نیکلا باورز : رژیم ایران نه قابل دوام است نه قابل اصلاح/ ایدئولوژی انقلاب اسلامی مُرده استرادیو فرانسه: نیکلا باورز، حقوقدان، نویسنده و از تحلیلگران معروف فرانسوی، در مطلبی که به مناسبت چهل سالگی حکومت اسلامی ایران در روزنامۀ فیگارو (هجدهم فوریه) منتشر کرده، نوشته است که جمهوری اسلامی ایران نه قابل دوام است نه قابل اصلاح. او معتقد است که حکومت اسلامی ایران بیش از هر چیز بن بست های اسلام سیاسی را برملا کرده است.

در تفسیر خود نیکلا باورز تصریح می کند که اشغال عراق توسط ارتش آمریکا و سپس برآمدن گروه داعش برای مدتی به توسعۀ نفوذ جمهوری اسلامی ایران در منطقه کمک کرد. اما، این توسعۀ نفوذ به بهای سنگینی برای ایران و به ویژه مردم این کشور صورت گرفت.

نویسندۀ فرانسوی نوشته است که تمام ظرفیت های بزرگ ایران برای توسعۀ اقتصادی در داخل نابوده شده و علت این امر غصب درآمدهای نفتی توسط روحانیان، سلطۀ سپاه پاسداران بر تمام فعالیت های اقتصادی، فساد سایه‌گستر و فاجعۀ زیست محیطی است که تمام توانایی های ایران را برای خروج از بن بست تحلیل برده اند.

نیکلا باورز تصریح کرده است که تحریم های آمریکا آخرین تیر خلاص را به این ظرفیت ها زده است. به گفتۀ مفّسر فرانسوی از زمان تأسیس حکومت اسلامی در ایران تولید ناخالص این کشور به کمتر از پنجاه درصد تولید ناخالص ترکیه کاسته شده، در حالی که در آستانۀ انقلاب اسلامی، تولید ناخالص ایران ۲۶ درصد بیش از تولید ناخالص ترکیه بود. به گفتۀ نیکلا باورز امروز اقتصاد کره جنوبی چهارده برابر بزرگتز از اقتصاد ایران است، در حالی که در سال ١٣۵٧ اقتصاد ایران ٣۹ درصد قوّی تر از اقتصاد کره جنوبی بود.

نویسندۀ فرانسوی با اشاره به فقر سایه گستر در ایران می افزاید : ۴۰ درصد مردم ایران با کمتر از ده دلار در روز زندگی می کنند. یک پنجم جمعیت فعّال این کشور بیکار هستند و بیکاری شامل ۵٠ درصد جوانان ایران می شود که در نتیجۀ آن سالانه ١۲۵ هزار جوان دیپلمۀ ایرانی کشور خود را ترک می کنند.

رکود اقتصادی و فقر، به گمان نیکلا باورز، علت اصلی بی ثباتی اجتماعی و شیوع اعتراض ها و اعتصاب های بی وقفه در کشور است. به گفتۀ نویسندۀ فرانسوی بخش های گسترده ای از مردم ایران از گروه ها و طبقات مختلف اجتماعی به صف ناراضیان پیوسته اند به طوری که حتا محافظه کارترین بخش های جامعه به نشانۀ اعتراض تغییر دین داده و بعضاً به آئین زرتشتی می گروند.

نیکلا باورز می افزاید که ایدئولوژی انقلاب اسلامی مُرده است و تنها به یاری سرکوب و تنفر از آمریکا به بقای خود ادامه می دهد. نیکلا باورز می گوید : در نهایت انقلاب ایران بن بست اسلام سیاسی را تأئید می کند. او معتقد است که رژیم مذهبی برآمده از این انقلاب روحانیان را ثروتمند کرده و مردم ایران را به افلاس کشانده است. "باورز" تأکید می کند که افزایش بودجۀ نظامی ایران که به ١۶ میلیارد دلار بالغ می شود و همچنین توسعه طلبی های منطقه ای حکومت اسلامی اکنون مهمترین موانع توسعۀ اقتصادی و منشاء تداوم و تعمیق فقر در این کشور به شمار می روند. نیکلا باورز در ادامه نتیجه گرفته است که "همانند اتحاد شوروی، رژیم ملاها در ایران نهایتاً نه قابل دوام است نه قابل اصلاح."

[کد مطلب: 176680] [تاريخ انتشار: بيست و نهم بهمن ۱۳۹۷ برابر با هجدهم فوريه ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ ششم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و پنجم فوريه ۲۰۱۹ ، 14:07:35 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 12 - گفتند شانس آوردی به موقع آمدی؛ از ماه دیگر باید دوسال پول می پرداختی!گفتم:من هرگز چنان تلفنی نداشته ام و این شماره نیز آشنا نیست. آن فرد با شهر دیگری تماس گرفت و کمی پشت تلفن با هم خندیدند و بعد گفت:به هر حال این تلفن به نام شماست. و از این دست کمدی - تراژیک، فراوان است.همینک دارند ماهی 30 یورو از من کم می کنند. داستانش طولانی ست؛ بمانَد. بیشتر دندان هایم را نابود کرده اند.یک نمونه ی شرم آور را ذکر می کنم:دکتر دارد روی یک دندان من کار می کند. ناگهان در وسط کار یک دندان سالم را سوراخ می کند و بعد باز به کار روی دندان اول ادامه می دهد. می گویم: این که سالم بود؛ جواب نمی دهد؛ بعد مقداری گچ توش می ریزد و با پررویی کنار من می ایستد و دستش را بسویم دراز می کند، یعنی خدا حافظ. می گویم حداقل این گچ ها را صاف کنید. با پر رویی همچنان دستش به سویم دراز است. به خانه بر می گردم، دندان ها روی هم نمی نشینند؛ غذا خوردن ممکن نیست؛ پس با وسایل آهنی که در خانه دارم، گچ ها را مقداری می کنم. ولی ناصافی نمی گذارد غذا بخورم؛ پس دندان ها را محکم به هم می کوبم؛ ببخشید، نمی توانم بیش از این ادامه دهم
نوشته شده در تاريخ ششم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و پنجم فوريه ۲۰۱۹ ، 13:34:00 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 11 - می گفت: اختیار تام دارم و می توانم کامپیوتر حبیبی را به تو بدهم و تو باید 200 یورو به من بپردازی. از آن سوی تلفن فرد تردید داشت، و فروشنده در جواب گفت: به من اجازه داده اند؛ مطمئن باش که خطری ما را تهدید نمی کنید. و من وارد شدم؛ یواش گفت: او اینجاست. بهش گفتم: مثل اینکه در باب کامپیوتر من حرف می زدی! گفت: نه این موضوع دیگری ست. خانم او نیز همانجا کار می کرد؛ رفتم گفتم شوهرت می خواهد 200 یورو بگیرد و کامپیوتر مرا به فرد دیگری بدهد. می گوید اختیار تام دارم. بر گشت و با پر رویی گفت: خوب اگر گفته اند بده، او که نمی تواند ندهد. چندی بعد بجای کامپیوتر مدرن 600 یورویی من، کامپیوتری آوردند که مَه اوس آن همان روز اول خراب بود. تسته تور بعد از مدتی ساییده شد و حروف روی دکمه ها از بین رفت، و بعد هم خراب شد. مانیتور کوچک و بی کیفیت هم بعد ها خراب شد و در آخر خود کامپیوتر نیز از کار افتاد. ب - برایم تلفنی که من هرگز نخریده بودم، خریداری کردند و سال ها از من پول می گرفتند. من نه دستگاه تلفن را داشتم و نه شماره اش را. وقتی اعتراضم به اوج رسید؛ گفتند شانس آوردی به موقع آمدی وگرنه باید.

پیک ایران: دوست عزیز و خواننده قدیمی عزیز ما اگر مقاله ای دارید برایمان ارسال کنید تا بررسی کنیم. انتشار مطالب به این صورت برای ما مشکل  است و حتی برای خوانندگان راحت نیست که آنها را دنبال کنند.
نوشته شده در تاريخ ششم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و پنجم فوريه ۲۰۱۹ ، 13:09:34 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 10 - نکته ی مهم دیگر این است که بخشی از پول اندکی که از اداره سوسیال و اداره کار می گرفتم را نیز از من پس می گرفتند و هنوز دارند پس می گیرند. می دانم این حرف ها در مرکز اروپا خنده دار و باور نکردنی ست؛ ولی بد بختانه حقیقت دارد. اهل دروغگویی نیستم، آن را شغل ناکسترین موجودات می دانم؛ پس هر جمله ی خود را آماده ام به اثبات رسانم. چند نمونه از بسیاران را اینجا ذکر می کنم تا ببینید نیروی امنیتی تا چه حد دستش برای خلافکاری و جنایات پی در پی در این کشور آزاد است(باری، خواننده ی عزیز، امروز روز خنده ی شماست، پس بخندید) 1 - تقریبن همیشه بخشی از پول اندکی که از اداره کار می گرفتم را به بهانه های واهی از من پس می گرفتند و همین امروز هم دارند پس می گیرند. 2 - گذشته از آن در اجتماع نیز به امور زندگی من وارد می شدند و می شوند و خلافکاری هایی می کنند که بیشتر شبیه فیلم های دوربین مخفی است برای خنداندن و خندیدن، تا کاری جدی و اداری. الف - رفتم کامپیوتر 600 یورویی با همین اندک پول، قسطی خریدم؛ روزی رفتم بپرسم که کامپیوتر را کی می آورید؟ دیدم طرف دارد پای تلفن به کسی می گوید: من اختیار تام دارم
نوشته شده در تاريخ ششم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و پنجم فوريه ۲۰۱۹ ، 12:31:43 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 9 - نکته ی بسیار اساسی دیگری را نیز لازم است اینجا ذکر کنم که در این سال ها، در این شهر به هر دری که زدم نگذاشتند کار کنم. وقتی می رفتم در شهر ها و حتا ایالات دیگر کار پیدا می کردم، بعد مرا جواب می کردند که «ببخشید به شما نمی توانیم خانه و کار بدهیم.» حالا اداره ی باز نشستگی برام نامه می نویسد که باز نشستگی شما بیست یورو و چند سنت است. اداره ی باز نشستی درست گفته، چون نگذاشتند حتا یک روز کار کنم، تا در همین جهنم گونه زندگی در فقر و بیدادزدگی بپوسم؛ و این در حالی ست که من دلایل استوار دارم که از خانه گرفتن من حتا در کلن جلوگیری کردند و در هیچ جایی سر کار نیز نگذاشتند بروم. و چون بطور توطئه آمیزی از کار کردن من جلوگیری شده، این موضوع باید در دادگاه بطور استثنایی حل شود، یعنی آخرین حقوق من که در خانه ی هاینریش بُل گرفتم باید مبنا قرار گیرد. در خانه ی هاینریش بُل نزدیک به هزار یورو می گرفتم + خانه و آب و برق مجانی + نصف کرایه تاکسی(چون خانه در روستا واقع است) یعنی حقوق من در خانه ی هاینروش بُل نزدیک دو هزار یورو بوده است. می توانم به اثبات برسانم که به زور از کار کردن من جلوگیری شده.
نوشته شده در تاريخ ششم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و پنجم فوريه ۲۰۱۹ ، 01:50:10 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 8 - که بطور اتومات در همان مسیر زشت ضد بشری "خانه" دار گشته اند. هستی خود، خانه ی وجود را به زرنگبازی آلوده اند و سکوت کریهِ روزگار نتیجه آن است. آن شعر که به اندیشمند بزرگ دکتر جمشید موذن زاده کلُوری تقدیم شده بود را برای سرگرمی اینجا نیاوردم؛ در آن کوتاهِ بلند، کتابی نهفته است؛ قلمِ آزرده، بسیار حرف ها آنجا گفته است. سکوت نوعی همکاری ست از سوی کسانی که خود را فعال فرهنگی، سیاسی و مدنی می دانند. نام آن شعر «توطئه ی سکوت» است. بگذار یکبار دیگر تکرار کنم، ضرر ندارد؛ زیرا سودمند است. «تا سبوی کوچک پاکی بشکند با دستان انجماد، مردان خطه "خوشبختی"، از دکان های خموشی، ضمانت آینده را می خرند. و در یورش باد، ایستاده مردی، که صدایش را پای دیوار می برند با سکوت!» لیثی حبیبی - م. تلنگر
نوشته شده در تاريخ ششم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و پنجم فوريه ۲۰۱۹ ، 01:43:01 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 7 - و حال قصد دارم از حقوق آن کشور که به من پناه داده مانند حقوق شخصی خود دفاع کنم. به نام نیرو های امنیتی کشور آلمان چنان ضرباتی به این سر زمین زده شده، که اگر مجرمین آشکارا مجازات نشوند و جبران نگردد در آینده آن لکه ی سیاهِ روغنی مزمن شده دیگر قابل شستشو نیست؛ پس باید هرچه زودتر اقدام کرد؛ وگرنه آن تکه باید بریده شود؛ که نامش از لکهِ ننگ به سوراخ ننگ تغییر می کند و این شرم آور است. ولی هنوز دیر نشده؛ خیلی دیر نشده، بیایید این لکه ی ننگ را با کمک هم بشوییم و از حیثیت زیر علامت سوال رفته ی این سر زمین آبادان با هم دفاع نماییم. بیایید یک بار هم که شده به حرف منطقی یک مظلوم مهربان اما دلیر، یکرنگ، نیک اندیش و دوست واقعی همه ی جهانیان، نیک بیندیشید تا بعد ها پشیمانی های بزرگ ببار نیاوَرَد. وظیفه ی من گفتن بود، باقی را خود دانید. پس منتظر می مانم تا نتیجه ی نامه ی خود بستانم. بگذار این را هم اضافه کنم که سیاست بازی در جهان جای سیاست زیبا و رهگشا را گرفته و این ضد زندگی و بسیار زشت، وارد زندگی بسیاری(افراد، احزاب و گروه ها) گشته چنان، که بطور اتومات در همان مسیر زشت ضد بشری "خانه" دار
نوشته شده در تاريخ ششم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و پنجم فوريه ۲۰۱۹ ، 01:05:19 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 6 - بر گردیم سر اصل سخن: پس لطف کنید و دست از سرم بردارید تا بتوانم خدمتگزاری فرهنگی باشم و این دوستی من است با کل جهان. دفعه ی پیش انگلیسی ها با دخترم پیام فرستاده بودند که این برای شما فرصتی ست. حال من این فرصت را به همه ی شما ها(رژیم آلمان، انگلیس، ایران) می دهم تا اجازه دهید من دوستی بزرگ برای همه ی جهانیان باشم؛ این به سود همه است. در همین راستا خواستار اینم که از این زندان خانه، رها شوم و به شهری بزرگتر بروم و با جان و دل خدمت کنم. و هم تقاضا دارم دخترم که در چنگال مأمورین امنیتی انگلیس اسیر است را رها سازند؛ و بدانید که این به سود شما و همگان است، زیرا پدرش می خواهد با خدمت فرهنگی ویژه دوست همه ی جهانیان از جمله مردمان کشور شما باشد. بگذار در این جهان پر از مزدور و نوکر یکی هم اینگونه دوست باشد - شریف، مهربان، دلیر و راستگو؛ چه اِشکالی دارد؟ دوستی بزرگ که همه ی جهانیان را عزیز می دارد و اگر در سر زمینی نان و نمکی حتا آغشته به زهر خورد، باز فراموش نمی کند؛ یکی از دلایل اصلی خواستار برقراری دادگاه بودن از سوی من، این است که من خود را دوست کشور آلمان می دانم و حالا قصد دارم
نوشته شده در تاريخ ششم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و پنجم فوريه ۲۰۱۹ ، 00:46:32 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 5 - و انگلستان این میان فرصتی یافته و کودک مرا ربوده و حالا بهش دستور می دهند چیز هایی برایم انشا کند که می دانم حرف دختر من نیست. او گرچه دارای استعدادی شگرف است، ولی امروز من او را موجودی وحشتزده در چنگال مأموران انگلیسی می بینم. همین چندی پیش نخست وزیر انگلستان در باب دستگیری خانم زاغری گفت: «حرگت رژیم ایران شرم آور است.» اگر شرایطی پیش آید تا بتوانم آنجا از حقوق خود و دخترم دفاع کنم، به اثبات می رسانم که حرکت رژیم انگلیس در باب من و دخترم شرم آورترین حرکتی ست که تا به حال در تاریخ نوین جهان از نیرو های امنیتی دولتی سر زده. «این گوی این میدان»؛ «تا سیه روی شود هر که در او غش باشد!» کوتاه: من توان چاپلوس شدن و خبرچین و مزدور گشتن را ندارم؛ اگر داشتم امروز این زندگی من نبود. اگر امروز پرفسور پزشکی نبودم، یک دکتر خوب از من در می آمد، زیرا عاشقانه به دانش پزشکی می نگریستم و می نگرم. با تلاش خود وارد دانشگاه شده بودم؛ مثل بعضی ها جزء سهمیه نبودم. مطالعات ژرفی نیز در طب سنتی دارم، که امیدوار بودم در آلمان در کنار کار فرهنگی، ادامه دهم که نگذاشتند. بر گردیم سر اصل سخن:
نوشته شده در تاريخ ششم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و پنجم فوريه ۲۰۱۹ ، 00:27:52 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 4 - مثال: اگر تمامی دانشمندان فارسی دان را جمع آوری نمی توانند بسیاری از واژه های رایج در فارسی را معنی کنند؛ این شامل انگلیسی، روسی، آلمانی و ... نیز می شود. که دیگر دانشمندان آن زبان ها توان نفوذ به اعماق تاریخ با استفاده از اطلاعات درون واژه ها را ندارند. من به زودی در وبگاهِ تخصصی خود این سخن را می گشایم تا دوستان آنجا نمونه ها را ببینند. باری، کار من این هاست. ولی امنیتی های حاکم بر کشور آلمان و انگلیس و ایران مرا با معیار های رایج سیاست بازانه ی خود می خواستند و می خواهند و آن در توان من نیست. یعنی توان چاپلوسی، و مزدور کسی شدن را ندارم؛ یعنی حتا اگر لیاقت باشد، من چنان لیاقتی را ندارم؛ پس لطفن دست از سر من بردارید تا بتوانم در جهان جان خود شکوفا گردم و خدمتگزار فرهنگ بشری باشم. من هم آدمم و عیب دارم؛ ولی لیاقت هایی نیز دارم که در این بیش از شانزده سال نگذاشتند از آن در راستای شکوفایی فرهنگ بشری استفاده نمایم. بیش از شانزده سال است که در شرایط بسیار بسیار غیر انسانی مرا به زور در خانه ای نیمه ویران نگاه داشته اند؛
نوشته شده در تاريخ ششم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و پنجم فوريه ۲۰۱۹ ، 00:06:05 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 3 - دروغ پراکنی، جدایی افکنی، دوستی زدایی، با زهر کبرا در جیب جان دوست نمایی، در یک کلام خود نبودن و در دویی زیستن. این واقعیت بسیار بسیار تلخ زمانه ی ماست. ما از هر سو مورد هجوم این بی فرهنگی مزمن شده هستیم؛ حال اگر خود نیز در همان ناراستا به آن دامن زنیم و تشدیدش نماییم، به فرو شدن بیشتر و بیشتر می رسیم. این فرو شدن می تواند فردی و هم گروهی باشد؛ حال بعد از این مقدمه می خواهم نامه ای به گردانندگان رژیم آلمان و انگلستان بنویسم؛ این نامه خطاب به رژیم ایران نیز هست که در ارتباط با من در دام باندی جنایتکار و ضد بشری افتادند به همان دلایل که بر شمردم؛ یعنی اگر تظاهر کنی خودی هستی بر ناکسانه ترین برخوردهایت چشم می پوشند. همه ی این داستان های غم انگیز از آنجایی شروع شد که فردی الکی مسلمان شده تصمیم گرفت نیرو های امنیتی رژیم ایران را سر کار بگذارد؛ و گذاشت. من شاعر، نویسنده و محقق ام؛ و در همین راستا خدماتی به فرهنگ ملی و جهانی کرده ام که گاه بی نمونه است؛ مثل کار روی واژه های ایرانی و غیر ایرانی. هیچ جمله ای را انشایی و بی ربط نمی نویسم؛ پس اگر سخنی را نوشتم برایش دلایل استوار دارم.
نوشته شده در تاريخ پنجم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و چهارم فوريه ۲۰۱۹ ، 23:51:06 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 2 -باور کنید نفهمیدم کی تمام شد؛ ناگهان دیدم تمام شده است. اینک مرا مجبور کرده اند متونی بنویسم که با جهان جان من بسیار فاصله دارد. به هر حال هر کسی جان و جهانی دارد، با خود ویژه نشانی دارد. این مقدمه را نوشتم تا به اصل موضوع برسم. اصل موضوع نامه ای ست به رژیم های ایران، آلمان و انگلیس و همه ی کسانی که در این بدبختی عظیم زندگی من دست دارند. من اگر این نامه را ننویسم آنچه مجبور به نوشتن آن شده ام را ناقص می دانم؛پس گرچه رنج می برم،زیرا دشوار است این نوع نوشتن،این را نیز می نویسم. بله، نوشتن درمان است؛ ولی متأسفانه بسیاری هر نوع نوشتن را درمان می دانند؛ اینطور نیست؛ نوشته ای درمان و آرامش بخش است که آن را با وَشتَن(ایرانی) = رقص(عربی)، بیارایی. بسیاری از درگیری نامه های اینترنتی سوهان زن اعصاب و روان است؛ اما نوشتن خوشدلانه و شادمان، هست داروی جان. بدخلقی حتا مهربان ترین انسان ها، برانگیختگی و به هم ریختگی با خود دارد؛ حتا اگر خونسرد باشی و همچنان مهربان. جهان ما جهان انحراف هاست؛ فرهنگ اش، بسیارگاه عین بی فرهنگی ست - جنگ، درگیری، توهین، تهمت، دروغ پراکنی، جدایی افکنی، دوستی زدایی،
نوشته شده در تاريخ پنجم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و چهارم فوريه ۲۰۱۹ ، 22:37:19 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
سلام دوستان. در نظرگاهِ نوشته ای که پایین همین مطلب از آقای شاهین صادق زاده میلانی از دویچه وله، قرار دارد، در آخرین منگفت خود از جمله نوشتم: «ادامه 11 - اینک از دولت محترم آلمان و ارگان های قانونی این کشور انتظار دارم که مگذارند این گره ننگین اینگونه بسته ثبت تاریخ شود با رسوایی. انتظار دارم افرادی که با سر نوشت من و خانواده من بازی کرده اند، و هم حیثیت کشور آلمان را به خطر انداخته اند، و عملیات شان توهین آشکار است به قانون و دمکراسی، دادگاهی شده مورد مجازات قرار گیرند.» اینک در همین راستا باید اضافه نمایم که آنچه من اینجا نوشته ام، هرگز خواسته ی قلبی من نبوده، بلکه مرا مجبور کرده اند. من کارم شعر، ادبیات و تحقیق است. گاه نوشتنِ فقط یک نظر از این دست، انرژی یک مقاله ی بلند کامل را می بَرَد و بیش. وقتی عاشقانه در جهان ادبیات روان می گردم، گذر زمان را دیگر حس نمی کنم. روزگاری مرا در هایمی که بیدادگاه بود، انداختند برای تلف شدن؛ ولی من در همان جهنم روی زمین، در مدت کمتر از سه ماه رمانی نوشتم به نام «بختو دختر افغان» که بیش از 400 صفحه و اولین رمان شعر در نثر فارسی است. باور کنید نفهمیدم
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۹ ، 20:38:17 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
9 - این ها کامنت نیست؛ هزاران صفحه خاطره ی وحشتناک است،که اینگونه خلاصه شده و از روی ناچاری اینجا آمده. زیرا حقوق بشر چی ها و سایت های فارسی زبان خارج از کشور کارشان چیز دیگری ست. در مورد برگشتن به بیلاروس که مرا تهدید کرده اید، باید بگویم که جان من به دلیل حضور جنایتکارانی حرفه ای مثل سیامک مهین راد و ... آنجا در خطر افتاده بود، پس عملن من نمی توانم به آن کشور برگردم؛ به همین دلیل پاس سیاسی آلمانی دارم. در ثانی قبل از مسافرت، من آنجا خانه و کار داشتم؛ همه حالا از دست رفته، از جمله خانه ی شخصی من. چون نه فقط در آلمان بلکه در همه جای اروپای غرب راه را بر من بسته اند، تنها کشور هایی که می مانَد، آمریکا و روسیه است. با این حساب اگر در نهایت آمریکا یا روسیه پناهندگی مرا بپذیرد، به آن کشور می روم. ولی من فعلن خودم قصد رفتن به جایی را ندارم؛ بلکه می خواهم در همین کشور بمانم و در دادگاهی در همین کشور عدالت و اجرای قانون علیه قانون شکنان را ببینم. من نه فقط از حقوق خود بلکه از قانون اساسی کشور آلمان و حیثیت این کشور که مرا پناه داده نیز دفاع می کنم. در ضمن این نوشته ها خوانندگان خود را دارد.
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۹ ، 19:51:48 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 8 - من اهل سوء استفاده از هیچ کسی و هیچ چیزی نیستم. حق هیچ کسی حتا دشمن را نیز زیر پا نمی نهم. نوشتم «دشمن»، من اهل دشمنی کردن نیز نیستم؛ بسیارگاه ترا برای دشمنی کردن با تو، بر می گزینند، بی آنکه به تو گفته باشند. و من حق همان دشمن را نیز در نظر می گیرم. به همین خاطر گاه شده کلمه ای را در وصف فردی که با من یکطرفه دشمنی کرده بکار برده ام؛ بعد در تدقیق می بینم او یک دشمن بدبخت بازیچه است؛ پس آن کلمه که بار سنگینی دارد را پاک می کنم و کلمه ی دیگری با باری سبکتر بجایش بکار می برم. حال که گردانندگان سایت «پیک ایران» دست به کاری تاریخی و بی نمونه زده اند، بگذار مدیر محترم «پیک ایران» و کارکنان زحمتکش این سایت اقدام نمایند برای تشکیل دادگاه تا من از جمله جمله ی سخن خود دفاع نمایم. و گذشته از آن، سد ها نمونه ی وحشتناک باور نکردنی را به اثبات برسانم تا جهان ببیند در مرکز اروپا و مدعی دارا بودن دمکراسی، به وسیله ی خلافکاران قانون شکن چه گذشته. «تا سیه روی شود هر که در او غش باشد!»؛ «این گوی و این میدان». این دادگاه همانطور که پیشتر نوشتم، دفاع از دمکراسی و حیثیت کشور آبادان آلمان نیز هست.
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۹ ، 18:58:09 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 7 - ولی باور کنید من هر بار با نوشتن این زندگی پر از بیداد آن را می زیَم؛ و این بسیار بسیار دشوار است. زیر نویس 1 از منگفت اول - نوشتم: «ظاهرن این جنایات در یک شهر آلمان به وسیله ی نیروی امنیتی خود فروخته و کلّاشان ایرانی صورت گرفته؛1» حال این سوال پیش می آید که چرا بجای مأمور «کلّاش»را بکار برده ام. زیرا اصل ماجرا برای مفت خوری و کلّاشی آغاز شد و در ادامه نیز همان بود. سیامک میهن راد و افرادی دیگر در مینسک برای بدست آوردن پول های هنگفت باد آورده به آن نابکاری دست زدند، در حالی که مذهبی نبودند. بگذارید یک مثال بزنم.در آن مهمانی،پنج دکتر خود فروش ایرانی حضور داشت،که فامیلی یکی از آن ها آزادی است، مشهدی. وقتی من وارد خانه ی دکتر بستی شدم، او داشت از ملایی می گفت که مست کرده و رفته بالای منبر. آن گفتار او پر بود از کلمات بسیار رکیک؛ از جمله بار ها به خواهر و مادر امام سوم شیعه فحش رکیک داد. سوال اینک این است؛ آیا بدری اهری و یوسف مومن که شعر و سخنان مرا ضبط کردند و برای حکومت ایران فرستادند، از آن فحش های رکیک به امام سوم شیعه نیز چیزی برای حکومت ایران ارسال کردند؟ سوال مهمی ست، نه؟
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۹ ، 18:46:14 توسط بیداری ایرانی- از آلمان
جناب لیثی حبیبی - م. تلنگر! میگن در دیزی باز است حیای گربه کو؟ پدر جان لطف کنید از حُسن نیت پیک ایران سوء استفاده نکنید و با ادامه چنین کامنتهای چند کیلومتری سرور کامپیوترش را میسوزانید! من شخصا حاضر نیستم کامنتهای طولانی را بخوانم و یقینا خیلی های دیگر هم مثل من نسبت به کامنتهای طولانی شما بی اعتنا شدند و از رویش گذشتند! گویا خودتان شاعر هم هستید و میدانید که شاعر چه گفته؟ کم گوی و گُزیده گوی چون دُرّ _ تا ز اندک تو جهان شود پر! جنابعالی اگر خیلی از یوزتیتس آلمان و شرایطش ناراضی هستید هنوز حق انتخاب دارید که کشور دیگر اروپائی همسایه را برای اقامت خود انتخاب کنید و فکر نکنم کسی شما را مجبور به اقامت در زندگی در آلمان کرده باشد. در ایام پیری خودتان درست است که خاطره نویسی یکی راههای روان درمانی خوبی میباشد ولی نه به قیمت روی اعصاب دیگران رژه رفتن! برای خودتان بنویسید ولی اگر میبینید که با نوشتن یکسری خاطرات منفی دوباره زجر میکشید و برایتان اشترس روانی درست میکند این به سلامتی تان هم ضربه میزند. بهتر است یکزمانی با خودتان صلح کنید و آن عدالت نابی که شما میخواهید در هیچ کجای دنیا نیست!!!
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۹ ، 18:22:42 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 6 - «بیداری ...» دقیق در جریان است که بر من چه گذشته؛ و آن افراد و جریانات که نام برده، همه، تکرار می کنم: همه ی آن ها بدون حتا یک استثنا در این جنایات در این شهر دست دارند. از جمله وکیل. آن "راهنمایی" «بیداری ...» برای رد گم کردن، و هم گمراه ساختن من بود. او مأمور بود جنایاتی که در تاریخ کم سابقه است را به عنوان یک نظر دهنده یواشکی لوث کند. حتا حدس می زنم که او کیست. من اما در دادگاه از «بیداری ...» طبق آیین کهن خانوادگی خود دفاع خواهم کرد، زیرا او یک قربانی ست. وکیل اول سه سال مرا دواند؛ یک روز به من گفت: دیروز ساعت 7 غروب به فلان شخص زنگ زده ام و منتظر جوابم. صبح رفتم نزد آن فرد؛ گفت وکیل شما فقط تلفن سرکار مرا دارد، و من تا 12 ظهر اینجا هستم؛ پس او نمی تواند ساعت 7 غروب به من زنگ بزند. رفتم پیش وکیل، همکار جنایتکاران، کوتاهِ حرف آخر او این بود: من کاره ای نیستم.البته و سد البته او دروغ گفته، او آگاهانه سه سال مرا سرگرم ساخت؛ وگرنه در همان آغاز می گفت هیچ کاره ام. می دانم برای خیلی از شما خوانندگان این نوشته ها جالب است و دوست دارید دنبال کنید، ولی باور کنید نوشتن آن ها برایم
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۹ ، 17:30:34 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 5 - بدین صورت ارتباطی که به خواسته ی بعضی افراد از داخل ایران برقرار شده بود، آنگونه غم انگیز قطع شد. و جوانی شریف را زیر چکمه زور جلوی من خرد کردند. چون خودش تماس گرفته بود و در آغاز در باب اجرای قانون در آلمان با اطمینان خاصی حرف می زد، دلم خیلی برایش سوخت، وقتی دیدم در هم شکسته و بکلی بیروح شده و شرمنده است. با آن حالت وحشتزدگی که درش دیده ام، به احتمال قوی دوست ندارد که نامش را ببرم؛ البته اگر مسئولین سایت بخواهند، نامش را برایشان با ایمیل می فرستم. باری، همین کار وحشت اندازی، در کشور بلا دیده ی ما نیز رواجی بسیار غم انگیز دارد، با این تفاوت که در ایران اگر دهان 95 نفر را ببندند، 5 نفر هم یافت می شوند که باز اعتراض کنند و سه نفر هم ممکن است تا آخر بایستند. ولی در این بیش از شانزده سال در آلمان من ندیده ام حتا یک نفر ایستادگی کند - چه آلمانی و چه ایرانی، چه حقوق بشر چی، چه مسئول رسمی، چه وکیل، چه رییس دادگاه و ... از جمله چند رییس دادگاه در این جنایات بی سابقه شرکت دارند؛ که آخرین شان آقای اتو از این شهر است. حتمن به یاد دارید «بیداری ...» مرا «راهنمایی» کرده بود. او دقیق در
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۹ ، 14:32:11 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 4 - و حالا تصور کنید چقدر آدم را این ها از کشور آلمان بیزار کرده اند و به ضد آلمان بدل ساخته اند؛ ولی چون سکوت کرده اند(به هر دلیلی) ما خبری از آن ها نداریم. آیا وظیفه ی نیروی امنیتی میهنی این است؟! بگذارید مثالی دیگر از هزاران نمونه بزنم: همانطور که نوشتم، مردم تالش به شدت نگران اند و در انتظار که دولت آلمان به این بیداد های مکرر و ضد بشری رسیدگی کرده، پایان دهد. در همین ارتباط بعضی دوستان از داخل میهن با یکی از بچه های تالش مقیم آلمان تماس گرفته بودند و درخواست کمک کرده بودند. ایشان به من زنگ زد و موضوع را در میان نهاد. من نیز برایش توضیح دادم و تا اندازه ای او را در جریان نهادم. گفت اینجا آلمان است، پدر خلافکاران را در می آورند، باید وکیل گرفت. لبخندی زدم و گفتم دوبار وکیل گرفتم، متوقف ساختند. گفت: آن ها وکیل نبودند، من همین امروز با وکیل خود تماس می گیرم و نتیجه را اعلام می کنم.چند روز بعد با خوشحالی گفت: وکیل من اقدام کرده و تا دو هفته دیگر جواب می دهند و همه چیز درست خواهد شد.چند روز بعد بهش زنگ زدم تا نکته ای مهم را به او بگویم؛ دیدم به شدت وحشتزده است و خواستار قطع ارتباط
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۹ ، 12:36:55 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 3 - چرا باید نیروی امنیتی اینگونه اجازه ی قانون شکنی بسیار خشن را داشته باشند. من همان لیثی حبیبی نوزده ساله ام؛ از من نمی توان موجودی گره مند(عقده ای) ساخت؛ باز می بخشم؛ ولی چرا سران این کشور، پارلمان این کشور، مدافعان قانون اساسی این کشور اجازه می دهند اینطور آبروی آلمان صنعتی آبادان لکه دار شود؟! آخر چرا؟! این بزرگترین توهین است به مردم شریف و بسیار با فرهنگ و سخت کوش آلمان. مردمی که گاه یادت می رود همسایه هم داری. مردمی با فرهنگ که وقتی در خیابان لبت می جنبد؛ شعری را زمزمه می کنی، فکر می کنند به آن ها سلام کرده ای؛ پس به تو جواب می دهند. اصلن لیثی حبیبی رنجدیه ی تاریخ را ول کن؛ چرا این ظلم عظیم باید به مردم آلمان اینگونه توهین آمیز انجام گیرد. من نابکاری های چند نفر مأمور خود فروخته را به حساب مردم نمی گذارم؛ چنانکه وقتی در بیلاروس با فرمان رییس صلیب سرخ مرا از دانشگاه پزشکی شهر مینسک اخراج کردند؛ به حساب مردم بسیار مهربان و شریف بیلاروس نگذاشتم. وقتی چنین فاجعه های عظیم باور نکردنی به آسانی خوردن آب صورت می گیرد؛ این نشان می دهد که اول بار نیست؛ این ها بسیار تمرین کرده اند.
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۹ ، 12:14:11 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 2 -شاید سری، دندانی،دستی شکسته می شد. این نشان می دهد که میزبان می داند آن ها را از ما بهتران فرستاده اند برای سیاه کردن آن مهمانی،که می توانست زیبا بگذرد. من و فامیلی بزرگ من(بزرگ از نظر تعداد؛ چند هزار نفره)از دیرباز از رنجدیدگانیم در راه حق، آزادی و عدالت؛ولی من هرگز چیز های بسیار عجیبی که اینجا می بینم، ندیده ام؛ یعنی اینجا آزار را به اوج می رسانند و آن هم با نابکاری های بسیار سخیف؛و خاطراتی بر جای می گذارند پاک ناشدنی! وقتی خواهر یکی از ساواکی به خانه ی ما پناه آورد و کمک خواست؛ من براحتی رفتم دو نفر ساواکی که برایم پرونده درست کرده بودند و به شکنجه گاه فرستاده بودن را نجات دادم. با دروغ گفتن نجات دادم؛ گفتم آن ها مرا از مرگ نجات داده اند. زیرا مبارزه بود بین دو طرف؛ پس آن ها هم می زدند برای حفظ خود. حالا که سران ساواک یا کشته شده اند و یا در رفته اند؛ طبیعی است که خانواده ی من نخواهد گذاشت، دو ساواکی 300 تومانی قربانی شوند و زن و بچه شان یتیم گردد. اینجا ولی داستان چیز بکلی دیگری ست؛ بیرحمی در حد مطلق است.چرا باید نیروی امنیتی اینگونه اجازه ی قانون شکنی بسیار خشن را داشته ب
نوشته شده در تاريخ چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و سوم فوريه ۲۰۱۹ ، 11:31:35 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
جناب «حسن اقا» ممنونم از توجه و لطف شما. آنچه نوشته ام، ذره ای ست؛ اگر آن کوه یخ عظیم دیده شود، شاید کشور آلمان به فکر تجدید نظر در نوع پیاده کردن قانون بر آید. ظاهرن این جنایات در یک شهر آلمان به وسیله ی نیروی امنیتی خود فروخته و کلّاشان ایرانی صورت گرفته؛1ولی دلایل استواری هست که این جنایات سرتاسری شده. یعنی وقتی من به شهر و حتا ایالتی دیگر می روم، آنجا نیز فورن یورش می آورند؛ تا فقط در همین خانه ی نیمه ویران بمانم. به عنوان مثال یکی از آشنایان از ایالت دیگری دو بار دعوت کرد تا هوایی عوض کنم. هر دو بار وقتی رسیدم، دیدم دو نفر آنجا نشسته اند برای سیاه کردن لحظات مهمانی(البته این بعدن مشخص شد). بار اول، برای اینکه امنیتی های خلافکار به من بگویند اینجا ما، فقط ما حکم می رانیم و قانون و حقوق کشور آلمان پشیزی ارزش ندارد؛ به شدید ترین شکل ممکن به میزبان از سوی یکی از آن دو نفر که به ظاهر آن ها نیز مهمان هستند، توهین ناموسی شد. میزبان مردی قوی و با غیرت است و به ناموس خود بسیار حساس. ولی نشنیده گرفت! و این در حالی است که اگر آن حرکت بسیار توهین آمیز در جای دیگری رخ می داد، شاید سری، دندانی،
نوشته شده در تاريخ سوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و دوم فوريه ۲۰۱۹ ، 15:38:12 توسط حسن اقا
جناب تلنگر، افشاگری از رژیم بر سر مسایل حقوق بشر و نیز فشار بر دولت های اروپایی و رونمایی از مماشات و روابط آنها با مافیای شیعه در هر زمان و در هر زمینه از وظایف همه ایرانیان خارج از کشور است، واین فعالیت ها هدفش جمجمه پوک اخوندک های حاکم است. بنده از چپله چپول های دو آتشه هستم و میدانم سوسیالیسم باید فقط از راه تعمیم و گسترش دموکراسی، با همه زیربناهای حقوقی و قانونی،با بسط حقوق صنفی، مدنی، اجتماعی و سیاسی ممکن است. نکات شما حاضرم با شاه الهی نوستالژیک، سوسیال دمکرات سوسول، لیبرال-مذهبی التقاطی، و اقلیت‌های مذهبی، جنسی، و ملی همکاری کنم. اونا هم حق دارن به بنده بگن چپل چسک کودن! منم تا اطلاع ثانوی فقط میگم نه شاه و نه شیخ، یعنی نه به استبداد فردی، نه به حکومت روحانیون یا اصلاحش، نوکری برای ارتش امریکا، غارت مافیای شبه دولتی و جر دادن حقوق انسانی شهروندان. مقاومت شما قابل تحسین، نکاتتان موثر است، پایدار و استوار باشید. دو کلمه هم با پیک بخیل کار داشتم: یوهو!. میشه بعد از هزار حرف، صد تا صد تا از شماها حرف خرید؟ حرفدونی ام باز تهش اومد بالا!
نوشته شده در تاريخ سوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و دوم فوريه ۲۰۱۹ ، 09:50:05 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 2 - این دادگاه حتمن باید تشکیل شود، وگرنه این لکه ی ننگ عظیم برای همیشه پر از رسوایی اما پوشیده خواهد ماند؛ و این بزرگترین ضربه است به قانون اساسی، حقوق و حیثیت کشور آبادان آلمان. مردم منطقه ی تالش که خانواده ی من آنجا احترام خاص دارد؛ تاریخ مبارزاتی کهن دارد؛ نیز منتظرند تا به این جنایات رسیدگی شود. البته تلاش هایی نیز کردند که از سوی حکومت ایران فورن متوقف شد. ولی این توقف دلیل بر آن نیست که مردم فراموش کرده اند، خیر، منتظر لحظه ی مناسب می باشد. مردم تالش از دولت آلمان انتظار رسیدگی دارند. گرچه این کشور شکنجه گاه بوده برایم، ولی تقاضای تشکیل دادگاه از سوی من دفاع از حیثیت کشور آبادان آلمان نیز هست. من پیشتر ذکر کردم باز تکرار می کنم: با قانون شکنان مشکل دارم و نه با قانون. چرا قانون به خشن ترین اَشکال ممکن شکسته شده؟ باید دادگاه و تحقیق پلیس صادق و بیطرف مشخص کند. نظر من با داشتن دلایل فراوان این است که به این کشور و مردم بسیار با فرهنگ و سخت کوش آن در درون خیانت شده. امیدوارم آن دادگاه علنی تشکیل شود و من پیش از آغاز دادگاه در همین سایت و ستون برای شما و همگان اطلاع رسانی کنم.
نوشته شده در تاريخ سوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و دوم فوريه ۲۰۱۹ ، 09:24:14 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
جناب افراسیاب، نظر من در باب حرف های فرانسوی، تفسیر از تجربه و علم من است و بحثی بلند، و من فعلن وقت پرداختن به آن را ندارم؛ پس بمانَد. اما در باب فاجعه های باور نکردنی که بر من و خانواده من گذشته، اینجا نمی توان همه چیز را روشن نمود. وگرنه می شود من بگو تو بگو. پس چه باید کرد؟ مدافعان حقوق بشر(اگر دروغ نمی گویند)، دولت آلمان و مدافعان قانون اساسی این کشور موظف اند به این جنایات رسیدگی کنند. امیدوارم دادگاهی بیطرف و علنی تشکیل شود و آنجا همگان خواهند دید که در همین کشور چگونه جنایاتی غریب صورت گرفته. من که نگفته ام در همه جا رخ داده؛ در مورد من صورت گرفته. چرا؟ باید از خود جنایتکاران پرسید. من که نمی توانم بجای آن ها جواب دهم. در ضمن کلی گویی نکرده ام؛ از بخشی از جنایتکاران حرفه ای نام برده ام؛ و آماده ام در دادگاه با آن ها روبرو شوم «تا سیه روی شود هر که در او غش باشد!» من که در آفریقا نیستم؛ در شهری در همین کشور آلمان دارم تلف شدن زندگی را می بینم. من تلاش های خود را برای برقراری آن دادگاه خواهم کرد و همینجا از همه کسانی که می توانند نقشی داشته باشند تقاضا می کنم سکوت ننمایند. ادامه
نوشته شده در تاريخ سوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و دوم فوريه ۲۰۱۹ ، 04:06:11 توسط حسن اقا
این صفحه بقول فرنگی ها شده "اتاق گپ زنی". این خوبه ولی پیک باید یه خونه تکونی جدی تو هیات تحریریه اش بکنه! یا اون تو دارن چرت میزنن یا همه رفتن تعطیلات! یکی شاید مونده اونم خماره! اینجا شده مغازه سلمونی خدا بیامرز حسن آقای رشتی سر چهارراه گلشنِ! یارو فرانسوی تو برج عاجش نشسته بعد از 38 سال نابودی آرزوهای مردم با علم غیب میگه انقلاب ایران مرد! و بعدش که اسلام سیاسی بوی پشگل میده،...نیکل غیب گفتی! وسط این حرفا آسمون جر میخوره یه گماشته سایبری سلیمانی می خواد مدال افتخار بده، ...به کی؟ کجا؟... دو تا کار آگاه از راه میرسن، مدال هاشو ضبط و با چماق می کوبن تو مغزش، بعد من بی خبر از راه میرسم، با اردنگی میندازنم بیرون! هنوز عرقشون خشک نشده سرکار افراسیاب از راه میرسه، فکر فرداست که چرا اینجوری خر همدیگه رو میگیرید، اقلا تظاهر به دمکراسی کنید ای موجودات وحوش! تک پیک هم خمار فقط داره برا همه چایی میاره! غافل از این که ه. ت. باید یه بخش جدید بزنه به نام "خاطرات سیاسی در تبعید"! رساله ای طویل با قلمی خوش و غمگین کافه رو آروم می کنه،... آهای پیک،دیدی چی شد؟...سهمیه منم تموم شد!
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 22:05:23 توسط افراسیاب
آقای لیثی حبیبی - م. تلنگر این فرانسوی میگه حکومت ایران رفتنی است ولی نمیگه سر کیسه را شل کنید، حکومت حتی پول نداره به مزدور خودش حسن نصرالله بده، دوست عزیز در اروپا قوانین حقوق بشر رعایت میشه، اینجا حتی به مردم حق اولاد میدن، حقوق بیکاری، کمک هزینه زندگی و اجاره خانه و بهترین بیمارستانها همه مفتی، مدرسه و دانشگاه مجانی و دمکراسی صد در صدی، فقط در طول یک سال به کشور آلمان یک میلیون پناهنده آمده، صدها مورد است نمیشه همه رو نوشت، از لحاظ تفریح و ورزش هم در جهان نمونه است، چطور به شما در طول شانزده سال رنج بیکران رفته
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 20:42:27 توسط افراسیاب
نظر من اینه که سانسور نکنید و تا وقتی حرف رکیک نباشه ایراد نداره، در سیستم حکومتی آینده ایران اگر دمکراسی نباشه دنیا با آن حکومت همکاری نمیکنه و بدون همکاری دنیا آن حکومت موفق نخواهد بود، دمکراسی تمرینی نیست زوری است یعنی تمام دخل و خرج آن حکومت معلومه کجا رفته و پولشوئی نداره، در این سیستم دیکتاتور نمیتونه زنده بمانه، احتیاج نیست ملت تمرین دمکراسی کرده باشن، سیستم بین المللی بانکی طوری طراحی شده که پول و کردیت فقط به حکومتهای که قوانین ضد پولشوئی را قبول دارن داده میشه و آنهائی که خارج از این قانون هستند تبدیل به کره شمالی و ونزوئلا و جمهوری اسلامی میشن
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 20:32:37 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
جناب «آدم کم حوصله»! ربط دارد. زیرا بخشی از آن در ادامه ی بحث ضرورت یافته، و من در آن بخش دارم می گویم خیلی از ایرانیان حکومتی برای بیشتر سرمایه دار شدن جنایتکاران غارتگر، ناخواسته کار می کنند. و بخشی نیز مربوط می شود به حرف های آن فرانسوی. او دارد به ملا ها می گوید شما ها رفتنی هستید،و اگر می خواهید ما هوای شما را داشته باشیم، سر کیسه را شُل کنید. یادتان نرود نظر او نظر رسمی کشوری ست. من در این شانزده سال رنج بیکران، ندیدم مسئولی از روی انسانیت فریادی زده باشد.ولی فراوان دیده ام که برای سود خود جنایت کرده و به آسانی قانون شکسته؛ ولی اگر لازم شده، از حقوق بشر نیز دم زده. فراوان نمونه دارم؛ بخشی همین جنایات است که بر سرم آمده. از جمله حقوق بشر چی ها نیز در همان ناراستا حرکت می کنند. مگر نمی گویند ما برای حقوق بشر خود را جر می دهیم؟ پس چرا این فاجعه نامه ها از سوی شان خوانده می شود، بی آنکه آهی ازشان شنیده شود؟! «بد نیست»، خوب است و ... من برای این حرف ها نمی نویسم؛ می نویسم زیرا ضروری ست؛ وظیفه ی انسانی و تاریخی من است. ببخشید اگر حوصله ی شما سر آمد؛ هزاران صفحه بدان صورت خلاصه شده.
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 19:46:06 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
نوشتن اینجا دشوار است، زیرا صفحه به عقب بر نمی گردد، پس هر بار باید از سایت خارج شوم. و آن پنج عدد که باید وارد کنم نیز بار اول جواب نمی دهد. و بیش از شانزده سال شکنجه ی شبانه روزی روانی، و تنهایی اجباری(کسی حق ندارد به خانه ی من بیاید)، گاه خستگی می آورَد. ولی وظیفه ی انسانی و تاریخی نیز نهیب می زند که: «پسر تو فقط برای خود نیستی»؛ پس با این حال می نویسم. به نظرم در کل و تا حدی در جزییات آنچه باید می نوشتم، نوشتم. در ضمن آنچه گردانندگان سایت «پیک ایران» کردند، دیگران نکردند، و این در تاریخ می مانَد درخشان. خیلی دلم می خواهد تمامی اقیانوس ها را بگریم و همه ی فریاد های را جمع آورم و فریاد شوم؛ خیلی زور دارد نوشتن این، ولی اگر ننویسم خائنم به حقیقت؛ انسانیت مرده! گرچه هنوز اثری از آن هست. این شعر تقدیم است به اندیشمند بزرگ جمشید موذن زاده کلوری: «تا سبوی کوچک پاکی بشکند با دستان انجماد؛ مردان خطه ی "خوشبختی"، از دکان های خموشی، ضمانت آینده را می خرند.و در یورش باد، ایستاده مردی که صدایش را پای دیوار می برند، با سکوت! سال ها پیش از مینسک بهش زنگ زدم و برایش خواندم؛حالی چنان یافت که مپرس.
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 19:05:10 توسط آدم کم حوصله
دوست گرامی لیثی حبیبی - م. تلنگر مطالبی که مینویسی بد نیست ولی اینها ربطی نه به مقاله دارد و نه به بحث نطر دهنگان. خطاب به بیداری ایرانی- از آلمان و تهمتن، دوستان کمی تمرین دموکراسی کنید و هر کسی را با چماق خائن و مزدور زیر ضربه نگیرید. با این شیوه نمیتوانیم کشور را بعد از آزادی بسازیم.
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 18:25:50 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 9 - من اهل انشا نویسی نیستم، گواه های استوار دارم. یکی از کار های اصلی من واژه شکافی ست؛ گاه وقتی کوچکترین شکی دارم، از انتشار تفسیر سر باز می زنم. حتا به دشمنان خود تهمت نمی زنم. این را فرهنگ خانواده ام، زندگی و علم و کتاب به من آموخته که زیبا زیستن یعنی صادق بودن. برای دیدن بسیاری از گواه های استوار علیه غارتگران به وبگاه های من سر بزنید تا هم دریابید که بی گواه سخن نمی گویم و هم ببینید علیه چه کسی این همه توطئه ی کثیف صورت گرفته. مادر گرامی مرا همان رشوه خواران زجر کش کردند، و اخیرن خواهر زادهِ من در تهران بطور مشکوکی کشته شد؛ هاشم عزیزم بسیار شریف بود و زحمتکش. از نظر میهن دوستی هم که بگیریم ایران را مانند مادر خود دوست می دارم و بسیار بر سرش از دست داده ام. سوال بزرگ اینک این است که چه داستانی سیامک مهین راد شارلاتان توانسته برای نیروی امنیتی ایران ببافد که این همه فاجعه باید پشت سرش ایجاد می شد؟! فردی که حتا توان یک کارگر ساده را ندارد(من او را خوب می شناسم)چرا باید باعث شود آن همه ثروت ایران بر باد رود، زندگی من از هم بپاشد، و جنایاتی عظیم صورت گیرد و بی قانونی حاکم شود؟
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 17:22:42 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 8 - و اینک باز سخنی با کسانی که برای دفاع از حکومت وارد بحث می شوند: بسیاری از شما برای کلان ثروتمند شدن میهن راد ها و یوسف مومن ها کار می کنید؛ البته در خیلی از موارد خودتان این را نمی دانید. چنانکه نیرو های امنیتی که علیه کارگران وارد درگیری ها می شوند، در اصل مزدور بی مزد و مواجب کارفرما های خلافکارند. اما به آن ها و شما ها نمی گویند که سربازان کارفرما های خلافکارید؛ ناکسانی که بیش از دو هزار سرمایه ی ملی(کارخانه و ...)بهشان واگذار شده و هزاران هزار میلیارد را بالا کشیده اند و کار ها را به بن بست. مثل هپکو که رییس جدید آن وام های بسیار هنگفت دولتی را برده بود و در جای دیگری برای خود سرمایه گذاری کرده بود(برگرفته از گزارش آقای سراج -بازرس). یا غارتگری های هنگفت رییس جدید نیشکر هفت تپه و ... این ها دشمنان اصلی ایران مظلو م و غارت شده اند. شما ها و حتا بسیارگاه بالا دستی های شما ها(آن هایی که صادقند و واقعن اعتقاد مذهبی دارند) فکر می کنند برای مذهب دارند خدمت می کنند؛ در حالی که در اصل بسیاری از خدمات رسمی برای دزد ها و غارتگران است. من اهل انشا نویسی نیستم، گواه های استوار
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 17:01:56 توسط حقمان همین است
به خدا حقمان همین است, لیاقت بیشتر از این را نداریم, نمک را خوردیم و نمکدان را شکستیم. یادش بخیر پدرم استوار ارتش بود و ما همه خواربارمان حتی پارچه برای کت و شلوار را هم از فروشگاه # اتکاء # ارزان میگرفتیم, آنوقت ناراضی هم بودیم. یادش بخیر دلار ۷۰ ریال, بنزین لیتری ۵ ریال, سیگار وینیستون ۲۰ ریال, گوشت کیلوی ۶۰ ریال, برنج کیلوئی ۱۰ ریال و... حقوق پدرم حدود ۲۵۰۰۰ ریال بود، هر روز سفره مان پرُ بود. سال ۱۳۵۲ پیکان صفر کیلومتر را به قیمت ۲۳۰۰۰ تومان از کمپانی خریدیم، صفی نبود همه چیز فراوان بود ملت شاد بودند و انسان.
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 16:34:36 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 7 - و گذشته از آن میلیون ها دلار به همرا کلاشان دیگر به جیب زده اند. آنچه نوشتم، خلاصه شده هزاران صفحه است؛ یعنی خیلی از مسایل بناچار حذف شده؛ در حدی نوشته ام که کل موضوع آشکار گردد. اینک یک جمع بندی: 1 - سیامک مهین راد به همرا دیگر دست اندر کاران این جنایت بزرگ و باور نکردنی میلیون ها دلار پول مردم ایران را به جیب زده اند. 2 - در پایتخت بیلاروس در کاخ می زیَد؛ کسی که حتا لیاقت یک کارگر ساده را ندارد. 3 - در مازندران کاخ ساخته اند.4 - زندگی من در مینسک را نابود کرده اند 5- در همین ارتباط انگلیسی ها کودک نابغه ی مرا دزدیده اند. 6 -بیش از شانزده سال است که زیر شکنجه های روانی در فقر و فلاکت روزگار می گذرانم. در خانه ای که هستم سی سال پیش تعمیر شده و حالا کفپوش تکه تکه کنده می شود. 7 - همچنان زیر شکنه ام و اطلاعات خصوصی خانه ی من را از دوربین های مخفی خارج کرده در اختیار دیگران قرار می دهند. 8 - حیثیت کشور آلمان که مردم شریف و بسیار با فرهنگ اش از ویرانه های جنگ آبادان و زیبا ساخته اند، زیر علامت سوال قرار گرفته. 9 - بزرگترین توهین و یورش به قانون و دمکراسی در این کشور صورت گرفته.
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 15:53:42 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 6 - فردا صبح یوسف مومن به خانه ی هاینریش بُل می آید و می گوید، جلسه ی دیروز به ابتکار من بود. وقتی آقای عباس معروفی بخاطر ماشین نیمداشت خود در روزنامه ای اعتراض کرد، به آلمانی ها خیلی برخورد. من پیشنهاد کردم بعد از این هر ایرانی که به خانه ی هاینریش بُل آمد، برایش پرونده دیوانگی بسازیم. و آن ها پذیرفتند. و من هیچ نمی گویم.چون شوخی را نیز نمی مانَد، بسیار بسیار مسخره است.بعد ها به هر اداره ی آلمانی و نزد پزشک و ...که رفتم، آن پرونده آنجا بود. کاشف به عمل آمد که با پول های هنگفت باد آورده،مسئولین و مسئولین امینتی شهر و یا شاید حتا ایالت را می خرند و آن فاجعه را عملی می کنند. حتمن به یاد دارید که پیشتر نوشتم تباهی فساد یک فرد می تواند حتا گریبانگیر کشور های دیگر شود، که در این مورد خاص شده. اینک سیامک مهین راد دیگر در آن خانه ی معمولی دوازده طبقه ای پناهندگان سیاسی ایرانی نیست؛ او در بیرون، در شهر مینسک در ساختمانی کاخ مانند(ندیده ام، شنیده ام که تمام اتومات است، از جمله در خانه) روزگار می گذرانَد. و در مازندران نیز آن خانواده ی معمولی، کاخی بزرگ ساخته(شنیده ام). و گذشته از آن ادامه
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 15:33:46 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 5 - چون پیشتر در باب این فاجعه ی بزرگ زندگی خود در همین سایت و در همین ستون مفصل نوشته ام، اینجا بسیار خلاصه بیان میکنم. اگر جایی نارسایی داشت، دوستان سوال کنند. باری، روزی در خانه هاینریش بُل نشسته ام که ناگهان در می زنند؛ باز می کنم، شخصی خود را معرفی می کند و می گوید من یوسف مومن هستم؛ و بلافاصله می گوید، مورد اطمینان آلمانی ها می باشم. با شنیدن این جمله او را به داخل دعوت می کنم. باقی داستان را خودتان خوانده اید و می دانید؛ ولی برای عزیزانی که اول بار است این سرگذشت فاجعه بار را می خوانند، خلاصه می نویسم. چند روز بعد باز می آید و می گوید در این روستا چه نشسته ای، برویم شهر و در خانه ی یک همولایتی شما(دکتر اسماعیل بستی - گیلک) یک مهمانی به افتخار شما برپا کنیم. اصرار می کند؛ و بعد می گوید غروب می آیم دنبال شما. می رویم، افتخاری در کار نیست؛ همه شام خورده اند، ما نیز چیزی می خوریم. شعر می خوانم و ... پنج نفر روانپزشک ایرانی، با قالی فروش بدری اهری و خواهر زاده ی دکتر بستی(فردی جوان که فردا بر می گردد ایران)،حضور دارند. مهمانی پایان می پذیرد و یوسف مومن مرا به خانه بر می گرداند.
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 15:08:22 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 4 - و به آسانی می اندازد. آیا این موفقیت سیاه، فقط "هنر" آن شارلاتان سیه دل نابکار بی وجدان است؟ خیر، اصل موضوع برمی گردد به بیخردی. همچون لیثی حبیبی نه فقط در خارج از میهن، بلکه درون کشور هراران هزار هستند. انسان هایی مهربان، شریف، دلیر، خردمند، میهن دوست که فریادشان علیه دزدی،رشوه و ریا بلند است. پس این بی خردی مطلق است که نیروی عظیمی + میلیون ها دلار سرمایه را بگذاری تا زندگی یکی از آن هزاران هزار را در هم شکنی؛ با بقیه چه می کنی؟ باری، فشار مأموران امنیتی رژیم تلفنی آغاز می شود و بعد کار به جایی می کشد که من به کمک اتحادیه نویسندگان و پن کلوب بیلاروس از آن کشور می گریزم. آیا این گریختن پایان داستان است؟خیر، تازه آغاز شده. ناگهان می بینند لیثی حبیبی در آلمان در خانه ی نویسنده ی بزرگ و فقید، هاینریش بُل، می زیَد. باز کمی ژرف نمی اندیشند که این آقای حبیبی مگر چه خطری دارد که باید این همه ولخرجی شود؟پس در شهر دئورن آلمان به یک مأمور خود(یوسف مومن) رجوع می کنند که لیثی حبیبی که گویی چندین گردان نیروی نظامی دارد به آلمان رفته، پس کاری بکن از آن دست که کارستان شود. روزی در خانه ادا
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 14:28:13 توسط بیداری ایرانی- از آلمان
جناب افراسیاب توجه کن که کسی نمیگوید دهان موافقین رژیم ملائی را بایستی بست!اما اگر قرار باشد این مزدوران رژیم با حضور دائمی خود در اینجا از پیک ایران بعنوان رسانه پروپاگاندای خودشان سوءاستفاده بکنند دیگر این سایت از کیفیت میافتد یا نه؟میشود بلندگوی رژیمی که من و شما و دیگران ضدش هستیم!در کامنت آخری ام دیروز اشاره کردم که رژیم منفور اسلامی ارتش سایبری اش را راه انداخته حالا امروز این خبر آمده در سایت عصر ایران:"تشکیل 50 گردان سایبری در سپاه کرمان:فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: 50 گردان سایبری به استعداد هر گردان 50 تا 137 نفر برای مقابله با تحرکات دشمن در فضای مجازی این استان تشکیل شده است.به گزارش ایرنا، سردار غلامعلی ابوحمزه روز پنجشنبه در .. گردهمایی فعالان مجازی افزود: با توجه به اهمیت فضای مجازی و نقش کلیدی آن نخستین برنامه کنگره 6 هزار و 500 شهید استان کرمان به فضای مجازی اختصاص داده شده است."چشماتو وا کن افراسیاب که بحث بر سر مزدور پروری رژیم است که بیایند ما را در فضای مجازی از رو ببرند و خفه کنند!پیک ایران میزبان و ما مهمانش هستیم. هر میزبانی هم حق انتخاب مهمانش را دارد!
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 13:50:31 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه3-بعد از پایان تحصیل او در می یابد که توان کار پزشکی ندارد. در نتیجه با پدر الکی مسلمان شده ی خود به سفارت حکومت ایران در بیلاروس می رود.توجه دارید که جنایت او قبل از رفتن به سفارت شروع شده؛زیرا او جای کسی که باید پزشک می شد را اشغال کرده و از پزشک شدن او جلوگیری نموده، و خود نیز عملن پزشک نشده. در حالی که آن فرد که می باید پزشک می شد، گذشته از خدمات عمومی پزشکی شاید جان ده ها نفر را در طول زندگی خود نجات می داد. پس او فقط جای یک فرد با استعداد که می توانست پزشک شود را نگرفته، بلکه بدان وسیله جان ده ها نفر را نیز در اجتماع به خطر انداخته. و این باز آغاز جنایات است. حال او به همراه پدر الکی مسلمان شده اش به سفارت رفته و به خود می گوید، جای دیگری را گرفتی و دکتر نشدی، لیاقت کارکردن در جاهای دیگر را نیز نداری؛ حال که اینجا آمده ای باید سنگ تمام بگذاری. چگونه؟ دست ها خالی ست. اینجاست که او نیرو های اطلاعاتی رژیمِ خودی ها و غیر خودی ها را بسیار آسان به دام می اندازد. در نتیجه از لیثی حبیبی قلمزن، مهربان، زحمتکش و بی آزار برای اطلاعاتی ها دشمنی وحشتناک می سازد، تا نان خود در روغن اندازد
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 13:20:13 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
ادامه 2 -آشکارا بازی می کنند.چه کسی به آن ها اجازه ویرانی تن رژیم را داده؟خود رژیم.قضیه از این قرار است که در سیستم حکومت ایران بجای پرداختن به حق و ناحق، عمومن فرمول «خودی و غیر خودی» عمل می کند، در نتیجه درستکاری، حتا گاه تخصص نقش اساسی را ندارد؛ خودی هستی؟ حتا بر جنایت تو چشم بسته می شود. آیا این داستان تباهی آور بسیار غم انگیز همینجا تمام می شود؟ خیر، این آغاز نابکاری ست؛ تازه او فهمیده که قانون برای مردم عادی است؛ خودی بودی، می توانی جنایت کنی و تمام؛ مجازاتی در کار نیست. می توان از اخبار و سرنوشت دیگران فراوان مثال آورد؛ ولی من عمومن مثال را از زندگی خود می زنم، تا کوچکترین تردیدی در گواه هایی که می آورم، نداشته باشم. پس بگذار مثالی بزنم از زندگی خود تا همه ببینند که دزدی و جنایت فردی فاسد در یک سیستمی، فقط همان دزدی و جنایت نیست؛ آن حلقه ایست از زنجیری بلند. گاه فاسدی غارتگر می تواند نه فقط به کشور خود و کشوری که در آن روزگار می گذراند، بلکه حتا به حیثیت کشور هایی در دور دست ضرباتی جبران ناپذیر بزند. مثال: فردی به نام سیامک مهین راد که در بیلاروس دانشجوی سهمیه ای است، بعد از پای
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 12:07:18 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
خطاب به طرفداران حکومت ایران که اینجا و یا در هر جایی می نویسند: همانطور که پیشتر نوشتم باز تکرار می کنم، برانداز اصلی در داخل رژیم ایران است. اینجا جایش نیست تا من هزاران گواه را جای دهم، ولی در حد توان در هر سه وبلاگ خود(حتا گاه در وبلاگ زبان شناسی)در شمال ایران از آن گواه ها آورده ام. نابود کننده ی رژیم ایران فساد مزمن شده ی درون آن و در نتیجه تباهی است. این حکم نه انشا، بلکه فرمول علمی، تجربهِ تاریخی و حتمی ست. نظرنویسی کمکی به رژیم شما نمی کند؛ ضرر اما دارد؛ بزرگترین ضرر آن این است که شما نه در جای خود انرژی صرف می کنید. پس چرا از این فرمول بسیار ساده و راهگشا استفاده نمی شود؟! برای اینکه کسی که شما ها را می فرستد اینجا برای بحث، خودش فاسد است. اگر فاسد نبود، در زمانی که میلیون ها مشکل داخلی دارد سیستم حکومت را می لرزاند، شما ها را برای صرف وقت با نتیجه ی تقریبن صفر، به اینجا و یا هر جای دیگری نمی فرستاد؛ بلکه هر یک از شما را در جایی مأمور می ساخت برای بیرحمانه در هم کوبیدن مفسدان، رشوه خواران، سهمبَران، قاچاقچیان و ...که دارند نقش موریانه ی تن رژیم را بازی می کنند؛ آشکارا بازی می
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 10:32:56 توسط افراسیاب
اگر این اتفاق بیافته برای اعضای جمهوری اسلامی خیلی بد میشه چون هیچکدام از این گروهها از ترس دیگری جرات آوانس دادن به آخوند و پاسدار رو نداره و در نتیجه نیروهای مزدور جمهوری اسلامی بشدت مجازات خواهند شد، کمیته های تشکیل میشود تا از همان روز اول بقدرت رسیدن آخوندها تمام دزدیها و آمار اعدامها روشن شود. البته جمهوری اسلامی قبل از سقوط بیشتر مدارک جنایت و دزدی رو از بین میبره و دست حکومت بعدی خالی میمانه و در اینصورت حکومت وقت مجبور میشه با بازجوئی و زندان و زیر فشار گذاشتن، منظور اینجا از زیر فشار گذاشتن کتک و شکنجه شبانه روزی است، حقایق رو کشف کنه و بخاطر همین خیلی خیلی آدم میمیره و هواداران حکومت خامنه بطور کل نابود خواهند شد، البته زمان میبره شاید در طول ده سال این بازجوئیها و کشت و کشتار حزب الله ایها طول بکشه
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 10:31:30 توسط افراسیاب
بحث ما اینجا بر سر سقوط حکومت بود و چه کسانی بعدا در ایران حکومت خواهند کرد، جمهوری اسلامی یک حکومت فامیلی است و تمام حکومتها میدانن روزی خواهند رفت و در آنصورت بهترین سیستمی که آخوندها میتوانند به آن اعتماد کنن سیستم پادشاهی پهلوی است، در آن سیستم مسجد و آخوند و مذهب شیعه گارانتی خواهند داشت که به کارشون ادامه بدهند، نظامیان و پاسداران شغلشون رو حفظ خواهند کرد و خود آقای رضا پهلوی هم گفته پاسداران و دست اندرکاران زیادی از حکومت با او در تماس اند و در اینصورت اعضای رژیم هم امیدوارن با آمدن حکومت سلطنتی خود و خانواده خود زنده میمانند و سیاست رژیم هم همیشه در برخورد شدید و اعدام چپها و مجاهدین بوده و هست ولی روزی که حکومت سقوط کنه تمام سازمانهای چپ و مجاهد مخصوصا مجاهدین داخل ایران خواهند بود و دفتر مرکزی و فرماندهی شان را به تهران منتقل خواهند کرد و فقط همین کافی است تا تعداد هواداران آنها داخل کشور بشدت افزایش پیدا کنه گروه های دیگر هم همینکار را خواهند کرد و این احزاب از ترس برچسب دیکتاتوری خوردن با همدیگر برخورد نخواهند کرد، اگر این اتفاق بیافته برای اعضای جمهوری اسلامی خیلی بد میشه
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 08:34:27 توسط افراسیاب
سانسور نباید کرد، اینجا صد نفر مخالف رژیم نظر میدن و موافقها حداکثر پنج نفر، اینطوری میشه آمار گرفت نود و پنج درصد مردم مخالف رژیم هستند، خیلی از سایتها و روزنامه ها همینطوری آمار میگیرن، دلایل موافقان رژیم هم جالبه خیلیهاشون فقط چون از آمریکا و اسرائیل متنفر هستند از جمهوری اسلامی دفاع میکنه، در ضمن بیشتر ایرانیها زود عصبانی و ناراحت میشن، اگر شما دقت کنید در سایتهای اینترنتی همه جور آدمی میاد نظر میده نمیشه سانسور کرد و نباید زود عصبانی شد، رژیم ایران هم در وضعیت بحرانی است و اصلا هیچ گارانتی وجود نداره که اینها یک سال دیگر باشن و طرفدارانش نگران میشن و میدانن تمام زندگیشون به ماندن این حکومت بستگی داره، وقتی این رژیم بره خیلی خیلی آدم میمیره، تا سالها اعضای جمهوری اسلامی تعقیب و کشته میشن خود آخوندها هم زیاد نمیدانند چه بلای سرشون میاد، حکومت قبلی هم نمیدانست
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 06:48:35 توسط مزدک
قسمت دوم: اگر این مزدور ذره یی شرف و حیثیت داشت و واقعا وطن پرست و ایران دوست بود آیا فقط برای " جنجال توهین به یهودیان فرانسه؛ شبکه ۳ مجبور به توقف پخش زنده فیسبوکی شد" کامنت مینوشت و یا جمله یی هم واسه فجایعی که در ایران رخ میدهد کامنت مینوشت؟ اون وقت با کمال بیشرمی درخواست مدال افتخار هم واسه رژیم فاشیستی اسلامی ایران داره! تمنا دارم مزدوران سایبری را شناسایی کرده و به دیگر کاربران معرفی‌ نمائید.
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 06:47:32 توسط مزدک
قسمت اول: کاربران بر انداز پیک ایران! هموطن عزیز، جناب خرم دین، زد رو خال مطلب! این مزدور ساندیس خور، ملقب به فرشاد، دم خروسش چنان بیرون زد که فک کنم مورد توبیخ کارفرماش که وزارت اطلاعات هست قرار بگیرد. اولا معتقد هست به تعلیق قانون منع انکار هولوکاست. دیگه از این واضح تر میشه طرفداری ایشان را از انکار کوره‌های آدم سوزی آلمان نازی مشاهده کرد؟ آیا به یاد موضع فاشیستی رژیم اسلامی و مموتی نمی‌‌افتین که هولوکاست را افسانه و داستان مینامید؟ اصلا از این موضوع میگذریم و توجه شما رو به تصویر بزرگتر معطوف می‌کنم. در همین صفحه پیک ایران در ۲۴ ساعت گذشته چنین اخباری گزارش شده و این ساندیس خور سکوت مطلق کرده: (سر تیتر خبرها)" فيلم/ روزانه دهها تریلی خودرو به عراق ارسال می شود".."خبرگزاری یوروژیا : حکومت ایران یک رژیم عادی انسانی نیست".."فيلم/يکم اسفندماه؛ مسدود شدن اتوبان نیایش تهران توسط کسبه‌ی بازار جنت در تهران/ پلیس از شوکر برای متفرق کردن مردم استفاده کرد!".."عکس/جشن ارتجاعی تکلیف در قبر خمینی".."فیلم/نسخه بدون سانسور یکی از فیلم‌های بازداشت درویش‌ها توسط لباس‌شخصی‌ها در شب حادثه ۱ اسفند"
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 03:21:50 توسط حسن آقا
اقایان بیدار از المان و تهمتن. در مورد فرشاد معتقدم که سرباز سایبری رژیم است، و از حس میهن پرستی ما میخواهد بهره برداری کند تا اگر از این جرثومه فساد دفاع نکنیم، لااقل حمایت منفعل کنیم. ولی گفتم اگر حرف تبلیغاتی یا تکراری شد پیک چاپ نکند. بیدار از المان که از شاملو یاد می کنی، ان عزیز را از نزدیک میشناختم، نگفتم یارو رو قانع کنید بالام جان، گفتم پته شو بریزیم رو اب و افشاشون کنیم. اقای تهمتن،ادامه نقلم به چاپ نرسید. نوشته بودم که این رژیم با کوچیک تر کردن اقتصاد کشور و با فقرپروری و فرهنگ زدایی سیستماتیک، همینطور که ۴۰ سال کرده، میتونه فعلا تداوم داشته باشه. با اصلاحات قلابی هم میتونه مردم رو باز سر بدوونه. رسما هم گفته حاضره برای مصلحت نظام اسلامش را هم زیر پا بگذاره. هر رهبر محلی یا صنفی هم جوونه بزنه کارش به اقاریر تلویزیونی می کشه! کدوم جنبش سازمانیافته ای الان وجود داره که نشون بده رژیم داره میفته؟ تهمتن جون، ترکیه هم رژیم مذهبی نداره، هر چقدر اردوغان مستبد باشه، که هست. اخر هم: دوستان کافه محلی است برای گپ زدن و جر و بحث مسایل روز! تمثیل من در مورد کافه پیک در تحسین پیک بود!
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 01:00:42 توسط خسرو
مرده شور تو و فک و فامیلهاتو ببرن ساندیس خور
نوشته شده در تاريخ يکم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيستم فوريه ۲۰۱۹ ، 22:27:25 توسط بیداری ایرانی
هموطن گرامی جناب تهمتن. کاملا درست میگوئی و خوب شناختی مزدوران رژیم ملائی را. ممنون از زحمات و حضور روشنگری شما در این سایت. متاسفانه فکر کنم کنترل از دست پیک ایران در رفته و قادر نیست تشخیص بدهد که سایتش مورد نفوذ و هجوم ارتش سایبری رژیم ملاها قرار گرفته. من با مقایسه شیوه نگارش و موضعگیری این کاربر فرشاد احتمال زیاد میدهم که او همان کاربر سابق با نام شمس است که خیلی کمونیست بود و جفنگیات زیاد میبافت و حالا باز پیک ایران را میفریبد با آی. پی. مخفی شده و تغییر نامش؟ در این مورد انتقاد شدید به پیک ایران وارد است که اجازه میدهد یک نفر مامور با چند نام کاربری در اینجا حضور داشته باشد و سردبیرش پی نمیبرد با انتشار چنین نظرات به نفع رژیم ملائی اعتبار خودش را بعنوان یک سایت روشنگری علیه ج.ا. از دست میدهد و شک برانگیز میشود و حنایش رنگ میبازد.وقتیکه یک بیمار روانی در این سایت جو تبادل نظر را سمی و عصبی کند کمتر کسی زحمت کامنت نوشتن به خودش میدهد و پیک ایران برایش مرده میشود و با تعداد کلیکهای کمتر بازار تبلیغات تجاری اش هم کمتر میشود. خلاصه باید دید پیک ایران چه اقدام جدی میکند برای کیفیتش؟

 
نوشته شده در تاريخ يکم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيستم فوريه ۲۰۱۹ ، 21:00:37 توسط فرشاد
آقا تهمتن برایت جوابیه ای نوشته بودم اما پیک ایران با ویرایش انعکاس داده بود . ....... در آخر اینقدر هم خیالبافی نکن و کاربرهای دیگر هم به من وصل نکن . لطفا شما هم نظرتو بگو و خارج از موضوع ننویس و موضوع را زیادی کش نده .
نوشته شده در تاريخ يکم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيستم فوريه ۲۰۱۹ ، 20:15:54 توسط فرشاد
متاسفانه بعضی از افراد به خاطر کینه توزی نسب به رژیم ایران و عصبانی بودن از حکومت قادر نیستند که اتفاقات و رویدادهای جهان را واضح تر ببینند و بهتر درک کنند.از این رو به تنها چیزی که فقط می اندیشند سرنگون کردن حکومت است و بس اما به وسیله وکمک چه کسانی و چطوری و به چه قیمتی و بعد آن چه اتفاقی خواهد افتاد و چه بلایی سر منطقه و ملت و کشور خواهد آمد انگاری برایشان چندان اهمیتی ندارد. کافیه سرنگون بشود که دل اینها خنک شود. عرض کنم حالا گیریم که رژیم ایران دشمن شما و ملت هست که البته دشمن شما شاید باشه اما دشمن ملت فکر نکنم باشه چون اگر دشمن ملت بود که همه مردم را میکشتند و اصلا کسی را زنده نمیگذاشتند (دقیقا مثل گروه داعش) و الان من و فک و فامیلامون هم زنده نبودند که منم این حرفها را برای شما بنویسم .آقایان محترم فراموش نکنید که آمریکا و دار و دسته اش که پناه برده اید به آنها نه تنها دشمن دشمن شما هستند بلکه دشمن همه ملت ایران و آب و خاک و مرز و بوم و تمامیت ارضی کشور ایران هم هستند و فرقی که این 2 تا دشمن در همین هست. پس بنابراین ترجیح با شماست که سوار بر کشتی کدام شوید .
نوشته شده در تاريخ يکم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيستم فوريه ۲۰۱۹ ، 19:29:35 توسط تهمتن - ش
به بیداری ایرانی - از آلمان؛ دوست عزیز فریب مزدوران پنهان نظام را نخورید !! به کسیکه در نظر آخرت مور خطاب قرار داده اید؛ خود از همکاران سایبری نظام و همکار "پنهان" فرشاد مزدور سایبری ست؛ اما او هنوز برای خوانندگان پنهان ست. امیدوارم هوشیار بوده و نه فقط جملات؛ بلکه "در بین جملات" مزدوران سایبری را هم بخوانید. - در ضمن در آخرین نظر این مزدور سایبری؛ حکومت اخوان المسلمینی اردوغان ترکیه ای جنایتکار﴿متحد آخوندان﴾ را که هزاران نفراز مردم ترکیه و خبرنگاران رسانه ها را زندانی کرده؛ دیکتاتور و استبدادی نمیداند ؟؟!! امیدوارم نظر قبلی مرا که همراه با دلیل در مورد این مزدور پنهان نظام نوشته ام را خوانده باشید که نظردهندگان این خبر را؛ مانند شما و من و دیگر مخالفان را موسادی و مامورات وزارت خارجه امریکا خوانده ؟؟!! قطعا منظورش مزدورانی مانند فرشاد نیست !! بلکه منظورش مخالفان نظام اند !!
نوشته شده در تاريخ يکم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيستم فوريه ۲۰۱۹ ، 19:26:39 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
جناب بیداری ایرانی - از آلمان، چرا به در و دیوار می زنید؟! در این کشور علیه حقوق قانونی جنایاتی صورت گرفته که در تاریخ بشری بی نمونه است؛ تکرار می کنم نه یک جنایت، بلکه جنایاتی بیشمار در طی بیش از شانزده سال بطور شبانه روزی صورت گرفته. و بعید است با این موضع گیری، شما بی خبر از آن جنایات باشید؛ نیستید. شما توان اینکه آن جنایات عظیم ضد بشری را لوث کنید نخواهید داشت. من کی گفتم در پی عدالت مطلق هستم؟! من می گویم ادامه ی جنایات پی در پی را متوقف کنید. این کجایش عدالت مطلق خواستن است؟! چرا وقتی جواب منطقی می گیرید، فرافکنی می کنید و تلاش دارید بحث را لوث نمایید؟! چرا به شعور خوانندگان توهین می کنید؟! پشت نامی مستعار مخفی شدن و هر بی وجدانی که پیش آمد کردن کاری ست بسیار نادرست بخاطر بسپارید و بترسید از وجدان خود در زمانی که بیدار می شود. بر فاجعه عظیم دیگری مرقصید، به یاد داشته باشید که جهان می گردد. من از همان آغاز حدس منطقی زده بودم که با چه منظوری ریخته اید اینجا رو سرم؛ ولی شرم داشتم بیان کنم؛ خود را حالا معرفی کردید. هزارافسوس، بجای جواب منطقی در این کشور ما را با شما روبرو می سازند!
نوشته شده در تاريخ يکم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيستم فوريه ۲۰۱۹ ، 17:23:00 توسط تهمتن - ش
جالب ست که بدانیم چه نظامی دشمن خودرا عربستان میداند که صدها نفر حجاج ایرانی را﴿هرچند حق شان بوده که به این تعفن اسلامی معتقدبوده اند﴾ درعربستان بخاطر اهداف جنایتکارانه سیاسی اش قزبانی کرده و چه نظامی یهودی ستیز و دم و ساعت میخواهد اسرائیل را محو کند ؟؟ و چه حکومت و نظامی؛ مخالفان خودرا موساد و وزارت خارجه امریکا و دیگر مزخرفات؛ اوباش نویسی میکند ؟؟ و چه نظام و مزدوران پنهان اش؛ سایتهای مردمی مخالف نظام را ﴿پیک ایران﴾به کافه و دیزی خوری متهم و توهین به خوانندگان آن میکنند ؟؟ **حال پیدا کنید پرتقال فروش را ؟؟!!** اما دراینجا مزدوران برای پنهان ماندن؛ چند فحش و ناسزا به نظام هم میدهند ؟؟!! گرچه در درون حکومت هم فحش و ناسزای سران نظام بهمدیگر هم شروع شده که کار مزدوران سایبری را آسان تر کرده و اشکال حکومتی برای مزدوران ندارد !!
نوشته شده در تاريخ يکم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيستم فوريه ۲۰۱۹ ، 17:18:15 توسط حسن آقا
آقا نیکلاس بد جایی گیر کرده،... در فرانسه. استعمار کلی مسلمان وارد فرانسه کرد، از الجزایر بیشتر، اما از همه افریقای فرانکوفیل. اینها غیر از زندین زدان و بن زیما و چند تا ویتنامی و سه چهارتا سنگالی و گینه ای مثل پوگبای یونایتد خیلی جذب جامعه نشدند، و کلا بخش مهمی از محرومان اقتصادی جامعه شدند. با شرکت وسیع نظامی فرانسه در لیبی و در عراق و سوریه دیگه نور الانور شد و اکنون سالهاست نیکلاس کشورش مرض تروریسم خرکی اسلامی بومی گرفته. و فارغ التحصیل سوربون حتی ترکیه را هم یک رژیم استبدادی مذهبی میدونه! زردنبوها هم هر هفته وسط بحران تو خیابون و ترامپ هم راه میره میکوبه تو سر اروپا و ناتو... نیکل طفلک قاطی کرده. مثلا نمی فهمه که شوروی اول از درون هیات حاکمه و حزب به هم ریخت، و پیش از اون امپراتوری از هم پاشید: از لیتوانی تا آذربایجان، و قبل از اون ملل پیمان ورشو گوزید به الک! بعد هم اپاراتچیک ها شدند الیگارک! همه چی از بالا شروع شد. در ایران در بالا بحران نیست، و جنبش مردمی سازمانیافته هم وجود ندارد. بدبختی این که رژیم هم میتونه ادامه پیدا کنه و هم خودشو تا حدی اصلاح کنه و هم اسلامش... [ادامه
نوشته شده در تاريخ يکم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيستم فوريه ۲۰۱۹ ، 17:08:25 توسط بیداری ایرانی- از آلمان
به کاربران:جناب حسن آقا که نوشتید:"اگه میتونیم بابحث و منطق پته شون رو بریزیم رو آب و افشاشون کنیم." توجه نکردید که نقل قولی از شاملوی بزرگوار آوردم که گفت فهماندن چیزی به کسی که پول میگیرد تا نفهمد سخت یا غیر ممکن است! شما هروقت توانستید یک داعشی را با بحث و منطق نظرش را برگردانید هنر کردید! کاربرانی مثل این فرشاد که زیرکانه با دو پهلو حرف زدن و کمی انتقاد به رژیم ولی در کل طرفدار رژیم کامنت مینویسد حتی با منطق افلاطونی هم نمیشود حالیش کرد که چرا رژیم ملائی تنها دشمن اصلی مردم ایران است! به صدها دلیل که میتوانم برایتان بیاورم! مشکل اینجاست که اینجور آدمها هنوز درک نکردند که قبل از هذیان گفتن در بین دو گوش خود چیزی بنام مغز است برای تشخیص بد از خوب. یا شما مخالف رژیم ملائی هستید یا موافقش و چیزی مابینش نداریم. پس هرکسی مخالف این رژیم است پس میشود با او اتحاد عمل بر علیه رژیم داشت تا قویتر جنگید! به جناب لیثی حبیبی- در بیلاروس یکی از بدترین دیکتاتوریها پناهنده سیاسی بودید؟ پس در مقایسه بایستی از دمکراسی آلمان و برخورداری از حقوق برابر کمی سپاسگزار باشید یا نه؟ عدالت هم نسبی است نه مطلق!
نوشته شده در تاريخ يکم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيستم فوريه ۲۰۱۹ ، 15:58:49 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
جناب بیداری ایرانی - از آلمان، من از کسی نخواسته ام، آنچه نوشته ام را باور کند. صادقانه نظر خود را می نویسم و تمام. در ضمن دروغگو را موجودی ناکس می دانم و خائن به خود و دیگران؛ طبیعی است که در درجه ی اول او خائن به خود است. آماده ام در دادگاهی عادل و بیطرف نه این اندک که اینجا نوشته ام، بلکه هزاران برابر بیش از این ها را که بر من گذشته به اثبات رسانم. و اما در باب متلک شما: من به دمکراسی، قانون و حقوق انسان با تمام هستی خود معتقدم. و در این راه نه فقط بسیار از دست داده ام، بلکه خانواده ی من در ایران تاریخ دارد. باور کنید که متلک پرانی غیر دوستانه ی شما، هیچ از حق زیرپا افتاده ی من و خانواده ی من کم نمی کند. من در روسیه نبوده ام؛ در کشور بیلاروس پناهنده ی سیاسی بودم؛ اما بیش از سی و پنج سال است که فعالیت گروهی ندارم. ای کاش آدم ها را اول بشناسیم و بعد قضاوت کنیم. در ضمن همه ی آن راه ها که شما فرموده اید را رفته ام، دوبار وکیل گرفته ام و هر دوبار متوقف ساخته اند. من برای چونه زدن اینجا نمی نویسم؛ صحنه های وحشتناکی بر من گذشته که آماده ام به اثبات رسانم. در دادگاهی بیطرف به اثبات رسانم.
نوشته شده در تاريخ يکم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيستم فوريه ۲۰۱۹ ، 15:26:32 توسط حسن آقا
صفحات پیک طبیعی است که هم توش سپاه سایبری پرسه میزنه هم کاربر موساد توش فعالیت میکنه و هم افراد وزارت خارجه امریکا، تحت هدایت آقای هوک توش قلم میزنن. همین روزها بعید نیست رفقای اسپوتنیک هم به جمع اضافه شن. حالا اگه پیک بیاد همه اینارو شناسایی کنه و بندازه بیرون هم بساطش سوت و کور میشه و هم اصلا کافه کلا به هم میریزه! بعد چند روز هم پیک از سردرد به بهانه تعطیلات عید، کافه رو میبنده و در رو تخته بند میکنه. به نظر من حرف تبلیغاتی حتی اگر از طرف فردی مردم دوست و میهن پرستی باشه باید خلاصه بشه و اگر تکرارییه، و بی معنی، حذف. ولی اگر موسادی نکته ای داره بگه - با هر نیتی و منظوری - بذارید چاپ شه. اگه قلم زن سیا گفت این بن سلمان عجب ژئوپولیتیک های جالبی میزنه نریزیم روش از پنجره کافه پرتش کنیم وسط خیابون، بدترین بگه یه ذره بخندیم دلمون وا شه! رادیو فردا، اسپوتنیک فارسی، سایت اسراییلی همدردی، سایت العربی سعودی ها، و سایت های رژیم مثل العالم، پرس تی وی، همه پر هستند از کوماندوهای سایبری که روزی اقلا یک دیزی در کافه پیک میزنم! اگه میتونیم بابحث و منطق پته شون رو بریزیم رو آب و افشاشون کنیم.
نوشته شده در تاريخ يکم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيستم فوريه ۲۰۱۹ ، 15:25:32 توسط فرشاد
بیداری - آلمانی ... دوست عزیز نوشته ای که اصلا گور پدر آمریکا و نوکرانش ولی در این مرحله گذار از ج.ا. بدون دخالت و کمک نیروی خارجی ما مخالفین رژیم اسلامی حتی نیازمند کمک آمریکا هم هستیم که خودشان این خمینی مرتجع را به قدرت رساندند.. نوشته قبلی بنذه را نخواندی؟؟؟؟ یا عینکت را نزده بودی؟؟؟ آدم عاقل از یک سوراخ دوبار گزیده نمیشود .... فعلا مال انقلاب 1357 را هضم کنید بعدا دوباره بروید سراغ کمک آمریکا و اروپا
نوشته شده در تاريخ يکم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيستم فوريه ۲۰۱۹ ، 14:35:38 توسط بیداری ایرانی- از آلمان
به کاربران گرامی افراسیاب، مزدک، تهمتن-ش- اگر خوب به نوشته های مزدور رژیم ملائی-فرشاد- توجه بکنید همان حرفهای خامنه ای ملعون را میزند و ثابت میکند که شستشوی مغزی داده شد پروپاگاندای رژیم است! وگرنه چطور ممکن است کسی اینقدر نادان باشد به رژیمی که در طول چهل سال فقط با زور اسلحه و فشار و بگیر و ببند و سرکوب هرگونه اعتراضات مردم از کارگران و کامیونداران گرفته تا معلمان و غیره حکومت میکند کارنامه قبولی داد که آفرین ج.ا. خوب مقاومت کرده و حالا نوبت مدال گرفتنش است. بعد میگوید فقط میخواهد از منافع ایران و مردمش دفاع کند ولی آنقدر شعورش را ندارد که دشمن اصلی منافع و مردم ایران همین رژیم ملائی است نه آمریکا. اصلا گور پدر آمریکا و نوکرانش ولی در این مرحله گذار از ج.ا. بدون دخالت و کمک نیروی خارجی ما مخالفین رژیم اسلامی حتی نیازمند کمک آمریکا هم هستیم که خودشان این خمینی مرتجع را به قدرت رساندند و حالا غلطی که کردند باید اصلاح کنند!خودش دارد با رژیم سازشکاری میکند و آنوقت به مغزهای فراری از ایران میگوید ترسو هستند رفتند خارج!این شیوه برخوردش تاکتیک جدید جنگ نرم رژیم ملائی است یا او بیمار روانیست!
نوشته شده در تاريخ يکم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيستم فوريه ۲۰۱۹ ، 14:35:14 توسط بیداری ایرانی- از آلمان
به کاربران گرامی افراسیاب، مزدک، تهمتن-ش- اگر خوب به نوشته های مزدور رژیم ملائی-فرشاد- توجه بکنید همان حرفهای خامنه ای ملعون را میزند و ثابت میکند که شستشوی مغزی داده شد پروپاگاندای رژیم است! وگرنه چطور ممکن است کسی اینقدر ابله باشد به رژیمی که در طول چهل سال فقط با زور اسلحه و فشار و بگیر و ببند و سرکوب هرگونه اعتراضات مردم از کارگران و کامیونداران گرفته تا معلمان و غیره حکومت میکند کارنامه قبولی داد که آفرین ج.ا. خوب مقاومت کرده و حالا نوبت مدال گرفتنش است. بعد میگوید فقط میخواهد از منافع ایران و مردمش دفاع کند ولی آنقدر شعورش را ندارد که دشمن اصلی منافع و مردم ایران همین رژیم ملائی است نه آمریکا. اصلا گور پدر آمریکا و نوکرانش ولی در این مرحله گذار از ج.ا. بدون دخالت و کمک نیروی خارجی ما مخالفین رژیم اسلامی حتی نیازمند کمک آمریکا هم هستیم که خودشان این خمینی مرتجع را به قدرت رساندند و حالا غلطی که کردند باید اصلاح کنند!خودش دارد با رژیم سازشکاری میکند و آنوقت به مغزهای فراری از ایران میگوید ترسو هستند رفتند خارج!این شیوه برخوردش تاکتیک جدید جنگ نرم رژیم ملائی است یا او بیمار روانیست!
نوشته شده در تاريخ يکم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيستم فوريه ۲۰۱۹ ، 14:33:50 توسط فرشاد
در جواب تهمتن . اینجا کلاس درس املا و انشا نیست و ما در مورد غلط املایی و جمله بندی مردم دنبال عیب و ایراد نمیگردیم . چون معمولا اکثر نوشته ها ایراد جمله بندی و املایی دارند . در هر صورت اگر شما به املا و جمله بندی مردم حساسیت داری آن مشکل شخص شماست اما توصیه میکنم که قرص ضد حساسیت مصرف کنی تا دچار آلژی املایی و دستوری و انشایی نشوی . البته میدونم که به نطرات بنده خیلی حساسیت داری اما برات توصیه دارم که تا حد امکان سعی کن نظرات بنده را نخوانی چون اینطوری بیماریت عود کرده و دوباره مثل الان دچار مرض ساندیس خوری گغتن میشوی چون برات اصلا خوب نیست و روی اعصابت هم تاثیر میگذاره .
نوشته شده در تاريخ يکم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيستم فوريه ۲۰۱۹ ، 14:15:11 توسط بیداری ایرانی- از آلمان
به جناب لیثی حبیبی - م. تلنگر- بما حق بدهید که ما تا سخنان طرف مقابل دعوای شما را نشنویم نمیتوانیم یکطرفانه به نفع شما قضاوت کنیم. میآورید که طرفدار دمکراسی هستید ولی از آنجائیکه من شناختی دورادور از نوشته هایتان در سایت اخبار روز دارم گویا چند سالی مقیم روسیه بودید. لابد در یک دیکتاتوری دنبال دمکراسی بودید؟ اگر جنابعالی معتقدید که در حق شما ظلم و بیعدالتی شده میتوانید از طریق قضائی اقدام کنید بدین ترتیب که ابتدا به دادگاه( Amtsgericht ) شهرتان مراجعه کرده و در قسمت ( Rechtsberatung ) مورد دعوا یا شکایتتان را مطرح کرده و در صورت عدم توانائی مالی کاغذیست بنام ( Rechtsberatungsschein ) میگیرید و با آن میتوانید وکیل مجانی در زمینه حقوقی دعوای شما پیدا بکنید و اگر مشکل زبان آلمانی دارید از دادگاه بخواهید وظیفه دارند مترجم مجانی فارسی-آلمانی هم در اختیارتان بگذارند تا پایان پروتسس دادگاه همراهی تان کند و حتی میتوانید هزینه رفت و آمد تاکسی به دادگاه را هم بگیرید!البته وکیل بعد از مشورت با شما خواهد گفت که شانسی برای موفقیت دارید یا نه؟ خصوصا بایستی برای ادعای خود سند و شاهد داشت نه فقط حرف!
نوشته شده در تاريخ يکم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيستم فوريه ۲۰۱۹ ، 13:37:50 توسط تهمتن - ش
با دیدن نام مزدور شناخته شده نظام" فرشاد" دیگر هیچ نظری را نخواندم !! اما راجب !! به این مزدور که "راجع"﴿مورد﴾ را راجب می نویسد باید بدوستان یادآوری کرد که مزدوران سایبری برای هر نظری که در انترنت می فرستند؛ جیره و پولی از وزارت اطلاعات دریافت میکنند که سالها پیش این خبر درز پیدا کرد﴿آنزمان ۸ هزارتومان بود و امروز ۱۰ برابر و یا بیشتر﴾ حال این مزدور جیره خوار را بیش ازاین؛ جیره به او نرسانید !! هرچند الان دوباره درنظری دیگر " به به آقا تهمتن" گویان که باز هم جیره درآن ست؛ برای من هم می فرستد تا جیره اش را زیادتر کند !!
نوشته شده در تاريخ يکم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيستم فوريه ۲۰۱۹ ، 11:00:46 توسط فرشاد
آقای مزدک صاحب اختیاری و هر جوری دلت میخواد نظر خودتو بنویس و من ودیگران هم نظر خود را حالا هر استنباطی و برداشتی میخوانی بکنی بکن .در مورد ایمیل هم من التماس نکردم که تورخدا میل بفرستید که گفتی کسی میل نمیفرسته . نوشتم که اگر فحش و بد بیراهی میخوای بگی به ایمیلم بفرست که لااقل دل فحش دهند خنک بشه فقط همین . . راجب داعش که گفتی 40 ساله ایران هست محض اطلاع عرص کنم اگر فراموش نکرده باشی اولین گروه و سازمانی که عملیات انتخاری انجام میداد. اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران بودند یعنی زمانیکه اسمی ار داعش هم در جهان نبود.توصیه میکنم برای درک بهتر اتفاقات خاورمیانه و جهان از منایع اخبری و تفاسیر و بحث های سیاسی دیگر کشورهای منطقه نیز کمک بگیری اونوفت میفهمی داستان جهان چیست و ماجرای خاورمیانه و جنگ برای چیست . این هم فراموش نکن دنیا فقط ایران و ملت ایران و حکومتش نیست.لطفا زاویه چشماتو کمی باز کن و اتفاقات را از یک زاویه کوچیک نبین و در آخر سعی کن منابع خبریت متنوع باشه واخبار مخالف و موافق و بی طرف را بخوان آنوقت به راحتی از بحران دنیا و چرایی اتفاقات پیرامونت مطلع و آگاه خواهی شد
نوشته شده در تاريخ يکم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيستم فوريه ۲۰۱۹ ، 09:07:17 توسط مزدک
جالبه، ساندیس خور رژیم واسه خودش میدوزه و میبافه! چون کسی‌ دنبال تیله‌اش نمیره که بهش ایمیل بزنه لقب بزدل و ترسو میگیره. بعد ادعا داره طرفداران بر اندازی هیچ گونه شناختی‌ از ماهیت آمریکا و غرب ندارن و از خطر تجزیه میترسونه (تکرار حرفهای زیباکلام). ولی‌ صحبتی‌ از اینکه خودش نسبت به رژیم فاشیستی و ماهیت اون شناختی‌ نداره نمیکنه. فراموش میکنه احتیاج به حمله داعش نیست، چون داعش از ۱۳۵۷ در ایران حکم فرما بوده. مهمتر از همه یادش میره که با ادامه حیات این رژیم کثیف خطر تجزیه ایران به علت تنفر روز افزون قومهای مختلف از رژیم هر روز بیشتر میشه.
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 22:05:22 توسط فرشاد
جای بسی تاسف هست که عده ای از این ایرانیان هنوز با گذشت سالها به ماهیت اصلی و چهره دوگانه غرب و آمریکا پی نبرده اند که آنها همیشه دنبال مناقع خویش هستند و نه چیز دیگر . مثلی هست که میگوید انسان عاقل از یک سوراخ دوبار گزیده نمیشود. حالا اگر عده ای دوست دارند از یک سوراخ دوبار گزیده شوند دیگر حق انتخاب با خودشان هست . بنابر این حق ندارند بعد از گزیده شدن ابراز ندامت و پشیمانی کنند.
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 21:44:55 توسط فرشاد
... ادامه .. .واضح بگویم این توهمی بیش نیست که عده ای فکر میکنند با رفتن رژیم ایران حکومتی با دموکراسی روی کار آمده و جنک و کشتار و ترور و خون ریزی در خاورمیانه هم به سر خواهد اومد و صلح و آرامش به ایران و منطقه باز خواهد گشت. نه دوست عزیز این تازه شروع کار هست و خیالتان راحت این جنگ و خونریزیها را تا به اهدافشان نرسند کش خواهند داد چون آمریکا و دار و دسته اش هدف دیگری را دنبال میکنند و چیزی که آمریکا در سر دارد و یه دنبال آن هست تجزیه جند کشور در خاورمیانه و نه فقط ایران وتغییر مرزهای جغرافیایی خاورمیانه و ایجاد هرج و مرج و کوچاندن اجباری ملتها و کش دادن این جنگ و آشوبها و ترورها و رساندن این بحرانها به مزرهای چین و روسیه هست به هر حال چه عرض کنم داستان درازی در پیش هست .
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 21:43:47 توسط فرشاد
ختم کلام 40 سال پیش همین آمریکا و اروپایی که دو دستی آنها را چسبیده و هوشتان را سپرده اید دست آنها با پشتیبانی از خمینی وبا دوز وکلک و با وعده رسیدن مردم به دموکراسی و آزادی انقلاب 1357 را کلید زدند که شاه را سرنگون و خمینی و رژیم اسلامی را حاکم بر ایران کردند تا در نتیجه آن انقلاب منطقه خاورمیانه را به جنگ و آشوب کشانده و به این حال و روز درآورند که امروز می بینید و به بهانه همین جنگهای 40 سال گذشته و تحت عنوان دفاع از منافع کشورهایشان می بینید که از آن سوی دنیا لشکر کشی کرده اند به خاورمیانه و برای خود جای پا باز کرده و پایگاههایی ایجاد کرده اند . حالا بگذریم که در سایه همین جنگها چه سودهایی کرده اند و با فروش سلاح میلیاردها دلار به جیب زده اند. حالا سئوال اینجاست که اگر رژیم ایران نباشه پس آمریکا به چه بهانه ای جیب اعراب شیخ نشین را خالی کنه؟؟؟ و .. . اگر رژیم ایران سرنگون بشود اینجوری دکان بازار آمریکا تعطیل میشه پس تکلیف آن چیست؟؟ و . . . . .ادامه
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 21:41:43 توسط فرشاد
جناب مزدک و بیداری ایرانی از آلمان - خنده ام گرفت از چیزیکه که هدف از آدرس ایمیل دادن من نوشته اید . راستی شماها اینجوری میخواهید با رژیم ایران مبازره کنید و به دموکراسی برسید؟؟بابا مبارزه کردن دل و جرات میخواهد و نیاز به آدمهای جسور و با شهامت داره نه آدمهای ترسو و بزدلی مثل شماها که حتی از فرستادن یک ایمیل هم هراسان بوده و میترسید. بیخود نیست که از ترس به آلمان رفته و در دامن آنها پناه گرفته اید. کشور ایران نیاز به آدمهای با شهامت و جسور دارد که در مقابل زورگویی . تجاوز و زیاده خواهی های دیگران خم نشده و استوار بیاستد.
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 20:57:23 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
جناب ایرانی از آلمان، من همیشه عاشق دمکراسی بودم و در شعری در سال چهارم دبیرستان عدالت و آزادی را به خورشید تشبیه کرده ام که حالا جزء آواز های مردمی تالش ایران است. اعتراض من به دمکراسی آلمان نیست، اعتراض من به نقض کنندگان دمکراسی می باشد. موضوع سخن من به هیچ رو شخصی نیست؛ حرفم این است که اگر صحبت پول در میان باشد، همین منتقدین اروپایی حکومت ایران نه فقط سکوت می کنند، بلکه حتی در توطئه علیه انسان های آزادی خواه و عدالت جوی ایرانی شرکت می کنند، این را ثابت می کنم. همه ی راه ها را در این کشور بر من بسته اند؛ من تمامی منگفت های خود در پای نوشته ی جناب شاهین صادق زاده میلانی، را برای دویچه وله نیز می فرستم تا اگر توان آن را دارند دادگاهی تشکیل دهند تا من ثابت کنم نه فقط علیه شخص من، بلکه علیه دمکراسی آلمان و کل اروپا که برایش جوی های خون روان شده، خیانت های باور نکردنی انجام گرفته. این اعتراض من در دفاع از دمکراسی ست و دقیقن مربوط به موضوع، زیرا جرم من سرودن اشعار حماسی کتاب قتل های سیاسی زنجیره ای است و نه موضوعی خصوصی. تکرار می کنم: آماده ام با گواه های ترسناک سخن خود را به اثبات رسانم.
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 19:56:40 توسط مزدک
به مزدور سایبری: ماسک مظلومیت رو از صورتت بردار چون از دور داد میزنه که تابلوه! ۱) "بابا چند نفر به یه نفر؟؟؟؟" آره، این لوده بازیها رو برو واسه اون شکنجه گرهای اوین دربیار که ۱۰ نفری میریزن روی یک زندانی بیدفاع و شکنجه می‌کنن. ۲) اینقدر ناشی‌ هستی‌ که آدرس ایمیل میدی که بتونی‌ آدرس ایمیل گیر بیاری؟ برو خودت رو سیاه کن.۳) به آدرس ایمیلی خودت نیگاه کن و ببینBBC BANK خندت میگیره یا نه! ۴) صحبت اینو کردی که زجر کش نشی‌، کافر همه رو به کیش خود پندارد. فکر کردی بقیه هم مثه اونهایی که تورو استخدام کردن بیشرف و بی‌ غیرت هستند که از شکنجه استفاده کنن؟ در فردای انقلاب دادگاه همراه با وکیل مدافع و رعایت تمام موازین بین المللل در اختیار خودت و دیگر مزدور‌ها خواهد بود. در اتمام، بدون شک، جمهوری فاشیستی اسلامی مدال افتخار میگیره ولی‌ مناسبتش، بخاطر جنایات و ویرانیهایی هست که در ایرانزمین و تمامی منطقه تو این ۴۰ سال ایجاد کرده.
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 18:07:05 توسط افراسیاب
بنظر من تمام نظرات طرفداران رژیم باید چاپ بشه چون ما خیلی چیزها از طرز فکر آنها میفهمیم، آیا واقعا گول خوردن یا فقط حقوق بگیر هستند، خیلی از نظراتشون خنده دار است مثلا دلایلی که با آن میخواهن رژیم رو تبرئه کنن و انتظار دارن ما قانع بشیم، تا وقتیکه حرف زشت نباشه نباید کسی رو سانسور کرد، فقط فحش به کاربر دیگر ندهند و اگر مخالف ایدولوژیشون بودن نگن فاشیست و مزدور، طرفداران دیگر احزاب هم نباید سانسور بشن مثل مجاهدین خلق و طرفداران پهلوی، سپاه پاسداران بیشتر به اینجور سایتها حمله سایبری میکنه، مورد دیگر خواهشن قسمت نظرات را با مسائل شخصی سیاه نکنید اینجا بحث ما بر سر سرنوشت رژیم و سرنگونی آن است
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 17:49:13 توسط فرشاد
بابا چند نفر به یک نفر؟؟؟؟ من متنی دیگری به عنوان جواب آخری نوشتم اما انگاری تو سایت نزدند یا فراموش کردنند. در ضمن آقا مزدک منظور از آیدی کامپیوتر من که گفتی آی پی کامپیوتر هست؟؟ دوست عزیز شاید آی پی کامپیوتر من به درد بخوره اما فکر نکم که آی دی کامپیوتر من به دردت بخوره . در ضمن هر کدامشو دوست داشتی پیدا کن . آدرس ایمیلمو هم برات نوشتم که زودتر پیدا کنی و حساب منو برسی به قول خودت. البته قبل کشتن من وصیت میکنم که منو با شکنه نکشی یعنی زجر کشم نکنی و خدا رفتگانتو بیامرزه راحت کشم کن
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 17:47:36 توسط ایرانی سا کن در
این مقاله را در پیک ایران بخوانید تا متوجه شوید که چرا در تمام مناطق جهان جنگ راه می اندازند. و چرا میکوشند جمهوری درمانده ایران را به جنگ بکشانند. این ح. ا. نیست که مقاومت کرده است. حمایت روسها و چینی هاست که تا کنون مانع جنگ خانمانسوزی مانند عراق و لیبی در ایران شده است. جایزه را باید به پوتین داد و نه به دزدان اسلامزده ایران. امروزه همه اقازادگان خشبختانه نشان داده اند که اخلاق متکی بر مذهب قابل فروش است. با ریش و پشم اسلامی و جای مهرهای داغ کرده ۸۰۰ ملیارد پول نفت را غارت کردند و به بانکهای کانادا و انگلستان منتقل کردند. بله باید به این رژیم دزد پرور بخاطر غارت بیت المال کشور و درست کردن دشمنانی که از صدقه سر وجود اسلام مداران دزد و خالیبند ملیاردها اسلحه به شیوخ عرب فروختند٬ جایزه خیانت بملل منطقه را داد. حالا که دنبشان لای در مانده عوامل خود را در خارج از کشور فعال کرده اند تا با تسخیر انجمنهای ایرانیان خارج از کشور از آنان لابی هایی برای حمایت از خود
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 16:35:43 توسط بیداری ایرانی- از آلمان
به کاربر گرامی لیثی حبیبی - م. تلنگر- نوشتید که به دعوت "بنیاد فرهنگی هاینریش بُل به آلمان گریختم؛ با این خیال خام که به سر زمین دمکراسی آمده ام. ولی کمی دیرتر وقتی جریانی جنایتکار و ضد ایرانی از داخل ایران پول به آلمان سرازیر کرد، با همکاری مأمورین امنیتی آلمان بلایی بر سرم آوردند که در تاریخ جایی نخوانده ام." اولا این بنیاد وابسته به حزب سبز آلمان است و بسیار معتبر و خوش نام و فکر نکنم که بعد از حضور شما در آلمان نسبت به سرنوشت شما بی اعتنای کرده باشند مگر اینکه خودتان خواسته باشید! در ثانی این چیزهائی که شما نوشتی از مشکلات خصوص تان ما نمیتوانم بررسی کنیم که صحت دارند یا نه؟ نظر منفی شما نسبت به دمکراسی آلمان را نمیشود فهمید بجای سپاسگزاری؟ مامورین امنیتی آلمان آنطور که نوشتید دستشان باز نیست که هر بلائی دلشان خواست سرتان بیاورند و در صورت خلاف مورد ماخذه و بازجوئی قرار میگیرند اگر که بتوانید ثابت کنید با شما بدرفتاری شده!وگرنه تهمت بیجا زدن به کشوری که میزبان شماست نه تنها ناروا است بلکه نشان از قدرنشناسی مهمانی دارد که شاید توقعش زیاد است مثل برخی ایرانیهای پر مدعا و همیشه طلبکار!
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 16:20:36 توسط بیداری ایرانی- از آلمان
به کاربر فرشاد- اولاً تو عددی نیستی که من سطح خودم را به سطح خودت پائین بیاورم و دهن به دهن بشوم چونکه همانطور نوشتم بحث با کسانیکه سرشان در آخور رژیم ملائی مثل خودت بند است فقط وقت تلف کردن است چونکه نان مزدوری خودشان را میخورند. با این شیوه نگارشت فقط میتوانی خودت و امثالهم را گول بزنی چونکه از تو ناآگاه و نادان خیلی باهوشتر هستند که پی به ماهیت وابسته و سرسپرده ات ببرند. برو جای دیگر فیلمت را بازی کن! به پیک ایران نوشتم اگر به امثال تو فرصت بلندگوی حامی رژیم ضد ایرانی شدن بدهند ما هم خوب بلدیم چطور از پس امثال خودت برآییم! حالا آدرس ایمیل میدهی که از دیگران آدرس بدزدی و به رژیم گزارش موفقیت را خبر بدهی که خودتی! آدم چقدر باید نفهم باشد که به رژیمی که در همه زمینه کارنامه اش سیاه و ننگین است مدال افتخار هم بدهد؟ رژیمی که ثروتمندترین دوران تاریخ ایران را داشته،هیچ حزب و گروه مخالف داخلی نداشته و توتالیتر و مطلقا فقط خودیهایش حاکم بودند و تنها کارش خرج میلیاردها دلار فروش نفت بوده که کار شاقی نیست و هر ابله دیگری بر ایران حکومت میکرد دستاورد بهتری داشت تا این رژیم ضد ایران و ضد ایرانی!
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 15:22:29 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
چیزی که مفسرین رسمی غربی اغلب فراموش می کنند این است که هرجا رژیم ایران و هر رژیم دیگری برایشان سود داشته باشد، همکاری می کنند، ولی در لابلای حرفهایشان یواشکی آن را مسکوت می گذارند تا خواننده متوجه آن حذف شده در نوشته نگردد. می توان نمونه ها آورد؛من اما از زندگی غمبار و بسیار وحشتناک خود نمونه می آورم تا هیچ تردیدی در آوردن گواه نداشته باشم.به وسیله ی شخصی غارتگر و جنایتکار به نام سیامک مهین راد مورد یورش قرار گرفتم و به کمک نویسندگان شریف بیلاروس و با دریافت دعوتنامه از بنیاد فرهنگی هاینریش بُل به آلمان گریختم؛ با این خیال خام که به سر زمین دمکراسی آمده ام. ولی کمی دیرتر وقتی جریانی جنایتکار و ضد ایرانی از داخل ایران پول به آلمان سرازیر کرد، با همکاری مأمورین امنیتی آلمان بلایی بر سرم آوردند که در تاریخ جایی نخوانده ام. در جهان ما قانون به راحتی خوردن آب شکسته می شود.ولی یواشکی مسکوت می مانَد.در مطلب پایین زیر نوشته آقای شاهین صادق زاده میلانی از دویچه وله ی آلمان،نکاتی اندک از هزارتوی جنایات صورت گرفته نوشته ام که می توانید آنجا بخوانید.کوتاه: انسانیت مرده؛ ولی انشا نویسی ادامه دارد.
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 15:19:01 توسط فرشاد
جناب بیداری از آلمان . برایتان خیلی متاسفم که چنین اظهار نظری کردید. آقای محترم معلوم هست که نوشته بنده را خوب نخوانده یا اینکه کاملا متوجه نشده ای . بنده که گفته ام مدال افتخار داد منظور این نیست که به عملکرد 40 سال این رژیم باید مدال افتخار داد بلکه برعکس به دوام و ایستادگی حکومتی در مقابل این همه فشار بوده و اشاره کرده ام چه خوب و چه بد و کاری به خوب و بدش ندارم . فقط گقته ام که 40 سال ایستاده و مقاومت کرده دوست عزیز حالا گرفتی منظور چیه؟؟؟؟؟ حتی انگلستان و فرانسه . . . اگر بود تا به حال سرنگون شده بود.. . . . فراموش نکن بعضی وقتها حتی اگر در میدان مبارزه ای دشمن انسان هم کاری بکنه که قابل تحسین باشه باید به زبان آورد و اعتراف کرد .. . در آخر من هر چی مینوسم در جهت دفاع از کشور و ملت و مناقع ایران هست نه دفاع از حکومت . در ضمن خیالت راحت نه مامور دولتی و امنیتی هستم و نه حقوق بگیر کسی و جایی . من مستقل هستم و مستقل هم عمل میکنم . حرف و فحشی هم داری پایین آدرس ایمیل نوشته ام میتونی بفرستی .
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 14:46:11 توسط مزدک
به مزدور رژیم فاشیستی: اینقدر بزدلی که بجای دفاع روشن از یک حکومت فاسد خودت رو زیر لوای "مدال افتخار" پنهان میکنی‌؟ در ضمن، ۳ تا نمونه برات مثال زدم که به هیچ یک پاسخی نداشتی. در اتمام، من خائن وطن فروشم یا تو که از یه حکومت اهریمنی و ویرانساز دفاع میکنی‌؟ تف به اون غیرت نداشته ات! ایمان داشته باش که در فردای انقلاب، از طریق رد یابی‌ آیدی کامپوترت، هر جا باشی‌ به سزای خوش رقصی و مزدوری ضرب شصت دریافت خواهی‌ کرد!
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 14:10:03 توسط بیداری ایرانی- از آلمان
سردبیر محترم پیک ایران لطفا جوابگو باشد که این چه شیوه یا فلسفه کاریست که شما دارید؟ سایت شما بدون شک که سالیان درازی بر علیه رژیم اسلامی ملایان مبارزه رسانه ای میکند پس چطور به یکسری کاربران مثل همین کاربر-فرشاد- که به احتمال زیاد از ماموران سایبری رژیم ملایان است اجازه میدهید تا از سایت شما پلاتفرمی بسازد برای پروپاگاندای رژیم ملائی؟ این طرفداران رژیم در ساتهای خودشان حتی طرح یک سوال نیمه انتقادی به رژیم را نمیدهند بعد شما میخواهید که دهان اینها در سایت مخالف رژیم باز باشد که بیایند بگویند" به حکومت اسلامی ملایان بایستی مدال افتخار داد." این توهین به خود شما مسئولین سایت پیک ایران نیست که رژیمی اینهمه جنایت کرد و خون هزاران زندانی سیاسی را ریخته در سایت ضد رژیم ملائی ولی مورد ستایش قرار بگیرد؟ اینکار شما رعایت "آزادی بیان" برای همه نیست بلکه فرصت دادن به نوکران رژیم برای سوء استفاده از سایت شماست تا به نفع رژیم ملائی تبلیغ بکنند و بعبارتی مزدوران رژیم هستند. شما با کسی که پول میگیرد تا نفهمد بقول شاملو بحث عقلانی نمیتوانید بکنید تا قانعش کنید چونکه مزدور است و خائن و نانش را میخورد!!

پیک ایران: سعی خواهیم کرد از انتشار نظراتی که بصودت صریح از رژیم اسلامی حاکم بر ایران دفاع میکنند خوداری کنیم. با سپاس
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 13:59:25 توسط افراسیاب
دوستان من روزنامه نگار نیستم و کتابهای فارسی زیاد نخواندم شاید به اندازه انگشتان یک دست و آنروز هم که از ایران آمدم بیرون هنوز سیبیل هام در نیامده بود و حکومت اسلامی رو هم فقط چند ماه دیدم، دو سه ماه، آدم عادی هستم دیگر ایران نبودم و هر حکومتی در آینده بیاد هم نمیرم ایران چون کسی و چیزی آنجا ندارم
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 12:43:39 توسط افراسیاب
جمهوری اسلامی از هر راهی بره و هر کاری بکنه بزودی سقوط میکنه حتی چین و روسیه بهش دارن پشت میکنن همین چند روز پیش وقتی خانم مرکل سخنرانی کرد و گفت از برجام خارج نمیشه همه بلند شدن دست زدن بجز چهار نفر یکی پنس و دختر ترامپ و آن دو نفر دیگر نماینده دولت چین و وزیر خارجه روسیه، انبارها مواد غذائی داره خالی میشه حکومت باید برای هشتاد درصد مردم ایران با دلار آذوقه وارد کنه و باید مخارج امنیتی و نظامی رو هم تامین کنه، وقتی مردم به زندگی شخصیشون آسیب برسه دیگه کاری به سیاست و وطن نداره همه میریزن بیرون و در عرض چند روز میلیونها آدم وسط خیابان ها هستند و تو این تنگنای که رژیم بهش دچار شده خیلی از نقاط ایران بدست مردم آزاد میشه و همین باعث میشه مابقی مردم جری بشن و بیشتر در تظاهرات ها شرکت کنن، این اتفاقات برای رژیم فاجعه است
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 12:24:35 توسط به افراسیاب
لطف کن و با عجله ننویس, جمله ها را تمام کن, جای نقطه و کاماها را فراموش نکن. اینطور قر و قاطی ننویس تا جمله هایت براحتی قابل فهم باشند.
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 12:23:58 توسط فرشاد
اول به خدمت آقای تف... شما هم با این فیلم چند دقیقه که اون روز هم راجبش برات جواب و دلیل نوشتم باز هم امروز اومدی و داری تف اندازی میکنی در هر صورت خسته نباشی تف انداز دلاور . دوم به خدمت آقای صف زاده . دوست عزیز شاه خودش نرفت شاه را همان رفقا و دوستان آمریکایی و اروپایی شاه که زیادی شاه برایشان اعتماد کرد ه بود براش توطئه چینی و دسیسه چینی کردند و عده ای خائن و وطف فروش ایرانی آن زمان همچون آقای تف زاده باعث شدند که انقلاب 1357 وجود بیاد و رژیم کنونی حاکم . حالا یک سئوال ؟؟ خدایش حکومتی که 40 سال دنیا و زمین و زمان و دشمنانش میخواهند او را ضربه فنی بکنند و تا به امروز جلو آنها ایستاده و ضربه فنی نشده به نظرتان نیاید براش مدال افتخار داد؟؟؟؟؟؟؟ حالا هر چی که هست بد یا خوب؟؟؟؟ البته بعضی از فحشهایی که به من مینویسید میدونم پیک ایران انعکاس نمیده اونها را میتوانید به این آدرس من ایمیل کنید . bbcbank@gmail.com
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 12:02:56 توسط Kkk
این رژیم دزد و جانی مثل رژیم ونزوئلا فقط با سرکوب و زور سرنیزه پا بر جاست و از طرف دیگر ۲ چپاولگر روسیه و چین هم به خاطر منافع خودشان از این رژیم حمایت میکنند، این رژیم فقط یک کار مثبت کرده و آن شناساندن چهره واقعی اسلام و آخوند و اسلامگراست، و درواقع اسلام را کشت، کسی دیگر تره هم برای اسلام   خرد نمیکند. نه امروز و نه درحکومتهای آینده اسلام ومسلمانها وضعیتی بدتر از وضعیت امروز بهائیان خواهد داشت من خودم دشمن تشنه به خون آخوند و مزدورانشان هستم.
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 11:33:59 توسط به فرشاد
خطاب به مزدور خودفروخته; اگر شاه هم به سرکوب و کشتار مردم مثل خامنه ای دزد و جنایتکار ادامه میداد امروز درقدرت بود ولی وقتی دید مردم آ ن هم از روی نادانی نمی خواهندش رفت و امروز می فهمیم در چه دوران طلائی زندگی میکردیم و امروز درچه وضعیتی زندگی میکنیم، حرف زیاد هست و وقت کم، باید بروم توی صف گوشت یخ زده بایستم شاید گوشت گیرم بیاید .
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 10:59:30 توسط تف کنید بر صورت خامنه ای
در سایت پیک ایران تعدادی مزدور و نانخوار و خودفروخته و بیشرف رژیم به نحوی سعی در توجیح و رفع اتهام و کتمان اعمال کثیف و بدبختیهای حاصل این رژیم فاسد اسلامی را به رهبری خامنه ای دزد و قاتل را دارند یک سری به لینک زیر بزنید و حال و روز بچه های مظلو و معصوم ایرانی را ببینید و تف کنید بر صورت و هیکل خامنه ای و تمام سردمداران و مزدوران رژیم گوه اسلامی با اسلامش. مطمئن باشند به سزای اعمالشان خواهند رسید، بخششی در کار نخواهد بود. مرگ بر خامنه ای مرگ بر جمهوری فاسد اسلامی. https://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=176281
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 10:04:39 توسط فرشاد
آقا مزدک جوش نیار عزیز من گفتم کاری به خوب و بدش ندارم . من فرمودم 40 سال هست یعنی از روزی که سر کار اومده میخواهند سرنگونش کنند ه و با این همه فشارها باز دام آورده و نتوانسته اند ساقطشان کنند .تو راست میگی حکومت چهلوی 50 سال در قدرت بود اما 3 بار فرستادنشان آب خوردن و دوباره برش گردانند عزیز. اگر این فشاری که روی رژیم ایران هست روی پهلوی بود حکومتشان 1 سال هم دوام نمیاورد همانطور که هم دیدی حکومت 50 ساله در 8 ماه به فنا رفت. در ضمن در سایه شما وطن فروشان و خائنان انتطاری هم بیش نیست که حال و روز مملکت این باشد.
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 09:20:21 توسط افراسیاب
، همچین تفکراتی فقط در طول چند روز باعث میشه انسان بهش جنون و مالیخولیا دست بده و افسردگی شدید و بعد اشتباه پشت اشتباه و خائن دانستن بقیه و دستگیری خودیها اول اقتصادی مثل سلطان سکه بعد انتقام از اصلاح طلب و مجلسیها و بعد نوبت خود خودیها میشه لاریجانیها و نظامیها تا روز سقوط رژیم و خیلی سریع اتفاق میافته
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 09:18:56 توسط افراسیاب
آنها هم قدرت اجرائی دارن، هر قراردادی از خرید اسلحه و هر چیز باید همه زیرش رو امضا بزنن، هیچ کسی هیچ قدرتی نمیتونه جلوی اینها رو بگیره، چپیها و مجاهدها تمام پرسنل جمهوری اسلامی رو بشدیدترین وضعیت مجود مجازات میکنن، جمهوری اسلامی تمام اینها رو میدونه و از سقوط خودش خیلی وحشت داره از طرف دیگر هم دچار بی پولی شدید شده و بی پولی یعنی مرگ حتمی یعنی نابودی کامل و ریزش نیرو حتی نیروهای شدیدا مذهبی و وفادار سست میشن و به ارباب پشت میکنن چون انسان برای روز زنده است و نمیتواند به امید آینده بهتر سختی رو تحمل کند و وحشت از شورش مردم و فحش و ناسزا که مردم هر روز در کوچه و خیابان نسارشون میکنن حتی دختر بچه ها بهشون میخوان حمله کنن و فیلمهای زیادی است، به این میگن از دست دادن روحیه و مرحله بعد از دست دادن روحیه سران نظام مثلا خامنه ای هر لحظه فکر میکنه خوب من که دارم میمیرم فردا تکلیف بچه هام چی میشه اگر دخترم و نوه ام دست مخالفان اعدام شده و شکنجه شده بیافته چه میشه تنها خامنه ای نیست هزارن مثل او در شرایط خامنه ای هستند، همچین تفکراتی فقط در طول چند روز باعث میشه انسان بهش جنون و مالیخولیا دست
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 09:17:07 توسط افراسیاب
سرنوشت عوامل جمهوری اسلامی دقیقا مثل داعشیهائی میشه که در عراق و سوریه اسیر مردم و نیروهای دولتی میشن بخاطر همین حکومت وقت ایران خیلی مقاومت میکنه و براحتی حاظر به ترک قدرت نیست، مردمان خاورمیانه هم از خشن ترین و بیرحمترین مردمان جهان نسبت به دشمنانشون هستند و اگر از کسی متنفر باشن و آن شخص به چنگشون بیافته آنوقت وای بحال او و خانواده اش، وقتی جمهوری اسلامی سقوط کنه تمام اپوزیسیون زخم خورده خارج نشین همون روز اول با هواپیما داخل فرودگاه های ایران هستند، هواپیمای اول که رضا پهلوی توشه هواپیمای دوم هم مریم رجوی توش نشسته هواپیمای بعدی پر مصدقی و هواپیمای بعدی پر از چپی و کمونیست کارگری و غیر کارگری، تلویزیون ایران هم هر کدام که وارد میشن فیلم میگیره و پخش میکنه و هر کدام هم دار و دسته خودش رو داره، فرداش هم هرکدام یک پست و مقام گرفتن مثلا اگر رضا پهلوی بگه ما دنبال خونریزی و انتقام نیستیم بقیه میگن مردم شاه وشیخ دوباره با هم وصلت کردن، هر کدام از ترس آن یکی نمیتونه تخفیفی به عوامل حکومت بده، اگر کسی خانه و مال مصادره شده رو بنام خودش کنه یا استفاده کنه بقیه نمیزارن چون آنها هم قدرت اجرائ
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 09:14:33 توسط افراسیاب
حکومت پهلوی ۵۷ سال بوده، جنگ جهانی رو دیده بوده بهش هم قوای متفقین حمله نظامی کردن و شاه اولش رو هم ساقط کردن، روسها هم بهش حمله کردن با تجزیه طلبها هم جنگید، پولش هم مثل دلار قوی بوده، اسلامیها و کمونیستها و مصدقیها هم باهاش میجنگیدن قدرتهای بزرگ جهانی هم پشتیبانش بودن ولی دست آخر سریع سقوط کرد، سریع سقوط کردنش چندتا عامل داشت بزرگترینش سران حکومت راه فرار داشتن دوم بیشتر نظامیها و سازمانهای دولتی هیچ شناختی از حکومت اسلامی نداشتن و فکر میکردن اتفاق بزرگی نمیافته و حتی شغلشون رو حفظ میکنن، ایران جمهوری اسلامی سران حکومت راه فرار ندارن، خانواده هاشون راه فرار ندارن، نظامیهاشون باید جوابگوی هزاران اعدام و قاچاق و پولشوئی و صدها مورد خلاف مالی و جنائی باشن هیچ کجا بهشون پناهندگی نمیدن و مهمترینش نفرتی است که مردم ایران ازشون دارن، حکومت بعدی هر چقدر سعی بکنه مثلا حتی رده های پائین نظامی مثل بسیج و سپاه رو حفظ بکنه که کشته نشن باز هم خیلی سخته چون مردم مسلح و عصبانی و آنهم میلیونها نفر کنترلش خیلی سخته، مخصوصا مردم خاورمیانه، سرنوشت عوامل جمهوری اسلامی دقیقا مثل داعشیهائی میشه که در عراق
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 07:58:20 توسط مزدک
خطاب به ساندیس خور رژیم که از رو نمیره و حیا رو خورده و شرم رو قی کرده: ۱) رژیم کثیف و فاشیستی جمهوری اسلامی "خم به ابروش نیاورده" ولی‌ خم به ابروی توده‌های مردم که سهل هست، خم به پشت کمر شکسته ملت آورده با این اقتصاد ورشکسته. ۲) تحریف تاریخ هم با وقاحت انجام میدن. حکومت شاه "در عرض ۸ ماه سرنگون شد" ولی‌ هنوز سقوط این رژیم کثیف اسلامی شروع نشده که ببینی‌ ۸ ماه طول میکشه یا ۸ هفته. واسه همین ۴۰ سال حکومت آخوندی و در قدرت بودن که بهش مینازی خلط مبحث هست چون سلطنت پهلوی بیش از نیم قرن در قدرت بود. ۳) "زیر این همه فشار خارجی‌"؟ منظورت حمایت ۴۰ سال دول غربی بوده که مفت مفت نفت ایران رو به تاراج بردن و روسیه که دریای مازندران رو بالا کشید و از سر صدقه این رژیم حسن خرس الله به آب و نوا رسید. در اتمام، اینقدر جوربزه نداری که بگی ساندیس خوری و زیر لوای "مدال افتخار" خودتو پنهان میکنی‌.
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 06:56:29 توسط فرشاد
به رژیم جمهوری اسلامی ایران باید مدال افتخار داد غافل از اینکه دیکتاتوری باشه یا فاسد باشه و یا هر اسم دیگری که شماها میخواهید برایش بدهید. اما چرا باید مدال افتخار داد؟؟؟؟ این حکومت نزدیک 40 سال هست که زیر این همه فشار خارجی و داخلی و جنگ و آشوب بعد از انقلاب کردستان و 8 سال جنگ تحمیلی عراق و درگیری شدید با آمریکا و اروپا و تخریب به وسیله مخالفان خارج نشین و تحریم اقتصادی و بخور بخور و ریخت و پاش داخلی غارت و چپاول توسط سردمداران رژیم و مردم عادی که ثروتهای کشور را به خارج برده اند و هنوز هم میبرند . بعد از گذشت 40 سال هنوز هم سرپا مانده و خم به ابروش نیاورده. اما ختم کلام هر کشور و حکومتی در جهان به جای این حکومت و کشور ایران بود حتی بر فرض کشوری مانند خود انگلستان و فرانسه و . . . . بود خیلی وقت پیش با پشت به زمین خورده و نه کشوری ازش مانده بود و نه حکومتی .. پس باید هم به چنین حکومتی حالا بد باشه یا خوب کاری ندارم باید هم مدال افتخار داد مگر غیر از این هست؟؟؟؟؟؟ حکومت شاه با آن دب دبه و کب کبه که این همه فشار هم روش نبود در عرض 8 ماه سرنگونش کردند. 8 ماه کجا 40 سال کجا
نوشته شده در تاريخ سی ام بهمن ۱۳۹۷ برابر با نوزدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 03:20:09 توسط ali
اوضاع داخلی خود آمریکا هم آشفته است. یکی از نقاط تحت کنترل شدید امنیتی شون همین بانک مرکزیشونه. پول چاپ می کنند، اسناد مالی برای فروش چآپ می کنند و کسی رو نمی ذارن از کارشون سر در بیاره فقط همینقدر می دونیم که فقط ترامپ در این دو سال حداقل دو تریلیون به بدهی شون اضافه کرده حالا کی این بدهی هارو میخوان بدن معلوم نیست. مردم عادی رو هم بیچاره کردن مثل زالو. برای حتی خرید مواد غذائی باید مالیات پرداخت کرد. میشه گفت آمریکا حتی برای اکسیژن هوا هم از مردمش مالیات می گیره. قدر کشورمون ایران رو بدونیم و به تبلیغات افراد مشکوک مثل این آدم نباید توجه کرد. فقط همین اسمش رو تجزیه و تحلیل کنیم می ببینیم این دیگه چه معجونی است.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم بهمن ۱۳۹۷ برابر با هجدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 22:40:08 توسط کوروش
این حرام ... با تحریم کردن بعد میگویند حکومت ناکارامد هست خوب ... تحریم نکنید میبینید هم مردم اینها رو اصلاح میکنند و هم اقتصاد ایران از همه خاورمیانه سر تر میشه و لی اینها حکمت تو سری خور میخواند کشورهای مخصوصا خاورمیانه با ید همیشه تو سری خور و وابسته باشند
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم بهمن ۱۳۹۷ برابر با هجدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 21:55:05 توسط خسرو
ساندیس خورها به پیش.... بگو یک دو سه... چشما رو هم ببند رو حقیقت و طرفداری کن از این رژیم کثیف و بزن به صحرای کربلا: شراب خورده و بلا بلا بلا...
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم بهمن ۱۳۹۷ برابر با هجدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 21:29:02 توسط خدمات خمینی
هنوز زود خواهد بود ازخدمات خیانت آمیز به اسلام ازجمله به تشیع مردی همانند خمینی آگاه شویم. کمترکسی همانند او قادربود پرده باکره دین را برای مردم قرن ۲۰ و ۲۱ آشکارنماید. اگرامروز مردم غرب به پتانسیل جنایت مسیحیت آگاه هستند قطعا فردا مسلمین با نگاهی به جنایتهای اسلام و تشیع دیدی واقع بینانه تر نسبت به آن خواهند داشت. دراین میان قطعا »خدمات ارزشمند« خمینی برای سیاسی کردن اسلام و تشیع ﴿ حرکتی که در مشروطه به ثمرنرسید ﴾ را نباید بی اهمیت تلقی کرد.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم بهمن ۱۳۹۷ برابر با هجدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 20:02:21 توسط آذر
اگر قدرت در دست کارگران و زحمتکشان قرار گیرد، به معنای برافتادن فوری مذهب نیست و اصولا نمیتوان مذهب را برانداخت یا دقیقتر ملغا ساخت. چون ، مذهب ریشه‌های عمیق اجتماعی دارد و تا زمانیکه با استقرار نظمی سوسیالیستی این ریشه‌ها خشکانده نشوند و دیگر چیزی برای انعکاس مذهبی وجود نداشته باشد، تا زمانی که آگاهی مردم به آن درجه بالا نرفته باشد که ذهن خود را از تمام رسوبات افکار و عقاید خرافی هزاران ساله پاک کنند، مذهب در اشکال مختلف به حیات خود ادامه می‌دهد. مذهب تنها در یک جامعه سوسیالیستی و آنهم تدریجا محو خواهد شد. آنچه که فوریت آن در کشورهایی نظیر ایران ضروری‌ست، نه فقط سرنگونی دولت دینی، بلکه استقرار یک دولت نوین است که در آن دین و دولت به رادیکال‌ترین شکل ممکن از یکدیگر جدا شده باشند. به انحصار یک مذهب معین پایان داده شود، یعنی هیچ مذهبی به عنوان مذهب رسمی، پذیرفته نشود. مذهب امر خصوصی مردم اعلام شود. به هرگونه دخالت مذهب در نظام آموزشی کشور پایان داده شود. مردم از این آزادی برخوردار باشند به هر دینی که میخواهند بگروند یا اصلا دین و مذهب نداشته باشند.تا روزی که دیگر اثری از مذهب باقی نماند.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم بهمن ۱۳۹۷ برابر با هجدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 20:00:33 توسط راز مگو
اصلاح طلبان ایران که در گوشه ای با مهملات خود برای خودشان نقش سیاسی تصور کرده اند چگونه نمیتوانند بفهمند که این رژیم شتر گاو پلنگ را که نه شتر است و نه گاو یا پلنگ قابل اصلاح نیست تا بتواند کشور داری نماید. بهتر است بفرماند که کجای این رژیم را میخواهند اصلاح؟ چگونه باین ساختار منتج از مغز یک پیر مرد عقده ای سراپا غرق در خرافات را میتوان بیک ساختار قابل اداره یک فروشگاه(بگذریم از کشور) اصلاح نمود. چگونه میتوان ارتشی با قابلیت دفاع از یک کشور از گروهی بی تجربه نظامی و جنگی به فرماندهی مشتی گردن کلفت تعلیمات نظامی ندیده و دانشگاه جنگ نرفته که فرق استراتژی و تاکتیک و علم برنامه ریزی ارتشی را نمیدانند تشکیل داد. یک فراری از عراق با سابقه محکومیت به تجاوز به زنان رهبر گروه بسیج است اصلاح طلب بفرما چطور میتوان آنر اصلاح کرد. طبق قانون اساسی یک روضه خوان که جز تشریح کشته شدن حسین در زندگی کاری نکرده سکان دار کشور است، چطور میتوان با این قانون اصلاح نشدنی کشور را نجات داد؟ ارتشاء و فساد ریشه در تمام ارگانها دوانده است، چگونه میتوان آنرا اصلاح و پاکسازی نمود. آیا هنوز اصلاح طلب معنائی دارد؟
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم بهمن ۱۳۹۷ برابر با هجدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 19:40:13 توسط نکته سنج
این نویسنده فرانسوی که درخارج ازایران واز دور با اسلحه دانش اوضاع ایران را رسد میکند به نتیجه ای رسیده که دست اندر کاران فرسوده و بیسواد و نادان رژیم که باید اوضاع کشور و مسائل آنرا از درون و با وضوح بیشتر ببینند از درک آن عاجز اند. مردم ایران که با گوشت و پوست و احساسات خود این بلارا تحمل میکنند چگونه هنوز نمیتوانند ضعف و بن بست رژیم و غیر قابلیت ماندگاری آنرا حتی با وجود بسیجی خسته شده و سپاه در فساد غرق شده و الواط موتور سوارقمه کش (که خود دارای خانواده های مغروق دربد بختی هستند)بزور وکشتار نگهداری کنند. اینکه ملت ما بعد از ضربات سهمگین به رژیم ولایت وقیح و دادن تلفاتی که برای نابودی این سفاکان کفایت میکرد دوباره آرام نشسته اند و وقیحان عمامه بر را راحت وآسوده رها کرده اند محل تردید دارد. سربازسپاهی وپاسبان پلیس آماده اند که اگر باورکنند که ملت ایستادگی میکند اسلحه رابسمت رژیم آخوندی برگردانند وبمردم ملحق شوند. رژیم نه در داخل ایران خواستاری مهم دارد ونه درپهنه جهان. این رژیم که از اساس برمبنای ایده ئو لوزی غیرقابل اداره کشور ویا تطبیق با پیشرفت بشریت بنا شده غیر قابل ماندگاری است.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم بهمن ۱۳۹۷ برابر با هجدهم فوريه ۲۰۱۹ ، 19:05:19 توسط فرشاد
فکر کنم این آقا کمی در مصرف شرابشان زیاده روی کرده اند. حال و روز ترکیه که برای همگان آشکار هست . کره جنوبی هم که فعلا زیر نفوذ و سلطه قدرت آمریکاست و آمریکای عزیز در آنجا نیز به بهانه کره شمالی فعلا کره جنوبی و ژاپن را میدوشه همچنانکه در خاورمیانه نیز به بهانه ایران اعراب شیخ نشین را .
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
چه کسانی بیانیه گام دوم خامنه ای را قدسی خواندند؟
عکس/ حادثه برای هواپیمای ایرانی در قطر
فیلم/ رگبار مسلسل و حمله نیروی انتظامی برای متفرق کردن مردم
بازداشت ایرانی‌ها با پاسپورت جعلی اسرائیلی در فرودگاه‌های جهان! +عکس
فیلم/  لحظه حادثه فرود بدون چرخ فوكر ١٠٠ ایران ایر، بروی باند فرودگاه مهرآباد تهران
فیلم/ یکی از پر بیننده ترین ویدئوهای توئیتر ایرانی ها
عکس/  غَش‌کردن متهم به "فساد اقتصادی" در دادگاه
فیلم/ استقبال مردم کنگان از روحانی با شعار : کلیدساز دروغگو، کلید تدبیرت کو
فیلم/  رشت/ ماموران نیروی انتظامی به میان جشن و شادی مردم در میدان شهرداری ریختند تا مراسم را به هم بزنند
طرح نام صادق لاریجانی و علی‌اکبر ناطق‌نوری در زمین خواری بزرگ کلاک
عکس/ ماموران امنیتی دفتر حزب پان ایرانیست در تهران را پلمپ کردند
فیلم/ جشن چهارشنبه سوری مردم تهران در فلکه دوم تهرانپارس همراه با رقص و پایکوبی خیابانی
آگهی های تجارتی