مشاور فرمانده کل سپاه: دشمن نه تنها در مراکز تصمیم گیری نظام نفوذ کرده و برای ما تصمیم سازی می کند، بلکه مردم را هم به پرسش ها کشانده که می گویند غزه و لبنان به ما چه ربطی دارد؟ انرژی هسته ای به چه درد ما می خورد که موجب اخم دشمنان شده؟


حمید رضا مقدم فر مشاور فرهنگی رسانه‌ای فرمانده کل سپاه  گفت: "دشمنان جنگ شناختی را به ملت تحمیل کرده اند. این جنگ دو  نقطه آماج مهم دارد. هم مسئولان و هم مردم در آماج این جنگ قرار گرفته‌اند. از یک طرف درصدد نفوذ عناصر خود به مراکز تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری نظام هستند تا هم اعتبار نظام اسلامی را در نزد مردم خدشه دار کنند و هم این که با تصمیم‌سازی غلط خود برای نظام چالش آفرینی کنند و مسائل فرعی را جای مسائل اصلی بنشانند.ایجاد احساس کاذب در جامعه و افکار عمومی از اهداف دشمنان است. آنها با استفاده از ابزار رسانه می‌خواهند دستگاه محاسباتی مردم را چنان دست‌کاری کنند که نقاط قوت نظام را ضعیف بپندارند و به جای احساس مثبت نسبت به آنها احساس منفی پیدا کنند. به طوری که امنیت حاصل از حضور منطقه‌ای کشورشان را حس نکنند و به جای آن شعار نه غزه نه لبنان سردهند. به جای امیدواری نسبت به پیشرفت، احساس ناامیدی پیدا کنند و حاضر شوند بزرگ‌ترین دستاوردهای علمی خود، نظیر دستیابی به انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای، که تإثیر بسیار زیادی در زندگی آنان دارد را به خاطر اخم دشمن از دست بدهند".          

[کد مطلب: 176234] [تاريخ انتشار: بيست و سوم بهمن ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم فوريه ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم بهمن ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 18:21:39 توسط علا
مرتیکه دیوانه امنیت منطقه و ایران که در دوران پهلوی قابل قیاس با امنیت منطقه در دوران شما نیست بنابراین شما امنیت که نیاورده اید که هیچ بلکه منطقه با سیاست های احمقانه شما بسیار هم ناامن شده مردم هم بر عکس تو هیچ احساس کاذبی ندارند و واقعیات را با تمام وجود لمس میکنند و تو و امثال تو هستید که خود را به خاطر منافع خودبه خریت زدهآید .
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم بهمن ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 15:29:07 توسط نکته سنج
مدم بیدار شده و اژادیخواه ایران شعار میدهند "دشمن ما همین جاست /// بیخودی میگن آمریکاست" این بیضه مال (حمید رضا مقدم فر) که کارش مالش بیضه (نه رهبر سفیه) که فرمانده کل سپاه است ونانش از این راه وکمک بمقام منصوب شده از طرف رهبر وقیح است نشسته وهرچه درتوان داشتعه سرهم کرده که (سرٍ دار) دانشگاه نظامی نرفته را آماده کند که درمقابل مردم علاوه براسلحه گرم اززبان گزنده هم استفاده کند. البته اینفرد جزسفسطه و بیربط چیزی ندارد که بگوید. آو معتقد است که دخالت ما درغزه ولبنان که جزولخرجی درجهت کمک بدشمنان بالقوه ما چیزی نیست و بهانه بدست دنیا برای تروریست خواندن ما میدهد کاری است که باید ملت ما ازآن استقبال کند. آیا این یک ایده احمقانه نیست؟ آیا دراثراین کمکها ما یک دوست پیدا کرده ایم یا فقط باعث شده ایم که درکنفرانسهای مختلف کشورهای بزرگ وکوچک وبخصوص اعراب مارا محکوم نمایند وامارات که از قبل ایران قطب تجاری شد اینک رسما بامادشمنی کند و با ما دریمن بجنگد؟ چه احساس ونتیجه مثبتی از پشتیبانی بشار اسد جنایتکار حاصل شده و خواهد شد، جز آنکه پوتین ازپشت بما خنجر زد. ای مشاور مردم ما از تو دانا ترند !!!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم بهمن ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 14:13:46 توسط ماني المان
دوستان خيلي وقتها دنبال جواب اين سوال ميگشتم، كه چرا كلمه دشمن إز زبان رهبر و گماشتگان عبا و عمامه بسر يا انيفرُم پوش نظامي امنيتي يا كُت شلواري هاي يقه اخوندي نمي افتد، و اصولا اين دشمن كيست و كجاست. تا اينكه چند روز پيش مستندي از تلويزيون المان در باره Stasi يا همان سازمان امنيت المان شرقي ديدم، مِتو يا فلسفه انها در يك جمله خلاصه شده بود، ( دشمن كسي جز دگر انديش نيست )
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ درگیری «همه‌ی مردم» با «یک آخوند» که با فضولی خود قصد دخالت در پوشش یکی از بانوان را داشت / متروی تهران
فيلم/  ورود وقيح الله موسوی جزایری «برای تبیین آرمان‌های انقلاب» در لندن و خوردن نان جو در کلبه ای فقیرانه! 
حمله انتحاری به اتوبوس سپاه پاسداران در سیستان و بلوچستان /  20 نفر کشته شدند/ تکمیلی + فیلم
نگاهی گذرا به مردان متقاضی خدمات جنسی در پایتخت 
گم شدن ۹۲۷ گوسفند در فرودگاه خمينی! 
فیلم / نمونه ای از دروغین بودن امامزاده ها/ جعلي بودن مكان بي بي شهربانو مادر امام سجاد (در تهران)
شهرک ویلایی «باستی هیلز لواسان» امپراتوری «ژنرال‎های تدبیر و امید» با منظره‌ی سد لَتیان
۱۰ ایرانی که به دلیل جاسوسی سایبری از آمریکا تحریم شده‌اند چه کسانی هستند؟
فیلم/  تنش روی سکوهای ورزشگاه یادگار امام  (آخر این هم شد اسم!) در تبریز در بازی تراکتور سازی و استقلال تهران
دلالی علی لاریجانی این بار در ژاپن 
کنفرانس امنیتی ورشو پایان یافت 
انتقاد از کیروش به علت «افشای اسرار ملی»! 
آگهی های تجارتی