سخنان جنجالی بنیامین نتانیاهو درباره "جنگ علیه ایران"
واکنش جمهوری اسلامی به سخنان وی


بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در یک گزارش ویدیویی از "جنگ علیه ایران" سخن گفت. گرچه این بخش از سخنان نتانیاهو از گزارش پاک شد، اما تاثیر پیام او درباره جنگ علیه ایران هم‌چنان باقی ماند.

به گزارش دویچه وله، اظهارات بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل در آستانه سفر به ورشو و با هدف شرکت در کنفرانس مناقشه برانگیز صلح خاورمیانه پیرامون جنگ با ایران خبر ساز شد.

خبرگزاری آلمان (dpa) روز پنجشنبه ۲۵ بهمن (۱۴ فوریه) با انتشار گزارشی از ورشو، خبر از اظهارات جنجالی نخست وزیر اسرائیل درباره جنگ علیه ایران داد. این گفته نتانیاهو که در یک گزارش ویدیویی ضبط شده بود، پس از آن پاک شد. اما تاثیر خود را برجای نهاد.

انتقاد شدید لفظی بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل از نقش ایران در منطقه، پدیده تازه‌ای نیست. اما شدت گرفتن لحن نتانیاهو ظرف هفته‌های گذشته و به‌ویژه در جریان کنفرانس ورشو توجه مفسران و تحلیلگران مسائل سیاسی را به خود جلب کرده است.

تغییر یک واژه مهم

گزارش خبرگزاری آلمان به ویدیویی اشاره می‌‌کند که روز چهارشنبه ۲۴ بهمن (۱۳ فوریه) پیش از سفر به ورشو، از سخنان نتانیاهو در کنار دفتر نخست‌وزیری تهیه شده است.

در این گزارش ویدیویی، نتانیاهو حتی از هم‌سویی کشورهای عربی در موضوع جنگ علیه ایران سخن می‌گوید. اشاره نخست‌وزیر اسرائیل به آن دسته از کشورهای عربی است که در کنفرانس ورشو شرکت دارند. نتانیاهو در این گزارش ویدیویی گفته است که در راستای همراه کردن کشورهای عربی با موضوع جنگ علیه ایران تلاش خواهد کرد.

در ترجمه انگلیسی اظهارات نتانیاهو، کلمه "جنگ" پاک شده و از کلمه "مقابله" استفاده شده است. این در حالی است که در نسخه عبری، کلمه جنگ به کار رفته بود.

نخست‌وزیر اسرائیل در عین حال گفته است که نکته مهم در کنفرانس ورشو این است که این کنفرانسی محرمانه و پشت درهای بسته نیست. اهمیت این کنفرانس در این است که "این دیداری با نمایندگان کشورهای مهم عربی است که آمده‌اند تا همراه با اسرائیل، و با توجه به مصالح مشترک‌شان، جنگ علیه ایران را پیش ببرند."

واژه "جنگ علیه ایران" در برگردان انگلیسی به "مقابله با ایران" تغییر کرده است. بخش مطبوعاتی دولت اسرائیل نیز در اطلاعیه مطبوعاتی خود از کلمه جنگ استفاده کرده بود. پس از آن، بیانیه دیگری منتشر شد که در آن کلمه جنگ به کلمه مقابله تغییر کرده بود.

واکنش ایران

در پی انتشار این خبر، محمدجواد ظریف، وزیر  امور خارجه جمهوری اسلامی ایران نسبت به اظهارات نتانیاهو واکنش نشان داده است.

ظریف با انتشار یک پست توییتری نوشته است: «ما با توهمات نتانیاهو همیشه آشنا بودیم. حالا جهان هم متوجه توهمات او شده است و همه کسانی که در سیرک ورشو گرد هم آمده‌اند، هم متوجه شده‌اند.»

جمهوری اسلامی ایران از همان ابتدا، از برگزاری کنفرانس دو روزه ورشو به‌ مثابه کنفرانسی علیه ایران انتقاد کرده بود. بسیاری از کشورهای اروپای غربی از اعزام وزیران امور خارجه خود به این کنفرانس خودداری کرده‌اند. آلمان را نیلز آنن، معاون وزارت امور خارجه نمایندگی می‌کند. در این کنفرانس، نمایندگان ۶۰ کشور جهان شرکت دارند.

نتانیاهو درباره کنفرانس ورشو گفته بود که او در کنفرانسی شرکت می‌کند که ۶۰ کشور جهان با اعزام وزیران امور خارجه  یا نمایندگان خود قرار است سیاست‌های خود را علیه ایران هماهنگ کنند.

[کد مطلب: 176345] [تاريخ انتشار: بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم بهمن ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 08:09:00 توسط پیام
مزدک برایت متاسفم که اینقدر با ترس و وحشت میخواین کارهاتونو پیش ببرید . هنوز که سر کار نیستید چه خط و نشانی میکشید اما وای اگر قدرت بدست بگیرید . تو منو که با نظرت در مورد آینده ایران متفاوت هستم با مامور نازی ها یکی میکنی آنوقت دم از فردای یکپارچه ایران میزنی؟ بغض گلویم را گرفت نه از تهدیدت بلکه از اینکه هنوز کسانی مثل سال ۱۳۵۸ فکر میکنند و هر کس خلاف اندیشه آنها را داشت بهش هم حمله میکردند . افسوس . ایرانیان داخل ایران فکر میکنم خیلی از ما خارج نشینان جلوتر هستند . حرفهای منو دوباره بخوان که من بدون نام بردن از جمهوری اسلامی در ابتدای بحث از نتان یابو نام بردم که اگر او سر کار نباشد دوستی ملتها بیشتر میشه که سریع ساندیسخورخطابم کردید و ....بگذریم . بابا تو راست میگی . تسلیم.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم بهمن ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 07:18:40 توسط مزدک
پیام، حرفهای اقای تهمتن را جدی بگیری به نفعت هست. واقعیت تاریخی آلمان نازی هنوز ادامه داره و دولت اسراییل در سن ۹۸ سالگی هم دست از سر مجرمان طرفدار هیتلر بر نداشته. اینو بیاد داشته باش که ملت شریف ایران حاظرن نون شب نخورن ولی‌ در فردای سرنگونی این رژیم کثیف بدنبال شکار طرفداران سینه به چاک رژیم باشن. حمایت تو از بمب اتم و پاسداران مزدور برات گرون تموم میشه. در ضمن، در فردای سرنگونی، برای ماموران زبده اطلاعاتی، تمام آیدی کامپیوترت قابل دسترسی‌ هست، اونهم تو عصر تکنولوژی. این پیغام واسه اون یکی‌ مزدور (فرشاد) و بقیه ساندیس خورها نیز صدق میکنه. خیر پیش.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم بهمن ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 06:29:42 توسط پیام
ممنون از پیک ایران که وقتی دو نظر متفاوت است حتماً با یکی هماهنگی ندارد اما همه نظرهارو چاپ میکند و این درس دمکراسی رو برای ایرانیان مجاناً گذاشته ست . امید به اینکه همه اول دمکراسی رو از خود شروع کننند .پیک ایران باز هم ممنون .
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم بهمن ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 06:15:36 توسط پیام
به دروغگوی مزدور ناشی صهیونیستی تهمتن ِ ..دیگر بحث با ترا ادامه نمیدم و همینکه برای دیگران روشن کردم که با موساد کار میکنی میکنی و دستت را رو کردم کافی ست .
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم بهمن ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 00:02:20 توسط تهمتن - ش
به دروغگو مزدورناشی "پیام" !! ۱ - میگوید رژیم آخوندی رفتنی ست اما بعدفراموش میکند ومیگوید آخوندان باید بمب اتم داشته باشند؟؟!!﴿که جهان را تهدید ومردم ایران را برای همیشه بگروگان گیرند !!﴾ ۲ - میگوید چرا نتانیاهو به عربستان چیزی نمیگوید؟؟!! اما این مزدور سایبری و ناشی فراموش میکندکه مگر عربستان چندبار ادعای نابودی اسرايیل را مانند آخوندان؛ گنده گوزی کرده اند؟ سوم اینکه در روز آزادی و حسابرسی آدمکشان نظام اسلام و اسلامی؛ سران فراری و مزدوران گریخته بخارج را هم برای شان درمانی دیگر درنظرخواهیم گرفت!! و آن اجیر کردن ماموران کارکشته اسرائیلی که درتعقیب وگرفتارکردن جنایتکاران آلمان نازی درسراسرجهان تجربه پیدا کردن این جنایتکاران را دارند؛ این تجارب را برای جنایتکاران کنونی نظام آخوندی و مزدورانشان درهرکجای جهان که فرارکنند مورد استفاده قرارخواهیم داد وقطعا اسرائیلیها هم ازجان و دل این ماموریت وگرفتار کردنتان را ازصمیم قلب !! قبول کرده و بدون هزینه یک ریال ازجیب مردم ایران بدنبال تان آمده و تحویل دادگاه های مردمی ایران خواهندداد و درضمن توقیف ثروتهای دزدی سران غارتگر درخارج هم درحال شروع ست.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۹ ، 22:34:58 توسط مزدک
تهمتن عزیز، زنده باشی‌ هموطن! اگه حامیان رژیم خون و جنون فقط ۱۰ درصد ناقابل از کامنتهاشون رو معطوف کشتار رژیم در خاور میانه میکردند، واسه من قبول این که واسه اینها جان انسان مهم هست نه بقای رژیم، امری قابل قبول بود. بسیجی‌ رو باید کشت،،،،،،، چه با تفنگ چه با مشت...... کارگر، دانشجو، طلایه دار خلق است،،،،،، مسلسل، مسلسل جواب ضد خلق است
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۹ ، 22:27:23 توسط مزدک
پیام، من نه از گذشته تو چیزی میدونم و نه علم غیب دارم. معیارم نوشته کنونی ات میباشد. تو مختاری فکر کنی‌ من فارسی‌ بلد نیستم، یهودی هستم، مزدور نتان یابو یا یاهو یا هر چیزی که اسمش رو میخواهی‌ بذار. ولی‌ اونقدر شرف دارم که یه پاسدار قاتل که واسه کلید شهادت بدستور خمینی دجال در جنگ ضد میهنی و ایرانی‌ شرکت میکنه رو هم سطح یه زندانی سیاسی و عقیدتی بی‌ دفاع ندونم. اونوقت ادعا میکنی‌ از قتل عام ۶۷ جون بدر بردی وقتی‌ مقام همرزم‌های خودت رو با پاسدار جانی یکی‌ میگیری؟ اینقدر نوشته‌هات پر از تناقض هست که نمیدونم از کدوم بگم. در ضمن، جنگ افروزی امپریالیسم و صهیونیسم اذیتت میکنه ولی‌ اهریمن شماره یک که حامی‌ بچه کشی در سوریه و لبنان و فلسطین هست رو فراموش میکنی‌؟ خیلی‌ با غیرتی‌!
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۹ ، 20:59:14 توسط پیام
به تهمتن -:-منم با گفته شما موافقم که از نوشته ها خیلی چیزهارو میشه فهمید . همانطور که با مطرح کردن جنایات نتان یابو رگهای مزدورانی چون شما بالا میزند و سر سپردگی تان نمایان میشه . دیگران با خواندن این متن ها قضاوت خواهند کرد که چه کسی دم از ایران آزاد میزند و چه کسی در پشت شعارهای دروغین آرزوی ایران ویران و تکه شده را دارد . اما دیگر این حنا برای مردم آگاه ایران رنگی ندارد . کلام را با تو مزدور تمام میکنم و کلام من برای روشنگری ست که این نتان یابو که دم از دمکراسی برای ایران میزند آیا وضع دمکراسی در عربستان از ایران بهتره ؟ چرا برای مردم عربستان دل نمیسوزاند . این رژیم آخوندی دیر یا زود رفتنی ست و ما هم صاحب حکومتی خوب خواهیم شد اما در این منطقه پر هیاهو که چند کشور بمب اتم دارند و بقیه هم سالانه میلیاردها دلار پول به خرید اسلحه میدهند ، آیا توان موشکی و اتمی خودمان اگر بالا ببریم جرم است ؟ البته از نظر مزدوران بیگانه بله . اما این دانش نسل به نسل به فرزندانمان خواهد رسید و ایران در تاریخ همچنان سرفراز میماند . جاودان ایران
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۹ ، 17:50:40 توسط فرشاد
تا زمانیکه کشور ایران وطن پرستان و میهن دوستانی همجون امثال بعضی افرادی که اینجا نظر داده اند دارد دیگر هیچ نیاری به دشمن ندارد.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۹ ، 17:17:19 توسط تهمتن - ش
به پیام -نظرات و نوشته های هرکس شناسنامه و معرف اوست؛ همچنانکه نوشته های شما دراین سایت هم معرف شماست و کسی هم بی جهت شمارا مردور و ساندیس خور نظام نخوانده !! بلکه براساس همین نظرات خودشماست که هنوز هم جوهرش خشک نشده؛ مزدور نظام می دانیم. - درضمن از حربه دورغ دست برادرید و خدشه هم به جانباختگان راه آزادی نزنید.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۹ ، 17:02:22 توسط پیام
آقای حمید که امیدوارم تهمتن نباشی و با اسم دیگه خودتو معرفی نکنی . منم با یهودی مشکلی ندارم اما با حمله های سریالی شماها نشون میده که اخبار استخدام هزار نفر فارسی زبان توسط اطلاعات اسراییل برای نفوذ در رسانه ها به واقیت نزدیکه . گیرم که شما از این قماش نباشی ! اگر یک آزاده هستی تمام حرفهایی که در مورد رژیم هم میزنید قبول میکنم اما یک بام و و هوا که نمیشه . رژیمی که در جنایت از آخوندها جلوترند و انواع اسلحه و اتم رو برای خودشون حلال بدونند تا هر چه در منطقه مبخواهند انجام بدهند؟ طرحهای کوچک کردن کشورهای منطقه که از سوی صهیونیستها مطرح میشه رو مطالعه کن . حرفهای نتان یابو که در مورد مردم ایران میزنه با عملشو ببین . آخه چقدر بی اعتنایی . به مقدساتم قسم در کشور اروپایی که من زندگی میکنم خیلی از آنها میگویند از این نژاد پرستی صهیونیستها خسته شدیم . حرفهای من کجا دودوزه بازی ست؟ اگر آزاده ای بدون تعصب بخون و اگر وابسته که هیچ . بابا وقتی با این رژیم آخوندی کثیف مشکل داریم که نباید چشمهایمان را به سیاست کثیف استعمار استثمار سرمایه داری جهانی که هزار جنایت میکنند ببندیم .
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۹ ، 16:12:01 توسط حمید
آقا پیام دست از دودوزه بازی بردار. در چند روز اخیر هر نظری که در این سایت دادی نشانه وابستگی آن به رژیم اسلامی بوده. به علاوه تنها ایرانیانی که مثل شما (اگر بتوان شما را ایرانی خواند!) اینچنین هیستریک وار به اسراییل و مردمش بد و بیاره میگویند سربازان امام کمنام امام زمان هستند. ضمنا قبل از اینکه با گفتار چاله میدانی ات مرا هم یهودی بنامی (مگر یهودی بودن بدتر از مسلمان بودن است؟) اعلام می‌کنم من به هیچ دینی اعتقاد ندارم
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۹ ، 15:48:42 توسط محمد
هر چه دوست دارن ساندیس خورا بگن بگن این قانون طبیعت و ضرورت طبیعی است که این دارو دسته که هوای منطقه رو متعفن کردن به بدترین صورت باید مجازات و محاکمه ودر قعر دوزخ سپرده شوند
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۹ ، 14:51:35 توسط پیام
تهمتن تنها با این نظرت موافقم که تف بر مزدوران رژیم اما آیا تو هم با تف بر مزدوران رژیم صهیونیستی که تمام مشکلات دنیا از آنها با لابی سرمایه داری و جنگ افروزش انجام میده شهامت جدا کردن خودت از این جانیان را داری ؟ آیا اون موش خودت نیستی که تنها با جانی خواندن نتان یابو و شمردن دشمنی او با مردم ایران خودت رو از سوراخ بیرون میاری . اگر نمیدانی بدان که من خودم از نجات یافتگان اعدامهای سال ۱۳۶۷ هستم که فرار کردم وبیش از سی سال در اروپا زندگی میکنم اما وقتی از خون در برابر خون خواهی گریزانم به مثال همه ایرانی ها باز این اندیشه کثیف اسراییلی ست که میخواهد این آتش شعله ور باشه و ایرانیان را به جان هم بیاندازه . اگر هم چند بار از رژیم خون آشام صهیونیستی نام میبرم برای این است که نقطه ضعف ترا بدست آوردم و آبشخور ترا میدانم . امید به اینکه این حکومت آخوندی از بین بره و همراه با اون مردم امریکا هم روشن شوند و صهیونیستهای کثافت رو از امریکا بیرون کنند که بعد ببینی اسراییل بدون این لابی هیچ است . و اما پاسدار وطن برای من و آینده ایران همراه با ارتش برای پاسداری از کشور مهم است . درود بر ایران
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۹ ، 13:47:13 توسط تهمتن - ش
جالب ست که با نوشتن چند جمله؛ میتوان مزدوران نظام را مانند موش دم شان گرفت و از سوراخ پنهانی بیرون کشید !! خنده دار ست این مزدور افشا شده - "پیام" مرا یهودی هم نامیده !! اما حواس اش نیست که چه کسانی بجز آخوندان و مزدورانشان در جامعه ایران؛ یهودی ستیزند ؟؟!! درضمن اشک هم برای برادران قاچاقچی و هروئین فروش پاسداران جنایتکار و غارتگر هم میریزد ؟؟!! بهر صورت این مزدور ساندیسی نگفت که آخوندان در ۴۰ سال حکومت ننگین شان در منطقه آفروزی کرده اند یا نه ؟؟ و باید آنان هم از قدرت کنار بروند و یا نه ؟؟!! تف برشرف نداشته بی شرفان مزدور نظام.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۹ ، 13:41:07 توسط عزیز
رژیم اسلامی چه همه جهانیان و مردم ایران بگویند و یا نگویند چه پوتبن حمایت کند و نتانیاهو محکوم کند این رژیم اهداف مخربی در جهان و منطقه دنبال می کند اگر رژیم اخوندها خوب بود نتایج ان هم برای مردم ایران و هم نگرش جهانیان حتما مثبت بود ایا می شود جمهوری اسلامی با این همه اعدام و زندانی و دزدی و اختلاس شکنجه و تبعیض و تخریب و گسترش خرافات حاکمان ان را انسانهای با درجات اخلاقی و دینی و سیاسی خوب بدانیم غذای فاسد را هر چند بسته بندی کنی باز بوی بد ان پخش می شود
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۹ ، 12:52:47 توسط پیام
مزدک و تهمتن که میدانم اسمهای واقعی شما یهودی ست و از ترس لو رفتنتان تغییر نام داده اید . شما یا کوته فکرید و یا کسانی هستید که فارسی یاد گرفته اید و در اینترنت پرسه میزنید تا هر که از اسراییل بد بگه و هویت این رژیم جانی رو افشا ُ کنه سریع اونو به رژیم ایران بچسبانید و ساندیس خور خطاب کنید . مردم ایران خوشبختانه به اندازه کافی به شعور سیاسی رسیدند که گول حرفهای این مرد جانی نتان یابو رو نخورند که از طرفی طرح آب میدهد و از طرفی مردم رو با لابی در امریکا و تحریم علیه ایران ، نان آنها را قطع میکند . از طرفی ادعای صلح و دوستی با مردم ایران را دارد و در همان زمان به دنبال جمع کردن لشکر است تا فرزندان ایران رو به خاک و خون بکشد . خوشبختانه هر چه تقلا میکند بیشتر در منجلاب فرو میرود . من همان اندازه برای مرگ سپاهی در جبهه ناراحتم که برای سیاسی در بند . امثال شما میخواهید تخم کین نسبت به گروههای سیاسی و اقوام ایرانی بپاشید که نه ایران بماند و نه ایرانی .
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۹ ، 12:19:33 توسط تهمتن - ش
به "مردی" عزیز - می بینید که سروکله چند ساندس خور دیگر هم دراین خبر پیدا شده !! یکی شان میگوید "باید نتناهو از قدرت برکنار بشه تا راه دوستی ملتها همواربشه" اگر ممکن ست از ایشان به پرسید ملایان صلح طلب دوست داشتنی !! که اینهمه درمنطقه صلح آورده اند !! و هرگز آتش افروزی ۴۰ ساله نکرده اند ؟؟!! هم باید از قدرت کنار بروند یا نه ؟؟!! - جالب ست در برخی خبرها؛ ساندیس خورها سروکله شان پیدا شده و دور هم جمع میشوند !!
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۹ ، 10:11:31 توسط کارشناس
اعراب در طول تاریخ هرگز با یکدیگر متحد نبوده اند و دائم علیه یکدیگر جنگیده اند. هویتی نداشتند تا اینکه محمد با ایجاد و توسعه دین اسلام توانست برای اولین بار به آنها هویتی واحد بده. خنده داره که امروز نتانیاهو التماس اتحاد با اعراب رو میکنه! کسی فهمید دست آورد کنفرانس ورشو چی بود؟
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۹ ، 10:03:59 توسط ناشناس
انسان موجود فراموشکاری است بخصوص آنان که خارج از گود نشسته و عادت به لنگش کن گفتن دارند. این یاوه گویی ها قبل از حمله به عراق یا لیبی نیز گفته میشد و همیشه پای اسرائیل در وسط بود.اما این بار با ملت بزرگ ایران در میان است و آنان که توهم کمک بدون قید و شرط از غرب یا شرق یا اسرائیل و یا عرب ها را داشتند جواب خود را گرفتند. باشد ایرانی به بلوغ سیاسی خود برسد و سرنوشت خود را با تکیه به نیروی خود تعین کند. نظام اهرمن را با نظم نوین آمریکایی - اسرائیلی نمیتوان برکنار کرد.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۹ ، 09:59:18 توسط مزدک
باز ۲باره سر و کله ساندیس خورها نمایان شد. رو که نیست، سنگ پا قزوینه!
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۹ ، 09:26:24 توسط پیام
اگر صلح پایداری بخواد در خاورمیانه ایجاد بشه پیش از هر چیز باید این نتان یابو از قدرت برکنار بشه تا با ورود سیاستمداران عاقل راه دوستی ملتها هموار بشه .
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۹ ، 08:43:32 توسط فرشاد
به حق چیزهای ندیده و نشنیده قرار بود در ورشو درباره ایجاد صلح و امنیت در خاورمیانه و غرب آسیا تبادل نظر کنند نه اینکه در باره راه اندازی جنگ و هرج و مرج در خاورمیانه عجب مارمولکی شده این نتانیاهو . حالا اشکالی نداره یک مدت هم به بهانه ایران پول این عربهای شیخ نشین را چپاول کنید ببینیم آخرش به کجا خواهد رسید . شب دراز هست و قلندر بیدار
ساير مطالب اين بخش
دختران مجرد ایرانی در صف مادر شدن 
کاخ سفید: ۲۰۰ نیروی آمریکایی در سوریه باقی می‌مانند 
هشت میلیون کودک ایرانی «روزانه ۹۰ دقیقه سرگرم بازی‌های رایانه‌ای» هستند 
فيلم/ فریادهای یک کارگر مظلوم شرکت نیشکر هفت تپه بر سر محمد شریعتمداری یکی از وزرای بی‌کفایت جمهوری اسلامی 
فيلم/ دلار بالا می‌رود، خودرو را گران می‌کنید، ارزان می‌شود، باز هم خودرو را گران می‌کنید! حداقل خودروهای‌تان را کیلویی بفروشید که معیار قیمت‌گذاری برای مردم مشخص شود 
پربازديدهای اين بخش
واکنش‌ها به یک دیوارنگاره جدید در میدان پرتردد تهران +  عکس
وقیح الله خامنه‌ای : پوشیدن لباسی که "لباس غیرمسلمانان"  است جایز نیست ( این موجود که سمبلی از اوج واپسگرای و ظلم است 1400 سال دیر بدنیا آمده است )
عکس/ جشن ارتجاعی تکلیف در قبر خمینی
فیلم / یک خانم به دنبال تذکر به مهناز افشار درباره حجابش در جلوی سینما
عکس/ صف مرغ در بوشهر
فیلم/ بندرلنگە / افتضاح نمایش مردمی بودن نظام! در سفر روحانی به بندلنگه
فيلم/ حمايت مردم ار وريا غفوری؛ «وریای باغیرت / حرف تو حرف ملت»، بازی استقلال-پارس جنوبی 
دوره «گشت‌ارشاد» به پایان رسیده است!
اظهار عجز در مقابل فیلم برداری شهروندان توسط موبایل
فيلم/ حمله وحشیانه با گاز فلفل برای حجاب 
احتمال رقم خوردن «معامله قرن» وجود دارد
فيلم/ واکنش مهنازافشار( بازیگر ) به اعتراض یک آمر به معروف (فضول) و اینکه باید حجابت را حفظ کنی 
فيلم/ يکم اسفندماه؛ مسدود شدن اتوبان نیایش تهران توسط کسبه‌ی بازار جنت در تهران/ کسبه به غارت شدن اموال‌شان اعتراض داشته‌اند/ پلیس از شوکر برای متفرق کردن مردم استفاده کرد! 
آگهی های تجارتی