دادستان شوش به جای پاسخگویی به خانواده اسماعیل بخشی، دستور بازداشت مادر اسماعیل را داد!


در پی بازداشت مادر اسماعیل بخشی سندیکای کارگران نیشکر هفت‌تپه بیانیه در این خصوص منتشر کرد:

در پی اعلام احتمال تمدید قرار اسماعیل بخشی نماینده کارگران هفت تپه توسط دادستان شوش، امروز یکشنبه ۲۸بهمن، خانواده این کارگر زندانی در اعتراض به این تصمیم غیر عادلانه به دادسرای شوش مراجعه کردند. اما دادستان شوش به جای پاسخگویی به خانواده این کارگر زندانی دستور بازداشت مادر اسماعیل بخشی را داد. با هجوم ماموران به مادر اسماعیل و تلاش برای دستبند زدن به وی، مادر این کارگر زندانی دچار مشکل قلبی گردید و به مرکز درمانی منتقل شد و بنا به گفته بستگان نامبرده، هنوز مشکل وی برطرف نشده است. لازم به ذکر است در روزهای گذشته دادستانی شوش از پذیرفتن خانواده این کارگر زندانی خودداری کرده و منشی وی نیز برخوردهای توهین آمیز و غیر قانونی با خانواده اسماعیل داشته است.

اسماعیل بخشی علاوه بر اتهام های پیشین از اول بهمن ماه با شکایت وزیر اطلاعات از این نماینده کارگری به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی، توهین به مقامات و فعالیت تبلیغی علیه نظام دستگیر شده و عملا مدتهاست که بدون بازجویی در سلول انفرادی بازداشت گاه امنیتی وزارت اطلاعات در اهواز برای نوشتن تکذیبیه در رابطه با شکنجه در دوران بازداشت تحت فشار قرار دارد.

گفتنی است که در سفر اخیر وزیر اطلاعات به شوش جلسه ای با حضور رئیس دادگستری و دادستان شهرستان شوش و وزیر اطلاعات در محل دادگستری این شهرستان در خصوص پرونده آقای بخشی تشکیل شده بود.

جرم اسماعیل بخشی دفاع از مطالبات به حق  خود و همکاران کارگر بوده است. سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه برخورد توهین آمیز به مادر اسماعیل بخشی نماینده کارگران هفت تپه را محکوم کرده و خواهان آزادی فوری و بی قید و شرطی این کارگر زندانی می باشد.


[کد مطلب: 176607] [تاريخ انتشار: بيست و هشتم بهمن ۱۳۹۷ برابر با هفدهم فوريه ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم بهمن ۱۳۹۷ برابر با هجدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 02:42:03 توسط كاوه اهنگر
بگيريد و ببنديد و حبس كنيد، اين عو عو سگان شما ...  هم بگذرد.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم بهمن ۱۳۹۷ برابر با هجدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 01:37:17 توسط نکته سنج
شکایت وزیر جانی اطلاعات بسیار طبیعی است زیرا این وزیر نا بکار و شکنجه گر که از طرف دستگاهای سرکوبگر مورد حمایت قرار دارد و ذاتا اگر اهل قانون و رعایت آن بود ر ؤأس دستگاه امنیتی (وزارت باصطلاح اطلاعات) قرار نمیگرفت و عوامل او دست به شکنجه (که غیر انسانیترین کارهاست) نمیزدند. در خبر دیگری امروز دادستان شوش که نه از داد اطلاعی دارد و نه از انسانیت دستور جلب مادر محترم اسماعیل بخشی را بجرم عدالت خواهی صادر کرد تا در دستگاه ضد عدالت رژیم دیکتاتوری مقام بالا تری کسب کند. زیرا این اوباش همواره میخواهند به ولی سفیه بیمقدار سبعیت و خلق غیر انسانی خود را اثبات نمایند تا ترفیع بگیرند. تا مردم ایران در مقابل ظلم و از ترس بیدادگری برپا نخیزند نه از عدالت خبری خواهد بود و نه از رفاه (بامید وعده های پوچ خمینی برای بهبود دیا و آخرت نباشید) زیرا او خدعه گر بود و فریبکار. آیا چهل سال برای درک دروغهای خمینی کفایت نکرده است؟ وای بر ایران و ایرانی اگر جواب این سئرال منفی باشد.
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم بهمن ۱۳۹۷ برابر با هفدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 19:42:21 توسط آذر
اینکه ج-ا، ذاتاً رژیمی، سرکوبگر، جانی و آدمکش است، هیچ تردیدی در آن نیست. اینکه سیستم قضایی ج-ا، نیز، دقیقا بر مبنای همین خصلت ذاتی رژیم پایه ریزی شده است، باز هم هیچ تردیدی در آن نیست. چرا که، طبق قوانین قضایی ج-ا، هر فرد بازداشت شده، از همان لحظه دستگیری تا دوران مخوف بازجویی و شکنجه، از زمان حضور در بیدادادگاه های رژیم تا ابلاغ زمان حبس و گذراندن سالهای محکومیت، همواره با یک سیکل بی حقوقی محض در زندانهای ج-ا، مواجه هستند. سیستم قضایی ج-ا، با محروم کردن افراد بازداشت شده از حق مسلم آنان در برخورداری از وکیل، بازجویی در سلولهای انفرادی، دست بازجویان، دادستانی و قضات را به طور مستمر باز گذاشته است، تا آنان هر گونه ستم و بی حقوقی را بر زندانیان تحمیل کنند. ج-ا، بی توجه به همه واقعیتهای موجود، تنها به یک نکته فکر میکند و آنهم تشدید فشار بر زندانیان است. سیستم قضایی ج-ا، همچنان در صدد است تا پر شتاب تر از گذشته بر مدار سرکوب و بی حقوقی زندانیان بچرخد، غافل از اینکه مجموعه شرایط چه از نظر بین المللی و چه از نظر مبارزات رو به رشد طبقه کارگر و دیگر اقشار توده های زحمتکش، دیگر بنفع ج-ا، نیست.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
چه کسانی بیانیه گام دوم خامنه ای را قدسی خواندند؟
عکس/ حادثه برای هواپیمای ایرانی در قطر
فیلم/ رگبار مسلسل و حمله نیروی انتظامی برای متفرق کردن مردم
فیلم/  لحظه حادثه فرود بدون چرخ فوكر ١٠٠ ایران ایر، بروی باند فرودگاه مهرآباد تهران
بازداشت ایرانی‌ها با پاسپورت جعلی اسرائیلی در فرودگاه‌های جهان! +عکس
فیلم/ یکی از پر بیننده ترین ویدئوهای توئیتر ایرانی ها
فیلم/  رشت/ ماموران نیروی انتظامی به میان جشن و شادی مردم در میدان شهرداری ریختند تا مراسم را به هم بزنند
عکس/  غَش‌کردن متهم به "فساد اقتصادی" در دادگاه
فیلم/ استقبال مردم کنگان از روحانی با شعار : کلیدساز دروغگو، کلید تدبیرت کو
طرح نام صادق لاریجانی و علی‌اکبر ناطق‌نوری در زمین خواری بزرگ کلاک
فیلم/ جشن چهارشنبه سوری مردم تهران در فلکه دوم تهرانپارس همراه با رقص و پایکوبی خیابانی
عکس/ ماموران امنیتی دفتر حزب پان ایرانیست در تهران را پلمپ کردند
آگهی های تجارتی