نگاهی گذرا به مردان متقاضی خدمات جنسی در پایتخت 


فاطمه محمدی گزارشگری که پیش از این مصاحبه او را در مورد تن فروشی در خیابان گلبرگ تهران خوانده اید این بار در مجله «خط صلح» به سراغ مردان مشتری رفته است. این مصاحبه گوشه ای از روابط و دیدگاه های ستمگرانه و انحطاط اخلاقی توجیه شده و «عادی» در جامعه امروز را به نمایش می گذارد. در بخشی از این مصاحبه چنین می خوانیم: 

امیرعلی، ۲۹ ساله، مجرد و یکی از مشتریان ثابت خانه های مخصوص است.

سوال: از تحصیلات و شغلتان بگویید.

جواب: لیسانس حسابداری دارم. در یک شرکت خصوصی کار می کردم که حدود چهل سال سابقه فعالیت داشت، اما به دلیل وضعیت بد اقتصادی در اردی بهشت ماه ۹۷ تعدیل نیرو کرد و من از کار برکنار شدم و از آن زمان بیکار هستم. شش-هفت سال سابقه کار حسابداری دارم و می توانم با بسیاری از برنامه ها کار کنم. در رزومه ام چیزی کم ندارم. فقط پارتی ندارم.

سوال: منبع درآمد دیگری هم دارید؟

جواب: هم زمانی که مشغول به کار حسابداری بودم و هم الان که بیکار هستم، قماربازی می کنم. این کار در جامعه ما وجهه خوبی ندارد، ولی من انجام می دهم. در سایت ها پوکر بازی می کنم؛ البته در سایت های معتبر. 

سوال: اعتقادات مذهبی تان به چه صورت است؟

جواب: من فقط خدا را قبول دارم و هیچ شخص و دینی را نمی پذیرم.

سوال: دلیل شما برای مراجعه به زنان تن فروش چیست؟

جواب: من خیلی شهوتی هستم و حداقل هفته ای یک بار باید رابطه جنسی داشته باشم.

سوال: قطعاً در روابطی که با زنان تن فروش دارید، احساس و عاطفه واقعی وجود ندارد و به همین سبب، نمی توانید لذت چندانی تجربه کنید. 

جواب: من دوست دختر ندارم. قبول دارم که رابطه جنسی با دوست دختر لذت بسیار بیش تری دارد و با زنان تن فروش حس چندان خوبی ندارم. اما خب، دختر خوب پیدا نمی شود. جلوی هر دختری که (با خودرو) ترمز می کنم، می پرسد “چند؟”. حالم بهم می خورد! 

سوال: برای برقراری رابطه جنسی با زنان تن فروش، مراجعه به خانه های مخصوص را ترجیح می دهید یا روسپیان خیابانی؟

جواب: نمی خواهم با زنان تن فروشی که کنار خیابان می ایستند، کار کنم؛ چون از سلامتی شان مطمئن نیستم. شاید ایدز داشته باشند. خوب نیست. در خانه های عفاف همیشه از کاندوم استفاده می شود و وضعیت سلامت شان تحت کنترل است و خیالم راحت است.

سوال: می توانید شرایط و ویژگی های خانه های مخصوص را شرح دهید؟

جواب: من با پنج نفر از خانم هایی که خانه های عفاف را اداره می کنند در ارتباط هستم. البته این پنج نفر در ارتباط با هم کار نمی کنند و جدا هستند. به سه نفر از آن ها خاله مریم می گویند و دو نفر دیگر خاله بیتا و خاله باران هستند. الان فقط به خانه خاله مریم در تهرانپارس می روم. آن ها تقریباً هر دو-سه ماه، آدرسشان را تغییر می دهند تا شناسایی نشوند. زمستان ۹۶ از یکی از دوستانم شنیدم که یکی از خانه های عفاف لو رفته و جریمه شان کرده اند.

خانه هایی که اجاره می کنند نوساز هستند و اغلب در آپارتمان های خلوت و اداری و دارای دکوراسیون، مبلمان اداری و میز و سیستم تا مردم کم تر شک کنند. خاله پشت میز می نشیند.

با وقت قبلی می توانم مراجعه کنم؛ به طوری که جز من کسی دیگر آن جا نباشد تا شلوغ نشود و دیگران نفهمند. زنان زیادی آن جا هستند. روزهای دیگر شاید در خانه ها و جاهای دیگر کار کنند. چون هرکدام نهایتاً دو-سه مرتبه در ماه نوبتشان می شود و درصد بالایی از پولی را که ما می پردازیم، خاله برمی دارد و مابقی را به زنان تن فروش می دهد. در نتیجه فکر می کنم این زنان پول زیادی به دست نمی آورند و باید جاهای دیگر هم تن فروشی کنند.

سوال: چه مدت است که به خانه های مخصوص مراجعه می کنید؟

جواب: از سال ۹۱ مرتباً مراجعه می کنم.

سوال: چه مبلغی پرداخت می کنید؟

جواب: هر بار ۱۵۰ هزارتومان باید پرداخت کنیم اما چون من مشتری قدیمی هستم ۱۱۰ هزار تومان می پردازم. البته قیمت در خانه های شمال تهران خیلی بیش تر است.

سوال: در ازای این مبلغ، زنان چند دقیقه باید در اختیار شما باشند؟

جواب: در خانه های عفاف، ارضاء شدن شرط است. تا زمانی که مشتری ارضاء نشود، سکس باید ادامه داشته باشد؛ حتی اگر چند ساعت طول بکشد. 

اجازه بدهید یک خاطره تعریف کنم. یک بار با خانمی اولین بار در خانه خاله مریم رابطه جنسی برقرار کردم. در حین سکس، ناگهان آن دختر شروع به گریه کرد. آن قدر ناراحت شدم که حاضر شدم سکس را قطع کنم. پرسیدم چه شد؟ از بدبختی هایش گفت. گفت مجبور است این کار را انجام دهد. دوست ندارد. وقتی صبح می خواهد از خانه بیرون بیاید با خودش لقمه می آورد. آن روز هم نان و کوکوی سبزی آورده بود. به مادرش می گوید وسط کار گرسنه می شود و با خودش لقمه می آورد تا مادرش شک نکند. 

آرش، ۳۰ ساله، مجرد است و سوار بر پراید، در حال نگاه کردن به زنان تن فروش، در کنار خیابان توقف کرده است. با او وارد گفتگو شدم.

سوال: چه مدت است که از خدمات جنسی زنان تن فروش استفاده می کنید؟

جواب: از خرداد ۹۷.

سوال: چه شد که تصمیم گرفتید از خدمات جنسی زنان تن فروش استفاده کنید؟

جواب: من با ماشینم مسافرکشی می کنم. اولین بار خیلی اتفاقی در حالی که قصد سوار کردن مسافر را داشتم، خانمی حدوداً پنجاه ساله را سوار کردم. او مطلقه بود و یک دختر و یک پسر کوچک داشت. مشکلات مالی زیادی داشت و به همین خاطر مبلغ پایین پیشنهاد می داد تا تعداد مشتریانش بیش تر شود. 

سوال: کم ترین و بیش ترین پولی که بابت دریافت خدمات جنسی پرداخت کرده اید چقدر بوده است؟

جواب: کم ترین مبلغ ۳۰ هزار تومان و بیش ترین مبلغ ۱۵۰ هزارتومان.

سوال: زنان تن فروشی که اقدام به برقراری رابطه جنسی با آنان نموده اید، در چه رده سنی بوده اند؟

جواب: ۱۸ تا ۶۰ ساله.

سوال: آیا درآمد شما، اجازه استفاده از خدمات جنسی زنان تن فروش را به شما می دهد؟

جواب: در طول ماه پولم را جمع می کنم و تقریباً ماهی یک بار این کار را می کنم. درآمدم خیلی زیاد نیست. شهوت است دیگر…

##

[کد مطلب: 176370] [تاريخ انتشار: بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم بهمن ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم فوريه ۲۰۱۹ ، 12:33:57 توسط شرر
چه جنایتی این حاکمیت آخوندی درحق مردم کرد!!!!قبل ازسال۵۷.درشهرها،یک محلی بنام فاحشه خانه بااسامی مختلف بودکه ازشهرمجزابودوازطرف بهداری نیزبرآن نظارت می شدوهفتگی ماموران بهداری به این محل هامی رفتندوساکنان آن راموردمعاینه دقیق قرارمی دادندوالبته درسطح شهرهافاحشه هابودندولی محدودبودند،اما پس ازسال۵۷ببرکت افکارپوسیده آخوندی،فاحشه خانه هابرچیده شدندوفاحشه گری ،نامرئی ودرسطح جامعه پخش شدوفاحشه هاهم همرنگ جماعت شدندوخطری بنام فاحشه سازی کل جامعه رافراگرفت.اسمال تیݝ کش ها(اسماعیل افتخاری)ی جاکش بارانت حکومتی بوجودآمدواین ریاکاران،حتی نوامیس مردم زحمتکش رابه یݝمابردند
ساير مطالب اين بخش
دختران مجرد ایرانی در صف مادر شدن 
کاخ سفید: ۲۰۰ نیروی آمریکایی در سوریه باقی می‌مانند 
هشت میلیون کودک ایرانی «روزانه ۹۰ دقیقه سرگرم بازی‌های رایانه‌ای» هستند 
فيلم/ فریادهای یک کارگر مظلوم شرکت نیشکر هفت تپه بر سر محمد شریعتمداری یکی از وزرای بی‌کفایت جمهوری اسلامی 
فيلم/ دلار بالا می‌رود، خودرو را گران می‌کنید، ارزان می‌شود، باز هم خودرو را گران می‌کنید! حداقل خودروهای‌تان را کیلویی بفروشید که معیار قیمت‌گذاری برای مردم مشخص شود 
پربازديدهای اين بخش
واکنش‌ها به یک دیوارنگاره جدید در میدان پرتردد تهران +  عکس
وقیح الله خامنه‌ای : پوشیدن لباسی که "لباس غیرمسلمانان"  است جایز نیست ( این موجود که سمبلی از اوج واپسگرای و ظلم است 1400 سال دیر بدنیا آمده است )
عکس/ جشن ارتجاعی تکلیف در قبر خمینی
فیلم / یک خانم به دنبال تذکر به مهناز افشار درباره حجابش در جلوی سینما
عکس/ صف مرغ در بوشهر
فیلم/ بندرلنگە / افتضاح نمایش مردمی بودن نظام! در سفر روحانی به بندلنگه
فيلم/ حمايت مردم ار وريا غفوری؛ «وریای باغیرت / حرف تو حرف ملت»، بازی استقلال-پارس جنوبی 
دوره «گشت‌ارشاد» به پایان رسیده است!
اظهار عجز در مقابل فیلم برداری شهروندان توسط موبایل
فيلم/ حمله وحشیانه با گاز فلفل برای حجاب 
احتمال رقم خوردن «معامله قرن» وجود دارد
فيلم/ واکنش مهنازافشار( بازیگر ) به اعتراض یک آمر به معروف (فضول) و اینکه باید حجابت را حفظ کنی 
فيلم/ يکم اسفندماه؛ مسدود شدن اتوبان نیایش تهران توسط کسبه‌ی بازار جنت در تهران/ کسبه به غارت شدن اموال‌شان اعتراض داشته‌اند/ پلیس از شوکر برای متفرق کردن مردم استفاده کرد! 
آگهی های تجارتی