل و اوباش هست به استخدام بگیر و مزد بده و بینداز به جان معترض ها و مبارزین .. هر کسی اعتراض کرد توانستی در جا دهانش را ببند و خفه اش کن ، نشد بگو جاسوس و مزدور بیگانه و... می باشد و کوچگترین حکم اش اعدام .. این کمال وقیح مسلمان هم این افتخار ها را تقدیم اول منطقه اسلامی و بعد جهان می کند .
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم بهمن ۱۳۹۷ برابر با دهم فوريه ۲۰۱۹ ، 04:52:03 توسط کورش کبیر
جناب کمال خرازی سگ در خونه خامنه‌ای 100در 100 صنعتی زدی. تنها تجربه شما 40 سال تخریب ایران به روش بربریت می باشد به نحوی که روی عرب، مغول و تاتار را هم سفید کردید.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم بهمن ۱۳۹۷ برابر با دهم فوريه ۲۰۱۹ ، 00:05:44 توسط ماني المان
دوستان گرامي، پادوها و گماشتگان نظام من دراوردي اخوندي كه از توبره خميني دجال بيرون پريد، گويا فراموش كرده اند كه تجربياتشان در منطقه سالهاست كه خواب خوش از سر مردم پرانده، با يك نگاه به عراق و سوريه و يمن و لبنان و افغانستان ميتوان به تجارب ارزنده اين نابخردان پي برد، كه خود شما در جريان وضعيت فلاكت بار مردم منطقه هستيد، جالب اينجاست كه به منطقه هم راضي نيستند و خيال جهاني كردن تجارب و مديريت ولايي هستند.
نوشته شده در تاريخ بيستم بهمن ۱۳۹۷ برابر با نهم فوريه ۲۰۱۹ ، 22:14:31 توسط محمد
بیچاره ها به هر دری میزنن که بخشی ولو ناچیز در معادلات سیاسی منطقه قرار بگیرن افسوس که محروم از ابتدایی ترین شرایط اخلاق سیاسی و بین الملل هستند پیشوای علیل المغز و تئو رسین ها وسرداران جمجمه کوچکشان مدارج سواد آموزی رو باید از کلاس اول آغاز کنند سپس چنانچه به کسب مدرک نائل شدن تنها مناسب طویله داری هستند
نوشته شده در تاريخ بيستم بهمن ۱۳۹۷ برابر با نهم فوريه ۲۰۱۹ ، 21:45:45 توسط نکته سنج
باید این بی کمال خر-راضی (از بجه های میدان شاه تهران و از نخستین یاران خمینی که به مقام وزارت هم رسید هر خری در ان_غلاب به مقام وزارت رسید) تجربه 40 سال تخریب کشور و بنیان مملکت را بر باد دادن را در اختیار کشورهای منطقه بگذارد تا آنها هم اگر چیزکی داشته باشند بر باد دهند. این مردک بهتر است از رهبر سفیه در این مورد نوار پرکند و بعنوان ره آورد مخرب به کشورهای منطقه ببرد تا تمام منطقه سالها به راهنمائی های رهبر سفیه بخندند. کدام تجربه ای بچه میدان شاه و مولوی برای دیگران داری. برای امارات و فطر و بحرین چه تجربه ای میتوانی داشته باشی؟ کشتن و تخریب و لاف و گزاف زیاده از حد؟ بهتر نیست خفقان بگیری؟
نوشته شده در تاريخ بيستم بهمن ۱۳۹۷ برابر با نهم فوريه ۲۰۱۹ ، 20:36:51 توسط azadi
نفهم اگه کسی باید یه چیزی یاد بگیره اون شما هستید، کهکشان نهایت داره خریت شما نه
نوشته شده در تاريخ بيستم بهمن ۱۳۹۷ برابر با نهم فوريه ۲۰۱۹ ، 20:36:10 توسط چهلچراغ
کمال خرازی یکی از گماشتگان فرقه تبهکار ملایان بیشرمانه از قانون سراسر معیوب رژیم اهریمنی و پیشرفت ها حرف میزند که بسیاری از عقب افتاده ترین و غیر دمکراتیک ترین اصول را در خود جای داده است. در این سیستم قرون وسطایی سرکوب دگراندیشان، زنان، کارگران، اقوام و مذاهب غیر شیعی بشدت تشویق میشود! بسیاری از ساختارهای تکنولوژی ایران فرسوده، ناقص و ازکارافتاده است! نه ذخیره آب آشامیدنی مناسب، نه مسکن قابل اعتماد، نه جاده قابل رانندگی، نه اتومبیل مطمئن، نه هواپیما مدرن، نه بهداشت، نه دارو، نه مدرسه، نه تولید مواد غذایی سالم، ... نه آزادی، نه امنیت، نه شادابی! با میلیونها نفر از عزیزانمان در فقر مطلق، میلیون ها نفر در چنگال اعتیاد خانمان سوز، میلیونها نفر فاقد توانائی خواندن و نوشتن، تعداد بیشماری مرگ زودرس و سیلی از جوانان تحصیل کرده مهاجر و آواره... این خرازی شیاد رژیم اشغالگر بخوبی میداند که پروژه این چند موشک هم که با هزینه های نجومی و با کمک کشورهای خارجی اجرا میشود جز اتلاف ثروت یک ملت و بخطر انداختن منافع ملی نتیجه ای نخواهد داشت! در واقع این موشک بازی ها بدرد توانمندی عمه شان میخورد و بس!
نوشته شده در تاريخ بيستم بهمن ۱۳۹۷ برابر با نهم فوريه ۲۰۱۹ ، 19:48:47 توسط بهروز
بابا خیلی رو دارین، چه موادی میزنین که این مزخرفات از دهنتون خارج میشه، مثل این می میمونه که مربی تیم آخر جدول بیاد از کارنامه اش دفاع کنه، نفهم اگه کسی باید یه چیزی یاد بگیره اون شما هستید، کهکشان نهایت داره خریت شما نه.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
لاریجانی ها در گرداب:‌ ۱۰۰ میلیارد حق حساب تنها در یک پرونده! / توصیه به فاضل برای عدم بازگشت به کشور
فیلم/ ورق بازی در مراسم خیلی خیلی مقدس حج
کاریکاتور / قطار ارشاد
فیلم/ موج افشاگری علیه کارنامه صادق لاریجانی در رسانه‌های رسمی بالا گرفته
هانیه توسلی در صداوسیما «ممنوع‌التصویر شد» 
فرمانده یگان فاتحین سپاه کشته شد
عکس/ چشم روشنی به نوزادان با نام ائمه!!
فیلم/ آخوند مزاحم جنسی، استاد حوزه علمیه مشهد و دانشگاه‌های خراسان رضوی است
ورود وزارت اطلاعات و قوه قضاییه به انتشار فیلم «غیراخلاقی» استاد دانشگاه 
سپاه پاسداران و شبه نظامیان وابسته به آن در سوریه تلفات سنگینی را در برابر داعش متحمل شده و مواضع خود را ترک کرده‌اند
سرپرست اداره مهاجرت آمریکا با تحریف شعر حک شده بر مجسمه آزادی جنجال آفرید 
نماینده آمریکایی: تجاوز و زنا با محارم به بقای نوع بشر کمک کرده است
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: