فیلم/ سخنان معروف خمینی در مدرسه فیضیه قم :  آب و برق را مجانی می کنیم


* ما علاوه بر اینکه زندگی مادی شما میخواهیم مرفه باشد ، زندگی معنویا
 شمارا هم میخواهیم مرفه باشد، معتویات شمارا هم بردند
* دلخوش نباشید که مسکن فقط می سازیم آب و برق را مجانی می کنیم، برای طبقه مستمند اتوبوس را مجانی می کنیم ،برای طبقه مستمند... دلخوش به این مقدار نباشید
* ما معنویات شما را عظمت می دهیم
* شما را به مقام_انسانیت می رسانیم
* ما هم دنیا را آباد میکنیم و هم آخرت را، آنها حرف می زنند ما عمل می کنیم.
( ۱۰ اسفند ۵۷ فیضیه قم )

[کد مطلب: 176162] [تاريخ انتشار: بيست و دوم بهمن ۱۳۹۷ برابر با يازدهم فوريه ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم بهمن ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 16:31:15 توسط بیداری ایرانی- از آلمان
در جواب به- Aero : هموطن گرامی خوبه که حالا شما میگوئید روشنفکر درجه 2 در حالیکه رهبران گروههای سیاسی مختلف در اوایل انقلاب تنها چیزیکه نبودند اصلا روشن! فکر است وگرنه چطور ممکن است دنبال یک آخوند مرتجع مثل خمینی بیمار روانی راه بیافتند با توهم خُلی که با اسلام عقب مانده میشود به آزادی و ترقی و پیشرفت و رفاه و عدالت اجتماعی رسید! به شما کاملا حق میدهم که با نگاهی به تاریخ انقلاب 57 واقعا همه دست اندرکارانش از چپ تا راستش گرفته بایستی شرمنده نسل جوان باشند و باشیم که چنین فاجعه ای را برایشان به ارث گذاشتیم! ولی با عذر خواهی کردن مگر میشود چرخ تاریخ را به عقب برگرداند یا مرحم زخم نسل جوان شد؟ اما نادیده نگیرید که اگر تا شرایط انقلاب و زمینه اش فراهم نباشد انقلابی هم رخ نخواهد داد و مقصر اصلی محمد رضاشاه میباشد که زمینه را برای ظهور و نفوذ خمینی و اسلامگرایان فراهم کرد وگرنه خمینی دجال را کسی نمی شناخت تا بلندگوی بی.بی.سی. دست بکار شد! پیک ایران لطف کنید این مستند را بگذارید که چرا انقلاب شد؟: مستند "دو روز آخر"؛ روایت ۴۸ ساعت آخر حکومت شاهنشاهی در ایران- من در سایت ایرانیان یو.کی. دیدم!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم بهمن ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 11:02:35 توسط کارشناس
قصد من توهین به رهبر شیعیان جهان نبود. برعکس از وقتی که من با واقعیات شخصیت امام خمینی آشنا شدم به عنوان یک مسلمان شیعه وی را به مرجع تقلید خود برگذیدم! از آن به بعد با بی وجدانی راحت دروغ میگم، اخلاق و معنویت را با خدعه و تقیه هم معنی میدانم و با بی وجدانی به دیگران تهمت و افترا میزنم همانطور که امام در نطق های خود بر مسلمین واجب دانست. لاکن معنی کاریزما رو هزار جا رو اینترنت نوشته برو بخون ولی رسیدن به کمال و عروج و معنویتی که خمینی برای نوع بشر به ارسال آورد همه جا مانند این کلیپ از آن گفته نشده. ما نکشیم آنها را اونها میکشند ما را. علی در یک روز ۷۰۰ نفر را گردن زد پس بکشید همه را که اسلام خون می خواهد امام خمینی.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم بهمن ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 10:17:28 توسط —به کارشناس
اول معنای کاریزما را بدان بعد بکار ببر.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم بهمن ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 09:29:41 توسط کارشناس
سیاستمداران اکثرن ذاتن دروغگووشیاد هستند ولی خمینی سنگ تمام گذاشت. اگر وی دروغ پردازی نمی کرد هرگز نمی توانست کشتی انقلاب را به ساحل برساند. ایرانی به دلیل فرهنگ پدرسالاری همیشه بدنبال یک ناجی و بت و چهره ای کاریزماتیک بوده که بتواند جای خالی پدر را پر کند. خمینی کاریزمای پدرسالاری داشت و این مناسب فرهنگ پدرسالار ایران بود. فرهنگ ایران همیشه فرهنگ شعروشاعری و عشق و احساس بوده. بنابراین این فرهنگ به سادگی در برابر مهاجمان نفوذپذیر و آسیب پذیر بوده.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم بهمن ۱۳۹۷ برابر با يازدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 22:23:45 توسط Aero
بیداری ایرانی! عصبانیت و‌طلبکاربودن، کمترین حق نسل من از کسانی هست که چیزی نبودن جز روشنفکر درجه ۲ یا عامه مفتخور و مفت خواه! مگه غیر از پهلوی بود که یه مشت دهاتی پاپتی رو فرستاد آمریکا و اروپا تحصیل کنن و دکتر و مهندس و خلبان جنگنده بشن؟ حرف من اینه نسلی که ساده لوحانه گول یک شیاد رو خورد، هیچ حقی جز عذرخواهی از نسلهای بعدی نداره. عامه امروز همون عامه همه تاریخ هستن، مفت خور، تنبل و تن پرور. مگه جز اینه که ما خود درهای کشورمون رو به روی برابری و برادری دین مبین اسلام باز کردیم؟ ۴۰ سال پیش هم همون عوام به رهبری ساده لوحترین روشنفکرا خواستن ما رو به ثروت مفت و بهشت بعد از مرگ برسونن که فریب یه آخوند رو خوردن و اون آخوند خوب انتقام پهلوی رو ازشون گرفت. چه خوب میشد، انقلابیون بهمن ماه هر سال فقط سکوت میکردن. ای کاش یه کسروی دوباره تو ایران متولد بشه. ای کاش به جای این روشنفکر درجه دوی بی خاصیت، کارگر ماهر درجه یک داشتیم.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم بهمن ۱۳۹۷ برابر با يازدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 18:43:28 توسط کارگر تبعیدی
این جلاد جماران دروغ نگفت، همه چیز مجانی شد منتها برای مستضعفین یعنی ضعیف شده ها که آخوندها، بازاریان و مزدوران سرکوبگر میباشند و آب، برق، نفت، جنگل، دریا، معادن، کارخانه ها، هتلها و دیگر موسسات بطور رایگان در اختیارشون قرار گرفت و خصوصی شد! عجیب است که هنوز افرادی یافت میشوند و کارگرانی که بیش از 14 ساعت جان می کنند را لعن و نفرین می کنند و به تنبلی و مفت خوری متهم می کنند! البته آنها کینه و نفرتشان از توده ها بخاطر سرنگون شدن رژیمشان میباشد! و اما نتیجه همین خصوصی سازیهاست که این همه فقر را ایجاد کرده. در نظام سرمایه داری هیچ منبع انرژی و معادن و صنایع و... متعلق به جامعه نیست چون طبقه حاکم قدرت را در اختیار دارد و بدون هیچ مانعی با تصویب "قوانین" در پارلمانشان که منافع آنها را تامین می کند، با حضور در موقعیتهای کلیدی بنام مدیر عامل و رئیس شرکت، شهردار.... و بنام شرکتهای پیمانکاری، به غارت منابع و ثروت تولید شده توسط کارگران میپردازند. تنها راه حل، برپایی انقلاب سوسیالیستی برهبری طبقه کارگر و اعلام دولت دیکتاتوری پرولتاریا در جهت الغای مالکیت خصوصی و نظام ظالمانه طبقاتی میباشد.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم بهمن ۱۳۹۷ برابر با يازدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 17:03:12 توسط بیداری ایرانی- از آلمان
به کامنت نویسان زیر که با عصبانیت به موضوع انقلاب 57 برخورد میکنند و همه انقلابیون را به فحش و ناسزا میگیرند باید گفت که حق هر انسانی است زندگی بهتر توام با عدالت و آزادی بخواهد و یکی از راههای رسیدن بدانها با انقلاب یا تغییر و دگرگونی سیستم حاکمه است که ملت ایران هم بدین شیوه عمل کرد و امید داشت با سرنگونی شاه میشود به زندگی بهتر رسید و خمینی فریبکار و دروغگو هم خوب از این آرزوهای مردم اکثرا فقیر که به انقلاب روی آورده بودند خبر داشت با همه ملا بودنش خوب وعده های توخالی رفاهی مثل در همین ویدیو آمده را داد تا به هدفش بدستگیری قدرت برسد و بعدا که میخ قدرتش را محکم کرد گفت مردم برای خربزه و نان انقلاب نکردند و صدها حرفهای دوران اقامت پاریسش را که سخنرانی هایش همگی هستند بعد از انقلاب زیرش زد! قبلش میگفت مردم آزادی میخواهند بعدش گفت اگر چهل میلیون ایرانی یک چیز دیگر بخواهند حرف من باید باشد و نطفه استبداد مذهبی شکل گرفت. یعنی خمینی جنایتکار فقط با دروغ موفق به فریب همه انقلابیون از چپش گرفته تا راستش شد. شرم آور است همگی فریب یک ملای مرتجع را خوردیم و ناآگاهانه انقلاب کردیم!لعنت بر اسلام!
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم بهمن ۱۳۹۷ برابر با يازدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 17:00:44 توسط نکته سنج
این اراجیف را خمینی دروغگو برای فریب مردم ابتدا در بهشت زهرا در روز ورود نامبارکش گفت و سپس در مدرسه فیضیه تکرار کرد. او صحبت از معنویات را اضافه نموده و اینک جانشین نکبت او که ضمن ویران کردن و بیغما بردن مادیات کشور معنویات راهم نابود کرده و در مسند دیکتاتوری هر روز مزخرفات دیگری میگوید باید در دادگاه مردمی بگوید که با کشور ایران چه کرده و چرا؟ رهبری سفیه هم میراث همین گرگ فریبکار است و با خرج ملت مفلوک برای قبرش قصری ساخته اند بینظیر دز دنیا که باید آن قصر را برچید و بجای ان مدرسه و یتیم خانه دایر نمود. مرگ بر نام منفور این شیاد تاریخ.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم بهمن ۱۳۹۷ برابر با يازدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 15:48:04 توسط Aero
مردمی که دنبال سهم از نفت و آب و‌برق مجانی هستن، حکومت هیتلر هم از سرشون زیاده. سال ۸۴ دوباره یکی پیدا شد و‌وعده پول نفت داد ‌و مردم بهش رای دادن! ما دقیقا چرا لیاقت بهتر از این رو‌داریم؟ مگه آمریکا و کانادا نفت ندارن؟ مردم تو تمام تاریخ سهم خواهی نکردن تو‌ اون کشورا! کمونیستا هم با وعده یکی دو ساعت کار در روز و زندگی راحت طرفدار جمع کردن! کاش نفت و جنگل و دریا و ... ملی نبود و صاحب خصوصی داشت. ملی یعنی سفره باز برای دزدی. خمینی هم تو بهشت زهرا داشت واسه مرده ها میگفت که آب و برقشون مجانیه! مردم وقتی این مرد صف کشیدن نون ‌و غذا میخریدن چون میگفتن قحطی میاد چون خمینی مرده! نمیشه انتخاب کرد مردم تهوع آورترن یا روشنفکرا! همه از دم ژن تنبلی ‌و تن پروری رو‌ داریم که نون و‌آب مجانی میخوایم. یک میلیون شاعر داریم یکیشون یک خط شعر نگفته که هم‌ بکشین کار کنین! خیام نیشابوری اسطوره ادبی ماست که تو دربار مغول خدمت میکرده! لعنت به همه شما که به هر ترتیبی تو‌ انقلاب نقش داشتین ‌و اون پهلوی احمق هم اینقدر فهم نداشت که حرف یه آدم درست حسابی رو‌ گوش کنه.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم بهمن ۱۳۹۷ برابر با يازدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 15:12:13 توسط حمید
اخوند دروغگوست. مردم یک کشور چقدر باید بی اطلاع باشند که فریب فردی مثل خمینی را بخورند.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم بهمن ۱۳۹۷ برابر با يازدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 14:15:06 توسط فریبا
بله این ادمخور هندی دروغ نمی گفت منظورش مردم عراق بود همانطور که می بینید عراقیها اب و برق مجانی دریافت میکنند و به مقام معنویت یعنی رییس مجلس فرمانده نظامی و به همه این ها رسیدن جز مردم ایران زیرا زمان سخنرانی این اهریمن مردم رفته بودند گل بچینن خلاصه خودمان کردیم که لعنت بر خودمان باد
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم / سخنان صریح یک جوان در مقابل خامنه ای : نخبگان ما بدنبال فرار از کشور هستند، فرار، نه مهاجرت! تا اینهمه بی‌عدالتی را نبینند
کاریکاتور/ معجزه آقا
قاتل زنجیره‌ای ملایر یک زن ۳۷ ساله است 
عکس/ جدیدترین امامزاده و تخفیف 20 درصدی برای همه نوع دعا
"قرار منع تعقیب برای صادق آملی‌لاریجانی صادر شد" 
نامه بسيار تند جمعی از آخوندهای حامی محمد یزدی در حوزه علمیه قم به آملی لاریجانی
فیلم/ مردم ایران 1400 سال است از اسلام ضریه های ویرانگر میخورند؛
سخنان کمتر شنیده شده‌ی طالقانی درباره نقش فدائیان اسلام در شکست دولت مصدق و حمایت کاشانی از کودتای  ۲۸مرداد
فیلم/  کعبه (خانه خدا) در برازجان رقیب پیدا کرد!
فیلم / خاطره حمید رسایی در مورد قوه قضائیه
 دلار به بالاترین سطح خود در سال 2019 رسید 
 آمریکا و اسرائیل بازپس گیری کشتی ربوده شده را تمرین کردند
فیلم/ ویدئویی که اسرائیل از انفجار انبار مهمات حشد الشعبی منتشر کرد/ گفته میشود اسرائیل در این انفجارات دست دارد
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: